Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 146 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor’umuza Ihanet Edenler

Nereden
    Samsun

kimdir onlar söyleyeyim;

takim elbiseli,temiz pak,iki günde bir televizyonlara çikarlar...dogum yerlerinde TRABZON yazar!!!hani iki üç çapulcu istanbul takimi varya ha iste onlarin her kademesinde görürsünüz onlardan...varlarini yoklarini bu kulüplere aktarirlar,onlar için dogduklari topraklardan çok önemli olan paradir!!!tüm güçlerini bu çapulcu kulüplere aktarirlar neden mi;çikarlari vardir,bazi yerlere yaranacaklar ya,sosyetik görünecekler ya...neyse anlayacaginiz kani bozulmustur bunlarin!!!

tamam anladik be kardesim kaniniz bozuk ancak televizyonlara spor programlarina çikip da;'BIZIM IKINCI TAKIMIMIZTRABZONSPORDUR,TRABZONSPOR KALBIMIZDEDIR' gibi laflarla MEMLEKETTEKI TEK DELIKANLI TAKIMIN DELIKANLI TARAFTARLARINA YALAKALIK YAPMAYIN!!!TRABZONSPOR KIMSENIN IKINCI TAKIMI OLAMAZ,HER ZAMAN ILK SIRADADIR...SADECE KALBEDE SIGMAZ BIRAKIN BU PALAVRA LAFLARI,BIZ TÜM BEDENIMIZI VERMISIZ TRABZONSPORA!!!

iste bu utanmaz kani bozuklardir TRABZONSPORUMUZA IHANET EDENLER....

TRABZONSPORUMUZA.....

ÖMRÜMÜ YEDIN

FEDA OLSUN

IKINCISINI ISMARLADIM

AFIYET OLSUN.....

Usta Senin soyadin Gürsoy mu ??

Nereden
    Samsun

Deniz GÜRSOY....sakin 'gs' ile beni bagdastirma kardes...

yok hayir ergün gürsoyla bi yakinlik var mi akrabalik felan ?

Nereden
    Samsun

kardess o da sürmeneli bizde sürmeneliyiz!!!benim kimleri anlattigimi anladin daa bana imali imali bisey mi ifade etmeye çalisiyorsun?yakismaz!!!yok akrabaligim!!!varmi merak ettigin baska bi sey?ha bu arada aman haa TRABZONSPORLULUGUMA LAF ETME nazik olmam bu da bizlere yakismaz...eyvallah...

trapezus61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ergün GÜRSOY zaten arsinli diye biliyorum ama yaniliyor muyum???

Deniz kardes söylediklerine sonuna kadar katiliyorum. Hayatta en kil oldugum adamlar Trabzonlu olupda baska takimi tutanlar ve onlari destekleyenlerdir. Baska hicbirsey beni bu kadar sinir etmez. Bide bu kanibozuklar cikipta bizim ikinci takimimiz TRABZONSPOR demezler mi.... Iste o zaman .... neyse.... anlayanlar anladi...

Alıntı denizgrsy Nickli Üyeden Alıntı

kardess o da sürmeneli bizde sürmeneliyiz!!!benim kimleri anlattigimi anladin daa bana imali imali bisey mi ifade etmeye çalisiyorsun?yakismaz!!!yok akrabaligim!!!varmi merak ettigin baska bi sey?ha bu arada aman haa TRABZONSPORLULUGUMA LAF ETME nazik olmam bu da bizlere yakismaz...eyvallah...

sAna Ima ettigim Bisey yok söyliceksen yüzüne söyleriz..! sikilma sen!

Trabzonsporlulugunada bisey demiyoz zaten o haddime deil o sana kalmis..! ben sadece o yazida ergün gürsoyuda kastediyorsan seni tebrik ederim dicektimm ama....!

l-m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Var,var,içimizde de var,disimizda da...Onlarin Trabzonsporluyum demelerine aldirmayin...Her köpegin duasi kabul olsaydi gökten kemik yagardi...O tip insanlar uzak dursun,takimimdan damemleketimden de...

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı L-M^ Nickli Üyeden Alıntı
    Var,var,içimizde de var,disimizda da...Onlarin Trabzonsporluyum demelerine aldirmayin...Her köpegin duasi kabul olsaydi gökten kemik yagardi...O tip insanlar uzak dursun,takimimdan damemleketimden de...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Kul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

ergün gürsoy arsinlidir... bunun gibi örnekler diger ilçelerde de vardir... ergün ve ergün gürsoy gibi bizanslilar kulübümüze ve trabzona zarar veriyor... geçen sezon onlarin yüzünden sampiyonlugu kaçirdigimiza da unutmamak gerekir...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Çebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ergun Gürsoy tercihini yapmistir.Trabzonlu olup Trabzonspor'dan baska takimlara gönül veren her insan Trabzon'luluk vasfindan da vazgeçmis demektir...En kil oldugum olayda bu insanlarin sagda solda çikip "biz Trabzonspor'un iyi yerlere gelmesini istiyruz,her türlü destegi veririz" türü açiklamalar yapmasi...Bizim bizden olmayanlarin destegine ihtiyacimiz yok..Yeter ki biz BIZ,BIR olalim

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

çok yazdik bunlarla ilgili...tamamen maddi menfaatler dogrultusunda, is dünyasinda yer bulabilmek, çevre edinmek kaygisiyla o camailara girmislerdir....ne halleri varsa görsünler,bosverin...

Ergun Gürsoy Arsin'lidir...
    Bu konu ile ilgili zaten bir problem yasanmisti.Tekrarinin olmasini istemiyoruz...

Kendisini ve ailesini sahsen taniyorum.Ailesinin %90'lik kismi Trabzonspor'ludur.Ergun Gürsoy'un nüfus cüzdanin da "Trabzon" yazmasi bizi ilgilendirmez...

Bize,bizden baska dost olmadigini geçen sezon gördük...

Trabzon'lu olupta Trabzonspor'un varligini inkar edenler,özünü kaybetmis insanlardir...Tartismaya bile gerek yoktur...

Deniz Gürsoy size de bir dip not geçeyim.Burada kimse TRABZONSPOR'a laf edemez,uyarmana gerek yok.Burasi BMN yani açilimini vereyim BORDOMAVI.NET ...

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]HEPSI IÇIN GEÇERLIDIR..

trapezus61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Magnolia Nickli Üyeden Alıntı

Ergun Gürsoy Arsin'lidir...
    Bu konu ile ilgili zaten bir problem yasanmisti.Tekrarinin olmasini istemiyoruz...

Kendisini ve ailesini sahsen taniyorum.Ailesinin %90'lik kismi Trabzonspor'ludur.Ergun Gürsoy'un nüfus cüzdanin da "Trabzon" yazmasi bizi ilgilendirmez...

Bize,bizden baska dost olmadigini geçen sezon gördük...

Trabzon'lu olupta Trabzonspor'un varligini inkar edenler,özünü kaybetmis insanlardir...Tartismaya bile gerek yoktur...

Deniz Gürsoy size de bir dip not geçeyim.Burada kimse TRABZONSPOR'a laf edemez,uyarmana gerek yok.Burasi BMN yani açilimini vereyim BORDOMAVI.NET ...

BASKA SÖZE GEREK VAR MI???

grandiose - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı ozcanasanoglu Nickli Üyeden Alıntı
    çok yazdik bunlarla ilgili...tamamen maddi menfaatler dogrultusunda, is dünyasinda yer bulabilmek, çevre edinmek kaygisiyla o camailara girmislerdir....ne halleri varsa görsünler,bosverin...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kardeslerim Ergün Gürsoy bey Istanbulda Trabzonlular derneginin baskanidir..Siz asil soruyu Ergün Gürsoy beyi o dernegin basina getirenlere sorun...Ayrica sadece üst düzey Trabzonlularda degil alt düzey Trabzonlularda ihanet edenler var hatta ne yazik ki uçgur ugruna Trabzonspora etmedigi küfür kalmayan Trabzonlu!!!! insanlar var...

SAYGILARIMLA....

Emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Trabzonspor Dergimiz yazarlarindan Aysegül Hanimin bir yazisinda da dedigi gibi tasrali olup da BJK, GS veya FB liyim diyenlerin büyük bir bölümü tasralik sendromundan kurtulmak amaciyla Istanbul takimlarini tuttuklarini söylüyorlar. Tasrali olmak onlarin utandiriyor ve bunu bilinç altlarinda gizlemeye çalisiyorlar. E tabi bu da kisilik bozuklugu yasiyan degersiz küçük insanlarin yapacagi bir davranis ki bu tür insanlara bizim hiç ihtiyacimiz olmaz.

tsakrep61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ergun gursoy arsinli

sinan engin surmene veya arakli

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Ben de Arsinliyim olayi farkli boyutlara çekmeyelim lütfen.

Nereden
    İstanbul

Alıntı ShadoW Nickli Üyeden Alıntı
    Ben de Arsinliyim olayi farkli boyutlara çekmeyelim lütfen.

bencede

bende arsinliyim bu ergün gürsoyda arsinliymis demekki kani bozuk herif adimizi kirletiyor nufus kagidini degistirelim bunun.

Nereden
    Samsun

Arkadaslar bu olay ilçe meselesi degildir!akçaabat,vakbikebir,yomra,arsin,sürmene,a rakli,of.. vs..bu topraklardan her zaman delikanli,saglam vede memleketine her zaman özlem duyan memleket düskünü adam gibi adamlar çikar!!!

ancak bazi hainler bu görüntü altinda yillardir bizi yediler,hem TRABZONU hemde TRABZONSPORUMUZU!!!!bende bu adamlari televizyonlarda TRABZONUMUZ hakkinda yalakalik yaparak konusmalarini her gördügümde kendimi yiyiyorum,bunuda sizlerle paylasmak istedim,aslinda yazacak çok sey varda neyse....

bu tür adamlar yüzünden adimiz;'yok efendim galatasaraya yatacak,suna söyle yapacak' diye çikiyor!!!millete laf anlamiyor,sonunda alacam elime bi çay makasi 'TRABZONSPOR suna yatiyor buna yatiyor diyenin kesecem dilini' !!!

'bu arada erhan kardes tabiki ergun gürsoyuda kastediyorum!!!'

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Kul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı trabzonsporlu61 Nickli Üyeden Alıntı
    bende arsinliyim bu ergün gürsoyda arsinliymis demekki kani bozuk herif adimizi kirletiyor nufus kagidini degistirelim bunun.

bende arsinliyim [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)