Sayfa 2 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 194 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Güven Kocabal?dan vaz geçildi...

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Alıntı fanatik pacci Nickli Üyeden Alıntı

resmi sitede 3 yillik ön protokol imzaladigi yaziyor.

hayirli olsun.

evet resmi sitede mevcut[img]smileys/smiley2.gif[/img]

FATIH SULTAN TEKKE

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

BIZIM MAÇTA IST.SPOR'UN GÖZE BATAN TEK OYUNCUSUYDU,TAKIP EDEBILENLER IÇIN.

EGER IS RESMIYETE BINMISSE BU SAATTEN SONRA SÖYLENEBILECEK TEK SEY ;HAKKIMIZDA YAPILACAK DIGER TRANSFERLER GIBI HAYIRLI UGURLU OLMASI...

TRABZON'LU OLMASIDA ÇOK GÜZEL 2.LIGDEN GELIP NERDEN GELDIGINI UNUTANLARA BENZEMEZ SANIRIM.

ALTERNATIF VE KULÜBE ZENGINLIGI IÇIN GEREKLIDIR.

Tmac61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çankırı

Vay be yakinda Borsaya da açiklama yaparlar[img]smileys/smiley2.gif[/img]...

Dikkat edin daha önce kaçan basin simdi didik didik takip ediyor herseyi....

Yusuf yusuf oldular...[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

arkadaslar ben de bu haberi sizlere dün aksam verecektim ama maalesef internete baglanamadim...

dün yerel kanallardaki bir programda bu transferi açikladiklar... orada bulunan yönetim kurulu üyemiz Ahmet Çubukçu da haberi dogruladi hatta ''helal olsun size, o kadar da saklamistik!'' gibi seyler söyledi...

Güven'in transferinden bazi kisilerin çok rahatsiz oldugunu görüyorum... benim kendi görüsüm yok ama Güven'in zaman zaman Istanbulspor'da öne çiktigini duymustum...

asagidakilerin önemli oldugunu düsündügüm için büyük harflerle yaziyorum, kusura bakmayin...

SAMPIYONLUGUN YOLU 'GÜVEN' GIBI ADAMLARDAN GEÇER... LIGIN EN ZOR DÖNEMINDE BÖYLE OYUNCULAR SAHNEYE ÇIKAR... SAHADAKI TAKIM KULÜBENIN SAGLAM OLDUGUNUN BILINCINDE RAHAT TOP OYNAR... GÜVEN TABI KI YÖNETIMDEN BEKLEDIGIMIZ FLAS TRANSFER DEGILDIR... AMA BU IS SADECE FLAS TRANSFERLE OLMAZ... YOKSA ÜÇ AY SONRA YINE BASLARIZ;'KADROMUZ FAKIR,KULÜBEDE ADAM YOK' DEMEYE...SONRA BASLARIZ ''FATIH'I,GÖKDENIZ'I DINLENDIREMIYORUZ' DEMEYE...SONRA YINE AHLANIP VAHLANIRIZ KAÇAN SAMPIYONLAR LIGINE, LIG SAMPIYONLUGUNA...

yönetimi tebrik ediyorum, bu sene erken basladilar transfere... umarim Senol Günes'in önderliginde dogru transferleri yaparlar...Edited by: yattara11

sametaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

ya alindi die ilk 11 de oynicak diyew bisey yok. zaten genç oyuncu. zannediyorumki bu futbolcudan uzun vadede yararlanilmak isteniyor. zaten önümüzdeki sene bu futbolcu biraz zor oynar. sonuçta yetsecek. bence alinmasi iyi oldu.

26 Yas gençmi oluyor arkadaslar?? Bekleyelimde ne zamana kadar bekleyelim 30 oluncami oynayacak??

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Güven Kocabal,hosgeldin...Süper bir ortama,TEK büyük takima,kendini gelistirebilecegin mükemmel insanlarin yanina,ve...yürigime...HOSGELDIN...uZUN YILLAR BIZIMLE OLMAN,TERININ SON DAMLASINA KADAR YÜREGINI ORTAYA KOYMAN DILEGIYLE....

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

oyun tarzi guzel sakatlanmazsa iyi adam habire ayagi kirilmis,

Güveni bende takip ederdim kaçyildir.Ancak çok sanssiz bir futbolcu oldugu ortada.Trabzonspora olan sevgim bu konuda daha acimasiz düsünmemi sagliyor ve onun için bu transfere muhalefet ediyorum.

Mehmet Topuz,Denizlisporlu Güven,Gökhan Kök ,Bakirköyspordan 19 yasindaki Ali alinsin bakin hiç sesim çikiyormu?

çooooooooooooookbüyük transfer.. acaba bu transferi sirf transfer olsun diyemi ettik merak ediyorum.. bu güven hangi mevkide kimi kesebilir yada kimin yerini doldura bilir ?? allah askina eskisi gibi baslamayalim gene..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fersatla beraber izliyorduk Istanbulspor maçini, ilk dakikalardan itibaren dikkatimi Güven'e yöneltti Fersat.. Zaten Istanbulspor maçlarini Fenerbahçe Stadinda oynadigi sene hemen hemen tüm maçlariniz izleyen biri olarak az çok taniyordum Güven'i.Bildigim kadariyla geçen sezon da anlasmistik ama sezon sonuna dogru sakatlanmisti, o yüzden olmamisti transfer.. Bence ideal bir yedek, top ayagina yakisiyor.. Çok güzel top dagitiyor..

Bazi arkadaslar demis ki kimin alternatifi.. Szymek'in oynamayamayacak durumda oldugu maçlarda bence Adem'den daha yakin olur formaya...

Alıntı Akin-61 Nickli Üyeden Alıntı
    çooooooooooooookbüyük transfer.. acaba bu transferi sirf transfer olsun diyemi ettik merak ediyorum.. bu güven hangi mevkide kimi kesebilir yada kimin yerini doldura bilir ?? allah askina eskisi gibi baslamayalim gene..

SONUNDA DOGRUCU BIRI ÇIKTI HELAL OLSUN [img]smileys/smiley32.gif[/img]

+1967+1967

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

insallah takima faydasi dokunur..bu kadar sakatliktan sonra hala ayakta kalan bir futbolcu tam bizim mücadelemizi anlatiyor..

Nereden
    Çankırı

Gökhan Kök'ü de Trabzona yakistirdin ya....[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    UğurB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Tolga'yi 26 yasinda Malatya'dan aldigimizda kaç kisi varligindan haberdardi? Erdinç Kayseri Erciyes'ten gelmedi mi? Volkan diplerde sürünen sonra düsen Adana'dan alindi. Emrah Istanbul, Kocaeli derken geldi. Adam daha oynamadan sildiniz. Topu alip yanlis pas verince küfürü basacaksiniz, yapistiracaksiniz isligi sonra adam o stresle iyi top oynayacak.

Lütfen eski günlere dönmeyelim. Alinan her oyuncuyu daha iyi yapmak için tesvik edelim. Aldigi oyunculari yok eden Bizans takimi olmayalim...

Alıntı Berat Tekke Nickli Üyeden Alıntı

Fersatla beraber izliyorduk Istanbulspor maçini, ilk dakikalardan itibaren dikkatimi Güven'e yöneltti Fersat.. Zaten Istanbulspor maçlarini Fenerbahçe Stadinda oynadigi sene hemen hemen tüm maçlariniz izleyen biri olarak az çok taniyordum Güven'i.Bildigim kadariyla geçen sezon da anlasmistik ama sezon sonuna dogru sakatlanmisti, o yüzden olmamisti transfer.. Bence ideal bir yedek, top ayagina yakisiyor.. Çok güzel top dagitiyor..

Bazi arkadaslar demis ki kimin alternatifi.. Szymek'in oynamayamayacak durumda oldugu maçlarda bence Adem'den daha yakin olur formaya...

Bazi arkadaslar dedigin kisi benim sanirim,Sen simdi ümit millide hermaç 90 dakika oynayan Ademe sans vermeyelim onun yerine son 4 senesini sakatliklarla geçirmis Güven daha sansli olur diyorsan zaten tartismayalim.Zaten Emre Asik transfer edilsin dediginde olay bitmisti Allah bilir okan buruk,fatih sonkaya ,murat hacioglunuda istersiniz takimda!!!

Nereden
    Çankırı

Ademi, Ibrahim egeyi, Celaleddini, kim kaç defa izlemis ki bu çocuk hakkinda böyle kötü yorum yapiliyor anlamadim...

Bize attigi golü kaç defa izledik...

Birini kesmesi için baska oyuncular alinacak zaten...

Yazik, simdiden böyle önyargi varsa Stadda halini düsünemiyorum...

Millet 35 kisi kadroyla oynarken 20 kisiyle çogu maçi da 17-18 kisiyle oynadik o günleri unutmayin...

Nereden
    Çankırı

Szmeki kesmesi için Vierayi Gökdeniz için Ronaldinhoyu Fatih Için de Etoo yu falan getirelim...

Hani destek, hani birlik....

Nereden
    Uzak Doğu

Alıntı andrei07 Nickli Üyeden Alıntı

Bazi arkadaslar dedigin kisi benim sanirim,Sen simdi ümit millide hermaç 90 dakika oynayan Ademe sans vermeyelim onun yerine son 4 senesini sakatliklarla geçirmis Güven daha sansli olur diyorsan zaten tartismayalim.Zaten Emre Asik transfer edilsin dediginde olay bitmisti Allah bilir okan buruk,fatih sonkaya ,murat hacioglunuda istersiniz takimda!!!

Valla digerleri için haklisin ama fatih sonkayayi istiyorum ben.Hele hele emrah anlasmazsa tek alternatif bence(Mehmet topuzla bjk anlasmis o yüzden tek alternatif)

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

güven top teknigi çok yüksek bir oyuncu ve bizim kulübemizde böyle bir adam yok su an.ayrica söyle de bir durum var yetenegini ortaya koyarsa 11'i zorlayabilir.bu gün bu kadar muhalefet ediyosunuz yarin formaniza adini yazdirmayin sonra.

Szymek alindiginda gelen tepkiler hala aklimda[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

Alıntı TS-KINGS Nickli Üyeden Alıntı

Tolga'yi 26 yasinda Malatya'dan aldigimizda kaç kisi varligindan haberdardi? Erdinç Kayseri Erciyes'ten gelmedi mi? Volkan diplerde sürünen sonra düsen Adana'dan alindi. Emrah Istanbul, Kocaeli derken geldi. Adam daha oynamadan sildiniz. Topu alip yanlis pas verince küfürü basacaksiniz, yapistiracaksiniz isligi sonra adam o stresle iyi top oynayacak.

Lütfen eski günlere dönmeyelim. Alinan her oyuncuyu daha iyi yapmak için tesvik edelim. Aldigi oyunculari yok eden Bizans takimi olmayalim...

Nereden
    Çankırı

Alina alina Polonyadan mi aliniyor denilmisti...[img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img]

Arkadaslar ÖN YARGILI OLMAYALIM

Bir bildikleri var ki almislar su elestiriler bitsin artik...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı andrei07 Nickli Üyeden Alıntı

Emre abi yorumlari okurken isimlere dikkat etmiyorum o yüzden adinla hitap etmemisim.. Tamam 4 sene sakatlikla ugrasan Güven'e hiç sans vermeyelim.. Zaten zamaninda da en büyük hatayi ayagi kirilan Fatih'e sans vermekle yaptik, hemen yollamamiz lazimdi...

Simdi bu yorumu okuyan bazi arkadaslar olayi su noktaya getirmesinler lütfen; Güven Fatih kadar iyi topçu mu? Kimsenin öyle bisey iddia ettigi yok, sadece tesbih yapiyorum..

Nereden
    Çankırı

Berat Tekke Özet için tesekkürler...

Umarim Bu çocuk hakkindaki önyargilar sadece Burada kalir...

Siz bilirsiniz,insallah ben yanilirim!! Daha büyük düsünmek zorundayiz ve daha iyisine layigiz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)