Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 72 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 72 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ilginç bir ittifak Sivas - Trabzonspor

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

gelip efendice yazanlari atmamak gerekli diye düsünüyorum. ama haddini asan olursa o ayri. forza sivas nikli kisi biraz provakasyon yapiyo gibiydi. onun gibilerin atilmasi normal tabi.

Alıntı sivasspor.com Nickli Üyeden Alıntı

bu topicte yazilanlari okudum çok üzücü seyler...neyseki sivaslilar sizin gibi düsünmüyor...

http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=2613

Adam siteden sutlandi.Utanmadan yeniden üye oldu.Hey Allah'im Ya Rabbim ne cins insanlar var su memlekette!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı forever61 Nickli Üyeden Alıntı
    gelip efendice yazanlari atmamak gerekli diye düsünüyorum. ama haddini asan olursa o ayri. forza sivas nikli kisi biraz provakasyon yapiyo gibiydi. onun gibilerin atilmasi normal tabi.

Hatirlatayim dedim ; burasi "Trabzonsporlular birligi" Burasi "Trabzonspor Taraftarlarinin" forumu. ilgilendikleri alan bizim sahamiza hiç mi hiç girmiyor. O konu ile ilgili bir sürü forumlar var.

Bu forumda sadeceve sadece TRABZONSPORLULAR olacak..

Bu bize yeter... Edited by: Külünkoglu

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

ne diyo bu yaaw???

unyelimetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alıntı simal yildizi Nickli Üyeden Alıntı

Evet Sevgili Arladaslar,

Yillarca ikinci ligde, üçüncü ligde ne enteresanliklar olduguna iliskin pek çok olay hatirliyorum, ama bir tanesi var ki bunu unutmam imkansiz..

Hangi yildi tam hatirlamiyorum. Üçüncü ligde Trabzonspor'un ve Bursaspor'un amatör takimlari yer aliyordu. Ikisi de oldukça güçlüydü. Trabzonspor 3.Ligde sampiyon oldu ve ikinci de Sivasspor'du (hani bu yil süper lige çikan). Trabzonspor 2.lige çikmayi reddetti ve onun yerine de Sivasspor'u ikinci lige aldilar.

O sene Bursaspor'un ikinci takimi çok basarili olup da çok sükse yapinca, bizimkiler de karar verip takimi ertesi sene sampiyon olursa ikinci lige çikarmaya karar verdiler.

O sene 3.ligde çok çetin bir mücadele vardi ve Ünyespor ile Trabzonspor ciddi bir yaris içine girdiler. Ikisi de hemen hemen her hafta kazaniyorlardi. Sonunda son haftaya gelindi. Trabzonspor maçini yapti ve Ünyespor'un son maçini beklemeye basladi. Ünyespor son maçinda 4 farkli galip gelirse 2.lige çikacakti. O zamanlarda ikili averaj sistemi degil, genel averaj sistemi uygulaniyordu.

Son maçta Ünyespor'un rakibi; Sivas Demirspor'du, SDS orta siralarin altlarinda yer aliyordu. Çok kolay da gol yiyen bir takimdi. Tüm otoriteler son maçta SDS'nin 4-5 farkla kaybedecegini ve Trabzonspor'un sampiyon olamayacagini söylüyordu.

Ünye - SDS maçi basladi. Daha ilk on dakika içinde Ünyespor 2-0 öne geçmisti. Belliydi ki maçi Ünye istediginin üstünde bir skorla kazanacakti. Tam o sirada, bal gibi golü bahane eden SDS, hakeme itiraz ederek maçtan çekildi. [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Maçi Federasyon 3-0 tescil etmek zorunda kaldi. Böylece Trabzonspor 2.lige çikmis oldu. Daha sonra bu duruma itiraz eden Ünyespor'da Federasyon karariyla 2.lige terfi ettirildi.

Sivasspor'un önünü açtigi için SDS'de bir sonraki yil diyetini, agir bir ceza almak pahasina böyle ödemisti.

Gün geldi simdi Sivasspor Süper Lige çikti...[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Ve ne yazikki Sivas Demirspor o maçi Trabzonspor'dan aldigi direktif ile yaridan birakti.Yani dört fark elde edilmeden.Bu da isin baska bir boyutu.

Yoksa Sivas Demirspor ha 3-0 yenilmis ha 4-0.Onlar için fark etmiyordu.Ama Trabzonspor için fark ediyordu ve ne yazik ki böyle bir olay yasandi.Ben de maçtaydim.Maçtan önce böyle bir olay yasanacagina dair duyumlar da alinmisti.

sivassporu kayda bile almiyorum en fazla 2 sene kalirlarlar zaten sonra gidecekleri yer yine 2 veya 3 lig olacaktir

61_dnc_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ortami germeyelii

hepimiz anadolu çocuguyuz...

(34) düsmanimin düsmani benim dostumdur.

TSezgin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

iyide fener kardes takim sivas diye bir pankartla cikmadimi... eee bu durumda 34 ün kardesi bizim düsmanimiz degilmi

Hasan Nasrallah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

trabzonlu olunmaz trabzonlu dogulur trabzonlu olmayanin ayricaligi yoktur

bence itle köpekle muhattap olmayalim

61_dnc_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı trabzonkolik61 Nickli Üyeden Alıntı

iyide fener kardes takim sivas diye bir pankartla cikmadimi... eee bu durumda 34 ün kardesi bizim düsmanimiz degilmi

o fenerin yalakalikligi ama 34 inkardesi debizim düsmanimizdir

deli_hamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart selamlar

kardeş böyle birşey bilmiyordum Trabzon spor tarihini o kadar araştırmış olmama rağmen şimdi bize düşen takımımızı sivasta desteklemektir. Taraftar olarak sivasta örgütlenmeliyiz diye düşünüyorum da varsa sivasta herhangi bir trabzonspor traftar örgütünden haberim yok bana bildirirmisiniz
    Bordomavikurduğumbudüşkanımayansımışgözümeyansımış bordomavibürümüşgökyüzükralıfutbolunbordomavikurul alıbordomaviyağmışyağmurogünbugün SeZeR BaRoTcU

Nereden
    Hakkari

Şaşırmış...Düşmüş kayıp buralara... Trabzonsporun kendinden başka dostu yoktur... Herkesin aklına işlensin..

Kobalas61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sadece memleketine bakarak kimseyi dışlamayalım ark.
    Professional Unemployed

https://twitter.com/KobalasYakup

Mustafa AYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı sivasli_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar öncelikle yorumlari okudum gercekten cok uzuldum sunu belitmek isterim sivaslilarin yaridan cogu fb yi bjk yi gs yi tutar ama sunu bilesinizki bu sivaslilarin hepsinin istanbul takimlarini tutacagi degilder ismimden de anlasiliyorki bu siteye girdigimden anlasiliyor degilmi 3 buyuk yoktur tek buyuk vardir oda TRABZONSPOR dur SIVASSPOR benim kalbimdedir insaallah onlarda buyuk basarilar elde edecektir yeni 1.lige cikti arkadaslar sivaslilara gicik oluyarlarmis neden bunu herkeze söyluyorsunuz ben birincisi fanatik TRABZONSPORLUYUMDUR hic bir zaman 3 takim tanimadim insaallah bu sene sampiyon olacagiz.amagercekten cok uzuldum cunku trabzonu sevmeyen okadar trabzon lu varfb yi tutan.

Biz sizi kendimizden görüyoruz,onun için üzerinize alınmayın,lafımız yalakalara,satılmışlara.
    Güçlülerin iktidarına karşı TRABZONSPOR

Tufan_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı lazoglu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz sizi kendimizden görüyoruz,onun için üzerinize alınmayın,lafımız yalakalara,satılmışlara.
    ben de onu söylemek istiyorum butun sivaslilar istanbul yalkasidir dendimi insan aliniyor genelleme yapilmasin lutfen
    saygilar
    SAMPIYON TRABZONSPOR

Nereden
    Trabzon

yok böyle bir olay silin kafanızdan benim gözümde fenerliden bir farkları yok
    ÜNAL KARAMAN!

sakaryalı.61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

s.a. arkadaşlar t.s.yi tutan nice yabancı şehirlerde doğmuş insanlar var ve inanınki bu bir gönül dostluğudur kalben dir yani ..

şimdi ben sakaryada doğdum ve sakaryasporuda seviyorum ayriyeten...
    ama trabzonspor aşığıyım ..ne olacak şimdi . mümkünse şu olsun ..

T.S. BİR TÜRKİYE TAKIMIDIR BENİM SAKARYADA DOĞMAM T.S.Yİ SEVMEMEME ENGEL OLAMADI YANİ VE İNANIN DOĞUDA VE TÜRKİYENİN HER YANINDA T.S. AŞIĞI VAR BUNLARIN HİÇ BİRİ ORADA DOĞMADI...trabzonda yani

YORUM YAPARKEN MÜMKÜNSE SEN SİVASLISIN BURASI T.S. FORMU GİBİ SÖYLEMLER İNSANLARDA ACABA SORUSUNU GÜNDEME OTURTABİLİR ..YANİ KİMSE T.S Yİ TRABZON ŞEHRİNE MALETMESİN ZİRA T.S. TÜM TÜRKİYENİNDİR VE HER ŞEHİRDE ÖZEL TARAFTARLARI OLAN BİR TAKIMDIR .
    BU MEYANDA BENİM BU YORUMUMDAN ÖTÜRÜ KIRILANLAR VARSA EĞER LÜTFEN BANA KIRILMASINLAR ZİRA YORUMUMU DİKKATLİ OKURLARSA EĞER.., BENİ ANLAYACAKLARINI ÜMİT EDİYOR SELAM EDİYORUM..SAKARYALI.61

Öztürk Adem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ilgınc bır durum aslında Dogruluk derecesını bılmıyorum ama IYı bır hıkaye
    Rejime el koyamadıgımız anda bile,yön vermeye devam ederiz.(KUZEYİN ÇOCUKLARI)

İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ

iso_4939 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

arkadaslar okadarda cok gormeyelım onlara bu sevıncı cunku ıkı defa ıyı bır sezon gecırıyolar sevınsınler ne olacak kücükler mutlu olacakki babalarıda sevınsın türkiyenin abisinden sevgılerle...TS......

2010_2011 süperlig şampiyonu TRABZONSPOR

seyyah61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı sakaryalı.61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    s.a. arkadaşlar t.s.yi tutan nice yabancı şehirlerde doğmuş insanlar var ve inanınki bu bir gönül dostluğudur kalben dir yani ..

şimdi ben sakaryada doğdum ve sakaryasporuda seviyorum ayriyeten...
    ama trabzonspor aşığıyım ..ne olacak şimdi . mümkünse şu olsun ..

T.S. BİR TÜRKİYE TAKIMIDIR BENİM SAKARYADA DOĞMAM T.S.Yİ SEVMEMEME ENGEL OLAMADI YANİ VE İNANIN DOĞUDA VE TÜRKİYENİN HER YANINDA T.S. AŞIĞI VAR BUNLARIN HİÇ BİRİ ORADA DOĞMADI...trabzonda yani

YORUM YAPARKEN MÜMKÜNSE SEN SİVASLISIN BURASI T.S. FORMU GİBİ SÖYLEMLER İNSANLARDA ACABA SORUSUNU GÜNDEME OTURTABİLİR ..YANİ KİMSE T.S Yİ TRABZON ŞEHRİNE MALETMESİN ZİRA T.S. TÜM TÜRKİYENİNDİR VE HER ŞEHİRDE ÖZEL TARAFTARLARI OLAN BİR TAKIMDIR .
    BU MEYANDA BENİM BU YORUMUMDAN ÖTÜRÜ KIRILANLAR VARSA EĞER LÜTFEN BANA KIRILMASINLAR ZİRA YORUMUMU DİKKATLİ OKURLARSA EĞER.., BENİ ANLAYACAKLARINI ÜMİT EDİYOR SELAM EDİYORUM..SAKARYALI.61
    Sanirim bir yanlis anlasilma var.
    Forumumuzda Sivasli olup Trabzonsporlu olan renkdaslarmiza hicbir zaman öyle muamele edilmedi.
    Sadece diger takim taraftarlarinin foruma üye olmasi yasaktir ve bunlar da farkedilince uzaklastiriliyorlar.
    "Hoy, mañana y siempre con el Barça en el corazon"
    "Bütün kış işedikleri denizlere/Yazın yüzmeye gidenlere yuh...
    Sana da yuh, bana da yuh..."

Şahin_53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Sivastan bize dost olmaz alayı istanbuldaki üç kızkardeşin peşinde....

Sivasla işi olanla benim işim olmaz..
    Bmn|Bursa
    Trabzonspor'lular Birliği
    ''Rize'li Trabzonspor'lular''

Mustafa ÖZDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

gençlerbirliğinin de böyle bir oyunu var dı trabzonspor a

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)