Sayfa 3 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 187 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ist-TS Maçindan Kareler (Resimler Buraya)

Guests
    Ziyaretçi

Soldan saga -- > Ben,Tolgahan(sürmeneköprübasi) ve Tolgahanin kardesiOguzhan (KöprübasiliOzi)

Guests
    Ziyaretçi

Benden bu kadar...Maçla ilgili resimleri olanlar koysun da arsive ekliyelim

TSMareNero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

[img]smileys/smiley32.gif[/img]HELAL OLSUN SIZLEREEEEEEEE[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

61 bin hedefimizi tuturduk galiba ama n yorulduk dün gece öff degdi genede

bordoomavii
    Ziyaretçi

taraftarlar muhtesemdi tek kelimeyle.hele o 61. dk geri sayim basadi ve dk 61 de muhtesem bir görüntü olustu.bu görenler artik anlamislardir Türkiyenin en büyük takimin kim oldugunu.buda federasyona kapak olsun.

abdullah6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mükemmeldi tek kelimeyle maç ama kapilari maça 5 dakika kala açtilar ve bilet kontrolü zaten yapilmadi.trabzonun her istanbul maçinda benzeri seyler yapiliyo.arkadaslarimizi kaybettik maçtan sonra bulamadik belki ama 61. dakika ve o tribünler bütün yorgunlugumuza degdi.helal olsun trabzonum.büyüklügünü bir kez daha gösterdin.ayrica maçta 90 dakika boyunca tek küfür duyan varsa söylesin ben duyamadim.

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

En cok taraftarin bizde odugunu kanitladik yine

Murat BAYRAKTAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Nereden
    Amasya

resimler güzel sanatik tesekür ama bir resimde ufuk bir cocuk fenerli formasi var

Murat BAYRAKTAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

ewet öyle.. bende rasgele çektigim için çektikten sonra bi baktim. Arkada babasinin omuzlarin çocuk fener formasi sapkasi giyiyordu.

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

61 Dk. yi adam gibi çeken yok mu yahu bi göremedik

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı #10 Osmanozc Nickli Üyeden Alıntı

http://rapidshare.de/files/2038662/61.dk.rar.html

bu video dosyasi isini görür.daha önce semihTS eklemisti sanirim farketmedin.

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı tigin Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı #10 Osmanozc Nickli Üyeden Alıntı

http://rapidshare.de/files/2038662/61.dk.rar.html

bu video dosyasi isini görür.daha önce semihTS eklemisti sanirim farketmedin.

gördüm gördüm de o açidan bizde gördük disardan nasil

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Emir BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

RESIMLER ICIN HERKESE TESEKKURLER SANIRIM DEVAMINDA BIRCOK RESIM GELICEK BEN BILE SUANDA ZOR YAZI YAZIYORUM COK YORULMUSUM [img]smileys/smiley36.gif[/img]

kol_ay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkadaslar daha çok resim varda fazla kalabalik olmasin en iyilerini koyalim dedik herkes iyi resimler yakalamis herkesin ellerine saglik...

[img]smileys/smiley32.gif[/img]istanbul cikartmasi olmus mubarek yakisir

dost dusman catlasin

eziklere duyurulurEdited by: baris_aykan

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

resimler hakikaten muhtesem.yine tüylerim diken diken oldu.yakin tarihte bu kadar istekli,bu kadar atesli taraftar topluluguna sahit olmamistim.valla herkese helal olsun

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

arkadaslar çektigim bir fotograf var..ama buraya nasil tasiyacagimi bilmiyorum..."trabzosporluluk budur" dedirten bir fotograf...yardimci olursanzi, buraya aktaririm..digital..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

BIR SEZONUN ARDINDAN

Bazi yazilar sondan baslamidir galiba? Dün Istanbul Atatürk Olimpiyat Stadi'ni dolduran binler ve on binlere tesekkür ederek baslamiliyim.O stadsadece Sampiyonlar Ligi'nde final oynayan takimlar ve Trabzonspor için, yani adi büyüge çkmis degil de gerçek büyük takimlar için, kullanilmali. Yoksa harcanan onca para, millî servet heba olacak!

Dün biraz mahsun ama magrurdum. Mahsundum zira o maçta sampiyonluk turu da atabilirdik ama olmadi, olamadi. Magrurdum ve magrurum zira ne kadar asil, serefli ve büyük bir camianin bir parçasi oldugumu bütün ilke açik kanaldan seyrediyordu. Üstelik bu yayin yeryüzünün en onurlu taraftarini tribünden uzak tutmak için yapildi ama aksine bütün Türkiye'ye camianin taraftariyla ne kadar bütün ve azametli oldugunu göstermeye yaradi. televizyon yayini basladiginda dolu tribünleri daha da doldurmak için kosusturan arkadaslari gördüm. Yüzler, binler ve onbinler saibesiz, gerçek büyük takimlarini bagrina basmak ona her yerde sahip ve destek oldugunu göstermek için birbiri ile yarisiyordu. TRT spikerinin de geveledigi gibi oraya deplasman demek ne kadar dogruydu? Istanbul'da oturan veya çevre illerden hatta buradan Olimpiyat'a kosarak bu sehir nüfusunun %25'ini meydana getiren arkadaslar; Trabzonspor'un gerçek gücü sizlersiniz, 61. dakika sovunda beni ve öyle zannediyorum ki benim gibi yüzlerce binlerce insani gözyaslarina bogdunuz.Minnet ve sükran size; iyi ki vardiniz ve iyi ki varsiniz! Sizlerle gurur duyuyorum. Tribüne astiginiz atinin üstündeki Fatih Sultan Tekke ve ayaklarina kapanan kaleciler tam bir saheserdi. Kameraman akil edip de dördüncü golde o resme zum yapti. Muhtesem takimin muhtesem taraftarlari!

Binbir türlü saibenin, hatirin, sikenin, tesvik priminin ayyuka çiktigi bir sezonu daha geride biraktik. Fenerbahçe sam[piyon] olarak sampiyonlar ligine gitti. Buna o kadar üzüldügümü söyleyemem. Zira grubunda gelecek sene Avrupa Sampiyonlar Ligi'nde destekleyecegim dört takim olacak: Trabzonspor ve Fener'in grubundaki üç rakibi.

Lige büyük ümitlker ve sampiyonluk parolasiyla girdik. Ama Ziya Hoca da Besiktaslilar gelenegine uyarak bizi yari yolda birakti. Sonra bu forumda zaman zaman benim de taraf oldugum tartismalarin akabinde Trabzonspor'un basina Senol Günes geldi. Tam buraya gelmisken bazi tespitlerde bulunmayi vicdani bir sorumluluk olarak görüyorum. Bu forumu takip eden arkadaslar Senol Hoca karsi tavrimin daha önce de arz ettigim bazi sebeplerden dolayi olumsuz oldugunu ama Trabzonspor'un basina geldigi takdirde basarili olmasi için can u gönülden dua edecegimi söyledigimi hatirlayacaklardir. Buarada o tartismaya yebniden girmek yerine düzeltme ihtiyaci hissettigim bazi görüslerimi aktarmakla iktifa edecegim. Senol Hoca'nin Trabzonspor'dan ayrilirken bende biraktigi intiba kendisini asla hatali bulmayan, is olsun diye oyuncu degistiren, taktisyenligi zayif, iki de bir istifa edip maasina zam yaptirarak geri dönen paragöz bir adam görüntüsünden baska bir sey degildi. Bunlari böyle görmekle birlite Millî Takim'in basindayken sirf Trabzonlu oldugu için ugradigi haksizliklari onayladigim zannedilmesin. O dönemde kendisine sahip çikan, destek olmaya çalisaninsanlardan biri de bendim. Hoca Trabzonspor'un basina son gelisinde beni hem sasirtti hem de yaniltti ve bundan çok da menunum. Trabzonsporluluguna, dünyayi taniyan basarili bir teknik adamin tecrübesini de eklemis bir teknik adamla karsilastim bu sefer. Üstelikbasarisiz bir sonuç alindiginda futbolcularini ilahlara kurban etmek yerine,kabahati, kusuru sahiplenip onlara kol kanat geren, müsfik bir baba, iyi bir egitimci hatta vakur bir sövalye görüntüsü verdi. -Samet Aybaba'yi hatirlayalim- Tam bir skandal olan Fenerbahçe maçindan sonra bile vakar ve izzetinden bir sey kavbetmeden onuruyla mücadelsine devam etti. Önceden takima motivasyondan baska bir sey veremeyen, basarisizlikta hava sartlarini, futbolun adaletini suçlayan hoca gitmis yerine olgun ve bilge bir adam gelmis. Bu Trabzonspor ve -eger kabul buyurursa- Türk futbolu için çok büyük kazançtir. Belki biraz büyük bir iddia olacak ama Trabzonspor'un bu yilki en büyük kazançlarindan biri Senol Hoca. Takim'da arkadaslik havasinin yeniden tesisinden, Fatih ve Gökdeniz üzerine kurulu futbol anlayisinin degismesine kadar her sey onun eseri. Kendisini yürekten kutluyor ve hep böyle kendisini gelistirerek devam etmesini diliyorum.

Ikinci ve belki de en önemli kazancimiz ise gerçek bir taraftar kitlesi ve hakiki taraftarlik ruh ve anlayisi. Trabzonspor'un kemiklesmis taraftar kitlesi ve bu kitlenin temsil ettigi anlayis çoktan miadini doldurmustu. Ama öyle bir jenerasyon geldi ki rakiplerimizin asla tahmin etmedigi, bizim de hep ümid ettigimiz ama beklemedigimiz bir dinamizm ve ruh trabzondan bütün Türkiye'ye tasti. Daha düne kadar galibiyette takima destek veren, maglubiyette terk eden, maça gitmekten aciz, gitttigindede sohbetle zaman geçirip sadece gol atildigi anlarda biraz bagirip kaçirildigi veya yendigi anlarda yildizlar basta olmak üzere futbolculara küfreden gruhun yerini cevval ve rasyonel gençler aldi. Artik amatör ruh ve profesyonel düsüncenin nasil bir araya gelecegini en güzel örneklerle cümle aleme gösteren bu insanlardan daha büyük bir zenginlik olabilir mi? Hangi takim böyle bir taraftar kitlesine sahip ve hangi takim böyle bir taraftar kitlesine sahip olmak istemez ki? Arkadaslar böyle bir taraftar toplulugunun, böylesine onurlu ve mert bir sövalyeler ekolünün bir mensubu oldugum için magrurum. Sizlerle övünüyor gurur duyuyorum.

Son olarak futbolcu ve anlayis bazinda kazançlarimiz oldu. Vasat futbolcularin bile yeri geldiginde takimda birfonksiyon icra ettiklerini hatta gol attiklarini görmeye basladik. Bu zaten hocanin katkilari bahsinde belirtilmisti. yeni transferlerden Szymkowiak2a ayri bir baslik açmam gerekiyor burada. "Ben sporcunun zeki, çevik ve ayni zamanda ahlaklisini severim" sözüne süphesiz bütün futbolcularimiz örnek gösterilebilir ama bu adama hem Trabzon'a hem de türkiye'ye gelen yabanxcilar içierisinde ayri bir yer vermemiz gerekecek. Efendi kisiligi, takimi için canla basla çalismasi, sahada ayak basmadik yer birakmamasi, hirsi, teknigi veoyun okuma kabiliyeti ile gerçek bir virtüöz. Attigi her golden sonra önce tribünleri selamlayip sonra da asisti yapan arkadasina kosacak kadar centilmen.Kendisini izleyip begenen, transferine vesile olan ve katki yapan herkese binlerce tesekkür. Para için degil de yürek için oynayan karakterine binlerce alkis. Futbolculari ve takimin genel teknik ve taktik degerlendirmesini bir baska yazida ele almayi düsünüyorum. O yüzden buarada tek tek oyuncular üzerinde durmayacagim.

Son olarak ikinci üniversitem olarak gördügüm bu forumda, zaman zaman his ve fikirlerimi gah onaylayarak, gah tenkit ve tadil ederek paylasan, gah elestirdigim kisiler yüzünden terbiyesiz oldugumu öne süren bütün arkadaslara selam ve sevgilerimi sunuyorum. Bütün farkliliklarimiza ragmen hepimiz Trabzonspor üst kimligi altindakurulmus bir Yürek devleti'nin neferlerizyiz. Baska Trabzonsporumuz yok. Birbnirimize karsi daha saygili ve daha anlayisli, yargilamak yerien anlamaya çalisarak, suçlama yerine düzeltmeye gayret ederek, ilzam ve itham etmek yerine ikna etmeyi deneyerek daha güçlü olacagimizi düsünüyorum.

Hürmet ve meveddetle!..

Gurbetçi Gençler'e Binlerce Kez Tebrikler.. Üzerlerine Düsenin 10 Kat Fazlasini Yaptilar.. Helal Olsun Oraya Giden Tüm Taraftarlarimizi Ve Taraftar Gruplarinida Tebrik ederim harikaydiniz..

61 dk.. Mükemmeldi..![img]smileys/smiley32.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

Dün ergün gürsoyun bir lafi, nasi özenmis bizim taraftara nasi iç geçirmisi garibim... " bakin trabzonspor taraftarina 60 bin kisi stadda bizim taraftar bunlari yapamadi "

gerçekten tek kelimeyle muhtesem bir geceydi.fotolarda süper olmus.

sametaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı FERSAT Nickli Üyeden Alıntı

Dün ergün gürsoyun bir lafi, nasi özenmis bizim taraftara nasi iç geçirmisi garibim... " bakin trabzonspor taraftarina 60 bin kisi stadda bizim taraftar bunlari yapamadi "

gerçekten tek kelimeyle muhtesem bir geceydi.fotolarda süper olmus.

bu sene ergun gürsoy seneye de nihat özdemir anliyacaktürkiye nin en iyi taraftari hangisi görecek. o da böyle söyleyeek

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

poetricus; tesekkür ederim..herkesten buna benzer degerlendirmeler okumak, baskaca bir mutluluk kaynagidir..duyurulur

SiNo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

her zaman her yerde gurbetçi gençler

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)