Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 50 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor’umuzun genç yildizlari...

eWt Ben genc Takim bu sEne Insallah PAF oYNICAZ ALLAH KISMET EDERSE oRTASAHIN oRTASI BEN OYNUYOM ÖN LIBERO ) bIDE benden büyük yusuf var..

murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Erhan bu sene sampiyonluk zor galiba cunku ufuk selim caglartolgaA takimda sen ne dersin ?

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Erhan seni takimda görmek isteriz koçum... Çok çalis , takima gir canimi ye...

Sizin genç takimdan simdiden bu adam süper topçu olur dedigin arkadasin var mi? ( sen hariç tabii))

Alıntı murat Nickli Üyeden Alıntı

Erhan bu sene sampiyonluk zor galiba cunku ufuk selim caglartolgaA takimda sen ne dersin ?

Yok abi Bu senede sampiyon oluruz olay bizim elimzide gene süper bi jenerasyon var yeterki biz iyi olalim bakalim ne olcak ?

Alıntı ARAGORN01 Nickli Üyeden Alıntı

Erhan seni takimda görmek isteriz koçum... Çok çalis , takima gir canimi ye...

Sizin genç takimdan simdiden bu adam süper topçu olur dedigin arkadasin var mi? ( sen hariç tabii))

Ya bunu hocalarda söylüyo altyapidan bir yildiz çikmasi su an için zor gibi fatih tekke gökdeniz felan çikmasi zor.. ama iyi topçu çok altyapida...

ben selimi çok begendim eger maç tecrübesi kazanirsa trabzonsporun gelecekdeki kadrosunda her zaman yer bulabilecek bir isim...özellik günümüz futbolunda savunmada bir futbolcunun nasil yer tutmasi gerektigini çok iyi bilen bir isiim

Nereden
    Trabzon

Alıntı ARAGORN01 Nickli Üyeden Alıntı

SagoL Erhan

Sen de genç takim oyuncumuz musun ? Hangi mevkii de oynuyorsun?

Gördügüm kadariyla Ufuk gerçekten süper bir yetenek... Ama biraz ekmek yemesi gerek gibi , çabuk düsüyor...

Bizim PAF takimda A takima çikacak ortanin ortasi oynayacak kimse yok mu?

Bu arada Çaglar nasil ?

bence oldukça iyi, onun gibi bir sol ayaga ihtiyacimiz var. cesaretlendirilip maçlarda oynadikça iyice oturacagini düsünüyorum.

Nereden
    Hollanda

bu erhan trabzonsporun paf takiminda mi oynuyor arkadaslar? hic bilmiyordum bak yeni ogrendim

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı masteribo Nickli Üyeden Alıntı
    bu erhan trabzonsporun paf takiminda mi oynuyor arkadaslar? hic bilmiyordum bak yeni ogrendim

evet evet, aslan erhan...[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Akın NAZİFOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

erhan senin soyadin ne yoksa benim dayi oglumusun?

Benim Soyadim KURT..

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

hehehe, akraba cikti yaaa [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Daha Belli degil lem bakacaz

Hüda Topaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

yaaa bizim gençlerden kimseyi goremiyorum, enazindan bi 10-15 dakka oynasa mesela ufuk. geçenlerde elazigspor maçina bakiyordum feridun dokturuyor masallah. insallah satmamisizdir, insallah kiralikdir, yoksa biz çok fatih tekke vakalari yasariz bu mantikla...

Sanirim kiralik..

Nereden
    Ankara

Abi geçen bende izledim Elazig maçini valla süper oynuyo Feridun yalniz defansi biraz zayif+karakteri de yoksa Tayfundan kat kat iyi bi futbolcu.Izledigim maçta sahanin en iyisiydi süper kesme

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burhan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hazir bu baslik gündeme gelmisken geçen hafta sonu izledigim gs-ts paf takimlar maçindan bahsedeyim.

öncelikle 2-0 yenilmemize ragmen maçin hakki kesinlikle bu degildi. çok müsait pozisyonlari degerlendiremedik.

kalecimiz (adi hasan'di sanirim) pek güven vermiyor. kaleyi doldurmuyor.

sagbekimiz arda bir defans oyuncusu için oldukça kivrak ve top teknigi yüksek. iyi bir oyuncu olacak. fizik gücü biraz düsük.

solbekimiz eyüp oldukça güçlü ve teknik bir oyuncu. ataklara sikça katiliyor. kendini gelistirmeye devam ederse çok iyi futbolcu olur.

stoperlerimizden zafer oldukça uzun boylu hava toplarina hakim bir oyuncu. ancak çok yavas. yerden çok zayif kaliyor. diger stoperimiz(ismini çikaramadim) zafere göre daha hizli ancak o da yeterli seviyede degil.

ön libero oynayan sitemizin de üyesi erhan oldukça uzun boylu ve güçlü fizige sahip bir oyuncu. daha çok defansa dönük oynuyor.(hüseyin gibi düsünebilirsiniz) uzun boyuna ragmen hizli da. ancak ikinci yari daha ofansif oynamak zorunda oldugumuz için(2-0 magluptuk)yerini daha ofansif bir oyuncu olan ufukhan'a birakti.ufukhan daha teknik bir oyuncu.

orta sahada oyun kurucu olarak yusuf oynuyor. aslinda iyi bir oyuncu. ama mevkisi itibariyle çok daha iyi olmasi gerekir.

orta sahanin saginda oynayan oyuncuyu çikaramadim(hos görün tek maç izleyip resmi siteden kim kimdir diye benzeterek isimlerini yaziyorum)

orta sahanin solunda hepimizin tanidigi ufuk oynuyordu. sahanin yildiziydi. her pozisyonda rakiplerini rahatça geçiyordu. son vuruslarda biraz daha kendini gelistirirse müthis bir yildiz geliyor(alisen gibi olmazsa)

forvette ergin ve emrah oynuyor.

ergin müthis güçlü bir oyuncu. teknigi de oldukça iyi. hasan vezir'e benzettim. iki ayagini da çok rahat kullaniyor. son derece etkili sutlari var. hele sagdan gelen ortaya havada vurusu vardi. tam jeneriklikti.az farkla üstten auta gitti.

emrah kivrak ve teknik bir oyuncu. ancak çok önemli pozisyonlari harcayarak maçin kaybedilmesinde önemli rol oynadi. fizik gücünü arttirmasi gerekir.

ikinci yari oyuna giren ufukhan ve tolgahan ikiside iyi oyuncu. teknikleri ve fizik güçleri iyi.

tek maç yaniltici olabilir. sürekli izleyenler varsa daha iyi bilgi verebilirler.

Nereden
    Ankara

saolasin abi

Hüda Topaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

onumuz açik insallah...

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Alıntı kerzakov Nickli Üyeden Alıntı
    Abi geçen bende izledim Elazig maçini valla süper oynuyo Feridun yalniz defansi biraz zayif+karakteri de...

Karakteri zayif diyorsun, bunu neye dayanarak yazdin?

geronimo_61
    Ziyaretçi

FERIDUN KARAKTERI IÇIN BKNZ. ELAZIG 2- TRABZONUM 0 MAÇ SONRASI SAMET AYBABA TARAFINDAN ISTENILMEYEN ADAM FERIDUN'DU KIMILERI BUNDAN HIÇ BAHSETMEDI AMA MAÇ SONRASI GAYET RAHAT HADDINDEN FAZLA RAHAT OLDUGU VE BUNU TAKIM OTOBÜSÜNDE PERVASIZCA YANSIITTIGI IÇIN GÖZDEN ÇIKARILDIGI ANLATILDI...

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

GENÇLER YETISTIRMEK LAZIM AMA MALESEF BU SENE ALTYAPIDAN KIMSE YOK A KADRODA

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence biraz gençlere sans verilirse bu gençler cok iyi isler basarir

jackal61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence su anda takimizdaki en iyi genç oynuc ufuk bayraktar..sol ayagini müthis kullaniyo bence gelecegin emresi olabilir..senol hocanin ona daha fazla görev vermesi gerekli tabii..

61trabzonomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Genç yetenek çok bizde valla bir tane degil ki....

Ufuk gerçekten çok iyi solak süper...

Her bransda iyi sporcularimiz var TRABZON olmaasa türk sporu çooook gerideydi..trabzonlu gençler süper hepsinde aayri bi cevher var hepsine helal olsun....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)