Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 97 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bir türlü seçemedigimiz maskot

Hüda Topaloðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika
    Yaþ
    41

Alýntý mahir_kuzey Nickli Üyeden Alýntý
    Alýntý agantha Nickli Üyeden Alýntý

Arkadaslar ben bundan once hep MARTI diyordum ve hala bu gorusumu savunuyorum, ama yildiz bende farkli dusunceler olusturuyor o yuzden savunmam imkansiz hatta en buyuk dusman kesilirim

KUSURA BAKMAYIN ARKADASLAR AMA BEN SONUNA KADAR KARSYIM YILDIZ OLAYINA

Bu bayragi kaldir önce. Reklam yapar gibi ne o.

Yildiz formamizda da var o çok seilen Türk bayraginda da. Istersen bayraktanda kaldiralim sadece hilal kalsin. Hatta istersen 2 hilal daha koyalim.

sen ne dedigin farkindamisin? ne reklamindan bashediyosun!!!! Laflarina dikkat et birbirimizi kirmayalim!!!

Sacit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

yaa evet kaplanimiz varya daha ne gerek var

ya allahinizi severseniz ne kaplani köpeyi ya nereden çikariyorsunuz.. bizimkapla isimizyok bence çok salakca hiçbir alakamizyok kaplan ile hiçbir manasi yok bizi animsatan hiçbir anlami bile yok sirf olsun dyei bize medyanin taktigibir maskot gibi bisi kaplan.. bence çok kötü.. yildiz olmali ama prf. bisi olmali

zanoylu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop
    Yaþ
    48

Bu konuya benzer bir konuda ben açmistim ama konu çok degisik yerlere bile çekildi,neredeyse arkadaslar birbirine hakaret noktasina gelmisti.

Burada önemli olan seçilecek olan sembolün bize yakisir ve ticari bir getirisinin olmasi,kulüp bu konuda bir organizasyon veya yarisma düzenliye bilir.Avrupa ve amerikada bu logo üzerindenmilyon dolarlar kazaniliyor neden bizde kazanmiyalim[img]smileys/smiley2.gif[/img]

TSunami - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

bu kaplan muhabbeti nereden çikti ya. hiç karadenizde kaplan gördünüz mü[img]smileys/smiley36.gif[/img]. uydurma seyleri birakalim. illa bi hayvan olacaksa dogal sembolümüz hamsi dir. yemeye gelince bayiliyosunuz sembole gelince hamsi olmaz. yok öyle yagma. ama hamsi de marmara olmasin. karadeniz hamsi.
    hamsi-kemençe-top bu üçlü bence de iyi fikir.
    veya bir taka ve firtina yi simgeleyen bir figür

Murat' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bence de yildiz çok mantikli ama bunun çok iyi islenmesi lazim .hem bence bu isin ehillerinden yararlanilmak lazim[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

arkadaslar kaplan var diorsun ama bence maskot denince o yörenin bir özelligini yansitmali.. trabzon ve civarinda hiç kaplan gören oldumu ki?

bence trabzonspor denince akla kardeniz firtinasi gelior...

onun için firtina ve yildiz olabilir.

illa tek bir maskot bu olacak ki..

Guests
    Ziyaretçi

Bu maskot isi böyle uzar gider... [img]smileys/smiley36.gif[/img]

En iyisi Trabzona gelen turistlerin çok begenecegi söyle bir sey heralde..?

Nereden
    Trabzon

Arkadaslar ben bundan once hep MARTI diyordum ve hala bu gorusumu savunuyorum, ama yildiz bende farkli dusunceler olusturuyor o yuzden savunmam imkansiz hatta en buyuk dusman kesilirim

KUSURA BAKMAYIN ARKADASLAR AMA BEN SONUNA KADAR KARSYIM YILDIZ OLAYINA

Bu bayragi kaldir önce. Reklam yapar gibi ne o.

Yildiz formamizda da var o çok seilen Türk bayraginda da. Istersen bayraktanda kaldiralim sadece hilal kalsin. Hatta istersen 2 hilal daha koyalim.

sen ne dedigin farkindamisin? ne reklamindan bashediyosun!!!! Laflarina dikkat et birbirimizi kirmayalim!!!

Sevgili arkadasim tabiiki birbirimizi kirmayalim. Ama o bayragi insanlarin gözüne sokar gibi koymussun oraya. Yaziyla yazsanda anlardik. Ayrica yildiz dendiginde aklina niye pkk geliyor diyorum bende. Türk bayragi niye gelmiyor aklina yildiz denince. Onu demeye çalistim. Umarim anlatabilmisimdir derdimi...

SIMAL YILDIZI

kuzey yildizi yolunu kaybetmis insanlara yolunu gostermede onemli bir simge niye bazi arkadaslar yildizdan rahatsiz olmus anlamadim. Ne probleminiz var kuzey yildiziyla. Ha birde hakki bence senin Mahir'i bordo-mavi formayla maskot yapalim acayip sempatik olur, yeni taraftar toplamada hem adamda lazlikda var.[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Alýntý Engenius Nickli Üyeden Alýntý

BENCE MASKOT KONUSUNDA ARMAMIZDA BULUNAN "TEK YILDIZ" UZERINDE DURMALIYIZ"

BIRINCISI O TEK YILDIZ HEM BIZIM ICIN HEM DE TURK FUTBOLU ADINA ONEMLI BIR MIHENK TASI. BIR DEVRIN KAPANIP BIR DEVRIN ACILMASININ SEMBOLU

IKINCISI HEM TURKIYE HEM DE TRABZONSPOR CAMIASI "KUZEY YILDIZI" YAKISTIRMALARINI ZAMAN ZAMAN KULLANIYOR. BURADA BIR MUTABAKAT VAR.. ZATEN KARTAKDAKI VOLKAN KONAKIN CIKTIGI MEKANIN ADI DA "SIMAL YILDIZI GALIBA"

UCUNCUSU YILDIZ HEM GORUNTU HEM DE KAVRAM OLARAK ESTETIK BIR OLGU VE UZERINDE OLDUKÇA FAZLA URETIM YAPILABILIR.

DORDUNCUSU YENI YENI KABULLENMEYE BASLADIGIMIZ " SENIN GUCUN KARANLIGI YIRTACAK" SLOGANI ILE DOGRUDAN ORTUSUYOR. ZIRA KUZEY YILDIZI KARANLIKTA GEMICILERE YON GOSTERMESI YANI KARANLIGIN ICINDE PARLAMASI ILE BILINIYOR....

LISTEYI UZATABILIRIM...

süper fikir hem masrefida az olur kisa ve öz ayni Trabzonspor gibi

Egemen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    39

su an için bi maskot çalismasi yok sanirim kulüpte. ama "senin gücün karanligi yirtacak" tisörtleri çok satardi bu yaz. ben iki üç tane alirdim yani )

Mehmet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    59

Söyle bir düsünün;

Atin üstünde Kral Fatih Sultan Tekke..
    elindeki sopanin ucunda dünyaya meydan okuyan
    bordomavi renkte futbol topu..

Atin ayaklarinin altinda.. Çignenen bir;
    1 aslan
    1 Kanarya
    1 Kartal

Bence böyle bir tablo üzerinde arastirma gelistirme yapmak lazim.

Hünkar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    41

sen1n gucun karanl1g1 y1rtacak t-sh1rtler1 ve polarlar1 acay1p satar dusunces1nde olanlardan1m maskota gel1nce akl1ma burada yaz1lanlardan baska h1c b1se gelm1yo maalesef

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Biz NBA takimi degiliz ki ille de maskotumuz olsun.Ancak sembol olarak ''KARADENIZ FIRTINIASI'' yeter de artar bile.

harmancuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Maskot a ne gerek var TRABZONSPOR IMPARATORLUGU zaten yeter bize,,,,,Biz trabzonsporluyuz.......yildizimiz var yarisi BORDO yarisi MAVI...... Bu arad sali günü ümreye gittimTRABZON'daydim.....AVNI AKERI 7 defe dolastim haciligim tazelenmis oldu<<<<<<<<ISTANBULDAN DÜNYADAKI TS.LILERE SELAM>>>>>>>>&nbsp ;

61>34

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

çok önemli dgeil maskot olmasi . biz karadeniz firtinasi, avrupa fatihiyiz.

Guests
    Ziyaretçi

Arkadaslar Büsra'nin pestemal'lioyuncak bebeklerinasil olur...

Bence Amerikan icadi Barbi bebeklerden daha güzel... Sunun gözlerine baksaniza...!!! (maasallah)

Edited by: CuttySark

zafercalikoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer

Alýntý ezrail61 Nickli Üyeden Alýntý
    sen1n gucun karanl1g1 y1rtacak t-sh1rtler1 ve polarlar1 acay1p satar dusunces1nde olanlardan1m maskota gel1nce akl1ma burada yaz1lanlardan baska h1c b1se gelm1yo maalesef

efett bu tisörtler gercekten satardi yani,

pazarlama isi konusunda maalesef geri kaldik. azizenin"uefa sansti"demeci üzerine bile gese tisört bastirip bilmem kaç bin tane satti. biz de senin gücün karanligi yirtacak tisörtünü geçen yilki febe maçindan sonra yaptirsak, tisört basina 20 YTL kar edildigini düsünün. 20bin tisört satilirsa 400 000 YTL yapardi. en azindan yöneticilerimizin brezilya maceralarinin masrafi çikardi!!!

zisinoli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    56

Elaleme maskot olduk ya zaten, baska maskota ne hacet!!!

kaplanin maskot olarak kullanilmasini istemiyorum

kaplan adanademir sporun simgesi ayrica illa eziklerin maskotu hayvan diye bizimkininde hayvan olmasi gerekmez onlarin hayvan maskotlari zaten onlarin hayvanligini gösteriyor

trabzon doga ile iç içe olan bir sehir bu nedenle dogadan bir simge seçilirse cok daha uygn olur diye düsünüyorum Firtina tamami ile bize uygun bir tabir her acidan bizi tamamlaya biliyor maskot olarakta hem kuzeyde bir takim olmamiz hemde kullanim kolayligi bakimindan Yildizin uygun oldugunu düsünüyorum

Ycandan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    49

alone-61 BENCE TS CLUB IN BASINA SEN GEÇ MÜTHIS BIR FIKIRMIS AMA MALESEF GEÇ KALINDI.DÜSÜNSENE YAZ BITIYOR ÇOCUGUMUZA FORMA ALAMIYORUZ.HALA YOK KULÜBE PARA LAZIM DEGIL HERHALDE.SONRADA KORSAN ÜRÜN ALMAYIN DIYORLAR.

Sacit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

evet ya.. rüzgar veya onun gibi bise olursa iyi olur

ozcan_asanoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Alýntý alone_61 Nickli Üyeden Alýntý

pazarlama isi konusunda maalesef geri kaldik. azizenin"uefa sansti"demeci üzerine bile gese tisört bastirip bilmem kaç bin tane satti. biz de senin gücün karanligi yirtacak tisörtünü geçen yilki febe maçindan sonra yaptirsak, tisört basina 20 YTL kar edildigini düsünün. 20bin tisört satilirsa 400 000 YTL yapardi. en azindan yöneticilerimizin brezilya maceralarinin masrafi çikardi!!!

kesinlikle dogru...o yüzden TS Clup ve Futbol A.S.nin basinda kesinlikle deneyimli, gerçek bir profesyonel olmali....

ben dehayvan seklindeki maskota karsiyim..."yildiz" güzel olabilir..."firtina"yi nasil sekillendirip somutlastiracaksiniz,üzerinde çalisilmasi gerekir.....tabi bunlari öncelikle yönetimin düsünmesi gerekir ama su anda bunlari düsünecek yönetim nerde..o yüzden, yetkilere sahipgerçek profesyonel sart..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)