Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 79 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BMN - Amatör web sitelerimiz

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

[img]smileys/smiley36.gif[/img]

benim site de www.microsoft.com

biraz amatör isi ama idare edin...

Onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Yaw benim de ilk sitem

www.google.com ama pek güncelleme yapmiyorum [img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı oflee61 Nickli Üyeden Alıntı

[img]smileys/smiley36.gif[/img]

benim site de www.microsoft.com

biraz amatör isi ama idare edin...
    [img]smileys/smiley36.gif[/img]bayaa bi amatör yahu [img]smileys/smiley4.gif[/img]Edited by: ÇAYKARALI_61

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

http://wwwforzatrabzon.kazorum.com/
    Sadece Forum Tüm BMNye üye Arkadasları bekliyorum...
    NOT:Moderatörlük ve Adminlik verilecektir...

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

http://www.forever61.com/ bu sitede bana ait. değişik olsun dediydim
    Konu Burçak tarafından (18.07.2006 Saat 15:19 ) değiştirilmiştir.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Benim internet sitesi hakkında pek bilgim yok...O yüzden bu işi bilen arkadaslara adminlik ve moderatörlük verecegim...Ve Asgari ücrette maaş...

54hamdi0061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Cool

benim site güzel değil güncellemeye vaktim olmuyo ama yinede yazayım
    http://hamdikalayci.sitemynet.com

gerçi anasayfadaki amblem araklama zaten hemen anlarsınız

http://hamdikalayci.azbuz.com
    www.tsturkey.bz.tc
    Konu Külünkoğlu tarafından (17.11.2006 Saat 13:09 ) değiştirilmiştir.
    54fatherly61

Trabzonspor Kongre Üyesi
    bordobluex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arrow

www.blogcu.com'a girin site alın çıkın

Benim sitem http://insolente.blogcu.com/

OYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

http://www.teknotel.org/ üye olursanız seviniriz ... beklioruz uşaklar saolun ..
    Kazimişi gzas vorert

Yönetim Kurulu

Halit M. MOLLASALİHOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    https://twitter.com/HalitOF

Trabzonspor bir çember gibi, her noktasında başlayan ama asla bitmeyen - Dik oyna

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

bakalım hepsine

sümela61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bugün bir arkadaşım verdi bu linki, sözlük'te görmüş... "diğer" bölümüne dikkat...

http://www.cevdetkizil.com/cevdetkizil/default.asp
    "7 tepeli şehir... bekle... son tepene de dikeceğiz bayrağımızı..."

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ExtraFutbol Benim , HighTurk Trabzonlu bir arkadaşımın ... TRABZONSPOR ile ilgili harika 1 domain aldım onuda acacagım Ocakta

Alıntı sümela61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bugün bir arkadaşım verdi bu linki, sözlük'te görmüş... "diğer" bölümüne dikkat...

istanbul'da kadir has universitesinde okuyan rizeli arkadasimin hocasinin websitesi. son aylarda baya bi populer bu adam ancak arkadasimin soyledigine gore super bir insan ve muthis bir hocaymis. ogrencilerle hep sakalasiyorlar ve okul disinda da takiliyorlarmis. cevdet kizil ogrencileri hep yemege falan goturup yemek ismarliyormus. karadenizli ogrenciler de hamsi tava ve hamsili pilav ismarliyorlarmis adama notlari kit degilmis ama calismayanlara da yuksek not vermiyormus. ogrencileri motive etme ve hirslandirma konusunda asmis bi kisiymis. sozlukte yazilanlarin cok pesin hukumlu ve sacma otesi oldugunu soyledi arkadasim. eger harbi arkadasin soyledigi gibi biriyse en azindan kendi adima konusayim, bana da duser.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı sümela61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bu ülkede bir yerlere gelmeye çalışırken aşağıya çeken çok insan oluyor maalesef. O yüzden ben bir şey demeyeceğim. Adam belli ki emek vermiş ve karşılığını da görmek istiyor. Ama abi bu ne yaw Allah aşkına http://cevdetkizil.com/cevdetkizil/t...anicepmsg2.JPG
    İnsan kendine gelen meseajın fotosunu çekmeyi nasıl akıl eder, hadi etti, sitesine niye koyar?

Bir de sitede kendine gönderilen e-mail mesajlarını yayınlaması bildiğim kadarıyla suç.

Allah yolunu açık etsin, herşey gönlünce olsun. Ben çooook şaşırdım ve eğlendim. Bu ne azim abi yaw! Adam 6 yaşındayken bakkala giderken eline verilen alış veriş listesini scanleyip koyacak nerdeyse

Süper site. Link veren sağ olsun. Valla bayıldım.

Ps: Ehliyet deneme sınavlarının scanlerini yeni gördüm. Ya süper, aşmış, ben o frekansa ulaşamadığımdan bana tuhaf geliyor -olasıdır, şaşırmam-, ya da durum sandığımdan ciddi.
    Konu EmrahYalçınalp tarafından (24.12.2006 Saat 22:48 ) değiştirilmiştir.

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Adam kendini çok fena pazarlamış.
    Çok kombine bir site, öğle yemeğinde ne yediğini bile yazacak nerdeyse
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Recep Çaltepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu olayın inanılmaz bir geyiği döndü sözlükte zamanında. Hatta Cevdet Kızıl'ın bu sitesindeki ziyaretçi defterine yazılanlar vardı resmen komedi. Adam o sıralarda kapatmıştı hatta ziyaretçi defterini. 2-3 gün boyunca bayağı bi gündemde kalmıştı arkadaş

Özellikle satranç ile ilgili bölümde neler var neler.

Alıntı EmrahYalçınalp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bu ülkede bir yerlere gelmeye çalışırken aşağıya çeken çok insan oluyor maalesef. O yüzden ben bir şey demeyeceğim. Adam belli ki emek vermiş ve karşılığını da görmek istiyor. Ama abi bu ne yaw Allah aşkına http://cevdetkizil.com/cevdetkizil/t...anicepmsg2.JPG
    İnsan kendine gelen meseajın fotosunu çekmeyi nasıl akıl eder, hadi etti, sitesine niye koyar?

Bir de sitede kendine gönderilen e-mail mesajlarını yayınlaması bildiğim kadarıyla suç.

Allah yolunu açık etsin, herşey gönlünce olsun. Ben çooook şaşırdım ve eğlendim. Bu ne azim abi yaw! Adam 6 yaşındayken bakkala giderken eline verilen alış veriş listesini scanleyip koyacak nerdeyse

Süper site. Link veren sağ olsun. Valla bayıldım.

Ps: Ehliyet deneme sınavlarının scanlerini yeni gördüm. Ya süper, aşmış, ben o frekansa ulaşamadığımdan bana tuhaf geliyor -olasıdır, şaşırmam-, ya da durum sandığımdan ciddi.
    Tekrar selam,

Abicim adamin kendine gelen cep mesajin fotosunu cekip sitye koymasi sizi neden bu kadar enterese ediyor? Sonucta adam kendi kisisel sitesine koymus, senin benim siteme koymamis. Bence Eksi Sozluk'un cok etkisinde kalmissin. Adam bize gelin de siteme girin demiyor ki. Eksi'de biri yaziyor, ondan sonra ortalik velvele.

Ayrica e-mail mesajlarini da bildigim kadariyla insanlardan izin alarak koyuyor. Hem e-mail gonderen insanlar itiraz etmedigine gore millet ne diye elestriyor ve yorumda bulunuyor anlamiyorum. Sitede yayinlayan memnun, yayinlatan sikayetci degil, daha ne? Sanki yargiclik yapmak, yargilamak Eksi Sozluk'te gununu gun eden tuketim toplumu insanlarina, bir baltaya sap olamamis basi bos duduklere mi kalmis?

Bence medyadan ve bazi sitelerden cok etkilenmemek lazim. Son olarak ben adamla msn'de konustum, ziyaretci defterini kapatmamis. Asiri giris nedeniyle o tarihte cokmus ziyaretci defteri. Ayrica neden simdi yazilanlara bakmiyorsunuz derim:

http://cevdetkizil.com/cevdetkizil/t...defter_oku.asp

slmm sümela naber

Standart slm

[slmmm naber kusura bakma daha yeni oldummm nasılsınnn :d

Nereden
    İstanbul

Alıntı blacksea_tiger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Tekrar selam,

Abicim adamin kendine gelen cep mesajin fotosunu cekip sitye koymasi sizi neden bu kadar enterese ediyor? Sonucta adam kendi kisisel sitesine koymus, senin benim siteme koymamis. Bence Eksi Sozluk'un cok etkisinde kalmissin. Adam bize gelin de siteme girin demiyor ki. Eksi'de biri yaziyor, ondan sonra ortalik velvele.

Ayrica e-mail mesajlarini da bildigim kadariyla insanlardan izin alarak koyuyor. Hem e-mail gonderen insanlar itiraz etmedigine gore millet ne diye elestriyor ve yorumda bulunuyor anlamiyorum. Sitede yayinlayan memnun, yayinlatan sikayetci degil, daha ne? Sanki yargiclik yapmak, yargilamak Eksi Sozluk'te gununu gun eden tuketim toplumu insanlarina, bir baltaya sap olamamis basi
    bos duduklere mi kalmis?

Bence medyadan ve bazi sitelerden cok etkilenmemek lazim. Son olarak ben adamla msn'de konustum, ziyaretci defterini kapatmamis. Asiri giris nedeniyle o tarihte cokmus ziyaretci defteri. Ayrica neden simdi yazilanlara bakmiyorsunuz derim:

http://cevdetkizil.com/cevdetkizil/t...defter_oku.asp
    canım benim bu linki buraya koymamdaki amaç kimseyi aşağılamak, yargılamak ya da benzeri bir tutum sergilemek değildi... sadece ortada hemen her gün görmediğimiz, farklı bir durum sözkonusuydu... "ilginç"ti yani... onu paylaşmak istedim... sözlük'teki yorumlara gelince, merak edip birini bile okumadım, okusam da etkisinde kalacak bir yapıya sahip değilim... çevremin görüşlerine saygılı olsam da, bildiğimi okurum... mesela biri çıkıp "üstündeki giysi hiç güzel değilmiş" dese; "zaten sen giymiyorsun, ben giyiyorum dert etme" diyecek kadar ukala bir yanım da vardır... o yüzden sözlüğü mözlüğü geçelim izninle, çünkü beni etkilemesi sözkonusu değil... her insanın fikri kendinedir, orada belirli bir çoğunluk bu kişiyi aşağılamaya kalkmış olsalar bile sırf çoğunluk öyle düşünüyor diye ben de öyle düşünecek kadar kapasitesiz birisi değilim, kendi fikirlerimi ortaya koyabilirim çok şükür...

sözkonusu kişi elbette bunları kendi sitesinde yayınlayacak, aksini zaten düşünemeyiz... o zaman bu yaptığı şey, ilginç ve komik (not: komik olmak kötü bir şey değildir, insanları güldürmek faydalıdır, Cem Yılmaz da komiklerden birisidir, komik olabilmek aynı zamanda zeka gerektirir) olmasının yanında saçmasapan bir iş olurdu... şimdi ben burada o kişiye "komik"miş dediğimde, sen bunu aşağılamak olarak algılıyorsan, benim yapabileceğim bir şey yok... insanlar elbette sürekli "komik" olmazlar, elbette bu kişinin de çok değerli fikirleri vardır...... bu kişi bir site yapmış, ilginç geldi bana, paylaştım... ha dersen ki; "bir insanın ehliyet sınavı sonuçlarını kendi sitesinde yayınlamasında bir gariplik yok, bu her vakit karşılaştığımız bir durumdur"; o zaman buna da lafım yok...

ben güldüm... ve istedim ki, buradaki renkdaşlarımız da görsün... yani bu olay üstünde çok durulacak bir olay değil... güldük ve bitti... biraz rahat olmakta fayda var, kasmayın kendinizi ya, eğlenin... yani birisine gülmeyi hakaret olarak algılamayın, ya da birinin size gülmesi üstünüzde psikolojik bir baskı oluşturmasın, siz de gülün kendinize, olsun bitsin... ayrıca bir de "kraldan fazla kralcı" olmaya gerek yok...

sonuç olarak böyle bir iş ortaya koyan birisi zaten "marjinal" birisidir... ben şahsen yapamazdım böyle bir şey... öyle ya da böyle bu hocamız yapmış... oldum olası "sıradışı" kişileri sevmiş ve takdir etmişimdir... o yüzden herhangi bir yargılamam yok; kaldı ki haddime düşmez...

sevgilerimle...

Nereden
    İstanbul

Alıntı mekansız-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slmm sümela naber
    sağolasın kardeşim de, hayırdır ben çıkartamadım sizi?

taraftar61a
    Ziyaretçi

www.xxx.com benm deqil ama beqeniyorm
    Konu Tunga tarafından (09.01.2007 Saat 18:39 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)