Sayfa 1 Toplam 1151 Sayfadan 1 2 3 11 51 101 501 1001 ... SonuncuSonuncu
Toplam 28755 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fatih Tekke Konusunun Ardında Kalanlar

35deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Standart Fatih Tekke Konusunun Ardında Kalanlar

Trabzonspor'a transferi son anda yatan Fatih Tekke, transferindeki tüm gerçekleri açıkladı!..
    20 Temmuz 2009 Pazartesi 11:31

NTV Spor'da yayınlanan Doğru Transfer programına katılan Zenitli Fatih Tekke, transferi için Trabzonspor yönetimi ile yaptığı görüşmelere açıklık getirdi. Tekke, bordo-mavili yönetimin çok yüksek ücret istediği yolundaki açıklamalarının gerçeği yansıtmadığını söyledi.

Sözlerine "Ben Trabzonlu ve Trabzonsporluyum. Bunu kimsenin tartışmasına da izin vermeyeceğim" diye başlayan tecrübeli futbolcu, "Bana Fatih Tekke kimliğini Trabzonspor kazandırmıştır. Son günlerde Trabzonspor ile anlaşamamamın nedeni maddi konularmış gibi haberler çıkıyor. Bunlar beni gerçekten çok üzdü. Son 1 aya baktığımızda çizilen Fatih Tekke resmi, taraftarın sevdiği Fatih Tekke'den çok uzak bir resimdi. Takımın ahengini bozmaya çalışan, özel hayatında problemleri olan, futbol hayatının sonuna gelmiş ve Trabzonspor'dan çok büyük paralar isteyen bir Fatih Tekke varmış gibi yansıtıldı. Bunların hiçbiri doğru değil" dedi.

Trabzonspor taraftarının gözündeki Fatih Tekke imajının bozulmasından endişe ettiğini ve bunun için konuşma gereği duyduğunun altını çizen tecrübeli golcü, "Bundan 20 gün önce Trabzonspor'dan transfer teklifi geldi. Bir yönetici ağabeyimizle konuştuk. Burada aldığım ücreti söyledim. Daha önce Türkiye'den 2 takımın teklifi olmuştu. Onlara söylediğim ücreti söyledim, ama Trabzonspor'a bir ücret söyleme şansım olmadığını ve duygusal bir bağım olduğunu vurguladım. Kendilerine bir rakam telafuz etmedim. Bunu özellikle vurgulamak istiyorum. 'Trabzonspor benim hakkımı her zaman verir' ifadesini kullandım. Son gelinen noktada üzülerek söylüyorum, olay gerçekleşemedi. Bunun sebebi de yansıtıldığı gibi rakamdan dolayı değil. Bana Trabzonspor tarafından teklif edilen 'tavan' ücretin de altında bir fiyat verdim ama transfer gerçekleşmedi" diye konuştu.

"FENERBAHÇE VE BEŞİKTAŞ'TAN DA TEKLİF ALDIM"

Gelecek planlarıyla ilgili açıklamalarda da bulunan Fatih Tekke, "Bundan 20 gün öncesine kadar Türkiye'den başka teklifler de vardı. Fenerbahçe ve Beşiktaş'tan teklif almıştım. Ama en ciddisi Trabzonspor'du. Önümde 1.5 ay var, bu arada transfer teklifi gelirse değerlendirebilirim" ifadelerini kullandı.

"ADVOCAAT ÖZÜR DİLEDİ"

Zenit takımı ile yeniden çalışmalara başlayacağını da vurgulayan Tekke, "İki gün önce teknik direktörümüz Dick Advocaat ile konuştuk. Yapılan şeyin bir hata olduğunu söyledi ve özür diledi. Yeniden takımla birlikte çalışmaya başlayabileceğimi söyledi ve ben de bunu memnuniyetle karşılayarak kabul ettim. Burada UEFA Kupası şampiyonluğu, Süper Kupa şampiyonluğu, Rusya Ligi ve Rusya Kupası şampiyonluğu kazandık. Bunlar kariyerimde olabilecek en güzel şeyler ve buna yüzde 80 katkım olduğunu düşünüyorum" şeklinde konuştu.

kaynak:

http://www.spor3.com/news_detail.php?id=490674

Ali Tunahan Güllü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

abi yok yönetim bu kadar baskıya rağmen almıyor yapacak bişey yok herkes gerçekleri gördü zaten!!!
    OSCAR CARDOZO

emre1inci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

konuşmayı bende dinledim çok üzüldüm,bu kadar gelmeyi isterken,başkanın çıkıp
    çok para istedi demesi çok büyük bir hata.başkanın böyle birşey yaptığına inanamıyorum gerçekten...

Mehmet Sarigül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ortada bir "Yönetim gercegi" var, bir de "Fatih Tekke gercegi"...

Hangisi dogru bilmiyorum,...

Birseyi cok iyi biliyorum;

gecmis 26 yilda oldugu gibi, ego kavgalari yüzünden, yine "Tek Trabzonspor gercegi" unutuluyor...

Tahir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet Sarigül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ortada bir "Yönetim gercegi" var, bir de "Fatih Tekke gercegi"...

Hangisi dogru bilmiyorum,...

Birseyi cok iyi biliyorum;

gecmis 26 yilda oldugu gibi, ego kavgalari yüzünden, yine "Tek Trabzonspor gercegi" unutuluyor...

aynen katılıyorum...
    İstanbul basını ne bizi sevdi ne de TRABZONUMUZU.....

Tahir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bugün Ünal Karaman’ın Fatih Tekke ile yaptığı öne sürülen görüşmeyle ilgili girdiğimiz haber ‘fırtınalar’ koparttı.

Akşam saatlerine doğru, transferin direkt içerisinde bulunan Trabzonsporlu bir yönetici aradı.

“Biz gerekli açıklamayı yaptık ancak belli ki, hala birileri olayı kaşıyor” dedi.

Ben de, “Fatih Tekke konusundaki her gelişme haberdir” cevabını verdim.

“Haberciliğinize saygı duyuyoruz ama Trabzonspor bu kadar yıpratılamaz. Hem kulübe hem de Fatih’e zarar veriyorlar” ifadelerini kullandı.

“Gerçekleri anlatın o zaman. Sadri Bey’in açıklaması demek ki tatmin etmemiş taraftarı. Yani Sadri Bey, Fatih’i toplumun önüne atmış gibi oldu. Bu da inandırıcı bulunmuyor” dedim.

“Gerçekleri mi istiyorsunuz?” sorusunu yöneltti. Yanıtım “evet” oldu.

Sözlerine, “o zaman bu konuyla ilgili ilk ve son kez konuşuyorum” cümlesiyle başladı ve devam etti:

“Fatih Tekke ile transfer konusunu kapattığımız cumartesiden önceki 20 gündür hiç görüşmedim. Çünkü süre istedi. Lazio, Fenerbahçe ve Galatasaray transfer görüşmeleri vardı. Olmazsa bizimle masaya oturacaktı. Nihayetinde bu üç kulüpten hiçbiri olmadı ve bize döndü. Sonrasında yönetim kurulu olarak Ünal Karaman’a tam yetki verdik”

“Ünal kendisini aradı. Fatih, Yattara’nın aldığı tavan fiyat olan 1 milyon 800 bin eurodan 50 bin euoro indirim yaptı ve senelik 1 milyon 750 bin euro istedi. Yani iki yıllık 3,5 milyon euro talep etti. Bu paranın da tamamının ödenmesi şartı getirdi. Ünal Karaman da kendisine, ‘bizim sana vereceğimiz iki yıllık 5 trilyondur. Bunun yarısı garanti para, yarısı da maç başı olur’ dedi. Fatih bu teklife, ‘bunu hakaret sayarım, ben profesyonelim’ karşılığını verdi. Yani Fatih’in, ‘hakaret sayarım’ ifadelerini, yıllık 650 bin euroluk teklife değil, iki yıllık 5 trilyonluk teklifimize karşı kullandı.”

Trabzonsporlu yönetici, “Fatih ile karşıya karşıya gelmek istemiyorum ancak kamuoyunda oluşan havayı dağıtmak zorundaydık” sözleriyle, görüşmemizi bitirdi.

Olayı ‘kim doğru söylüyor?’ boyutuna taşımak istemem.

Ancak, Trabzonspor, Fatih Tekke gibi bir futbolcuya yıllık 650 bin euro teklif eder mi?

Bana göre etmez… Yani bu kadar kendini düşürmez, düşmez!

Peki ya sizce?

bu iş ne iş anlayamadım
    İstanbul basını ne bizi sevdi ne de TRABZONUMUZU.....

Cezalı Üye

yahu bu haber kaç kere daha koyulacak buraya?? bir de başlık açmışsınız. kilit.

Ilelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Tahir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün Ünal Karaman’ın Fatih Tekke ile yaptığı öne sürülen görüşmeyle ilgili girdiğimiz haber ‘fırtınalar’ koparttı.

Akşam saatlerine doğru, transferin direkt içerisinde bulunan Trabzonsporlu bir yönetici aradı.

“Biz gerekli açıklamayı yaptık ancak belli ki, hala birileri olayı kaşıyor” dedi.

Ben de, “Fatih Tekke konusundaki her gelişme haberdir” cevabını verdim.

“Haberciliğinize saygı duyuyoruz ama Trabzonspor bu kadar yıpratılamaz. Hem kulübe hem de Fatih’e zarar veriyorlar” ifadelerini kullandı.

“Gerçekleri anlatın o zaman. Sadri Bey’in açıklaması demek ki tatmin etmemiş taraftarı. Yani Sadri Bey, Fatih’i toplumun önüne atmış gibi oldu. Bu da inandırıcı bulunmuyor” dedim.

“Gerçekleri mi istiyorsunuz?” sorusunu yöneltti. Yanıtım “evet” oldu.

Sözlerine, “o zaman bu konuyla ilgili ilk ve son kez konuşuyorum” cümlesiyle başladı ve devam etti:

“Fatih Tekke ile transfer konusunu kapattığımız cumartesiden önceki 20 gündür hiç görüşmedim. Çünkü süre istedi. Lazio, Fenerbahçe ve Galatasaray transfer görüşmeleri vardı. Olmazsa bizimle masaya oturacaktı. Nihayetinde bu üç kulüpten hiçbiri olmadı ve bize döndü. Sonrasında yönetim kurulu olarak Ünal Karaman’a tam yetki verdik”

“Ünal kendisini aradı. Fatih, Yattara’nın aldığı tavan fiyat olan 1 milyon 800 bin eurodan 50 bin euoro indirim yaptı ve senelik 1 milyon 750 bin euro istedi. Yani iki yıllık 3,5 milyon euro talep etti. Bu paranın da tamamının ödenmesi şartı getirdi. Ünal Karaman da kendisine, ‘bizim sana vereceğimiz iki yıllık 5 trilyondur. Bunun yarısı garanti para, yarısı da maç başı olur’ dedi. Fatih bu teklife, ‘bunu hakaret sayarım, ben profesyonelim’ karşılığını verdi. Yani Fatih’in, ‘hakaret sayarım’ ifadelerini, yıllık 650 bin euroluk teklife değil, iki yıllık 5 trilyonluk teklifimize karşı kullandı.”

Trabzonsporlu yönetici, “Fatih ile karşıya karşıya gelmek istemiyorum ancak kamuoyunda oluşan havayı dağıtmak zorundaydık” sözleriyle, görüşmemizi bitirdi.

Olayı ‘kim doğru söylüyor?’ boyutuna taşımak istemem.

Ancak, Trabzonspor, Fatih Tekke gibi bir futbolcuya yıllık 650 bin euro teklif eder mi?

Bana göre etmez… Yani bu kadar kendini düşürmez, düşmez!

Peki ya sizce?

bu iş ne iş anlayamadım
    Su öne cikardigim cümleler bana hic inandirici gelmiyor cünkü Fatih Tekke Fenerbahce ve Galatasaray icin bizden süre istemez...Ilk Trabzonspor ile masaya oturur...
    İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

lazkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

hadi bakalım buradan yakın
    Iki kişiden biri yalan söylüyor ama kim
    Güneş ile dünya arasına ay girince, dünya karanlıkta kalır. ALLAH ile kul arasına dünya girince, kul karanlıkta kalır.

Volkan Taş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

http://www.facebook.com/video/video....2973204&ref=nf

burda video var dinleyebilirsiniz..
    Şampiyonluk var ufukta,karadeniz dalga dalga seninleyiz eveallah 41 kere maşallah

devilkid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

off eğer medya trabzonda ki haber doğruysa ki ben inanmak istemiyorum..işte o zaman yanlış adama sarılmışız..insallah yalanlanır..
    Ne zaman Avni Aker'i görsem Titanic gelir aklıma...Neşe ve ümitle başlayan yolculuğun hüzün veren sonu...

helal kardeşim haklısın koca TS yi bi tek adama indirgemek gerçekten yakışmıyor bizlere.bu takımın kuruluşu bile inatlaşma dönemin spor bakanı,sizi lige sokmam,demese TS diye bi şey olmayacaktı.bugün bile hala yansımalarını görüyoruz bu inatlaşmanın.yazık kaybeden hep TS.bu anlayışta olan herkese sözüm eğer bu oyuncu-takım çekişmesini sürdürmeye devam ederseniz daha nice sivassporlar bizi geçer hatta bizi unuttururlar.lütfen sağduyulu hareket edelim ve hocamızda ısrar edip istikrardan yana olup şanlı TS tarihini bütün yeni nesillere yaşattıralım.

ulvicebi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hacıosmanoğlu, Şener yönetiminin Fatih Tekke’yi almak istemediğini iddia ederek “ Fatih Tekke boş mukaveleye imza atacak kadar ucuz değildir. Almamak için manevra yapanlara sesleniyorum, Fatih’i getirirsem kabul edermisiniz?” diyerek anlamlı bir çağrı yaptı.Öpmeye Meramları Yok!

Başkan Şener’in geçen yılki kongredeki rakibi İbrahim Hacıosmanoğlu Fatih Tekke konusunda başkan Şener’in dünkü açıklamalarına cevap verdi. Şener’in “ Fatih’ten ‘boş mukaveleye imza atarım’ demesini beklerdim” sözlerine tepki gösteren Hacıosmanoğlu “ Öpmeye meramları yok, yanağın nerede? diye soruyorlar.

Başkan Şener’e sesleniyorum; ben Fatih’i getirirsem kabul edermisiniz? Şener, Fatih’i almamak için manevra yapıyor. Bugün nerede oldukları belli olmayan Karadenizspor’a aldıkları oyunculara verilen paralarla Fatih tekke alınabilirdi.” dedi.

Fatih’i Getirmeye Hazırım

İbrahim Hacıosmanoğlu Fatih’i bugün Petersburg’a giderek götürmeye hazır olduğunu belirterek “ Sponsorluğunu ben üstleniyorum, peki sizler almaya hazırmısınız? diye sordu. Şener’in ‘ televizyon ekranlarında ‘ küçük şehrin büyük takımını yönetiyorum’ şeklindeki açıklamalarına tepki gösteren Hacıosmanoğlu “ Başkan bu tavır ve konuşmalarla bizi temsil edemez. Yalandan Fatih’i toplumun önüne atıyorlar.

Yarın tribünler Fatih Tekke bağırdığında “ Biz istedik gelmedi’ savunmasını yapmak için mi bugün bu manevralar yapılıyor. Trabzonspor gibi büyük bir camiayı yönetenler mazeret üretmek yerine icraat yapmalıdırlar. Şener, eğer duygularında samimiyse Fatih Tekke gibi bir golcü için her türlü fedakarlığı yapmalıdır.” diye konuştu.

Adam da para varsa bırakın da alsın niye istemiyosunuz fatihimizi alın da bitsin bu çile derdiniz ne anlamadım m.yıldızı mı kakalıyacaksınız başımıza hiç kimseyi almayın daha iyi
    TRABZONLUYSAN GURUR DUY!! DEYİLSEN SAYGI DUY!!

Ilelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Volkan Taş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://www.facebook.com/video/video....2973204&ref=nf

burda video var dinleyebilirsiniz..

Ridvan Dilmen ne diyor: Bizzat ben kendisi ile görüstüm, kendisi Trabzonsporu cok seviyor....
    İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kubilay ŞAHİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Artık Bu Konu Uzamasın..
    Diyrım Diyrım Demiyrım Niyeda Diyecuğum ...

Bir şehir takımından fazlası...

Nereden
    Almanya

Fatih tekke okadar Trabzonsporluyum diyosa baskanin dedi gibi bos mukaveleye imza atsin hami az atmadi oda atsin ozm
    25# Alan Carlos Gomez da Costa
    Ne Yönetimspor ne Tekkespor ...Alayina TRABZONSPOR !!!
    / Rize Ardesenli

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

.................................
    Konu Serdar A tarafından (20.07.2009 Saat 20:45 ) değiştirilmiştir.

Hasan Ayvenli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

lazio ile olan haberlerden fatih haberim yok dedi. buraya yazılanda lazio ile olmadıktan sonra dönerim muhabbeti var. her kafadan bir ses çıkıyor.

Standart Yanılıyorsunuz arkadaşlar...

Neden Fatih TEKKE boş mukaveleye imza atsınki kendini kanıtlamış bir insan bukadarda ucuza mal edilirmi yigidin hakkını böylemi ödemek gerek.Fatih Tekke zaten zenitde aldıgı yıllık 2milyon eurodan vazgeçip yattaranın aldıgı paranında altında fiyat vermiş zaten fedakarlıgını yapmış daha ne yapması gerekiyo yorumlarda dikkat etdigim bir konu var Trabzonspor bir futbolcuya endeksli degil şeklinde tabikide olaamaz ama Trabzonspor TARAFTARI kaçkere istedi böyle bişeyi hepinize soruyorum arkadaşlar kaçkez bir futbolcunun gelmesi için bukadar istekte bulunuldu.Beşiktaş bile Nihat Kahveciyi getirdi istenildigi için Trabzonspor HİÇ UNUTULMASINKİ KASASINA 7.5 Milyon Euro kazandıran bir futbolcuyu bukadar uygun bir durumda mal edebilecekkken neden hala renklerine katmıyor....bence arkadaşlarımız yeniden düşünsün bu tekke konusunu ve konunun farklı bir boyutuda şudurki ''Taraftarın istegi ''dir.Konu transfer konusunuda aşıp biryerde Trabzonsporlu yönetimin trabzonsporu trabzonspor yapan TARAFTARINI kaale alma olayıdır birazda..Trabzonspor YÖNETİMİ tekkeyi almayarak aslında bir şekilde taraftarının isteklerine yani Milyonlarca gönül vermiş BORDO-MAVİ hayranlarına sırt çevirmektir çünki trabzonspor taraftarı şimdiye kadar hiç böyle bir istekte bulunmadı..Yukarıda duyarlı arkadaşlarımızdan söyledigi gibi denizli konya maçlarını unutmayın biz bu yıl net bir tabirle FORVETSİZLİK yüzünden şampiyonlugu verdik hemde kaçpuan farkla bence herkes birkez daha düşünüp çarşamba gunu yapılacak olan Fatih TEKKE için düzenlenmiş yürüyüşe gönülden katılmalıdır.ÇÜNKİ BU TARAFTARINI NE KADAR ÖNEMSEYEN BİR KULUBU GÖRMEK İÇİN BENCE EN GÜZEL FIRSATDIR...Bu arada unutmayın Trabzonluyum maçkalıyım ve ÖLÜMÜNE TRABZONSPORLUYUM.....

keles76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

fatih tekke bize nekadar lazim oldugunu anlayamayan yonetimi esefle kiniyorum
    sensiz bir hayat sorunsuz olurdu

zurjcas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

videonun başında hiç para konuşmadık diyor, sonunda tavandan daha düşük ücret talep ettim diyor. enteresan...

bordo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Trabzonspor iki grup altında ezilip kaldı çıkamıyor
    Biz sevdadır Trabzon , yorozundan başlayıp ziganasında bitmeyen

Ahmet Karadeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

iki kişiden biri nin yalan soyledigi belli ama kimin yalan soyledigini burdan kestirmek cok zor.Ama bi gercek var fatih tekke'yle buyuk ihtimal anlasılmıycak ozman bu olayı buyutmenin bize bi yararı dokunmayacaktır artık bu konuyu kapatmanın zmanı geldi diye dusunuyorum. bu sezon takımımız hem avrupada hem ligde mucadele edecek, bu durumda bizim yapmamız gereken takıma zarar verecek davranıslardan kaçınmalıyız. Şu anda takmımızn durumu gayet iyi hazırlık karsılasmalarındanda iyi neticeler alıyoruz.şimdi bizim yapmamız gereken takımıza sahip cıkmak
    Eski kullanıcı adı: olikos61
    Memleketler içerisinde bir güzel memleketir Türkiye yedi bölge yedi iklim ama
    Trabzon'da futbol oynamak zor zanaat imkansız değil ama zor.....

tunganyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı zurjcas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    videonun başında hiç para konuşmadık diyor, sonunda tavandan daha düşük ücret talep ettim diyor. enteresan...
    yani 1.5 avro 2 milyon avro 1 milyon avro gibi fiyat konuşulmadı tavandan düşük bi ücret olur dediğini belirtmiştirr..kaldı ki Fatih gibi bir oyuncu daha en az 2 3 sene taş gibi top oynayacak birisi tavanı bile hakediyor ve 1 kuruş bile altında para talep etmişse yazık olmuş yönetimin paradan dolayı vazgeçmesi...eminim bu yönetimin başı çok yanacak hem de sırf bu transferden dolayı...1 futbolcu takımdan üstün değildir tabiki ama senin forvetlerin 110 net gol pizisyonundan sadece 30unu gol yapabilmişsee üstün olmasa da önceliklidirr....başkann çok küfür yiyeceksin lig başladdığı zaman bu 4te 1 gol oranı yükselmedikçe ve yükseleceğe de benzemiyorr!!!!!!!!!
    Alper PEKEN
    Trabzon/Çarşıbaşı/Kavaklı......Kocaeli/Gölcük/Kavaklı

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yılan hikayesine döndü iyice...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)