Sayfa 4 Toplam 15 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4 5 6 14 ... SonuncuSonuncu
Toplam 357 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TS Club Mağazaları

Mustafa ÖZDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı zafer6161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hiç bir şey olmaz,siz biliyormusunuz buradaki büyük markaların vitrinlerini fb ve gs formalarıyla süslediğini,siz biliyormuydunuzmu uzun sokağın girişindeki ayakkabı mağazasının vitrininde koskoca fb saatı nın olduğunu
    yavaş yavaş alıştırdılar bizi.artık fener formalılar dolaşıyor kimse bişe demiyor...

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Fatih BALTA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Boyner,Migros gibi genele hitap eden mağazalarda satılıyor ama sende Zafer feci abartmışsın.
    fatih uzun sokak kısmı tamamen doğru,çardakın yanındaki mağaza tam hatırlamıyorum ama ayakkabıcı olacak,forma konusunda ise adidas vb mağazalara bakabilirsin,forum u kastedmiyorum,ve ben uzunsokakta fb ve gs formalı dolaşan çok gördüm
    artık trabzon eski trabzon değil,hiç bir tepki yok,
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

Ceyhun Öncü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Arkadaslar 02.07 itibaren Türkiyedeyim
    Istanbulda Kartal a yakin biyerde kaliyorum
    Nerden forma alabilirim?
    [Trabzon kimliği demek 'Her şeyi ile Trabzonspor'u alırım başımın üstünde taşırım.' anlamına gelmiyor. Kim bu acıyı bizlerle paylaşacak, sahada mücadele verecek, kim gelecek 'Ben buranın en önemli parçasıyım.' diyerek yüreğini ortaya koyacak, onlarla devam edeceğiz.]

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ceyhun Öncü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar 02.07 itibaren Türkiyedeyim
    Istanbulda Kartal a yakin biyerde kaliyorum
    Nerden forma alabilirim?
    Yenisahra Ts Clup'dan forma alabilirsin anlatıyorum.

Kartalda Minibüs yoluna ineceksin , İett Araçlarından 16A veya Mavi başlıklı minibüslere binip Sahrayıcedidde ineceğini söyleyeceksin , Optimumundan önce ki üst geçitin altında da desen seni görürür araçlar.

İndiğin gibi göreceksin Ts Clup'ı.
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

Ceyhun Öncü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Emirhan Makul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yenisahra Ts Clup'dan forma alabilirsin anlatıyorum.

Kartalda Minibüs yoluna ineceksin , İett Araçlarından 16A veya Mavi başlıklı minibüslere binip Sahrayıcedidde ineceğini söyleyeceksin , Optimumundan önce ki üst geçitin altında da desen seni görürür araçlar.

İndiğin gibi göreceksin Ts Clup'ı.
    Tesekkür ederim
    [Trabzon kimliği demek 'Her şeyi ile Trabzonspor'u alırım başımın üstünde taşırım.' anlamına gelmiyor. Kim bu acıyı bizlerle paylaşacak, sahada mücadele verecek, kim gelecek 'Ben buranın en önemli parçasıyım.' diyerek yüreğini ortaya koyacak, onlarla devam edeceğiz.]

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Rica Ederim , ancak imkanın olursa Mecidiyeköy'e veya Bakırköy'e geçmeni öneriyorum. Zira Sahrayıcedid biraz sorunlu bir bayimiz.
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

Selim Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı zafer6161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hiç bir şey olmaz
    "HİÇ BİR ŞEY OLMAZ"

Trabzon'da Fenerium Mağazası açmak demek, omağaza sahibi için kendisini sokakta açık hedef haline getirmekten başka bir şey olmaz.

Kronolojik olarak şu durumların yaşanması %97.61 olasılık dahilinde...

- Mağaza açılmadan aylar önce söylenti yayılırsa daha mağaza açılmadan kapanır.

Olduya gökten iner gibi mağaza bir gecede açıldı...

- Mağaza fiili saldırılara mağruz kalır.
    - 1-2-3 fayda etmez ise Mağaza sahibi çalışanları vs. tehditlere hedef olur. Mağaza sahibi için bu tehditler ölüm tehditi şeklindede görülmeye başlar.
    - Buda fayda vermezse kundaklama gibi olaylar görülebilir neticede mağaza kapanmaktan ileriye gidemez.

Bu gün Forumdaki INTERSPORT mağazasına girdiğinizde başınıza 2-3 elemanın dikilmesinin Fenerbahçe formalarına yapılan saldırılardan kaynaklandığını bilmiyor bazı renkdaşlar sanırım.

Eğer dediğiniz derecede Trabzonda serbestlik söz konusu olsaydı Trabzonda mağazayı bırakın taraftar dernekleri açılırdı.

Ayrıca Özellikle uzun sokakta fener gs bjk formalı insanları gördüm diyenler... O an içinize sinmiş olmalı ki vatandaşı durdurup hesap sorma zahmetine girmediniz.
    Konu Selim Turan tarafından (22.06.2010 Saat 17:21 ) değiştirilmiştir.

Özgür Hacıosmanoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Selim Turan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "HİÇ BİR ŞEY OLMAZ"

Trabzon'da Fenerium Mağazası açmak demek, omağaza sahibi için kendisini sokakta açık hedef haline getirmekten başka bir şey olmaz.

Kronolojik olarak şu durumların yaşanması %97.61 olasılık dahilinde...

- Mağaza açılmadan aylar önce söylenti yayılırsa daha mağaza açılmadan kapanır.

Olduya gökten iner gibi mağaza bir gecede açıldı...

- Mağaza fiili saldırılara mağruz kalır.
    - 1-2-3 fayda etmez ise Mağaza sahibi çalışanları vs. tehditlere hedef olur. Mağaza sahibi için bu tehditler ölüm tehditi şeklindede görülmeye başlar.
    - Buda fayda vermezse kundaklama gibi olaylar görülebilir neticede mağaza kapanmaktan ileriye gidemez.

Bu gün Forumdaki INTERSPORT mağazasına girdiğinizde başınıza 2-3 elemanın dikilmesinin Fenerbahçe formalarına yapılan saldırılardan kaynaklandığını bilmiyor bazı renkdaşlar sanırım.

Eğer dediğiniz derecede Trabzonda serbestlik söz konusu olsaydı Trabzonda mağazayı bırakın taraftar dernekleri açılırdı.

Mağaza açılınca bunlar olursa, taraftar derneği açılırsa ne olur kim bilir ?

Düşüsene Uzun Sokak'da Genç Fenerbahçeliler
    50. yılda şampiyonluğa! Güveniyoruz USTA!

Barış Bağcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı GurGuLa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mağaza açılınca bunlar olursa, taraftar derneği açılırsa ne olur kim bilir ?

Düşüsene Uzun Sokak'da Genç Fenerbahçeliler

koyu olan yeri günün espirisi olarak not edelim

DJTT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Arkadaslar benim bir kac gün önce gogum gümüm vardi ve Cimbomlu esim bana kiyak yaparak TS-Clubtan birseyler ismarlamis.
    Bunu yapmadan önce birsey düsünmeden Internet üzere siparisimi vereyim enfazla 1 hafta icinden gelir demis.

Ama Internet üzerinde bedenler bir görünüyormus bir görünmüyormus.Ben orayi bir arayim sorayim demis.Aramis ve örenmis ki bir kac gün icinde gelecekmis. Tamam bekleyim demis bi hafta gecmis, iki hafta gecmis üc.... (Bu arada biz Almanyada duruyoruz) hergün telefonla arayip, ordakiler yarin gelecek öbürsü gün gelecek diye oyalanmis. Sonuc bana bir kismini simdiden yolayin demis onu yapmislar. Esim beden olarak L demis adamlar M göndermisler.... Sonuc olarak bu böyle bir oraya bir buraya gidip gelmis.

Esim baya bikmis durumda, ve hayata birda ordan birsey almisam diyor. Diyor ki "Ben ordan belki sana her Zaman birseyler almaya düsünüyordum demistim,artik öyle düsünmüyorum diyor. :-) Ben bir TS olarak baya utandim bu durumdan gerisini düsünün.

Bunlar yetmemis gibi bir T-Shirt gelmemisti bugün geldi oda rengi Beyaz cikti - Hanim Kirmizi istemis.

Ben ne diyecemi bilmiyorum. Bunlar sizede hic oldu mu? Sadece bize mi denk geldi?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Alıntı DJTT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar benim bir kac gün önce gogum gümüm vardi ve Cimbomlu esim bana kiyak yaparak TS-Clubtan birseyler ismarlamis.
    Bunu yapmadan önce birsey düsünmeden Internet üzere siparisimi vereyim enfazla 1 hafta icinden gelir demis.

Ama Internet üzerinde bedenler bir görünüyormus bir görünmüyormus.Ben orayi bir arayim sorayim demis.Aramis ve örenmis ki bir kac gün icinde gelecekmis. Tamam bekleyim demis bi hafta gecmis, iki hafta gecmis üc.... (Bu arada biz Almanyada duruyoruz) hergün telefonla arayip, ordakiler yarin gelecek öbürsü gün gelecek diye oyalanmis. Sonuc bana bir kismini simdiden yolayin demis onu yapmislar. Esim beden olarak L demis adamlar M göndermisler.... Sonuc olarak bu böyle bir oraya bir buraya gidip gelmis.

Esim baya bikmis durumda, ve hayata birda ordan birsey almisam diyor. Diyor ki "Ben ordan belki sana her Zaman birseyler almaya düsünüyordum demistim,artik öyle düsünmüyorum diyor. :-) Ben bir TS olarak baya utandim bu durumdan gerisini düsünün.

Bunlar yetmemis gibi bir T-Shirt gelmemisti bugün geldi oda rengi Beyaz cikti - Hanim Kirmizi istemis.

Ben ne diyecemi bilmiyorum. Bunlar sizede hic oldu mu? Sadece bize mi denk geldi?
    Hakikaten çok üzücü bir durum.Ben internet üzerinden alışveriş yapmadım ama bu tür sorunlar özellikle beden sorunu devamlı yaşanıyor.Eğer ürünleri kullanmadıysan faturasıyla beraber yollayabilirsen istediğin ürünle değiştirmekte yardımcı olabilirim.

DJTT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Angry

Bu ürünleri almanyadan geri türkiyeye yolamam cok pahaliya gelir üstat.
    Sorun ürünlerde böyle sorunlar olmasi degil, Sorun böyle zorlukla kötü sonuca varmak.

Büyük TS böyle magazalarla yürüyemez! Hersey püf noktasina kadar Profesionel olmali bence.
    Misal : Ben TS-Clubi ariyorum telefona "Efendim" diye geciyorlar...
    Bence böyle olmali:
    Iyi Günler TS-Club , benim adim xxx size nasil yardimci ola bilirim.

Bu tür seyler TS dikkat etmeli! Aman diye, gecip gitmemeli.

Mesele bu üstat beni üzen bunlar.
    Ben Trabzonlu degilim ama TS fanatigim.
    Benim gibi trabzonu olmayan insanlar TS tutmasini istiyorsak, cok sey örenmemiz lazim, biraz yardimci olmak lazim o insanlarimiza.

Özgür Hacıosmanoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Barış Bağcıoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    [/B]

koyu olan yeri günün espirisi olarak not edelim

Teşekkür ederim
    50. yılda şampiyonluğa! Güveniyoruz USTA!

KERİM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bakırköy TS Club ı detaylı olarak tarif edecek biri var mı acaba?

Ayrıca forma arkasına isim yazdırma işlemi ne kadar sürüyor?

Selim Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı KERİM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bakırköy TS Club ı detaylı olarak tarif edecek biri var mı acaba?

Ayrıca forma arkasına isim yazdırma işlemi ne kadar sürüyor?
    Buradaki meydandaki TS CLUB'ta yarım saatte formaya isim yazıp verdiler bana...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Melek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Selim Turan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Büyükler Birleşiyor
    19 Haziran 2010 / 09:27
    “TS,FB,GS,BJK ve Milli Takım aynı çatıda buluşacak

Fenerbahçe Asbaşkanı Abdullah Kiğılı, “Dört büyük kulüp aynı mağazada buluşsun” önerisini ortaya attı. Kiğılı, “Her takım kendi reyona sahip olsun ama aynı çatıda buluşsun” dedi.

Fenerbahçe Asbaşkanı Abdullah Kiğılı,Trabzonspor, Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş’ın taraftar ürünlerinin satıldığı mağazaları tek çatı altında toplamayı önerdi. Kiğılı, “Düşündüğümüz mağaza içi mağaza konsepti. Her takım kendi kasasına, reyonuna sahip olacak ama ortak çatı ile maliyetler azaltılacak. Taraftarın yakınlaşmasını ve futbolda terörün azalmasını da hedefliyoruz. Bu konsepte Federasyonu dahil edip milli takım formalarını da satabiliriz” dedi.

MALİYET TASARRUFU
    Yıllardır hazır giyim sektörünün içinde olduğunu, aynı zamanda spor ve futbolun da içinde yer aldığını hatırlatan Kiğılı, bir yıldır Fenerium’ların başında bulunuyor. “Bu süreçte gördüm ki Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın aynı alışveriş merkezinde ya da aynı caddede mağazaları var” diyen Kiğılı, taraftar ürünlerinin satıldığı mağazaları aynı çatı altında toplama önerisinin Galatasaray yöneticileri tarafından da kabul gördüğünü anlattı. Kiğılı, mağazaların aynı çatı altında toplanmasıyla yapılacak tasarrufla ilgili şöyle konuştu: “Elektrik, vitrin tasarımı, kira giderleri azalır. Genel giderler bölünür, tasarruf edilir. GS’den arkadaşlar prensipte olumlu karşıladı. BJK ile de konuşacağım. Onlar da sıcak bakar diye düşünüyorum. Umarım proje gerçekleşir.”

MİLLİ TAKIM DA MÜMKÜN
    Bu oluşuma Trabzonspor’u da dahil edebileceklerini kaydeden Kiğılı, “Bu kadar yıllık deneyimimle bunun doğru bir yöntem olduğunu düşünüyorum. Trabzonspor’un taraftar ürünlerini de satabiliriz. Milli Takım’ı da ekleyebiliriz bu projeye” diye konuştu.
    Kiğılı, İtalya’da Inter ve Milan’ın aynı mağazada ürünlerinin satıldığı mağaza örneklerinin olduğunu da hatırlattı.

ŞİDDET, TERÖR BİTECEK
    Sporda şiddet ve terör olaylarının giderek arttığına dikkat çeken Kiğılı, şöyle konuştu: “Bu proje gerçekleşince, aynı sporun içinde olan insanlar kulüpleri ayrı da olsa kaynaşmayı öğrenecek. Taraftarı bir araya getirmek için daha güzel bir şey olamaz.”

TS: CİROMUZ ARTAR
    Süper Lig takımlarının tek bir mağazadan satış yapmasının doğru olduğunu söyleyen Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, şu bilgileri verdi: “Gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Bu konuda ortak bir çalışma yapılması çok doğru olur. Taraftar ürünlerini tek bir merkezden satışı yapılabilir. Bu konuda Abdullah Kiğılı öncülük etmeli.”
    BJK: TEKLİF GELİRSE DÜŞÜNÜRÜZ
    Henüz kulübe bir teklif gelmediğini vurgulayan Beşiktaş Asbaşkanı Ertunç Soğancıoğlu, şu değerlendirmeyi yaptı: “Doğru olan satış noktalarını tek bir çatı altında toplamaktır. Ancak kulübe henüz bir teklif gelmedi. Eğer teklif gelirse Beşiktaş kulübü olarak biz de değerlendirmemizi yaparız.”

NASIL ÇALIŞACAK
    Mağaza-içi-mağaza konseptinde her futbol kulübünün kendi taraftar ürünleri satılacak.Her takımın satış elamanları da ayrı olacak. Takımların kasası ayrı çalışacak, cirolar karışmayacak.

____________________________________-

Trabzon şehri harici uygulanabilir Trabzon içerisinde FB-GS-BJK ürünlerini rahat bir şekilde satmak düşünülemez bile...

Şimdi bazı arkadaşlar diyebilirler, Adidas mağazalarında zaten bunlar formalarını falan satıyorlar burda diye... Bu ayrı birşey resmen Trabzon içerisinde Fenerium'un GS Store'nin Kartal Yuvasının açılması demek olacak. Gelecek için kötü bir hamle...

Dahaaa neler yaaa bunları kim düşünüyor kim icat ediyor !
    Bizim ürünlerimiz diğer mağzalarla aynı yerde satılıcak içeri giricem fb-bşk-gs forması ile yan yana alış veriş edicem ya ben o takımların satış mağzalarının bile yanından geçmiyorum onlarla aynı çatıda birleşicekmişiz böyle bir şeyi Trabzon asla kabul edemez etmemeliide zaten..
    Her şey para değil ki helede Trabzon'da hiç değil sırf gelir artıcak diye böyle bir projeye nasıl olumlu bakılır saçmalık.
    Ayrıca Uzun sokakta bunca yıl giderim gelirim hiç başka takımlı formalı birini görmedim bu sene özellikle Adidasa uğradım ve dedim Gs forması varmı geldimi dedim sahibi evet dedi ve altlardan çıkardı gösterdi bende neden burda satıyorsunuz kim alır ki bunu dedim Özellikle tatil için gelip alanlar var dedi yoksa burda yaşayanlar almıyor dedi bende iyi sakla arkaya görünmesin dedim vitrinede ts forması as dedim öyle çıktım arkamdan vay vayy diye söyleniyordu uzun boylu sakallı gençten birisi
    İstanbul'da ki TS Clup'lara gereken değer malesef ki malesef verilmiyorr ....
    Olmadi Dedeğumuz,Oldi Demeduğumuz...

Hürgün Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Buraya da yapılacaktı yalan oldu..
    Kadir Has Üniversitesi

ESER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

boyle bir uygulamaya siddetle karsiyim , ne yani Trabzonun gobeginde istanbul takimi formasi mi satacagiz, resmen truva ati muhabbeti gerek yok oyle islere, almak isteyen internetden de alir magaza yoksa.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Giresun

Yukarıdaki proje iptal oldu.

Nereden
    Kocaeli

Yukarıdaki proje çok mantıklı bir olaydı ama iptal olması kötü oldu.
    TRABZONSPOR DÜNYANIN EN BÜYÜK ŞEHİR TAKIMIDIR

tsligenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaşlar Pendikte yepyeni bir ts club hizmete açıldı asıl açılışın daha sonra yapılacağı mağazada yok yok bütün trabzonspor ürünlerini rahatlıkla bulabilirsiniz. Gerçek trabzonsporlular tarafından hizmete sunulan bu mağaza tüm Trabzonspor taraftarlarını bekliyor... Ts club mağazamıza sahip çıkalım kartal yuvalarına feneriumlara ezdirmeyelim.

Mağaza Pendik Merkez camisine çok yakın de Namık Kemal caddesi üzerinde almasanız da bir uğrayın derim ben.

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hayırlı olsun nice Ts Clublara

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Giresun

Hayırlı olsun.Haftasonu bir uğrar sahibiyle tanışırız..

Nereden
    Artvin

İzmiR

Mehmet Yusuf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

birkaç gün içinde istanbula fatihe gidicemde akrabaları ziyarete, hazır gitmişken ts club a da uğrayım dedim. fatihe en yakın bol ürünün olduğu ts club nerde acaba? cvplar için şimdiden tşkkr ederim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)