Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 85 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni Sezon TARAFTAR Hazirliklari, hemen..

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

SPOR MÜSABAKALARINDA SIDDET VE DÜZENSIZLIGIN ÖNLENMESINE DAIR KANUN GECERLI DEGILMI ARTIK ?

Önceden savcilik tehlike unsuru gorurse aleyhte dava aciyordu,fakat bundan sonra kulupler sikayet edebilecek. Sikayet edilen gazete bunun ispatini sunmak zorunda.Yani resmi ispat cercevesinde sunmak zorunda. Surec soyle: Gazete aleyhte yayin yapar,kulup savciliga suc duyurusunda bulunur,savci asliye mahkemeye duyuruyu dilekce ile gonderir, asliye mahkemesi hemen davayi acar, sikayetci kisi/kisiler tezlerini savunmak uzere mahkemeye gelir, sahit ahmet mehmet seklinde degil, resmi ispat cercevesinde ispat etti etti edemedi kulube yuklu bir tazminat odemeye mahkum olur.

Bizim yapmamiz gereken bu saatten sonra gördügümüz yanlis yorumladigimiz, zarara ugrayacagimizi düsündügümüz haberleri kulübe mail yoluyla bildirip uyarmak. Artik önöne gelen yazamiyacak, cizemeyecek.

MADDE 16.
    Basin ve yayin organlari; söz, yazi veya davranislarla spor kulüplerini, taraftarlarini, spor adamlarini siddete, kulüpler arasi husumete veya suça tesvik edici eylem ve davranislarda bulunamaz, elestiri amaci disinda asagilayici yorum veya haber yayinlayamaz.

---------------------------------------------------------

MADDE 22.
    16 nci maddeye aykiri davranan görsel yayin kuruluslari hakkinda 13.4.1994 tarihli ve 3984 sayili Radyo ve Televizyonlarin Kurulus ve Yayinlari Hakkinda Kanun; basin mensuplari hakkinda da 15.7.1950 tarihli ve 5680 sayili Basin Kanunu hükümleri saklidir.

16 nci maddede yazili eylemlerde bulunan gerçek kisilere her yayin için onmilyar lira, tüzel kisilere ise; ellimilyar lira para cezasi verilir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fikir üretelim fikir...

Kavga, kargasa degil...

Daha yeni sezon gelmeden iste gene basladilar.

1- Fatih Deportivo'da

(Ha..xxtrin oradan... DOGAN'in çocuklari)

2- Trabzonsporlu milli futbolcu sike yapti...

(Ha..xxtrin oradan... DOGAN'in çocuklari)

3- Emrah GAYSE'de

Yolu açik olsun. Bize verdigi hizmetlere tesekkürler. GaySe'de basarilar...

Düzenli, planli, iyi yönetilen bir saldirilar bulutu ile karsi karsiyayiz. SIZSE FIKIR ÜRETMEK ve YARATICI OLMAK YERINE UGRASIN takimimizin en siradan oyuncusunun gitmesine.

Kardesim, geçen sezon TRT ve Star Grubu, bu sene de öyle belli oluyor ki Sahin görünümlü DOGAN Grubu tekrar ediyorum, düzenli, planli ve iyi koordineli bir saldiri plani ile geliyorlar. Anladilar bu is ciddi.

Bunlar tespitler ve bu tespitler hepimiz paylasiyoruz. Simdi sirada bu tespitlerden yola çikarak yapacaklarimiz var, ne oldu zor mu geldi de sustunuz.....

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Hepsinin kökünü kaziyacagiz,

bu takim gerekli transferleri yaparsa eger hiç dert tasa etmemize gerek yoQ nasil ki 6 lig sampiyonlugumuzda eze eze sampiyon olduysak seneyede insallah her türlü engellere karsiklup takim taraftar el ele vererek yine eze eze sampiyon olacagiz

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı scenerc Nickli Üyeden Alıntı
    Hepsinin kökünü kaziyacagiz,
    bu iyimser dilegine katiliyorum ama nasil? Bahsettigimiz
    insanlarin hepsi koruduklari takimlardan destek aliyorlar. Bizse kendi
    yonetimimiz tarafindan bile sahipsiz birakilirken mi gerceklesecek tum
    bunlar? hah..

Nereden
    Ankara

ismail Uyanik açiklama yapti. Samsun-Diyarbakir maçi için Aziz yildirim ve bjkli bir yönetici Uyanik'a maçi diyarbakira vermeleri konusunda ricada bulunmuslar.

Bu haberin takipçisi olalim, sike komisyonu futbolcularin cep telefon trafigini tutuyor ama Samsunspor baskaninin beyanatini görmezden mi gelecek? Büyük ihtimalle öyle olacak, basinimizin ne oldugu belli.

taraftar ne yapabilir böyle bir konuda? bir kere aramiza nifak sokulmaya çalisilan karadeniz takimlariyla aramizda saglam bir bag olusturmak için, su zor günlerde Samsunun yaninda olmaliyiz. Onlar diyarbakir için size maç vermenizi söylüyorlar, ey samsundaki fenerliler, görün tuttugunuz takimin yaptigini. Biz ise sizin yaninizdayiz bu zor günlerinizde gibisinden. yöneticilere is düsüyor, taraftar olarak bu mesaj nasil verilir? iste mesele burada zaten [img]smileys/smiley5.gif[/img]

ayni sekilde orduspora yapilanlar akilalmaz, onlara da destek verilmeli, TFF degil mübarek T(karadeniz hariç)FF.

Gerçekten çok güzel olmus evet medyada en etkili sekilde tepkisini ortaya koyan taraftar grubu biziz. Biz gerekeni yapalim ama istedigimiz olur ama olmaz önemli olan bizim bunlara karsi bas kaldirmamiz. Ben hertürlü protestoda varim ne gerekiyorsa yapalim.

Alıntı yattara11 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı AvniAker Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı EMIR BAYRAK Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı ÖzGüReisEsenLer Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaslar federasyon seneye maçlarimizi sifreli kanaldan yayinlatmaya basliyacak, trt asla yayinlayamayacak maçlari.

Bu kesinmi yaw?

???

evet açik kanaldan yani TRT'den verilemeyecek maçlarimiz...

Tamam sifreli kanaldan verilecek ama sadece derbilerdemi bizim maçlarimiz yayinlanacak geçmisteki gibi. Böyle olacaksa birakalim trt versin bu hiç yayinlanmamasindan daha iyidir.

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bunlarin sözlerine güvenmeyin. onlar busene trt her takimin maçini verecek demislerdi hani nerde. niye vermediler. benim kesinlikle güvenim yok onlarin laflarina.

Arkadaslar trt1 degil sadece o ilker yasin serefsizi varya o da 3.devre diye bir programi var onun onuda protesto edelim hepsi serefsiz almayalim evimize istanbul gazetelerini bizm gazetemiz yeter mesela günebakis hadi eyvallah

Emir BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tüm maçlarimizi Ligtv verirse ben yeniden eskisi gibi üye olurum...

Lig Tv nin haftada 3 maç verme hakki var 1 tanede Trt nin demekki Lig Tv nin hakkini 4 e çikaracaklar iste o zaman lig tv ye bende üye olurum yok ama aksi olacaksa kalsin.

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu lig tv cok serefsiz yaa ben dogru dürüst trabozonun macini verdigini görmedim

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Tepkimizi verirken bilinçli ve organize hareket etmemiz gerekir.Kopukluk oldugu zamn maalesef alay konusu oluyoruz.Enson örnegini yürüyüste gördük.Her dernek kendi belirledigi tarihte yürüyüs yapti bi anlami kalmadi.O yüzden öncelikle organize olmayi ögrenmeliyiz.Sitede hazir protesto metinleri ve resimleri bulunan bir arsiv olusturalim.Gerekli oldugunda zaman kaybi olmadan sicagi sicagina tepkilerimizi iletelim.

Emir BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Harun Nickli Üyeden Alıntı
    Tepkimizi verirken bilinçli ve organize hareket etmemiz gerekir.Kopukluk oldugu zamn maalesef alay konusu oluyoruz.Enson örnegini yürüyüste gördük.Her dernek kendi belirledigi tarihte yürüyüs yapti bi anlami kalmadi.O yüzden öncelikle organize olmayi ögrenmeliyiz.Sitede hazir protesto metinleri ve resimleri bulunan bir arsiv olusturalim.Gerekli oldugunda zaman kaybi olmadan sicagi sicagina tepkilerimizi iletelim.

katiliyorum arsiv yapalim...

Nereden
    Trabzon

Ben bu sene lig tv üyesiydim-gerçi hala üyeligim devam ediyor. Lig tv üyeligi alirken doldurulan formda hangi takim taraftarisiniz diye soruluyor zaten. Ben sezon içinde defalarca mail ve tv den mesaj attim maçlarin yayinlanmasi konusunda. Iste özet olarak bjk nin hiç iddiasi yokken tüm maçlari verildi falan dedim. Simdi sezon bitti. Uzunca bi mesaj yazmayi düsünüyorum. Su su sebeplerden dolayi ligtv aboneligimin iptalini istiyorum diye. Bu bireysel olacak ama napayim . Toplu bisey yapilacaksa beklerim...

shipbroker61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkadaslar bu topicte yazilanlari cok fazla takip edemedim belki alakasiz veya takrar yazmis olabilirim ama bir dahaki sezon taraftar hazirliklarina baslamadan evvel ben herkesin Hakan Kulacoglu'nun kitabini alip okumasini oneririm...

Niye derseniz once okuyun sonra soylerim derim[img]smileys/smiley2.gif[/img]

BEN GECEN SENE IPTAL ETTIM YAYINLASARDA ALMAM DAHA LANET OLSUN ONLARA

Hasan Cubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

arkadaslar siz bakin bundan sonra ki oyunlara , adamlar görüyor karadeniz firtinasi estigini ve bundan sonra da daha siddetli esecegini de biliyorlar ,onagöre kendilerini ayarliyacakdirlar.

ben organizeyi almanyadan yapabilrim , büyük bir ihtimal ts almanyaya kampa gelecek .

Forumdan Uzaklaştırılmıştır MrbLack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

afislerin ikincisi çok hosuma gittii..ellerinize saglik

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bazen avrupa tribünlerini görünce imreniyorum. adamlar hem maça hem eglenceye gitmis gibi. bizde neden bu yok. tribünlere gelenler eglenmeli. taraftar costurulmali. müziklerle organizasyonlarla.

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Bize düsen görev dün oldugundan fazla yarinda kulübümüze maddi ve manevi destegimizi esirgememek

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Alıntı EMIR BAYRAK Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı Harun Nickli Üyeden Alıntı

katiliyorum arsiv yapalim...

Çok iyi fikir[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

protesto metinleri olusturmanin hiçbir faydasi yok. Protesto metni olusturuyorsunuz bütün mailler ayni kalemden çikmis gibi karsi tarafa gitmesi hiçbir anlam ifade etmiyor.

Tek satir yazi yazmayi kendimize zul gördügümüz sürece bu maillerin karsi tarafa etkisi ne olabilir ? Adamlar bunlar tek kalemden çikmis bir mail bomb hadisesi diye bakiyor olaya böyle mi olmasi lazim ?

Farkimizi burda ortaya koymamiz lazim. Maili atan herkes kendinden bir seyler yazmali...Böylelikle birakin binlerce maili 400-500 mail atsak çok daha etkili olur.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Külünkoglu Nickli Üyeden Alıntı

protesto metinleri olusturmanin hiçbir faydasi yok. Protesto metni olusturuyorsunuz bütün mailler ayni kalemden çikmis gibi karsi tarafa gitmesi hiçbir anlam ifade etmiyor.

Tek satir yazi yazmayi kendimize zul gördügümüz sürece bu maillerin karsi tarafa etkisi ne olabilir ? Adamlar bunlar tek kalemden çikmis bir mail bomb hadisesi diye bakiyor olaya böyle mi olmasi lazim ?

Farkimizi burda ortaya koymamiz lazim. Maili atan herkes kendinden bir seyler yazmali...Böylelikle birakin binlerce maili 400-500 mail atsak çok daha etkili olur.

Katiliyorum.

Ayrica uzun uzun destan gibi mailler atmak yerine iki satir yazi bile yeterli. Hatta bence daha etkili...

Bununla beraber, tüm maillerin altina ortak bir imza olusturabiliriz. Herkesin mesaji kendince olur, alttaki mesaj bir olur.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)