Sayfa 6 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci ... 4 5 6
Toplam 146 adet sonuctan sayfa basi 126 ile 146 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor’umuza Ihanet Edenler

Nereden
    Hakkari

BIZE IHANET EDENLERIN ALINLARINA SÜRÜLECEK KARA LEKEYI OKYANUSUN NIHAYETSIZ SULARI BILE SILEMEYECEKTIR....

ALINSIN VEYA ALINMASINLAR; BIZ DEVAM EDIYORUZ.......

[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]hainlerin basinda ergun [img]smileys/smiley7.gif[/img]geliyor, ondan sonra da haluk ulusooy[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Basaran Ulusoy

10.3.1949 yilinda Trabzon'un Of ilçesinde dogdu. Ilkokul, ortaokul ve liseyi Trabzon'da okudu. 1963-64 döneminde Trabzon lisesi Cemiyet Baskanligi yapti. 1966-1970 yillari arasinda Istanbul Ticari Ilimler akademisinde lisans egitimini tamamladi. 1968-70 döneminde Trabzonlular Cemiyeti Baskanligi yapti. 1968'de ticaret hayatina atildi. Insaat, müteahhitlik hizmetleri, tasimacilik, ulasim, sigortacilik ve turizm sektörlerinde faaliyet gösterdi. 1970 yilinda Fenerbahçe Spor Klubüne kongre üyesi oldu. 1977-79 yillari arasinda Fenerbahçe Spor Klubü Yönetim Kurulu'nda Muhasip Üye, Yönetim Kurulu 2. Baskanligi yapti ve Divan Heyeti Üyesi olarak çalisti. 1983-85 döneminde Türkiye Seyahat Acentalari Birligi Muhasip Üyesi oldu. 1991-1993 yillari arasinda Türkiye Seyahat Acentalari Birligi Muhasip Üyesi oldu. 1991-1993 yillari arasinda Türkiye Seyahat Acentalari Birligi Yönetim Kurulu Baskani ve Vakif Baskani olarak görev yapti. 1992-3 Uktas Uluslararasi Kongre Sirketi Yönetim Kurulu Baskanligi yapti. 1992 yilinda 1907'liler Fenerbahçe Dernegi kuruculari arasinda yer aldi.

iste size bir hain

Nereden
    İstanbul

valla reazlet

biz dememlekete giderkenbunlarin otobüsüne biniyoruz ki para kazansinlar diye

hadi tamam belki trabzonsporun tam olarak ligde yer almadigi zamanlar baska bir takima gönül verilmis olabilir.ama ts türkiyeyi kasip kavuruken bile ayni hainlige devam etmek çok büyük yanlis.

geronimo_61
    Ziyaretçi

biz trabzonlu dogduk gelecegi baska cografyalarda aramadan da gönül verdik bordomaviye sifatsiz kalan insanlarin sahte duruslarina da aldirmadik hiç, biz gördük haluk ulusoyun trabzona yaptiklarini ergun gürsoyu zaten bilmeyen yoktur, sinir komsulari da hep çelme takmaya çalistilar. anlayacaginiz benim için sizin için varsa yoksa trabzonspor

varsa yoksa trabzonspor, sifatsizlar kendi kuyularini kazsinlar

böyle adamlra en güzel cevap çikacaksin tv ye yerin dibine sokacaksin diyecegi ama bu insanlar yüzsüzdür anlamazlar ki ne diyeceksin böyle adamlara bilimyorum hiç anlamadilar TRABZONSPORLU OLUNMAZ TRABZONSPORLU DOGULUR

NE SEVDAM BITTI NE KAVGAM

TRABZONSPOR AVRUPANIN VE ASYANIN INCISI

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Bunlarin hepsi s...siz.

bana göre trabzonlu olupta trabzonsporlu olmayanlar cokca hatta biri var trabzonlu olupta fenerin yonetim kurulda olan kiisileri taniyorum ben onlar ne kadar fenerliyim deselerde cetleri atalari trabzon diye yazar nufus cüzdaninda onlar bunlari hayatta inkar edemez

bütün türkiyede hatta dünyada top oynayan türk futbolcularin dogum yeri trabzon yazar ama kendilerini istanbullu diye kandirirlar emreeler okanlar tugaylar ibrahimler daha bir cok kisi trabzonludur türkiye ligine gelirsek arastirma yapildi %70 trabzon dogumlu oldugu ortaya cikiyor demek ki turkiyede futbol deyince akla istanbul degil trabzon gelecek

Bütün bu isimleri geçen sahislarin cigerleri bes para etmez.

toshiba
    Ziyaretçi

Trabzonspor?umuza ihanet edenler;

abdullah,

ogun,

aurello.

ve hatta eskiyi kurcalarsak orhan kaynak.

hicbiri trabzondakinden daha mutlu olamamistir. aurello mutlu gibi gorunuyor ancak bir ara bir aciklama yapmisti; "trabzondaki gibi bir aile ortami yok burda" diye.

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

orada millet digerinin aldigi paraya bakar sakatlanmasini bekler dusse de bi de ben vursam diye dusunur.ayri bi cumhuriyet ya.

.ötümün cumhuriyeti

aurelio yabanci oldugu için onu kaale almiyoruz.Bu Haluk Ulusoy zaten belli.Of dogumlu ama ne yaparsin.[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

of dogumlu olsa ne olur of'tan nasibini alamamis galatasarayli olmus.ofspor cikinca kimi tutar o acaba?

Para nerdeyse onu tutar.Gayseli degil mi.[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

ben de para var tutar mi acaba [img]smileys/smiley36.gif[/img]

En Büyük Tesçilli Hainler

Not: Serefsizlik Siralarina Göre Verilmistir.

Abdullah

Ogün

Küçük Orhan

HAKLISIN KARDES BIZI SATIP GIDINLERLERDEN BASKA KIM HAIN OLABILIRKI TAM SERFSIZ BUNLAR

shipbroker61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

craz_oflu61 kardesim yazini editler misin lutfen???

veya forum kurallarini birkez daha okumani tavsiye ederim....

onun disinda nacizane olarak tavsiyem bu topigi bu kadar fazla gundemde tutmamaktir. hatta kilitlenmesi oylansa ona bile evet derim.

arkadaslar takim sampiyonluga gidiyor, onemli maclarimiz var, bizim zaman harcadigimiz seylere bakin.

nolacak buraya sayfalarca isim doksek... herhangi bir tanesi hatasini mi anlayacak veya biz bisi mi kazanacaz???

bence enerjimizi takimin sampiyonlugu uzerinde yogunlastiralim...

saygilar

Yakup Kul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ergün gürsoy trabzonlu diyemeyiz sadece trabzon dogomlu istanbul cocugudur ve orada asimle olmustur ayrica trabzon sayesinde belirli yerlere gelip trabzonu satan insanlar arasindadir

ERGÜN GÜRSOY,DÜS TRABZONUN YAKASINDAN AZINA BILE ALMA SEN GALATSARAYINI KURTAR ÖNCE[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)