Sayfa 2 Toplam 1151 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 52 102 502 1002 ... SonuncuSonuncu
Toplam 28755 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fatih Tekke Konusunun Ardında Kalanlar

Ahmet Karadeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Nitro Laz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neden Fatih TEKKE boş mukaveleye imza atsınki kendini kanıtlamış bir insan bukadarda ucuza mal edilirmi yigidin hakkını böylemi ödemek gerek.Fatih Tekke zaten zenitde aldıgı yıllık 2milyon eurodan vazgeçip yattaranın aldıgı paranında altında fiyat vermiş zaten fedakarlıgını yapmış daha ne yapması gerekiyo yorumlarda dikkat etdigim bir konu var Trabzonspor bir futbolcuya endeksli degil şeklinde tabikide olaamaz ama Trabzonspor TARAFTARI kaçkere istedi böyle bişeyi hepinize soruyorum arkadaşlar kaçkez bir futbolcunun gelmesi için bukadar istekte bulunuldu.Beşiktaş bile Nihat Kahveciyi getirdi istenildigi için Trabzonspor HİÇ UNUTULMASINKİ KASASINA 7.5 Milyon Euro kazandıran bir futbolcuyu bukadar uygun bir durumda mal edebilecekkken neden hala renklerine katmıyor....bence arkadaşlarımız yeniden düşünsün bu tekke konusunu ve konunun farklı bir boyutuda şudurki ''Taraftarın istegi ''dir.Konu transfer konusunuda aşıp biryerde Trabzonsporlu yönetimin trabzonsporu trabzonspor yapan TARAFTARINI kaale alma olayıdır birazda..Trabzonspor YÖNETİMİ tekkeyi almayarak aslında bir şekilde taraftarının isteklerine yani Milyonlarca gönül vermiş BORDO-MAVİ hayranlarına sırt çevirmektir çünki trabzonspor taraftarı şimdiye kadar hiç böyle bir istekte bulunmadı..Yukarıda duyarlı arkadaşlarımızdan söyledigi gibi denizli konya maçlarını unutmayın biz bu yıl net bir tabirle FORVETSİZLİK yüzünden şampiyonlugu verdik hemde kaçpuan farkla bence herkes birkez daha düşünüp çarşamba gunu yapılacak olan Fatih TEKKE için düzenlenmiş yürüyüşe gönülden katılmalıdır.ÇÜNKİ BU TARAFTARINI NE KADAR ÖNEMSEYEN BİR KULUBU GÖRMEK İÇİN BENCE EN GÜZEL FIRSATDIR...Bu arada unutmayın Trabzonluyum maçkalıyım ve ÖLÜMÜNE TRABZONSPORLUYUM.....
    ne yani klupler taraftara gore mi transfer yapsın. ayrıca butun taraftarları fatih tekke alınsın diye yuruyuse davet ediyosun peki aynı ozveriyi belediye için yaptınız mı, veya hala tarbzona yakısan stadı yapayan siyasetciler için niye duzenlemiyon oysa ki basta faruk ozak, r.tayip erdogan'ın verdigi stad projesini yaptılar mı! bunlar için niye yuruyus yapmıyosunda bi fatih tekke için yapıyon hiç bir kişi tarbzonsporun ustunde degil bunu unutma bir futbolcunun alınıp alınmasına yonetim karar verir siz degil sizin goreviniz takıma sahip cıkmak,kombine almak,forma almak vb. alarak klube destek olmaktır
    Eski kullanıcı adı: olikos61
    Memleketler içerisinde bir güzel memleketir Türkiye yedi bölge yedi iklim ama
    Trabzon'da futbol oynamak zor zanaat imkansız değil ama zor.....

Ilelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Ahmet Karadeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne yani klupler taraftara gore mi transfer yapsın. ayrıca butun taraftarları fatih tekke alınsın diye yuruyuse davet ediyosun peki aynı ozveriyi belediye için yaptınız mı, veya hala tarbzona yakısan stadı yapayan siyasetciler için niye duzenlemiyon oysa ki basta faruk ozak, r.tayip erdogan'ın verdigi stad projesini yaptılar mı! bunlar için niye yuruyus yapmıyosunda bi fatih tekke için yapıyon hiç bir kişi tarbzonsporun ustunde degil bunu unutma bir futbolcunun alınıp alınmasına yonetim karar verir siz degil sizin goreviniz takıma sahip cıkmak,kombine almak,forma almak vb. alarak klube destek olmaktır
    Helal aynen katiliyorum...
    İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

magicyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı zurjcas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    videonun başında hiç para konuşmadık diyor, sonunda tavandan daha düşük ücret talep ettim diyor. enteresan...
    "Hayatımda ilk kez Trabzonspor'a rakam bildirmek zorunda kaldım..." Fatih Tekke.

Sanırım bu söz transferde ki kötü niyetleri ortaya çıkarmaya yeterde artar bile.
    Fatih'ten rakam istemişler,Fatih'in istediği rakamı öğrenince de çok deyip vazgeçmişler.
    Ntv'de ki görüşmeden başka bir mana çıkaramadım.
    Bu yönetime yazıklar olsun.
    Herkese Merhaba

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı magicyattara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "Hayatımda ilk kez Trabzonspor'a rakam bildirmek zorunda kaldım..." Fatih Tekke.

Sanırım bu söz transferde ki kötü niyetleri ortaya çıkarmaya yeterde artar bile.
    Fatih'ten rakam istemişler,Fatih'in istediği rakamı öğrenince de çok deyip vazgeçmişler.
    Anlatamazsınız.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Altan Atabay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Mehmet Sarigül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ortada bir "Yönetim gercegi" var, bir de "Fatih Tekke gercegi"...

Hangisi dogru bilmiyorum,...

Birseyi cok iyi biliyorum;

gecmis 26 yilda oldugu gibi, ego kavgalari yüzünden, yine "Tek Trabzonspor gercegi" unutuluyor...

yorumunuzun altına bütün kalbimle imza atıyorum
    Ne hasta bekler sabahı, ne de taze ölüyü mezar ne de şeytan bir günahı şampiyonluğu beklediğim kadar.

Kasım Hilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bindik bir alamete gedeyoz gıyamete...

a d bacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

bu olaylar sanki TRABZONSPOR u siyasi arenaya çekecek endişesi taşımıyor değilim.

bu olay buralara gelmemeliydi.

Fatih in alınmamasında ki inat nedir o nu çözemiyorum.

başkan ın fatihi almak için gayret ettiğini kimse iddia edemez.
    düşünüyorum da fatih gelemek istemeseydi acaba ne kadar fiyat teklif edilecekti kendisine?
    yani olay ben getirdim olayımı olması gerekiyordu yoksa?
    "Bir ülkede küçük adamların gölgesi uzuyorsa;
    O ülkede güneş batıyor demektir."

Tunganyan arkadaşımız belirtdigine hepinizin dikkatini çekmek istiyorum 110 GOL POZİSYONUNDAN SADECE 30 arkadaşlar bu nedem biliyormusunuz 2 forvet bi tekkenin sezonda atdıgını bile atamadılar. Para konuşulmadı tavanın altında bir ücret talep edildi sormak istiyorum beleşe oynasa o Fatih Tekke paradan bahsetdi diyenlerin vicdanına sıgıcakmı ..... Bu tekke konusu uzadı takıma zarar veriyo diyenlere soruyorum Hepbirlikte gitdigimiz maçlarda saç baş yoldukça içinizden geçmiyecekmi böyle oyunmu olur diye hazırlık maçlarını bende izledim Liege maçında dogru duzgun bir organizasyon yoktu fovetdeki sıkıntyı hepimiz bu ligde görücez ve o zaman bu yorum yapanların düşüncelerini ço9k merak ediyorum.Tamam yoruma saygımız sonsuz ama ERSUN YANAL'IN başını yakan forvetler oldu bu gerçegi hiçkimse inkar edemez adam sahya girip gol atıcaktı nerdeyse ve yenilgiler yüzünden adam istifa etdi.... Şunu unutmayınki Fatih TEKKE aldıgı paranın hakkını sonuna kadar golleriyle kanıtlayan biri ASLA UNUTMAYINKİ Tavanın altında ücret talep etmek Başkanımızın dedigi ekonomik anlamda uçurum degil GAYET DENGELİ BİR YAKLAŞIMDIR... Unutmayın arkadaşlar transfer sezonu kapanıyo bu iş olmuyacak gitdigimiz her maçlarda kaçırılan goller yüzünden saçımızı başımızı yolucaz 28 yaşındayım ve eminim böyle giderse 50 de olsam şampiyonluk göremicez.Bu transfer döneminde Kaliteli bir forvet ve bukadar uygun fiyata Tekke alınmaz ise daha çok pişman olucagımızı bilin..... Tepkiyi gösterme zamanı şimdi transfer sezonu kapandıktan sonra ve Artık bir Tekke kalmadıktan sonra degil.....

Ümit Tekşan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fatih TEKKE'yi Trabzonspor forması altında görmeyi okadar çok istiyorumki anlatamam , çocuk resmen beni alın diyor ama anlamak mümkün değil neler olduğunun ..

Fatih'in Ntv spor daki konusmasını bizzat canlı dinledim evet Fatih TEKKE gerçekten gelmek istiyor ama birileri de inatla almak istemiyor. Trabzonspor için hayorlısı neyse o olsun.

DÜn gece rüyamda Fatih Trabzonspor'la sözleşme imzalamış gördüm inşallah rüyalarım gerçek olur.

Daha 1,5 ay var Başkanımız tekrardan düşünücektir Fatih'in transferini ve sonunda inşallah hep beraber güleriz.
    TRABZONSPOR

Eski Nickim : Cripto

Standart unutma

bahsetdigin şey Bordo-Mavi netde %93 oranla trabzonspor taraftarının istedigi YANE FATİH TEKKENİN TRANSFER edilmesini isteyenlerin istegidir senin bahsetdigin konu sadece benim istegim degil %93 lük kesimin istedigi bir transfer.
    2. si bu anketi BİZZAT bordo-mavi net yönetdi sakın bunu sıradan bir anket sayma
    3.sü Yönetim karar alır transfer yapılır dogru olabilir ama dogru olan birşeyde var TRABZONSPOR HALKININ TRABZONSPORLA YATIP KALKMASI yane kimse kuzu degil dostum kimse bilinçsiz degil herkes bu takımın geçtigimiz sezon neden şampiyon olamadıgını gördü sanırım bi sen görememişsin bence gözlerini ii aç ve ii bak 110 gol pozisyonundan neden 30 tanesinin atıldıgı ve neden basit maçlarda bile okadar gollerin atılamadıgını gör ve FORVETDE BİR SIKINTI OLDUGUNU %93 lük kesim gibi sende anla ondan sonra bence yorum yap şunu unutma stad şampiyon yapmaz belediye şampiyon yapmaz ŞAMPİYON YAPICAK OLAN OYUNCULARIN KALİTESİDİR lüks stad içinde şampiyonluk yaşıyamıcagıma külüstür bi stadda şampiyon olruum daha ii bence sende gözünü aç

Alıntı Mehmet Sarigül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ortada bir "Yönetim gercegi" var, bir de "Fatih Tekke gercegi"...

Hangisi dogru bilmiyorum,...

Birseyi cok iyi biliyorum;

gecmis 26 yilda oldugu gibi, ego kavgalari yüzünden, yine "Tek Trabzonspor gercegi" unutuluyor...

keşke bunu herkes anlasa Helal arkadaşım aynen katılıyorum

Uğur ÇIRAKMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin

Neden Fatih TEKKE boş mukaveleye imza atsınki kendini kanıtlamış bir insan bukadarda ucuza mal edilirmi yigidin hakkını böylemi ödemek gerek.Fatih Tekke zaten zenitde aldıgı yıllık 2milyon eurodan vazgeçip yattaranın aldıgı paranında altında fiyat vermiş zaten fedakarlıgını yapmış daha ne yapması gerekiyo yorumlarda dikkat etdigim bir konu var Trabzonspor bir futbolcuya endeksli degil şeklinde tabikide olaamaz ama Trabzonspor TARAFTARI kaçkere istedi böyle bişeyi hepinize soruyorum arkadaşlar kaçkez bir futbolcunun gelmesi için bukadar istekte bulunuldu.Beşiktaş bile Nihat Kahveciyi getirdi istenildigi için Trabzonspor HİÇ UNUTULMASINKİ KASASINA 7.5 Milyon Euro kazandıran bir futbolcuyu bukadar uygun bir durumda mal edebilecekkken neden hala renklerine katmıyor....bence arkadaşlarımız yeniden düşünsün bu tekke konusunu ve konunun farklı bir boyutuda şudurki ''Taraftarın istegi ''dir.Konu transfer konusunuda aşıp biryerde Trabzonsporlu yönetimin trabzonsporu trabzonspor yapan TARAFTARINI kaale alma olayıdır birazda..Trabzonspor YÖNETİMİ tekkeyi almayarak aslında bir şekilde taraftarının isteklerine yani Milyonlarca gönül vermiş BORDO-MAVİ hayranlarına sırt çevirmektir çünki trabzonspor taraftarı şimdiye kadar hiç böyle bir istekte bulunmadı..Yukarıda duyarlı arkadaşlarımızdan söyledigi gibi denizli konya maçlarını unutmayın biz bu yıl net bir tabirle FORVETSİZLİK yüzünden şampiyonlugu verdik hemde kaçpuan farkla bence herkes birkez daha düşünüp çarşamba gunu yapılacak olan Fatih TEKKE için düzenlenmiş yürüyüşe gönülden katılmalıdır.ÇÜNKİ BU TARAFTARINI NE KADAR ÖNEMSEYEN BİR KULUBU GÖRMEK İÇİN BENCE EN GÜZEL FIRSATDIR...Bu arada unutmayın Trabzonluyum maçkalıyım ve ÖLÜMÜNE TRABZONSPORLUYUM.....
    sonuna kadar katılıyorum arkadasıma.... ayrıca bır parantez de ben acmak ıstııyorum bu yonetım gokhan unala 6 mılyon euro verıyor da fatıh tekkeye kaptanımıza kendı topragımıza neden 2 mılyon euroyu cok goruyor uefa kupasını zenıte getırmıs gıderken sana 8 mılyon euro kazandırmıs bır kaptan yonetım suan alsa fatıh tekkeyı sadece formasından kazanacak o parayı neden anlamıyorlar kımler engel bu transfere
    8888888888888888888888888888888888888

Emir BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı magicyattara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Çok güzel bir nokta yakalamışsın kardeş, tebrik ederim. Bende tekrar izledim, dinledim, anladım. Ortada bir kaç TRABZONSPOR gerçekleri var;

1-) Başkan krizi yönetememiştir, bu konuda sınıfta kalmıştır. Haa gün ola harman ola bu desteğimizi çekmemiz anlamına gelmemeli. TRABZONSPOR herkesden büyüktür.

2-) Fatih Tekke konusu Trabzonspor'u medya önünde küçük düşürmüştür. Başkan ufak oynadığını belli etmiştir.

3-) 3-5 kötü maçtan sonra taraftar Fatih TEKKE ruhu için tribünlerde avazı çıktığı kadar bağıracaktır. BUNA ŞÜPHE YOK.

Kazananların ve kaybedenlerin kim oldukları ortada.

Fatih'i tekrar BORDO MAVİ görme dileğiyle.
    Egemen Ve Selçuğun içine düştüğü girdaba Allah kimseyi düşürmesin. İnsanların Onurları ve Şerefleri vardır ve Bunun için yaşarlar.
    Tavan yaptıklarında istanbul takımlarına transfer olmayan Gökdeniz Ve Fatih Tekke'yi şimdi daha çok seviyorum.

Nereden
    İstanbul

bahsetdigin şey Bordo-Mavi netde %93 oranla trabzonspor taraftarının istedigi YANE FATİH TEKKENİN TRANSFER edilmesini isteyenlerin istegidir senin bahsetdigin konu sadece benim istegim degil %93 lük kesimin istedigi bir transfer.
    2. si bu anketi BİZZAT bordo-mavi net yönetdi sakın bunu sıradan bir anket sayma
    3.sü Yönetim karar alır transfer yapılır dogru olabilir ama dogru olan birşeyde var TRABZONSPOR HALKININ TRABZONSPORLA YATIP KALKMASI yane kimse kuzu degil dostum kimse bilinçsiz degil herkes bu takımın geçtigimiz sezon neden şampiyon olamadıgını gördü sanırım bi sen görememişsin bence gözlerini ii aç ve ii bak 110 gol pozisyonundan neden 30 tanesinin atıldıgı ve neden basit maçlarda bile okadar gollerin atılamadıgını gör ve FORVETDE BİR SIKINTI OLDUGUNU %93 lük kesim gibi sende anla ondan sonra bence yorum yap şunu unutma stad şampiyon yapmaz belediye şampiyon yapmaz ŞAMPİYON YAPICAK OLAN OYUNCULARIN KALİTESİDİR lüks stad içinde şampiyonluk yaşıyamıcagıma külüstür bi stadda şampiyon olruum daha ii bence sende gözünü aç
    1)o sadece bi anket suanda c.ronoldo trabzonspor'a gelsin diye bi anket yapsan kim o ankette ronoldoyu istemiycek.
    Fatih tekke tarbzonda sembollesmiş br futbolcudur bu takıma katkı saglamıs bir futbolcudur ama her guzel seyinde bir sonu vardır.
    2) diyosun ki tarbzonspor halkı tarbzonspor için yatıp kalkıyor hani nerde 900 bin nufuslu trabzonda kaç kombine satıldı kaç forma satıldı kaç taraftar kartı satıldı bundan haberin varmı

Nereden
    İstanbul

Alıntı Emir BAYRAK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok güzel bir nokta yakalamışsın kardeş, tebrik ederim. Bende tekrar izledim, dinledim, anladım. Ortada bir kaç TRABZONSPOR gerçekleri var;

1-) Başkan krizi yönetememiştir, bu konuda sınıfta kalmıştır. Haa gün ola harman ola bu desteğimizi çekmemiz anlamına gelmemeli. TRABZONSPOR herkesden büyüktür.

2-) Fatih Tekke konusu Trabzonspor'u medya önünde küçük düşürmüştür. Başkan ufak oynadığını belli etmiştir.

3-) 3-5 kötü maçtan sonra taraftar Fatih TEKKE ruhu için tribünlerde avazı çıktığı kadar bağıracaktır. BUNA ŞÜPHE YOK.

Kazananların ve kaybedenlerin kim oldukları ortada.

Fatih'i tekrar BORDO MAVİ görme dileğiyle.
    hımmm iyi ozman sadri baskan istifa etsin nuri albayrak gelsin yanındada fatih'i getirsin siz ancak ozman akıllanırsın ozmanda demeyin nuri albayarak istifa diye
    surda takım için bişeyler yapmaya calısan insanlar varken bu insanları tarbzon sehrinden tarbzonspordan sogutmayalım boyle durust ozverili calısan insanları bulmak heleki bu devirde gercekten cok zor. bu takımı ayaklandıran kişinin sadri baskan oldugunu su anki stadımızı yapmak için ne kadar ugrastıgını hepimiz biliyoruz
    bu eleştirileri yaparken biraz olsun dusunun

Standart Herşeyden haberim var merak etme

1)o sadece bi anket suanda c.ronoldo trabzonspor'a gelsin diye bi anket yapsan kim o ankette ronoldoyu istemiycek.
    Fatih tekke tarbzonda sembollesmiş br futbolcudur bu takıma katkı saglamıs bir futbolcudur ama her guzel seyinde bir sonu vardır.
    2) diyosun ki tarbzonspor halkı tarbzonspor için yatıp kalkıyor hani nerde 900 bin nufuslu trabzonda kaç kombine satıldı kaç forma satıldı kaç taraftar kartı satıldı bundan haberin varmı

en az senin kadar bende takip ediyorum hemde memleketimden okdar uzak olamma ragmen senin şu Hani nerde 900 bin nufuslu trabzon demen bile trabzon halkına hakaretdir bence kelimelerini ii seçmelisin ... Trabzonspor aşıgı heryerde bulur trabzonsporu senin taraftar yerine aslında protokoldekileri eleştirmen daha dogru olurdu ama sanırım Başkanımızın bile sitem etdigi protokoldekileri görmezden gelip sen konuyu aşıp taraftara inmişsin.... DOSTUM PARASI OLDUGU HALDE ALMIYAN PROTOKOL taraftar degil Başkanımız gibi sende anla bunu....

2.si evet haklısın her güzelin bir sonu var Ama futbol kariyeri bitmemiş hatda zirvesindeki biri için bu SON sayılamaz sayılsaydı ne galatasaray ne fener peşine düşerdi nede diger takımlar sanırım sen SON olayını biraz farklı algılamışsın....

hımmm iyi ozman sadri baskan istifa etsin nuri albayrak gelsin yanındada fatih'i getirsin siz ancak ozman akıllanırsın ozmanda demeyin nuri albayarak istifa diye
    surda takım için bişeyler yapmaya calısan insanlar varken bu insanları tarbzon sehrinden tarbzonspordan sogutmayalım boyle durust ozverili calısan insanları bulmak heleki bu devirde gercekten cok zor. bu takımı ayaklandıran kişinin sadri baskan oldugunu su anki stadımızı yapmak için ne kadar ugrastıgını hepimiz biliyoruz
    bu eleştirileri yaparken biraz olsun dusunun

Nuri Albayrak hatalarla dolu bir başkandı Trabzonsporu geri getiren biri Ahmet Arkadaşım Yönetimden Şikayeti olan yok anlıyomusun yeniden yazayımmı Yönetimden bir konuda şikayeti var bukadar taraftarın Sadece Fatih tekke konusundaki samimiyetsizlik .

Şuna emin ol Eger bu yönetim bu polemige girmeseydi Tekkeyi transfer etseydi Emin ol şuankinden katkat özgüven saglamış olcuaktı Taraftarın ve kamuoyunun destegini tam anlamıyla alıcaktı ve bu Yönetyim SAYGINLIGINI TRABZONSPOR AŞIKLARININ ÖNÜNDE BİRKEZDAHA YÜKSELTECEKTİ ama sanırım bunu anlamak zor YÖNETİM GÜZEL YÖNETİM ve destekliyorum sonuna kadr ama bu konuda yanlış yaptılar.. Unutmayın hatasız kul olmaz hata yapılıyosada kabullenmek gerek....

İskender Çakmak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

artık fatih tekke olayı bitmiştir önümüze bakalım takımımza desteğimizi azaltmadan devam edelim hacıosmanoğlu da bence fatih tekke üzerinden prim yapmaya çalışıyor fikrime katılırsınız katılmazsnız bence öyle

Nereden
    Diyarbakır

Bende basından berı 6 ay sonra serbest kalacak bır futbolcuya bu kadar transfer parası verilmesini istemezdim acıkcası.

Ama diger taraftanda başkan arkadasında dediği gibi kesinlikle krizi yönetememiştir. Olabilir her baskan ıstedıgı futbolcuyla çalışmak isteyebilir .O zamanda çıkar delikanlı gibi bunu açıklarsın. Ama sen bu takımda bence aldıgı paraların zerre hakını veremeyen futbolculardanda daha az paraya oynamayı kabul eden adama , istediği ile bizimki arasında cok fark var deyip taraftarın önüne atarsan gözümüzde bugune kadar çizmiş oldugun mükemmel profili bir anda kaybedersin. Bu takım utiba denen ne idüğü belirsiz adama nerdeyse 4 M€ verecekken tutupta bu olayda parayı bahane edemezsin. Baskanı dobralıgı ile tanırdık ama bu olayda bence sınıfta kaldı.

ama yınede hep destek tam destek...

Alıntı rebelking Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende basından berı 6 ay sonra serbest kalacak bır futbolcuya bu kadar transfer parası verilmesini istemezdim acıkcası.

Ama diger taraftanda başkan arkadasında dediği gibi kesinlikle krizi yönetememiştir. Olabilir her baskan ıstedıgı futbolcuyla çalışmak isteyebilir .O zamanda çıkar delikanlı gibi bunu açıklarsın. Ama sen bu takımda bence aldıgı paraların zerre hakını veremeyen futbolculardanda daha az paraya oynamayı kabul eden adama , istediği ile bizimki arasında cok fark var deyip taraftarın önüne atarsan gözümüzde bugune kadar çizmiş oldugun mükemmel profili bir anda kaybedersin. Bu takım utiba denen ne idüğü belirsiz adama nerdeyse 4 M€ verecekken tutupta bu olayda parayı bahane edemezsin. Baskanı dobralıgı ile tanırdık ama bu olayda bence sınıfta kaldı.

ama yınede hep destek tam destek...

katılıyorum sonuna kadar Sadece Delikanlılık gerisi yalan....

mhayri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Lüzumsuzluğuda geçti, saçmalığın daniskasını solladı, abartmanın dibine vurdu...
    Bu takımın bir yönetimi, başkanı, asbaşkanı, futbol şube sorumlusu hatta genel menajeri (o neyse artık) var
    ve bu adamlar almayacağız, almıyoruz , yahut alamıyoruz alamayacağız diyorlar...
    Sebep neyse ne , ister kişisel çekememezlik, ister tercih, ister şahsi kaygı ister takım yapısı...
    Beğenmeyen varsa kendi gelir o makamlara istediği adamı da alır koyar hep beraber izleriz...
    Falan falan falan...
    Sıkıldım bunaldım darlandım...
    Bir camia kendini nasıl dinamitler bundan daha güzel bir örenek olamaz...
    Yok tekke tezahüratı yapılırmış, yok istifa diye bağrılırmış...
    .......
    en çok isteyenlerden biri olmama rağmen tekke transferi mevzusunun artık
    kapanmasını ve yönetime kendi tercihleriyle takım kurma şansının verilmesini
    düşünüyorum...
    Sağduyu sadece sağduyu...
    Yapamazlarsa giderler ama bekleyelim daha yeni emekleme aşamasını geçtiler...
    Tam doğrulacakken nacakla beline beline vurmanın manası yok...
    Ve lütfen bu konu artık kapansın...Darlandım...
    "Benim geçmiş zaman içinde yan gelip yattığıma bakma
    Ben geleceğin kara gözlü zalimlerindenim"

Nereden
    İstanbul

en az senin kadar bende takip ediyorum hemde memleketimden okdar uzak olamma ragmen senin şu Hani nerde 900 bin nufuslu trabzon demen bile trabzon halkına hakaretdir bence kelimelerini ii seçmelisin ... Trabzonspor aşıgı heryerde bulur trabzonsporu senin taraftar yerine aslında protokoldekileri eleştirmen daha dogru olurdu ama sanırım Başkanımızın bile sitem etdigi protokoldekileri görmezden gelip sen konuyu aşıp taraftara inmişsin.... DOSTUM PARASI OLDUGU HALDE ALMIYAN PROTOKOL taraftar degil Başkanımız gibi sende anla bunu....

2.si evet haklısın her güzelin bir sonu var Ama futbol kariyeri bitmemiş hatda zirvesindeki biri için bu SON sayılamaz sayılsaydı ne galatasaray ne fener peşine düşerdi nede diger takımlar sanırım sen SON olayını biraz farklı algılamışsın....
    protkol konusunda haklısn ama trabzonspor'a sahip cıkamak gene tarbzonsporlu insanların elinde ozellikle trabzonda yasayan insanların elinde

Hürgün Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkadaşlar cevap bekkliyorum lütfen yönetim niye fatih çok para istedi dedi durduk yere
    Kadir Has Üniversitesi

jako13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

bu sene tekke ile geçer...fatihede tazık olur trabzonspora da!!
    İNADINA AŞK! İNADINA TRABZONSPOR!

Hürgün Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkadaşlar cevap bekkliyorum lütfen yönetim niye fatih çok para istedi dedi durduk yere peki
    Kadir Has Üniversitesi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)