Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 41 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 41 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Faruk Özak Bakan Oldu...

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Hayirli olsun

bu bayindirlik ve iskan bakani nedir ki????

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

faruk özak büyügümüzle 97'ydi sanirim çanakkalede tanismistik...daha baskanligi yeni birakmisti...ben bu kadar mütavazi ve sicakkanli bir baskan görmemistim...o bizim için büyük bir nimettir...eger o zaman baskanligi birakmasa idi...simdi çok daha iyi yerlerde olacaktik...

ALLAHA sükür sonunda Fanatik trabzonsporlu bir bakanimiz oldu..

Emir BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

VATAN için hayirli olsun...umarim trabzonsporumuzada faydasi olur..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Tayyibin özür kiyagi diye düsünüyorum.Faruk özak bence çok daha iyilerine layik. mükemmel bir insan.zamaninda trabzon limani ihalesinin trabzona verilmesi için çok ugrasti ama zamanin kulüp yöneticilerinin yanlislarindan dolayi o is olmamisti..Fakat basbakanin unuttugu bir sey var.Bizi en hassas tarafimizdan vurdu.TRABZONSPOR...Trabzon halki o yanlisi unutmaz.

TSunami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yeni Bakan Trabzonspor?da oynamis !
    Bayindirlik ve Iskan Bakanligi'na atanan Faruk Nafiz Özak'in futbolcu oldugu ortaya çikti.
    spor3
    GÜNAYDIIIIIIIIIIN

The Londoner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sansal Buyuka yazmis, bugunku Aksam`da...

Yetmisli yillarin Trabzonspor takim kaptani, doksanli yillarin Trabzonspor Kulüp Baskani Faruk Özak simdi, Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti'nin Bayindirlik ve Iskan Bakani oldu.

Yani Sevgili Kaptan'dan, Sevgili Baskan'dan, Sayin Bakan'a...

Faruk Özak bu ülkede ne kadar yüksek makam varsa hepsini hak eden bir yapiya, saglamliga, görgüye, hosgörüye, birikime sahip, adam gibi adamdir.

Sonradan görme, izzet-i ikbal için AKP'li olanlardan degildir. Yetmisli yillardan tanidigimiz Faruk Özak, bizim sevgili kaptanimiz o gün de namazinda niyazinda bir adamdi, bugün de öyle. Dünya görüsü genistir, vizyonu, yelpazesi genistir. Tutucu bir yapisi yoktur. Bu kadar futbolun içindeki bir adam 'Bayindirliktan, iskandan ne anlar' derseniz, ona da cevap vereyim. 'Faruk Özak otuz yili askin bir süredir insaat isleriyle ugrasir. Siki bilir bu isleri. En önemlisi öyle dalgaya dümene gelmez.' Eger bu ülkede 'Dürüstlük aniti' dikilecekse, Faruk Özak basi çeker.

Öyle dürüsttür, öyle hosgörülüdür ki, bu yapisiyla nasil politikaci olduguna sasirmistim. Ancak herkes iyi bilsin ki, dünyada hiçbir güç, hiçbir dayatma Faruk Özak'i dogru bildigi yoldan ayiramaz. Adamin hasidir Faruk Özak. Onun için yeni bakana yanasmaya çalisanlar, elini avucunu ovusturanlar bosuna heveslenmesinler. Hiç umuda kapilmasinlar. Isleri dogruysa sorun olmaz, isleri yanlissa en ufak sanslari olamaz.

Hiç unutmam, Trabzonspor'un lige çiktigi yil Konya deplasmanina gitmistim. O zaman Milliyet Gazetesi'nin genç bir muhabiriyim. Faruk Özak, orta alanin solunda oynardi. Topa müthis vururdu. O maçta ceza alani üstünden bir topa öyle vurdu ki, üst direge çarpan top gitti, santraya düstü. Bunu Istanbul'a dönüste serviste anlattim, kimseyi inandiramadim. O zaman televizyon da yok ki 'Alin size görüntü' diyeyim.

Futbolculugu bir numaraydi. Kendisi bir numara. Yakisir bu bakanlik Faruk Özak'a.

Sevgili Kaptan'dan, Sevgili Baskan'dan, Sayin Bakan'a. 'Hosgeldin Sayin Bakanim, yeni görevin hayirli olsun.'

Alıntı Emin Nickli Üyeden Alıntı

Hayirli olsun. Sasirdim dogrsu. Tayyip Beyin Trabzonlu birini bakan yapmasi hakikaten sasirtti beni. Kendileri pek sevmezTrabzonlulari diye biliyorduk.

Gerçi Spordan sorumlu devlet bakani da vardi eski Trabzonspor baskanlarindan ondan ne hayir gördük ki bundan da görelim...

ne hayiri gormek istedigini merak ettim dorusu??? trabzonspora olan hayrimi, sana olan hayrimi????

o zaman donelim 3 yil oncesine bakalim fatih tekkeyi antepspordan kim almis????? parasini belki o vermedi ama kaynagini o buldu. fatih tekke geldikten sonra beni buraya farukozak zorla getirdi dedi. ve faruk ozak bunlari yapiyorken ne milletvekiliydi, ne de trabzonsporda aktif bir gorevdeydi....

senden daha fazla hayri dokuncagi kesin,

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Utku061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Açikcasi bende sevindimTürkiyenin en üst düzey bakanliklarindan biridir Bayirdirlik Bakanligi. Ondan tek ricam su olacak ki yeni yapilan ve biten Tanjant yolunun Atapark Kavsagini lütfen Trafik lambasi kalabaligindan kurtarmasidir! Zira yol resmi olarak açilmadigi için bugün yine orada Trafik kazasi olmustur! Yolu ve lambalari görenler bana hak verecektir..Hadi hayirlisi..

Gökhan Kutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hayirli olsun imar ve iskan bakanligi faruk özak'in insallah basarili olur

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

insallah basarili olur

Nereden
    Avrupa Diğer

hayirli olsun

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

hayirli ugurlu olur insaallah! trabzonsporumuz için de elinden geleni yapar insaallah! geçmistekiler gibi olmasin hani(!)

FATIH SULTAN TEKKE

Alıntı Utku61 Nickli Üyeden Alıntı
    Açikcasi bende sevindimTürkiyenin en üst düzey bakanliklarindan biridir Bayirdirlik Bakanligi. Ondan tek ricam su olacak ki yeni yapilan ve biten Tanjant yolunun Atapark Kavsagini lütfen Trafik lambasi kalabaligindan kurtarmasidir! Zira yol resmi olarak açilmadigi için bugün yine orada Trafik kazasi olmustur! Yolu ve lambalari görenler bana hak verecektir..Hadi hayirlisi..

orasi galiba düzeltilecekmis diye duydum... acaba yaparken akillari nerdeydi?!?

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hayirli ugurlu olsun... Faruk Özak herseyin en iyisine layiktir... Dürüstlügün temizligin simgesidir. Görevini layikiyla yerine getirecektir...

Artik su karadeniz yolu da bitsin artik...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Utku061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı kuzey_lee Nickli Üyeden Alıntı
    iyi de faruk özak bayindirliktan anlar mi ki?dün kendisi de bu atamaya çok sasirdigini söyledi..hayirlisi oplsun ne diyelim

Bence bu atama normal,sanmiyorum kendisi öyle bir sey söylesin;zaten yillardir Insaat isleriyle ugrasiyor Bakanimiz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)