Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 51 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TRT’nin geç kalmis itirafi

no NAME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

dün aksam trt-1 deki spor programini seyrettinizmi bilmiyorum. programi sunan spikerin agzindan çikanlari; saskinlik , hayret ve esefle dinledim. TRABZONSPOR'la ilgili bölüme baslarken yaptigi açiklamalar,federasyonunTRABZONSPOR'a hangi gözle baktiginin resmen kanitiydi.açiklama suydu:

"sezon içerisinde maç yayiniyla ilgili olarak alinan kararda,3 maçi yayinlama ve bunlari tercih etme hakki öncelikle yayinci kurulusa aittir. yayinci kurulus tercihlerini yaptiktan sonra, TRT kalan maçlar arasindan tercih yapmak durumundadir. yayinci kurulusta tercihlerini ,önemli bir maç olmadigi sürece, 3 Istanbul takimindan yana kullanmistir. TRT'deyayin hakki tercihini, çogunlukla, ülkemizin 4. büyügü TRABZONSPOR'dan yana kullanmis bunu federasyona iletmisama T.F.Federasyonu'nun bu taleplerini sürekli olarak reddettigini ve bundan dolayi TRABZONSPOR'un maçlarini uzun süre yayinlayamadiklarini ve TRABZONSPOR TARAFTARLARININ kendilerine kizgin (kirgin) oldugunu ancak durumun kendileri degil T.F.Federasyonu kaynakli oldugunu açikladi" bu açiklamayi yaparkenki yüz ifadesi ve ses tonubu durumdan artik kendisininde rahatsiz oldugunu iyice belli ediyordu.

simdi sana ne diyeyim ey TRT , bu açiklamayi yapmak için neden sezonun bitmesini beklediniz, neden hakli oldugunuz ve size birçok insanin destek verecegi noktada, zamanlama hatasi yaparak,kendinizi aciz durumuna düsürdünüz. bu yakinmanizi neden sezon devam ederken yapmadiniz da insanlar tepkilerini dogru yere göster"e"medi.

Ve ey bu konuyla ilgili olan sahsiyet"siz"ler. size ne desem bilmiyorum . eger bu açiklamalar dogruysa (ki ates olmayan yerden duman çikmaz) hangi yüzle insanlarin karsisina çikacaksiniz. yoksa insanlara "iste benim gerçek yüzüm" diye pantolonunuzun arkasinimi göstereceksiniz.

selam ve hürmetle

no NAME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

dogrudan medya bölümüne açmadim ,bundan dolayi affedin. sebebi ,dün aksam bunlari dinlerkenbenim ugradigimdumura sizide ortak etmekti.

saygiyla

TSunami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

cik cik cik bunlar hiç akillanmayacaklar
    ... TRT'deyayin hakki tercihini, çogunlukla, ülkemizin 4. büyügü TRABZONSPOR'dan yana kullanmis bunu federasyona iletmisama ...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

bunlar ahlaksiz, haysiyetsiz...

trt yöneticileri adam olsa, bu açiklamayi zamaninda yaparlardi, degiller,biliyoruz..

fenerasyon adam olsa diyecegim, kendi kendime gülmeye basliyorum bir yandan..ne denebilir ki, sahsiyetsiz haysiyetsiz kifayetsizler toplulugu. güzel ülkem benim, seni bu bes para etmez ifrazat kuklalarin eline birakmayacak kadar çok seviyoruz biz.

hersey güzel olacak..

Nereden
    Amasya

BICAKCI BILYIORDU BUNU SEZON ICINDE DUYSAK NOALCAN KORKDU LIG BITIGNDE YUMURTLADI[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Barış BAKIRTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Burada büyük suçlu federasyondegildir Trabzonspor kendi sahalarinda oynanan maçlarin açik kanaldan yayinlanmasini istememistir. Asil suçlu Digiturktur söyle bir bakalim maçlara Trabzonsporun cumaya gelmeyen ve derbi maçlari olmadigi hangi maçini yayinladi bu sefersizler en büyük suçlu digiturkdur.

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

bubu bende biliyordum.ama trt gerçekten geç kaldi bunda insaallah gelecek sezon buna izin vermez

FATIH SULTAN TEKKE !

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bosverin bunlari ya.

Hepsi birbirine atiyor suçu iste..

bende izledim aksam..sonunda kustular gerçeklerii..bu federasyon harbi ooo....bunlara baska türlü tavir koymak lazim...[img]smileys/smiley7.gif[/img]

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı BarisBakirtas Nickli Üyeden Alıntı
    Burada büyük suçlu federasyondegildir Trabzonspor kendi sahalarinda oynanan maçlarin açik kanaldan yayinlanmasini istememistir. Asil suçlu Digiturktur söyle bir bakalim maçlara Trabzonsporun cumaya gelmeyen ve derbi maçlari olmadigi hangi maçini yayinladi bu sefersizler en büyük suçlu digiturkdur.

haklisin biz ( yönetimimiz )maclarimizin digitürkden yayinlanmasini istiyoruz fakat niye bu son macda yönetimimiz karsi cikdigi halde federasyon OK yayinlayabilirsin karari verdi dersin ?

yok federasyon suclu degil demek cok yanlis. Digitürke sucu bulmakda yanlis cunkü onlara yayin haklarini iade edende federasyonun taaa kendisi.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Hepsinin suçu birbirinden beter. TRT diilmiydi ilk basta bizi kaale bile almadan Istanbul kulüplerinin maçlarinin inini inciini verdikten sonra dier programa sarkitan vs. vs. vs... Ha! Haklilik paylari yokmu? Var elbet ama yok öyle yaama, benim suçum yok diip öyle cici cici bi kenara çekilemezsin. Bence TRT ye gösterilen tepkinin çok daha büyüü Digitürk'e gösterilmeliydi. Yeni sezona baslamadan bu yönde muhakkak bi seyler yapmamiz gerekiyor. Bu böyle yürümez. Sampiyonlua oynuyoruz, vermis 3 sahsiyetsiz kurum kafa kafaya ohh babam arada kaynayan biz. TRT suçu öbürlerine atiyor, Digitürk laf ebelii yapiyor, federasyon Istanbul takimlarina peskes çekilmekle mesgul yeter artik...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Utku061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

TRT sezon bitti ya tabi artik kendisini savunacak bir yapiya girdiler haliyle! Hakli haksiz bunu tartismayacagim ama seneye de bu isler böylegidecek gibi.Yalniz TFF seneye 1 maçin TRT den yayinini bundan sonra ki sezonlarda uygulamama karari almis..Yani seneye tüm imkanlarimizla digidik üzerine yogunlasmaliyiz..Hatta Ibrahim abi de bu konuda destek verdi geçenlerde yaptigi açiklamada bu sekilde yayin politikasi devam edecekse bende decoderimi iade ederim..Hadi hayirlisi..

sametaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

artik önümüzdeki sene zannetmiyorum ki böyle olsun. ya laf arasinda sanirim trt spikeri trabzonspor için 4. büyük dedi. adam tam bir serefsiz yaa. takimlari neye göre böyle siralamis. yoksa biz ligde 4. mü olduk da benim haberim yok?

Nereden
    Diyarbakır

Alıntı Gölge Oyunu Nickli Üyeden Alıntı
    Hepsinin suçu birbirinden beter. TRT diilmiydi ilk basta bizi kaale bile almadan Istanbul kulüplerinin maçlarinin inini inciini verdikten sonra dier programa sarkitan vs. vs. vs... Ha! Haklilik paylari yokmu? Var elbet ama yok öyle yaama, benim suçum yok diip öyle cici cici bi kenara çekilemezsin. Bence TRT ye gösterilen tepkinin çok daha büyüü Digitürk'e gösterilmeliydi. Yeni sezona baslamadan bu yönde muhakkak bi seyler yapmamiz gerekiyor. Bu böyle yürümez. Sampiyonlua oynuyoruz, vermis 3 sahsiyetsiz kurum kafa kafaya ohh babam arada kaynayan biz. TRT suçu öbürlerine atiyor, Digitürk laf ebelii yapiyor, federasyon Istanbul takimlarina peskes çekilmekle mesgul yeter artik...

aynen katiliyorum yeni sezon baslamadan buna bir çözüm getirilmeli! niye 3 küçüklerin taraftari can da bizim ki patlican mi? onlar 34 maçini izlesin biz ise 15-20 maçla geçistirelim yok ya! buna bi an önce çözüm bulunmali bende takimimin 34 maçini canli canli izlemek istiyorum kardesim parasiyla degilmi?

FATIH SULTAN TEKKE

Tmac61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çankırı

Arkadaslar biraz daha sabir...

Çok yakinda...

Üç büyükler diye program yapanlar .... .... bizi de konusmak zorunda , Trabzonlu bir yorumcu almak zorunda kalacaklar...

Trabzonmuz 2. bitirdigi halde sonlara dogru haber yapanlar; ILK haber olarak yapacaklar...

Trabzonu hiçe sayanlar degil asagilamak Trabzon kelimesini agizlarina alamayacaklar...

Yeter ki BIR ARADA OLALIM. BU TAKIM BU SEHIR KIMSENIN DEGIL HEPIMIZIN....

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Bunun altinda birazda IST.eziklerininde etkisi vardir çünkü yayinci kurulusun gündemindeki olan takimlar veya maçlari naklen yayinlanan kulübler sezon sonunda yeni yapilandirilan ödeme ve hakedis pastasindan daha büyük pay kapmaktadir.

Gördügünüz gibi iddaasi olmayan bejeke nin bile maçlari her hafta verilmistir neden iste sebeb birazda bu

Yayin zaferi
    Türkiye

Ve Trabzonspor?un TRT isyani sonuç getirdi. Sezon basindan bu yana maçlarinin TRT?den yayinlanmasi konusundaki tepkisini dile getiren, ancak son Istanbulspor maçinin yine TRT?ye verilmesiyle öfkesini iyice artiran bordo-mavililer sonunda Futbol Federasyonu?na karar degistirtti. Futbol Federasyonu bu sezon uygulamaya koydugu her hafta bir maçin TRT?den verilmesi kararindan vazgeçti. Federasyon yetkilileri, yeni sezonda tüm maçlarin sifreli kanaldan yayinlanacagini duyurdu.

Türkiye Gazetesinden

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    UğurB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Çözüm Ingiltere'de ki sistem ama Türkiye'de ki hiçbir kanal (digital platform ya da açik kanal) bunu basaramaz. Ingiltere'de (yanlis biliyorsam lütfen düzeltin) SKY her maçi digital platform üzerinden ayri kanalllardan yayinliyor. Böylece isteyen her maçi izleyebiliyor. Böylece her maç gösterildigi için, yayin geliri de puan durumuna göre dagitildigi için hiçbir saibe çikmiyor, hiç kimse masabasi oyunu yapamiyor...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır tsmaniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bunlarin herseyi kokusmus o besiktasi bile takimdan sayiyorlar

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Alıntı DieGo Nickli Üyeden Alıntı
    Yayin zaferi
    Türkiye

Ve Trabzonspor?un TRT isyani sonuç getirdi. Sezon basindan bu yana maçlarinin TRT?den yayinlanmasi konusundaki tepkisini dile getiren, ancak son Istanbulspor maçinin yine TRT?ye verilmesiyle öfkesini iyice artiran bordo-mavililer sonunda Futbol Federasyonu?na karar degistirtti. Futbol Federasyonu bu sezon uygulamaya koydugu her hafta bir maçin TRT?den verilmesi kararindan vazgeçti. Federasyon yetkilileri, yeni sezonda tüm maçlarin sifreli kanaldan yayinlanacagini duyurdu.

Türkiye Gazetesinden

Insallah insallah! Gerçi bunlar kaypaktir, ne edecekleri bellide olmaz.

worldmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

bu 3 küçüklerin anasini avradini bütün TSliler s-ksin ALLAH HEPINIZIN CEZASINI VERSIN

The Londoner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı TS-KINGS Nickli Üyeden Alıntı

Çözüm Ingiltere'de ki sistem ama Türkiye'de ki hiçbir kanal (digital platform ya da açik kanal) bunu basaramaz. Ingiltere'de (yanlis biliyorsam lütfen düzeltin) SKY her maçi digital platform üzerinden ayri kanalllardan yayinliyor. Böylece isteyen her maçi izleyebiliyor. Böylece her maç gösterildigi için, yayin geliri de puan durumuna göre dagitildigi için hiçbir saibe çikmiyor, hiç kimse masabasi oyunu yapamiyor...

Bu dogru degil. SKY`da haftada 3 veya 4 lig maci yayinlar. Taraftarlarin istedigi maci secmesi gibi bir durum yok.

Yalniz bahsetmis oldugun modeli son iki yildir sampiyonlar ligi maclarinin yayinda uyguluyorlar. Seyirciler (ayni kanaldan) ayni anda oynanan 8 mactan birini secebiliyorlar veya donusumlu olarak maclari izleyebiliyorlar.

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

BEN ONU BILIR ONU SÖYLERIM BU FEDERASYONU GÖTÜRMEMIZ LAZIIIIIIIIIIIIM.

ALI SEN PAPAZI BILE ATAY BASKANA ''BÜYÜKSEN,BU FEDERASYONUDA ISTEMIYORSAN ISTIFA ETTIRECEKSIN''DEMISTI.BIZIM BASKAN BU ARADA ANADOLU KULÜPLERIYLE HIÇ BU KONUDA KULIS YAPTIMI ACABA ? BU DOMUZCUK LEVENT VE TAIFESINI GÖNDERMELIYIZ !...

Nereden
    Diyarbakır

Alıntı worldmaster Nickli Üyeden Alıntı
    bu 3 küçüklerin anasini avradini bütün TSliler s-ksin ALLAH HEPINIZIN CEZASINI VERSIN

arkadasim bu kadar küfürlü konusma lütfen!

FATIH SULTAN TEKKE

Barış BAKIRTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sanatik Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı BarisBakirtas Nickli Üyeden Alıntı

haklisin biz ( yönetimimiz )maclarimizin digitürkden yayinlanmasini istiyoruz fakat niye bu son macda yönetimimiz karsi cikdigi halde federasyon OK yayinlayabilirsin karari verdi dersin ?

yok federasyon suclu degil demek cok yanlis. Digitürke sucu bulmakda yanlis cunkü onlara yayin haklarini iade edende federasyonun taaa kendisi.

Dostum benim yazimi okumadin herhalde tam ben federasyon suçsuz degil demedim. Suçludur ama büyük suçlu degildir.Yayinci kurulus digiturk de istedigi 3 maçi seçme hakkinda sahiptir buna federasyon karismaz. Burada trt,federasyon ve digiturkde suçludur ama en büyük suçlu digiturkdur..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)