Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 85 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni Sezon TARAFTAR Hazirliklari, hemen..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Selam Dostlar,

Önümüzdeki sene, adim gibi eminim ki bu sene içinde yasadigimiz rezillikler gene tekrarlanacak. Ama simdi önümüzdeki sene için daha 1 ay kadar bir süremiz var. Bu arada karsilikli beyin firtinasi yaparak, bu defa haksizliga ugramadan, gücümüzü basinin ve ilgili kurumlarin ensesinde hissettirmeliyiz.

Burada lafi fazla uzatmayacagim. Benim birkaç önerim ile baslayalim...

1-Defalarca gönderdigimiz protesto e-mail'leriyerine bu sefer klübümüze bir yigin halinde mesaj göndererek, TRT'yeadaletsizliklerini düzeltene kadar, ne futbolcularimizin, neteknik heyetimizin ne de yönetimimizin demeç ve röportaj vermemesini saglayalim. Bunun tek haber kaynagi olarak TRT'yi kullanan taraftarlarimiz için zor olabilecegini biliyorum; fakat biraz fedakarlik gerekiyor. bordomavi.net sitemizi hepimiz muhabir gibi çalisarak, Trabzonspor için haber kaynagi haline getirebiliriz.

Not: Bununla ilgili protesto poster önerim asagidadir.

2- Atatürk'ün, bu sitede defalarca yazmaktan yorulmadigim su sözlerini klüp posterimizle beraber bastirabiliriz, ya da klüple bu konu ile ilgili görüsebiliriz, ne yapabiliriz diye..

3- Cem Papila'yi bizler unutmayacagiz ancak onlarin bize unutturmaya çalisacaklari açik. Önümüzdeki sene "emegin baskentinden gelen bu yaratiga" gene maç verecekler. Ne maçi olursa olsun (yani Trabzonspor maçi olmasi sart degil) ortaligi ayaga kaldiralim. Böylece unutmadigimiz gösterelim ve Türkiye'ye de bu sene neler oldugunu ve gücümüzü hatirlatalim.

4- Bu belki de bizi asan bir konu ama bence önümüzdeki sezon hazirliklari sirasinda Trabzonspor'umuzun Istanbul'da bir hazirlik maçi yapmasi için çesitli girisimlerde bulunalim. Böylece sezon baslamadan bir gövde gösterisi yapma sansimiz da olabilir. Hem de bu sefer klübümüz bu organizasyondan maddi gelir saglayabilir.

5- TRT'nin protestomuza ilk dalasmasi sonrasi (ki hemen tepki vereceklerini tahmin ediyorum) es zamanli olarak bu sefer TRT'nin Trabzon, Ankara ve Istanbul'daki merkezlerine protesto düzenleyelim.

Simdilik aklima gelenler bunlar.

Hadi arkadaslar biraz kafa patlatalim. Önümüzde plan yapmak için koca 1 ay var...

Edited by: simal yildizi

NoPain-NoGain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

kardes projeler ve hakkaten kaliteli afisler icin tebrik ederim ama bir tek trt degil ki bizim tavir almamiz gereken. kaldi o pisligin icinde en kolay oynatilan piyon oldugunu saniyorum trtnin. en son trtde yapilan federasyon baskani sezon boyunca trabzonspor`un maclarini göstermemize mani oldu aciklamasini hatirlatirim.

yine de dedigin gibi organize; taraftar gruplariyla isbirligi icinde gücümüzü cümle aleme kanitlayan, hatta kiskandiran stad showlarina ve protestolarimiza sonuna kadar katilmali destek olmaliyiz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Elbette tek kurum TRT degil. Bu aksam futbolvizyon programini seyrettin mi bilmiyorum. Ama bu programa bu hafta Senol Günes'in katilacagi ve uzun uzun Trabzonspor'u konusacaklarini bahane ederek, geçen hafta neredeyse hiç konusmadan atladilar.

Bu hafta bir toplantim vardi geç saatlere kadar süren, yabanci misafirlerimle. Toplantiyi birakip kosa kosa televizyonun karsisina geçtim ve sunlar oldu.

1- Senol Günes programa "Telefonla" katilacak dediler. Ama benim seyrettigim 1,5 saat boyunca maalesef sadece Fener'i konustular. Senol'un telefonunda bir problem var dediler. Benim anladigim kadariyla Senol Hocanin da kafasi bozulmus ve saat 01:30'da çikmak istemedigi için bir çesit protesto yapmisti. Çünkü daha önce sene içinde bu programi kastederek "Oyuncularimi rating unsuru yapmayacagim" demisti.

2- Ben hasretle Senol Hocayi ve Trabzonspor yorumlarini beklerken Anelka röportajlari mi istersin, Hooijdonk haberi mi istersin, daha neler neler, tam 1 saat sürdü bu fasil. Sonunda 5 dakika Trabzonspor ve hemen Galatasaray. Burada bozuldugum iki husus var. Birincisi oraya 3 tane yorumcu çikararak (biri BJK, biri FB digeri de Gs olmak üzere) bu ayrimi çok net olarak göstermek istiyorlar insanlarin kafasina kaziyarak, bence biraz da Trabzonspor'a inat. Ikincisi ve daha da önemlisi ise TRT'ninDEVLET televizyonu olusudur. Yani NTV, CNN Turk ya da bir baska özel kanala da böyle bir protesto yapilabilir; ancak bence öncelik TRT'nin olmali. Bu sezon Trabzonsporlularin yogun protestosu nedeniyle iyice "KILLIK" yapmaya basladilar. Anlayacagin özel kanallari menfi olarak çoktan geçtiler..

Tabi ki diger kanallar için de bence böyle bir protesto yapilabilir. Ama benim verdigim paralari haber yapacagim diye toplayip da FB, BJK ve GS'ye rant saglamalarina göz yummamaliyiz.Edited by: simal yildizi

Guests
    Ziyaretçi

Bu güzel olmadi, su olmadi gibi degil...Artik herkes elini tasin altina koyacak. Bir seyler üretecek...

Ligin son haftasinda maçin naklen yayinlanmasina ragmen, Olimpiyat stadinin bos birakilmamasi gerektigine hep birlikte karar vermistik... Konfeti yagmuru ve mesale sovuna içimizden birileri karar verdive uyguladik...

Taraftarinin takiminaolan katkisi açisindan,istanbul takimlari ve avrupanin çok gerisinde oldugumuz bir gerçek... Bunun maddi,sosyal ve ekonomik boyutlarinin da hepimiz farkindayiz. Bu yüzden; Ilk önce iletisim gücümüzü,sonradaüretken beyingücümüzü ön plana çikararak harekte geçmeliyiz... Basligi açan Simal yildizi arkadasimiz, hiç acele etmemis,tam zamaninda konuya deginmistir bence.

herkese kolay gelsin...

Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaslar ben bilgsrda yapilacak her türlü tasarim grafik dizaynlari için gönüllüyüm.Eger elinize veya akliniza ilginç tasarim,fikir,resim öneri her ne olursa olsun haberlerinizi beklerim.Bende bos durmiim bu arrada bisyler düsünim

Ulasmak için Lazoliii@hotmail.comMsn i olanlar listeye ekleyebilirler arkadaslar,ortak bisyler üretiriz.

Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ya yapalim iste bisyler.En ufak bi haksizlikta saralim mail'i topluca.Sesimizi duyuralim.Yeri geldimi gündem olusturalim

Arkadaslar ! ÖNEMLI ! ! !

1 Ay önce felan TRT 1 de her zaman ki gibi bizim aleyhimize bi konusma oldu.Kardesim de deli TS'li ve Bilg uzmani.Bi prog yazmisti.Program mynet,yahoo,hotmail den otomatik mail aliyodu.Bu programi kullanarak canli yayina 3000 tane mail attik.Faik çetiner Yalamasi,bi soraki programda 1 saat Trabzonspordan konustu.Canli baglantilar felan.Ve yayinda mail olayini da dile getirdi.Diger yorumcular bazi konular hakkinda bizanslilar dan örnek verirken bile " Trabzonspordan konusuyoruz " Diye laflarini kesti.

Bu tür seylr organize etmeliyiz diye düsünüyüorum ayrica

Guests
    Ziyaretçi

afisler güzel olmus ellerine saglik

trapezus61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Atladigimiz çok önemli bir konu var. Her yil sampiyonluga oynayan bir camia olarak maçlarimizin diger 3 istanbul klübü gibi digitürkde yayinlanmasi için bütün baski unsurlarini kullanmaliyiz bence. Tutturmuslar digitürk haftada 3 maç yayinlayabiliyor diye... 4 Maç yayinlarsa kiyamet mi kopar??? Bunun için gerek federasyon gerekse de yayinci kurulus üzerinde bütün baski unsurlarini kullanmaliyiz. Taki hakkimizi söke söke alana kadar... Bize yapilan bu ikinci sinif takim muamelesi ve sindirme organizasyonlarina dur demenin zamani geldi de geçiyor artik. Bunu basarabilirsek devletin televizyonu da artik Trabzonsporun maçi naklen yayinlanmadigi için görüntüler henüz elimize ulasmadi gibi çagdisi mazeretlerin arkasina saklanamaz artik...Yanlis mi düsünüyorum???

grandiose - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

naklen yayin adaletsizligi ile baslanmali herseye.. digiturke olaganüstü bir baski olusturmaliyiz haftalik maç yayinini dörde çikarmasi için....bunu saglarsak trt yalakalarina da söyleyecek söz kalmaz..onlarla dalasmamiz için de gerekçelerimiz farkli olur...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    gultekinsurul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

evet arkadaslar trapezus 61 kardesim çok hakli öncelikli hedefimiz bu digitürkün maçlarimizi yayinlamasi için organize olmak. 4 maç yayini hiçte zor degil bunu vurgulayip üzerine gidelim. birde simal yildizi kardesime, baba sen bu isten baya anliyosun emeklerine saglik bu digitürk içinde bisey ler üretelim. gerçekten afislerin çok hosuma gitti. tebrik ediyorum seni.[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

herkese katiliyorum ya trt diger takimlarinda maçlarini vermeli yada trabzonsporumuzunda maçlari lig tv den verilmeli..

Guests
    Ziyaretçi

arkadaslar federasyon seneye maçlarimizi sifreli kanaldan yayinlatmaya basliyacak, trt asla yayinlayamayacak maçlari.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    agahozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

trt TRABZONUMUZUN SEYIRCI SAYISINI AZALTMAK IÇIN SON HIZ ÇALISIYOR AMA BUNU BASARAMADI VE BASARAMAYACAK TRABZONSPOR TARAFTARI GERÇEKTEN TAKIMINA EN SADIK TARAFTAR ÖZELLIKLE CEM PAPILAYA MAÇ VERILDIGINDE ORTALIGI AYAGA KALDIRALIM YINE MAILLER ATALIM O S....... HIÇ SEVMIYORUM SEVMIYORUZ PROJELER MUHTESEM AMA BUNLARI BANA GÖRE KLUBE BILDIRMEK GEREK DUYDUGUMA GÖRE AVEA TRABZON YÖNETIMINE SÖYLE TEKLIFTE BULUNMUS"STADI YIKALIM 30.000 KISILIK STAD YAPALIM AMA STADIN ADI 10 YIL AVEA OLSUN "BU DOGRUMUDUR BILGISI OLAN VAR MI VE SIZE GÖRE NASIL BIR PROJE

Sevgili Engineer,

Trabzonluyum, Trabzonsporluyum bence dogru bir yazi degil... Bende Trabzonluyum ama Trabzonlu olmayan bir Trabzonsporlu olsam gücüme gidebilir.Edited by: mr.fa

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burhan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence de öncelikli hedefimiz maçlarimizin digiturk'ten yayinlanmasini saglamak olmali.

aradigimizda bize verilen cevaplar tatmin edici degil. ''federasyon izin vermiyor'' koca bir yalan. sen yüzmilyonlarca dolar vereceksin ve 4 maç yayinlayamayacaksin. kargalar güler.

klübümüzü de bu konuda uyararak artik bu kepazelige bir son vermemiz gerekir.

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı mr.fa Nickli Üyeden Alıntı

Sevgili Engineer,

Trabzonluyum, Trabzonsporluyum bence dogru bir yazi degil... Bende Trabzonluyum ama Trabzonlu olmayan bir Trabzonsporlu olsam gücüme gidebilir.

trabzonluyum trabzonsporluyum bunun t-shirtleri bile yapildi.trabzonlu olmayanarkadaslarimizin gücenmesini aklimiza getirmeye bile gerek yok. trabzonlu olupta trabzonu tutmayanlar gücenicek bu yaziyla t-shirtlerle. konuyu dagitmaya gerek yok.

Alıntı ÖzGüReisEsenLer Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı mr.fa Nickli Üyeden Alıntı

Sevgili Engineer,

Trabzonluyum, Trabzonsporluyum bence dogru bir yazi degil... Bende Trabzonluyum ama Trabzonlu olmayan bir Trabzonsporlu olsam gücüme gidebilir.

trabzonluyum trabzonsporluyum bunun t-shirtleri bile yapildi.trabzonlu olmayanarkadaslarimizin gücenmesini aklimiza getirmeye bile gerek yok. trabzonlu olupta trabzonu tutmayanlar gücenicek bu yaziyla t-shirtlerle. konuyu dagitmaya gerek yok.
    Trabzon'lu olupta Trabzonspor'u tutmayanlar çok azinliktadir. Yani bunlari dikkate alip t-shirt bastirmak ne derece dogru bilmiyorum. Ama dedigim gibi umarim tuttugunuz balik, korkuttugunuz kurbagaya deger.. Ben yinede iddia ediyorum. Trabzon'luyum Trabzonspor'luyum gibi bir slogan çok dogru gelmiyor banaEdited by: mr.fa

Guests
    Ziyaretçi

çok azinlikta degil bence önemli bir sayi bunlar, ayrica bunlar azinlikta olsa bir çok isadamida var bunlardan. ve t-shirtleri onlara hitaben yapildi demedim sadece onlarin gocunmasi gerektigini belirttim.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Arkadaslar konuyu dagitmayalim. BEyin firtinasina devam. Sizlerde yeni fikirlerinizi buraya yazin.

Su Istanbul'daki maç isini de unutmayalim...

ANTALYALIYIM TRABZONSPORLUYUM!!!

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Anlasildigi üzere ilk yapilmasi gereken Digi Türk denen saksakci yayin kurulusunun Trabzonspor'un bütün maçlarini yayinlamasini saglamak. Bunun içinde yönetim destegi gerekiyor. Trabzonspor'umuzun güzel futbolunu izlemek hakkimiz ve Digi Türk bu hakkimizi gasp edemez...

Konuyu ben açmistim ve ben kapatiyorum. Zarar vermesini istemem

DÜNYALIYIM TRABZONSPOR'LUYUM...

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı
    Anlasildigi üzere ilk yapilmasi gereken Digi Türk denen saksakci yayin kurulusunun Trabzonspor'un bütün maçlarini yayinlamasini saglamak. Bunun içinde yönetim destegi gerekiyor. Trabzonspor'umuzun güzel futbolunu izlemek hakkimiz ve Digi Türk bu hakkimizi gasp edemez...

Bunun içinde sezon öncesi ses getirmesi için bir imza kampanyasi baslatilabilir. Ama havuz sistemi gündeme gelmeden önce olursa Trabzonspor'umuzun bundan menfaati olur..

ne söylenirse uyacaz organizasyonlari söyleyin yeter.

Nereden
    Amasya

karar alinmis trabzonumuzun maclari yeni sezonda sifreli göstereceklermis yani ligv demek istiyorlr her halde

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)