Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 57 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2005-2006 Sezonu Kombineleri satisa çikti

ya hakikatten çok ucuz mus bu senede rekor kiralmazsa bizden adam olmaz daha ne kadr indirsinler fiyati

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

geçen seneden bile ucuz biletler . geçen seneki gibi kalsa bile iyidi fiyatlar. üstelik indirim yapildi. artik kesinlikle bitmeli kombineler... !!!

Zafer Keskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkadaslar bileniniz varmi kombine satislari ne zamana kadar dewam ediyor acaba......

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Kombine fiyatlari hakikatten cok ucuz.

Site yönetimi çagrimi ciddiye almadimi yoksa görmedimi henüz?

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bunlarida cok bulan trabzonsporu biraksin artik.bu fiatlar cok mukemmel [img]smileys/smiley32.gif[/img] [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı andrei07 Nickli Üyeden Alıntı
    Arkadaslar ciddi ve gerçekçi bir kampanya düzenlenmesi çok dogru olacak kanaatindeyim.Durumu müsait olan Trabzon disindaki arkadaslar maddi destek saglamali ve bu biriken paralar sitede güncel olarak takip edilmeli daha sonrada bu fonla bir grup kombine bilet alinip Trabzondaki maddi durumu gerçekten yetersiz (Vicdan Meselesi) arkadaslara ulastirilmalidir.Bu konuda site yönetimi vakit kaybetmeden organizasyona baslasin.Vaktimiz daraliyor.

Bunu yapabilir miyiz?

Yapabiliriz...

Szymkoviak'in formasini satin alisimizi;agzi açik bir sekilde, 5-6 sayfasini bir solukta okuyan ve inaninca neler yapabilicegimizi gören birisi olarak buna inaniyorum.Bir hesap açilsin herkes elinden geleni yatirsin imkanlari dahilinde...Biriken parayla kombine alip cidden durumu olmayanlara ulastirilsin.(Trabzondaki arkadaslara görev düsüyo bu konuda).Belli bir sayida kombine bileti hedefimiz olsun.400 kapali kombinebileti mesela...

Haydi BMN...

Edited by: Scholes

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

kombine bilet satislarinda bu sene patlama olmasini bekliorum ben açikcasi ...

trabzonsporada yakisan bu olmalidir.. bence yonetim her türlü fedekarligi göstermis biraqzda biz gösterelim!

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

insallah patlama olur.bu sene yanliz birakmayiz takimimizi

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

MARATON ÖZEL denilen yer neresi diye merak ediyodum . bi çok kiside benim gibi bilmiyordur hala. maraton özel denen kisim taraftarlar derneginin oldugu kisim oluyor. dün ts clube gidip sordum. dernegin oldugu bölümde 2 direk arasinda kalan kisim taaa tepeden en dibe kadar olan yer oluyormus. buranin fiyati 300 üyelere 240 milyon.normal maraton kombineli olan yerde maraton tribününde herhangi biyer oluyo. 150 üyelere 120 milyon olan . bu ayin 20 sine kadar öncelik eski kombsne bilet sahiplerine. ayin 20 sinden sonrabos olan yerler herkese açik. ama ben dün almak istememe ragmen bu yüzden mecburen ayin 20 sini beklemek durumunda kaldim. güzel biyer bulmak için.ve ayrica suanda sadece eski kombine biletliler aliyo özel kisimdan çünkü numaralari belli. ve maraton özel tribünü tamamen yenileniyormus suanda koltuklar felan

oranin kendine özel girisi ve cafeteryasi olacakmis. yanis aynen karsi kapali gibi. Edited by: forever61

ahmetturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

TEDAS çalisanlari olarak Su anda yaklasik 10-15 kisilik elimizde bir liste var ve maraton özel den kombine alacagiz ama su anda alamiyoruz. Eski sahiplerinin öncelik hakki varmis. Ben bu sayiyi 20 ve daha fazlasina çekmek istiyorum hep ayni kisiler oldugu için degisik bir seylerde yapabiliriz orda. Yoksa çekirdek mi yesek[img]smileys/smiley2.gif[/img]

ahmetturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Birde su kombine hediye isi valla çok güzel olurdu düsünsenize yerel kanallardakispor programlarinin birinde bmn den hediye kombine için çekilis oldugunu.

61trabzonomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ayazoglu Nickli Üyeden Alıntı
    bunlarida cok bulan trabzonsporu biraksin artik.bu fiatlar cok mukemmel [img]smileys/smiley32.gif[/img] [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

kombine almaya gittim 3tane alacaktim maratondan 20sine kadar beklememiz gerektigini sölediler..

çünkü eski sahiplerinin geçen sezondaki yerlerini öncelikli alma hakki var..

ayrica maraton kombine alana taraftar formasi veriorlar.

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

iyi tamamda maratonun ortasinda taraftarlar dernegi var sag kenarinda ts67 var peki bu dernek nereye gececek sol tarafa gecemezler cünkü orada direklerden seyredecek yer yok sag taraftada ts 67 var ts dernegide orta kismi alamayacagina göre benim tahminim yönetim kapalidan yer verecek onlara ayrica ben 5 senedir maraton konbine aliyorum ama busene maraton normal alacagim ben genellikle maratonun en üst kisminda ortada maclari seyrederim bir yolunu bulup mac icerisinde maraton özele gecerim demir parmaklilardan cikarak

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

walla bu senede bir tane kale arkasi alacam.geçen sene aldim ugurlu geldi

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

neye ugurlu geldi kardes anlayamadim fb gs ye yenildik d.kieve elendik smp olamadik neye ugurlu geldiki

evet babam kombinelerimizi ay?rtt? bile... en kötü ihtimalle geçen seneki yerimizi alacaz... e?er bo?alan koltuk olursa biraz daha ortalardan al?r?z... ama iki tane bilet alaca??m?z kesin [img]smileys/smiley17.gif[/img]

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı zafer6161 Nickli Üyeden Alıntı
    neye ugurlu geldi kardes anlayamadim fb gs ye yenildik d.kieve elendik smp olamadik neye ugurlu geldiki

abi be o dedi?in maçlara normal biletle maratona girmi?tim .kombineyi ikinci yar? ald?m.ama ilk yar?dadaa sadece 3 maça gitmedim.ikinci yar? ise 1 beraberlik ald?k orda

XhAn
    Ziyaretçi

Kombineleri tüketip her maça yüzde 70 kapaiteyle ç?ksak derbi ve ?ampiyonlar ligi full tabi.

Trabzonumuzu kimse tutamaz..

Guests
    Ziyaretçi

Düzenleyen Emorfo 30-Aralik-1899 Saat 00:00

bu ne yaw...?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Utku061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Benim yerim geçen sene o maraton özel olan yere rast geldi! Ben bu sene alm?yorum okul durumu ve askerlik sorunu dolay?sla! Kombinesini o maraton özelden almak isteyenler benle irtibata geçsinler yerim ay?lm?? arkada?lar taraf?ndan benden habersiz.Yararlan?n güzel bir yerden maç izlemek istiyorsan?z..

harbi bu tarih niye öyle ç?km?? ki.[img]smileys/smiley36.gif[/img]Edited by: Utku61

shipbroker61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaslar oncelikle bu topicin 2. sayfaya dusmesi hele hele su zamanda dusmesi herhalde bizim en buyuk ayiplarimizdan bir tanesi. Yazilanlara baktigimda herkes "hucum" "saldirin" "yagmalayin" turunden mesajlar atmis ama kendisinin ne yapacagini ve neler yapilabilecegini yazmamis. Yazan bazi arkadaslarin mesajlarida gordugum kadariyla gume gitmis.

Acikca soylemem gerekirse benimde sevgili "cuttyshark" gibi bir hayalim var bu konuyla ilgili. Gerek BMN den olsun gerek baska kanallardan Trabzona destek olabilecek kardeslerimize birsekilde bir organizasyon yaparak tribundede belli bir yere gelmemiz. Bu nasil olabilirin cevabini arkadaslar vermisler zaten ama bir kere daha tekrarlayalim.

Herkes Trabzondaki bir yakinina her maca gitmesi ve herhal ve durumda takimi desteklemesi karsiliginda bir ader kombine alip hediye edebilir, ki boyle bir uygulama klup tarafindanda dusunulmus.

Onun icin Trabzonda olalim olmayalim herkes birkisiyi bulsun ve bu konuda biirseyler yapsin. Oyle isin kolayina kacip kendisinin disinda kalacagi bir organizasyon beklemesin.

Ha ben mi ne yapacagim. Bir adet kendi adima birde arkadasim adina 2 tane kombine alip bir yakinima verecegim. Istedigim tek sey her sart ve durumda takimi desteklemeleri ve bunu insanlarada yaptirmalari. Herhalde bu kadar hakkimda olur.

Ikiylede kalmamayi dusunuyourum cevremde tanidigm durumu iyi olan insanlara bulunup en az 5 kisiye bu sekilde kombine almayi kendime hedef olarak koyuyorum. 6000 uyesi olan sitemizdede bu sekilde 500 kisilik bir grup olusturmanin zor birsey olmadigini dusunuoyurm.

Hadi bakalim arkadaslar, isi baskalarina veya yonetime birakmadan bizde birseyler yapablecegimizi gosterelim[img]smileys/smiley2.gif[/img]Adminler sizde biraz destek verin lutfen...

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kombine sat??lar ne alemde. Millet kombine almak için transfer edilecek futbolcular? m? bekliyor? Durum nedir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)