Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 SonuncuSonuncu
Toplam 123 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yönetimimizin politikalari

Nereden
    Ankara

i?te can?m karde?im yönetim politikalar? meyvelerini bir bir veriyor. i?te bizim tam tam?na 7 ayd?r alamad???m?z adam? celtic tam 3 günde ald?. buradan yönetimime kocaman bir bravoooooooo çekiyorum..

Zurawski in Glasgow on Monday

In all probability Maciej Zurawski will become a Celtic Glasgow player on Monday. The Scottish club is ready to fulfil Wisla?s financial demands. The striker has been invited to Glasgow by Gordon Strachan himself and on Monday he may sign the contract.

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

celtic'in bi halt ald??? yok henüz..

devre aras?nda bize imza bile atmad? m? bu adam??inanmayal?m her?eye..

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Transferlerin aya?a dü?ürülmemesini istiyorum.

Bir Özgür var, 1,5 sene pe?inden ko?tuk. ancak alabildik (oynatm?yoruz o ayr? mesele)

bir Musa olay? var, onun pe?inden de aylarca ko?tuk , alamad?k .

Bir de Zurawskimiz uzunca bir süredir de onun pe?inde kosuyoruz , ak?beti ne olacak bekleyip görecegiz.

Neden bu i?leri gizli yapmas?n? beceremiyoruz. Daha önceki yönetimlerde bu i?ler bu kadar aleni degildi. Acaba suanki yönetimimizin bir transfer politikas?m?d?r bu ? ?unu al?yoruz bunu al?yoruz diye taraftar? oyalamak ?

Guests
    Ziyaretçi

bu yönetim son y?llardaki en ba?ar?l? yönetim bence.bizim kadromuz süperligin en iyi kadrosu.bu yönetimin yaptt??? transferlerin hepsi ba?ar?l? olmu?tur.yönetimi alk??alamak gerekir.transfer yapm?yor diyede ele?tirilmemeli ince eleyip s?k dokuyorlar ve en faydal?s?n? al?yorlar.

bordoomavii
    Ziyaretçi

Alıntı ÖzGüReisEsenLer Nickli Üyeden Alıntı
    bu yönetim son y?llardaki en ba?ar?l? yönetim bence.bizim kadromuz süperligin en iyi kadrosu.bu yönetimin yaptt??? transferlerin hepsi ba?ar?l? olmu?tur.yönetimi alk??alamak gerekir.transfer yapm?yor diyede ele?tirilmemeli ince eleyip s?k dokuyorlar ve en faydal?s?n? al?yorlar.
    bu yaz? bana aittir.özgür kay?tl? kalm?? o yüzden yanl?? oldu.

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Sabirli olmamiz gerekiyor... Baska ne diyelim[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Atmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Sampiyonluk ve sampiyonlar liginde oynamamiz karsiliginda 10 milyon dolar borcumuz olacagini bize söyleseler bunu kim kabul etmez.Size soruyorum.

Herkes kabul eder.

Simdi hesap ortada 10 milyon paramiz var 10 da borc alsak ettimi 20.Bu parayi harcasak sampiyon olurmuyuz olmaz miyiz.

Sampiyon olsak ve sampiyonlar liginde oynasak gelirimiz ne olur?

Ben bu yönetimin yavasligini hic ama hic dogru bulmuyorum.

bordoomavii
    Ziyaretçi

bu kadro zaten federasyon b?raksa ?ampiyon olacakt?.borca girmeye hiç gerek yok.para var ama o parayla ba?ka yat?r?mlarda yap?lmal?.tamam transfer de yap?ls?n ama bütçeyi sarsmadan yap?ls?n.birtane kaleci ve bir forvet en iyisi bulunduktan sonra al?ns?n.hemen istemek do?ru de?il.birde 1-2 tane genç oyuncu ald?k m? tamam.

Nereden
    Ankara

sen ve senin gibi zihniyette olanlar oldu?u sürece bordomavilii yerimizde sayar?z emin ol..

Guests
    Ziyaretçi

sizin gibi zihniyetler oldu?u sürecede ya gese gibi oluruz, yada fiorentina gibi.

parayla olucak i?ler de?il art?k. seneye çok daha farkl? ?ekilde mücadele edice?iz.Edited by: ÖzGüReisEsenLer

bordoomavii
    Ziyaretçi

daha transfer dönemi yeni ba?lad? öyle hemen transfer olsun diye transfer mi istiyorsun.bekle yönetim ince eleyip s?k dokuyor ve tak?ma en faydal? olacak oyuncular ar?yor.

Nereden
    Trabzon

Alıntı selcJK Nickli Üyeden Alıntı
    sen ve senin gibi zihniyette olanlar oldu?u sürece bordomavilii yerimizde sayar?z emin ol..

karde?im okumad?n heralde yazd?klar?m?z?. Bu tak?m? efsane yapan biz ve bizim gibilerin zihniyetidir. Bu tak?m? dahada büyütecek olan yine ayn? zihniyetir. Senin zihniyet diye bize sundu?un ?ey istanbul tak?mlar?n?n zihniyetinin taaa ayn?s?d?r. TEKRARLIYORUM...

Valla anlayam?yorum ya. Arkada?lar yüksek sesle tekrarlayay?m isterseniz. Biz istanbulun 3 tak?m?yla bir de?iliz. Paras?z yönetim istemiyoruz slogan? onlar?n slogan?. Çünkü bütün i?leri paraya endeksli olan , paraya Allah diye tapan onlar. Kirli i?lerden para kazanan onlar. Kirli i?lerinden kazand?klar? paralar? futbol kanal?yla temizlemeye çal??an onlar.

Ya biz, kursa??ndan bir gram haram para geçmemi? olan biz, karapara kazanamayan biz, dolay?s?yla paras? olmayan biz, onurunu ?erefini her?eyin önünde tutan biz, ince eleyip s?k dokumak zorunda kalan biz.

Paral? yönetim demek ba?ka bi deyi?le karaparal? yönetim demektir. Ben PARALI YÖNET?M ?STEM?YORUM.

Bizi di?erlerinden ay?ran EN ÖNEML? FARK SAH?P OLDU?UMUZ DE?ERLER?M?Z. De?erlerimizi kaybetti?imiz zaman her?eyimizi kaybettik demektir. O ?ekilde gelen ?ampiyonluk kupas? sadece içine ..?çmaya yarar. Bizim aln?m?z?n ak?yla ald???m?z bir ?ampiyonluk bu ?ekilde al?nm?? 1000 ?ampiyonlu?a bedeldir.

Ben yönetimden transfer falan beklemiyorum gibi saçma bir?ey söylemeyece?im, tabii ki yaps?n , tabii ki yapacak. Ama sahip oldu?umuz de?erlere sahip ç?kamayacaksak istemem transfer mransfer. Gider toplar?z trabzon lisesinden 20 çocuk, Ç?k?n oynay?n deriz bu bile bize yeter. Küme dü?seler de deriz ki bizim u?aklar iyi oynayamad?lar da dü?tüler. Öyle alengirikli i?lere bula?t?rmay?n bizi. Paras?da bats?n transferi de.

geronimo_61
    Ziyaretçi

ben bu yönetimin her?eye rta?men çok ba?ar?l? bir yönetim oldu?unu dü?ünüyorum tak?m?m?za bakarsak kötü futbo?lcu yok en kötüsü 1 belçikal? herkes bize hayraa amma velakin hep ele?tiriyoruz

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Geleceimiz, kurtulu?umuz altyap?m?z diyoruzda son senelerde altyap?dan sivrilen bir futbolcumuz yok. Ufuk diyorduk Selim diyorduk ama hane!? En son Gökdeniz dedik kald?k. Altyap?m?za çok önem veriyoruz diyoruz, futbolcu tarlas? diyoruzda ortada mahsül yok.

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı geronimo_61 Nickli Üyeden Alıntı
    ben bu yönetimin her?eye rta?men çok ba?ar?l? bir yönetim oldu?unu dü?ünüyorum tak?m?m?za bakarsak kötü futbo?lcu yok en kötüsü 1 belçikal? herkes bize hayraa amma velakin hep ele?tiriyoruz
    Ele?tiriyoruz çünkü bu büyük taraftar büyük hedefler pe?inde ,20 y?l? a?k?nd?r ?ampiyonluk bekliyoruz,avrupada ba?ar?l? olmak ,y?ld?z futbolcular transfer etmek istiyoruz.

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Zurawski deki gibi transfer politikas? uygulanacaksa i?imiz zor.

"Teklifi yapt?k bekliyoruz"

[img]smileys/smiley5.gif[/img]

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yönetim Borsa paras? ile ne yapmay? dü?ünüyor acaba.?ampiyonlar Li?ine kalamazsak ne diyecekler.Param?z var kasada m???lhan Cavcav'?n da paras? varm?? öyle diyorlar.

Colakoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Millet takima sahip cikmak ayri bisey yönetimin transfer fiyaskosunu elestirmek ayri bisey elestiricez tabi 200.000 euro fark var diye elinden süper bi golcüyü kacirirsan tekinide görürsün okadar... bizim yönetimimizin biraz daha ticari düsünmesi lazim olayi mesela sen zurawskiyi alsaydin:

1. Stad sezonun cogu macinda full cekerdi zurawskiyi izlemeye gelenlerle.

2. zurawkinin formalarini cikarip satisa sunardin ve bayada gelir elde ederdin

3.böyle bi adam sampiyonlar ligi elemelerindede hermacta oldugu gibi golünü atardi ve attigi gol belkide bize sampiyonlar ligi kapisini acardi ve kasaya ona verdigimiz paradan daha cok bi para girerdi..

4.takimda dolayisiyla iyi transfer yaptinmi ligede firtina gibi eser ve borsada ve 100.000 üye kampanyasinda daha iyi basarilar saglanabilirdi..

simdi merak ediyorum 29 yasi cok yasli diyolar bence bir futbolcunun en verimli dönemi 26-30 yas arasi örnek zidane bu yaslarda parladi adini tüm dünya duydu örnek figo örnek fatih tekke örnek hagi daha birsürü örnekleri var bunlarin. Hem zurawskinin uyum sorunu falanda olmazdi symek bizdeyken ve bizim taraftarin ona gösterecegi büyük ilgiden dolayi. simdi merak edeyorum kimi getirecekler diye..

Nereden
    Ankara

abi çok komik bizim yönetim komikk diyorum sinirlerimi tepeme ç?kard?lar. ?u habere bak?n ;

Amoah ilk s?rada
    Polonya?dan al?nan kötü haber Trabzonspor Yönetimi?ni de hareketlendirdi. Zurawski transferine kesin gözüyle bakan Bordo - Mavililer, B plan?n? devreye soktu. Bu paralelde daha önce de gündeme gelen Hollanda?n?n Vitesse Kulübü?nün 25 ya??ndaki futbolcusu Amoah??n listenin ilk s?ras?nda oldu?u ö?renildi. Büyük mali kriz içerisinde olan Hollanda temsilcisinin Ganal? golcü için 1.5 milyon Euro istedi?i, ancak bu rakamda pazarl?k pay?n?n da oldu?u dile getirildi.

aman yarabbi ya ?una bak hala ücretle ilgili pazarl?k pay? felan diyolar offf

Colakoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

tamam artik bu amoah midir nedir bunun fiyati 1.5 milyonsa biz bunu bedava almaya calisiriz vermesseler devre arasinda tekrar bi transfer atagi yapariz sorada gider baska bitakim 2. milyon verir alir adami....

ya yönetim utandirin bizi nolur ya hepimiz buraya yazdiklarimizdan dolayi utanmak istiyoruz nolur yaaaaa untandirin biziiiiiiiii......

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

yahu durun hele bak?n bu sefer muhalefet yapmayaca??m.. ?imdi 29 ya??nda adama3 milyon euro verilmez mant??? bizim yönetim politikas? oluyor.. ha kafas?z Celtic liler böyle dü?ünmeden pat diye 3.4 milyon euro yu bas?p al?yorlar adam?.. seyirci, stad, imkanlar, kadro, ba?ar? v.b bizden çok üstün bir tak?m olan Celtic in yöneticileri ne kadar safm?? yahu 29 ya??nda adama 3.4 milyon euro verdiler...

1 buçuk y?ld?r izletirsin, 10 kez polonyaya gider gelirsin elin eteklileri gelir 1 haftada al?r gider.. 29 ya??ndaki adama 2.8 milyon euro vermek bir?ey de?ilde 3 milyon euro verilir miydi de?il m??

Allah a?k?na ?u yönetimin transfer politikas? diye bir ?ey var diyenler elini vicdan?na koysun da yazs?n yahu.. ben de istiyorum bu sene ?ampiyonuz, ?l ye kat?laca??z falan filan diye ama olmuyor i?te.. geçen seneden bu yana ayn? mant?k.. 10 kere izlet, 20 kere dü?ün, 30 kere pazarl?k yap sonra 41 kere ma?allah ve adam ba?ka kulübe gitsin...

Elinde Szymkoviak örne?i var üstelik.. Cyzio da Leh ve ba?ar?l? bir oyuncuydu.. bu adamlar do?alar? gere?i kolay uyum sa?l?yorlar trabzona i?te.. ama yok ihtiyar adama 3 milyon euro verilmez! Celtic salakl???na yans?n!

ftunsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu

yönetim bizimle dalgas?n? geçiyor.çocuk avutur gibi davran?yor. [img]smileys/smiley7.gif[/img]

bordoomavii
    Ziyaretçi

bi sakin olun.daha transfer dönemi bitmedi.yönetimde en iyi transferi bütçeye uygun ?ekilde yapmaya çal???yor.29 ya??ndaki bir adama okadar para verilmez.ilk ön eleme de bize birtek kaleci laz?m.zaten bizim kadro süper.ama birtane daha kaliteli golcü al?rsak iyi olur.

Nereden
    Trabzon

Bu yaz?lanlar? ve yazanlar? tek tek kenara not ediyorum. Sezon ba?larken hepinize soracam, ç?k?p tek tek özür diliyeceksiniz...( in?allah diyelim tabii )[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı mission_61 Nickli Üyeden Alıntı

Millet takima sahip cikmak ayri bisey yönetimin transfer fiyaskosunu elestirmek ayri bisey elestiricez tabi 200.000 euro fark var diye elinden süper bi golcüyü kacirirsan tekinide görürsün okadar... bizim yönetimimizin biraz daha ticari düsünmesi lazim olayi mesela sen zurawskiyi alsaydin:

1. Stad sezonun cogu macinda full cekerdi zurawskiyi izlemeye gelenlerle.

2. zurawkinin formalarini cikarip satisa sunardin ve bayada gelir elde ederdin

3.böyle bi adam sampiyonlar ligi elemelerindede hermacta oldugu gibi golünü atardi ve attigi gol belkide bize sampiyonlar ligi kapisini acardi ve kasaya ona verdigimiz paradan daha cok bi para girerdi..

4.takimda dolayisiyla iyi transfer yaptinmi ligede firtina gibi eser ve borsada ve 100.000 üye kampanyasinda daha iyi basarilar saglanabilirdi..

simdi merak ediyorum 29 yasi cok yasli diyolar bence bir futbolcunun en verimli dönemi 26-30 yas arasi örnek zidane bu yaslarda parladi adini tüm dünya duydu örnek figo örnek fatih tekke örnek hagi daha birsürü örnekleri var bunlarin. Hem zurawskinin uyum sorunu falanda olmazdi symek bizdeyken ve bizim taraftarin ona gösterecegi büyük ilgiden dolayi. simdi merak edeyorum kimi getirecekler diye..

1- aradaki fark yakla??k 1,5 milyon avro 2- bahsetti?in oyuncu zurawski adriano de?il, stad? full doldurtsun, forma satt?rs?n.

sakin olun yaw sanki ronaldo owen adrionu istiyordukda kaç?rd?k. smek gelmeden önce hanginiz polonyay? biliyordu. zurawski ismi öne ç?kmadan hanginiz bu adam? tan?yordu?

sizin gibi dü?ünürsek yönetim istifa etmeli. bu ay?b? temizlemeli dimi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)