Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 97 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bir türlü seçemedigimiz maskot

Mehmet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    58

Bir türlü bir maskot seçemiyorduk
    alin iste maskot bundan daha iyisi olmaz heralde..

Ismi büyüklükten geliyor kendide büyük
    ve gerçek Kral.. Yorumlar sizin.. Bence su atli resim
    Maskot olur hemde en kralindan.[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Engenius - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    48

BENCE MASKOT KONUSUNDA ARMAMIZDA BULUNAN "TEK YILDIZ" UZERINDE DURMALIYIZ"

BIRINCISI O TEK YILDIZ HEM BIZIM ICIN HEM DE TURK FUTBOLU ADINA ONEMLI BIR MIHENK TASI. BIR DEVRIN KAPANIP BIR DEVRIN ACILMASININ SEMBOLU

IKINCISI HEM TURKIYE HEM DE TRABZONSPOR CAMIASI "KUZEY YILDIZI" YAKISTIRMALARINI ZAMAN ZAMAN KULLANIYOR. BURADA BIR MUTABAKAT VAR.. ZATEN KARTAKDAKI VOLKAN KONAKIN CIKTIGI MEKANIN ADI DA "SIMAL YILDIZI GALIBA"

UCUNCUSU YILDIZ HEM GORUNTU HEM DE KAVRAM OLARAK ESTETIK BIR OLGU VE UZERINDE OLDUKÇA FAZLA URETIM YAPILABILIR.

DORDUNCUSU YENI YENI KABULLENMEYE BASLADIGIMIZ " SENIN GUCUN KARANLIGI YIRTACAK" SLOGANI ILE DOGRUDAN ORTUSUYOR. ZIRA KUZEY YILDIZI KARANLIKTA GEMICILERE YON GOSTERMESI YANI KARANLIGIN ICINDE PARLAMASI ILE BILINIYOR....

LISTEYI UZATABILIRIM...

Bence bir yildiz(kuzey yildizi) böyle boynunda hosbir bordomavi kaskol sarili.. butur biside olabilir.. Yildizi biraz insana benzete biliriz durusunu..

Engenius - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    48

AYRICA GECELEYIN GOKYUZUNE BAKTIGINIZDA GORDUGUNUZ EN PARLAK YILDIZDIR. O HEP ORADADIR, DIGER YILDIZLARA INAT HEP GOZ KIRPAR SIZE.... ( SIZE BIRSEYI HATIRLATIYOR MU HANI KARANLIK ; PARLAMAK....

BIR DE BENIM DERDIM HEP "BIZANS TAKIMLARINDAN FARKLI BIRSEY YAPALIMDIR" YA: HANI SU KARGA, KEDI, CIVCIV ZIHNIYETINDEN KURTULALIM.....

AYRICA YILDIZIN HEM TURK KULTURUNDE HEM DE MITOLOJIDE DE ANLAMI VE ONEMI VARDIR..

SAYGILARIMLA

Tmac61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çankýrý
    Yaþ
    34

Yaw ne logoso kurtla kusla olacak is degil bu....[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Yildiz iyi fikir.Hemde bir çok ürünün üzerine rahatça islenebilir ve yakisir. Mesela yildiz biçiminde terlik...

Egemen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    39

haklisiniz. yildizdan baskasi mantiukli gelmiyo açiklamalari görünce. avrupada da star olarak sözümüzügecirebiliriz.. eheheh bu arada terlik de çok hos olur

POYRAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Benim icin farketmez.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    42

Abi, bizim yonetim Yildiz isinde fiyatta indirim bekler. Ne bileyim,
    yildizin gokyuzune yaklasmasini bekler, mesafede anlasamayiz.Bu is te
    boyle biter

Bence olmaz ne alaka maskot baska sey o pankart baska sey..

TSMareNero - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bize maskot luzumetini görmüyorum hic. eziklere benzemeyiz biz, ayricaliklarimizdan birtanesidir bu. kendine birsey arayan karadenizin hircin firtinasinda bulabilir !!!

Harun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    43

Maalesef kulupler bazinda hem yönetim hemde tafartar olarak çok gerideyiz.N adam gibi bir tezauratimiz var, ne amigomuz var ,ne maskot nede mars ve sloganimiz var.Adamlar taraftar istedi diye tepkiden çekinerek milyon dolarlik localari yikiyor.Yine baska bir kulup taraftar istedi diyestada rüzgar panelleri diktiriyor.Ama biz iki digeri kaldiracak gücü ve tepkiyi veremiyoruz maalesef.

Yönetim Kurulu Mollasalihoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Harun Nickli Üyeden Alýntý
    Maalesef kulupler bazinda hem yönetim hemde tafartar olarak çok gerideyiz.N adam gibi bir tezauratimiz var, ne amigomuz var ,ne maskot nede mars ve sloganimiz var.Adamlar taraftar istedi diye tepkiden çekinerek milyon dolarlik localari yikiyor.Yine baska bir kulup taraftar istedi diyestada rüzgar panelleri diktiriyor.Ama biz iki digeri kaldiracak gücü ve tepkiyi veremiyoruz maalesef.

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    gultekinsurul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    47

ula birakin maskota ihtiyacimiz yok bizim.

maskot dediniz de hasimdi bi çokonat moskot olsada yesek[img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Önder28 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    51

''YILDIZ'' Iyi fikir . Kus, börtü böcek yerine kullanilabilir. Yanliz Trabzon'a has bir yildiz olmali , görüldügünde Trabzonu çagristirmali (migrosun M' si gibi, adidasin 3 çizgisi gibi , kappanin oturan adamlari gibi birsey olmali yani) Yani yaninda Trabzonspor yazmasa da bu TRABZONSPOR dedirtmeli . Böyle bir seyi de ancak profesyoneller yapabilir. Arçelik yeni logosu için trilyonlar harcamis diye duymustum. Trabzonlu profesyonel tasarimcilar mutlakavardir. Para almadan bu isi hallederler diye düsünüyorum.

Emir BAYRAK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý oflee61 Nickli Üyeden Alýntý

Alýntý Harun Nickli Üyeden Alýntý

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Punisher-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

bosverin Maskotu..Maskot mu bizi Sampiyon yapacak...maskot olayi sezon basinda yeterince tartistik...

kesinlikle bizimde artik biseler yapmamiz lazim.. bence yildiz fikri çok iyi..bize bide çok güzel bi slogan lazim..bence bu isin üstüne gidilmeli birseyler üretmeliyiz!!

Emiroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Arkadaslar ben yildiz hakkinda bisler yaptim.Ama burada nasil yayinlicam bilmiyorum.Bilen birisi var ise benimle temasa geçsin de burda begeniye sunup tartisalim ! ! !

maskotsuz olmaz mi bana göre detay bizim yapacak daha çok isimiz var büyük trabzonspora yakisir büyük taraftar olmak için neler yapmaliyiz.bence önce ordan baslayalim.

maskot bizi sampiyon yapar yapmaz tartisilir ama su var ki Trabzonspor adini tasiyacak bir maskot külübe reklam ve para olarak geri döner.Yönetimbu isten yüklü para aldirabilir.Önceki gün Trabzonspor Çayi çikti ben alisveris yaptigim marketten istedim getireceklerini söylediler simdiYILDIZLI ürünlerinhepsinden de alirim.

maskot olayi ne olursa olsun mutlaka tek kelimeyle trabzonu anlatmali

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçýnalp - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    44

Bu konuda o kadar çok sey konusmustuk ki aylar önce. O zamanlar kulübün resmi sitesinde de -güya- bir yarisma vardi yanilmiyorsam...

Hiç bir kurulus 'maskotum da olsun bari' diyerek bu ise girmiyor dünyada. Bu is bir endüstri artik. Hem danismanlik-tasarim sirketleri açisindan, hem de maskotu yaptiran kurulus açisindan. Amerika'da milyonlarca dolar degerindeki basketbol takimlarini sevimli hayvanlar temsil eder... Japonya'da hemen hemen her sehrin bir maskotu vardir, o sehre gidilince ese-dosta getirilsin diye. Turkcell sinyal bebek ailesini yapar, parayla satar, kar eder... Daha önemlisi, reklamini yapar, hem de karsiliginda para alarak. Yillardir beyaz esya satisi yapan arçelik 'ben çelik, arçelik' diyerek oyuncaktan da para kazanmaya baslar... Bu is böyle dönüyor maalesef. Bizim TS Club'tan alabilecegimiz t-shirtler bile sinirli oysa. Sevin ya da sevmeyin, febe 98>100 yazan t-shirtler çikartmis. Yine yaban kedisi yiyen civciv t-shirtleri de vardi[img]smileys/smiley36.gif[/img]Çarpicilik var, mizah var, hiciv var... Bence çok sik bir fikir, giyilir de yani...

Bizim de bir maskotumuz olmali... Daha dogrusu dinamik, hizli karar verebilen bir marketing birimimiz olmali. Maskot isi önemli... Ama bizim belirleyecegimiz bir sey Trabzonspor'a yetmez. Daha profesyonel birseyler lazim...

Alýntý perhaps Nickli Üyeden Alýntý

Bu konuda o kadar çok sey konusmustuk ki aylar önce. O zamanlar kulübün resmi sitesinde de -güya- bir yarisma vardi yanilmiyorsam...

Hiç bir kurulus 'maskotum da olsun bari' diyerek bu ise girmiyor dünyada. Bu is bir endüstri artik. Hem danismanlik-tasarim sirketleri açisindan, hem de maskotu yaptiran kurulus açisindan. Amerika'da milyonlarca dolar degerindeki basketbol takimlarini sevimli hayvanlar temsil eder... Japonya'da hemen hemen her sehrin bir maskotu vardir, o sehre gidilince ese-dosta getirilsin diye. Turkcell sinyal bebek ailesini yapar, parayla satar, kar eder... Daha önemlisi, reklamini yapar, hem de karsiliginda para alarak. Yillardir beyaz esya satisi yapan arçelik 'ben çelik, arçelik' diyerek oyuncaktan da para kazanmaya baslar... Bu is böyle dönüyor maalesef. Bizim TS Club'tan alabilecegimiz t-shirtler bile sinirli oysa. Sevin ya da sevmeyin, febe 98>100 yazan t-shirtler çikartmis. Yine yaban kedisi yiyen civciv t-shirtleri de vardi[img]smileys/smiley36.gif[/img]Çarpicilik var, mizah var, hiciv var... Bence çok sik bir fikir, giyilir de yani...

Bizim de bir maskotumuz olmali... Daha dogrusu dinamik, hizli karar verebilen bir marketing birimimiz olmali. Maskot isi önemli... Ama bizim belirleyecegimiz bir sey Trabzonspor'a yetmez. Daha profesyonel birseyler lazim...

Profesyonel marketing birimi düsüncene tamamiyle katiliyorum mesela yürüyüsün oldugu gün "SENIN GÜCÜN KARANLIGI YIRTACAK" yazili t-shirtler yapsalardi ne büyük kar olurdu.Sadece kar yönünü düsünmeyin herkesin üstünde ayni t-shirt olacakti.Istanbulsor maçindan sonra o skorbordu oldugu gibi t-shirt yapabilirlerdi.Mesela,mesela bu liste uzar gider.Önemli olan bunlari sicagi sicagina yapmak...

3f53465356

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)