Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 57 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 57 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2005-2006 Sezonu Kombineleri satisa çikti

Nereden
    Ankara

ben 2 senedir ald???m vip2 a blok b-4 nolu koltu?u ay?rtt?m, beni heyeland?racak bir transfer olunca gidip alaca??m.

shipbroker61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

cok guzel.... yonetimde "kombineler satilirsa iyi bir transfer yapariz" dusuncesine hakim olursa "yumurta mi tavuktan tavuk mu yumurtadan ckar" misali doner dururuz.[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı

Kombine sat??lar ne alemde. Millet kombine almak için transfer edilecek futbolcular? m? bekliyor? Durum nedir.

+&nbsp ;&nbsp ;&nbsp ;&nbsp ;&nbsp ;&nbsp ;&nbsp ;&nbsp ;&nbsp ;

1967

FATIH SULTAN TEKKE

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

En son Ibrahim Sahin yaptigi açiklamada kombinelere ilginin çok iyi oldugunu söylemisti. 5 bin civarinda kombine satildi. Sonr ane oldu bilgisi olan varsa aydinlatsin bizleri. Taraftarlarimiz sezon öncesinde alacaklari kombinelerle transfer sezonunda takima katkida bulunacaklarini unutmamalidirlar.

Ayrica Ibrahim Sahin yaptigi açiklamada Bordomavi.net'in baslattigi hediye kombine bilet kampanyasina da degindi. Direk istenin simini vermese de taraftarlarimiz kendi aralarinda güzel kampanya baslattilar. Trabzon disindaki taraftarlarimiz Trabzon'daki tanidiklarina ve ögrencilere kombine hediye ediyor dedi...

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı

Kombine saty?lar ne alemde. Millet kombine almak için transfer edilecek futbolculary my bekliyor? Durum nedir.

yasadigim bir olayi aktariyorum...

bir aksam markete girdim...orda muhabbet esnasindazurawski'nin büyük ihtimalle alinacagini söyledim... o zaman ordaki bir amca ''iyi yani kombine alabiriz'' dedi... sinirime dokundu ama sadece ''kombineyi zaten her zaman alin'' demekle yetindim... tabi bi de ''aldik aldik zurawski'yi kesin aldik'' dedim... adam da gözümün önünde telefonlabi arkadasini arayip kombineleri almaktan bahsetti... [img]smileys/smiley4.gif[/img]

yani kendini Trabzonspor'un üstünde görenler var... yapilan transfere kombine alma hükmü veriyorlar... o da güzel...

halbuki Avni Aker'e gidip o BORDO-MAVI'li formayi görmek yetmez mi? illa formanin içinde zurawski mi olmasi lazim?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Yunus Emre AYAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

[img]smileys/smiley5.gif[/img]ben trabzonda yasamiorum yasasam wallahi alirdim ama istanbulda yasayipta kombine alinmaz ki[img]smileys/smiley5.gif[/img]

alinir alinir... bak BMN'ye herkes nasil aliyor... [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)