Sayfa 2 Toplam 10 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 243 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kazakistan 0-6 TÜRKIYEM

BEN BU MACI ALIRIZ DIYORUM AMA ERSUN YANANL ISTIFA EDER MI ETMEZ O ONA KALMIS BIR SEY AMA MACI ALICAGIZ ZATEN ALAMAZSAK GIDEMIYORUZ ZATEN OLAN GENE BIZE OLUCAK YANI SULTANIMIZA GELINCE O SAKAT SAKAT OYNUYOR ZATEN BU BUYUK BIR FEDAKARLIKTIR O GOL ATSADA ATMASADA O SULTANDIR KRALDIR

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Alıntı EMIR BAYRAK Nickli Üyeden Alıntı

Bizim isimiz çok güçlesti ama insallah 2. bitiririz..Ukraynayi yakalamak baya bi zor...Ersun yanal bu maci alsada istifa eder umarim..

Tekke konusunda insallah oynamaz dicem ama bu bizans basini bu adami vatan haini bile ilan ederler düsmanlarimiz çatlasin 2 3 tane sallasada...

kesinlikle bu gruptan 2. çikamaz

TSunami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı thepatfhinder Nickli Üyeden Alıntı

bence yildiray ve emrenin oynamamasi KRAL için iyi olabilir.çünkü yunanistan maçinda 1 tane pas bile atmadi bu oyuncular fatihe! çok çalim yapiyorlar ben karsiyim egoist oynayan adama! hamitte öyleydi yunanistan maçinda koskoca 90 dakikada 1(!) tane orta yapti cezasahasina! yaw biraz kanatlari kullanalim ne olur yoksa kazaklari biraz zor yeneriz! millette ondan sonra milli takimimiz kisa boylu,yok hava hakimiyeti yok diye bos bos konbusuyorlar! ondan sonra da hakan sükür mevzusunu isitip isitip gündeme getiriyorlar!
    katiliyorum sadece son maç degil her maçta tek forvet çikiyoruz ama kimse forvetle oynamiyor. buna nihat ta dahil. ümit özat-tuncay pas vermek için sahada birbirlerini ariyorlar. adam saga dogru kosuyodu sonradan mi aklina geldi ne döndü yine sola ümite. kimsenin aklina gelmiyo neden bu tekke milli takimda böyle pasif oynuyo. kimsenin pas verdigi yok. gürcü maçinda yildiray-emre çikinca kaptan sazi eline aldi. ve su hakan meselesinden artik igrenmeye basladim. simdi yeni gelecek teknik direktör mrcburen onu çagiracak. o zaman görecegiz. 45 ine kadar oynasin. 2002 de niye oynuyor derken simdi niye oynamiyor. yine ayni adamlar yaziyor bunu.
    türk futbolunun acilen bu skor yazarlarindan ve bu federasyondan kurtulmasi lazim. tek çare bu.

Nereden
    İstanbul

bu maçi aliriz deplasmanda daha kolay kazaniyoruz. baski daha az

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bu maçi farkli aliriz vede artik ikinci oluruz o kadar iste sonuna kadar ersun yanala destek

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ersunnn Bu KafayLa

gidersun

Nereden
    İstanbul

ise bak ya hiç sevmem bu ersunu saban meselesi yüzünden basarili olsun kalsin istiyorum

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Can basten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rüstü

Ibrahim T.,Tolga,[img]smileys/smiley20.gif[/img] Erdinç,[img]smileys/smiley20.gif[/img] Ümit Ö.

Hamit A.,Gökdeniz,[img]smileys/smiley20.gif[/img] Hüseyin,[img]smileys/smiley20.gif[/img] Emre

Fatih,[img]smileys/smiley20.gif[/img] Tuncay

Böyle çikarsak yeneriz. Aslinda baska türlü de çiksak yeneriz Kazakistan'i da yenemeyeceksek...

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bui maçi kazanariz...

Almanya 2006'ya gidemezsek bunun hesabini kimse veremez... Milyonlarca gurbetçimizin önünde ev sahibi gibi oynayacagiz. Hersey den önce Milli takima susamis gurbetçilerimizin milli takimi izlemek haklari...

La Ersun ya Almanya vizesini alursun ya da tasi taragi toplayip Baskanin Biçakci ile beraber GIDERSUN.....

Gökhan Kutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kazakistan'i yeneriz de ukraynanin yunansitan'i yenmesi gerekir baska türlü bundan sonra 1. olma sansimiz yok zaten[img]smileys/smiley19.gif[/img] bari playy offf la çikalim

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

arkadasim birincilik zaten gitmis biz ikinciligin pesindeyiz onu alalim yeter!

FATIH SULTAN TEKKE

61trabzonomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı **Maxim** Nickli Üyeden Alıntı
    BU maçtan sonra 2. siraya yükselecegimizi düsünüyorum

Nereden
    Ankara

ahh celo milli takimda oynayabilseydi sol kanat sikintimiz kalmazdi. ama oynayamiyor maalesef. ya federasyon felan niye buna bi çare bulmuyor. kendisi türk pasaportu alirsa oynayabilir herhalde? acaba kendi mi istemiyor. sol kanatta sag ayakli kazma ümit oynuo. gidiyo 0 a iniyo topu çekip sag ayakla orta kesio allah akil fikir versin

ftunsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu

Alıntı O_F_L_U_61 Nickli Üyeden Alıntı
    [P Bu KafayLa

gidnersun
    BU BASLIK PAS FOTOMAÇ MANSETIYDI.FATIH IN BOYDAN RESMI ÜZERINE ATILMISTI.SANKI:"FATIH LE ZOR GIDERSIN ERSUN" DEMEK ISTIYORLARDI GIBI GELDI BANA

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı Punisher-61 Nickli Üyeden Alıntı

bu mac ne olursa olsun kaybeden FATIH olacak...

1.Gol atamazsa zaten herkes ona yüklenecek

2.Gol atarsa sadece kücük takimlara atar derler

Baskalarin ne dedigi önemli degil.O Türkiyenin gol krali .O nice Avrupali golcüleri attigi 31 golle safdisi birakin biri.O çok önemli sakatligina ragmen çektigi acilara ragmen milli forma ugruna canini veren biri...

Emir BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı zanoylum Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı EMIR BAYRAK Nickli Üyeden Alıntı

Bizim isimiz çok güçlesti ama insallah 2. bitiririz..Ukraynayi yakalamak baya bi zor...Ersun yanal bu maci alsada istifa eder umarim..

Tekke konusunda insallah oynamaz dicem ama bu bizans basini bu adami vatan haini bile ilan ederler düsmanlarimiz çatlasin 2 3 tane sallasada...

kesinlikle bu gruptan 2. çikamaz

Çikariz 2. gör bak Ukrayna yener Yunanistani...

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Biz sansimizi kaybettik.. Dünya 3.sü bir hocanin degerini bilemeyenler utansin. Bu milli takimdan daha bir halt olmaz. Isimiz mucize sansa kaldi. Is sansa kalmissa bitmistir demektir.

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

sansimiz azaldi ama yinede oynayip geride kalan maçlarimizi almaliyiz . ama pek sanmiyorum giray bulak gibi bir hocayla geride kalan maçlari alcagimizi [img]smileys/smiley5.gif[/img]. insallah beni yaniltirda gideriz 2006 ' ya

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Fanatik Ozi Nickli Üyeden Alıntı
    sansimiz azaldi ama yinede oynayip geride kalan maçlarimizi almaliyiz . ama pek sanmiyorum giray bulak gibi bir hocayla geride kalan maçlari alcagimizi [img]smileys/smiley5.gif[/img]. insallah beni yaniltirda gideriz 2006 ' ya
    Ula bu maç Denizli Kayseri maçi degil [img]smileys/smiley36.gif[/img]

benim pek umudum kalmadi bu is ersun yanala kaldiysa türkiyem almanyayi çok zor görür bilgisayarli hoca ersun yanal maçlari bilgisayardan takip ediyor sahaya inemedigi için böyle oluyor ama türkiyeme yazik ettiler nerde o dünya ücünçüsü türkiyem yazik oldu çok yazik oldu allahtan ümit kesilmez ama bana göre elveda almanya güle güle ersun yanal ve onun fenarasyonu

Forumdan Uzaklaştırılmıştır TameRHan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

insallah kazaniriz.. medyanin saklabanlarinin fatih tekkeye çamur atmasini daha da görmeyiz insallah.adamlar necati ile hakan oynasin diyebilecek kadar çirkeflesiyor..yani fatihin yanina hakan gelsin demiyorlarda. birde fatih oynamasin diyorlar..

hay Allahim.. burasi türkiye iste agzi olan konusuyor hatta konusmakla kalmiyor .. dedikodu çikariyor ortaligi karistiriyor..

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

sanirim 5 trabzonlu milli takimda birilerini cok rahatsiz etmis.

Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Onu diyen halt etmis !

ftunsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu

PAS PAS FOTOMAÇIN MAÇ ERTESI 1.SAYFASI, GERÇEKTEN NE DEDIKLERINI RESMEDIYOR..DIKKAT EDELIM

çiksak çok sewinirim 2006 da trabzon futbolculari tasir dünya kupasinda bizi...çok zor görünüyor ama imkansiz degil insallah çikariz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)