Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 72 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ilginç bir ittifak Sivas - Trabzonspor

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Inanmiyorum ya...Ciddi olamazsin Utku abicim....[img]smileys/smiley5.gif[/img]Kesin mi simdi bu??

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Utku061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kesin gibi..bende sok oldum..[img]smileys/smiley18.gif[/img]

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Iyi daha desenize bize gene eglence çikti.
    Olimpiyat stadini severiz biz. Güzel.

Nereden
    Bursa

Sagol be Mehmet abicim,içimi açtin...[img]smileys/smiley4.gif[/img]Ben Sivasta okuyorum...Anliyor musun??[img]smileys/smiley5.gif[/img] Edited by: 61viya

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı 61viya Nickli Üyeden Alıntı

Ya bileniniz varsa,çk rica ediyorum açiklayin...Sivasin yöneticisi,"6. haftada stadimiz hazir olacak" diyor...Sivastan yeni gelen arkadaslar,"daha stada bisey yapilmamis ki "diyorlar...6. Haftaya yetisecek mi bu stad??

Begüm kardes, bence sen sinavlarina çalismaya devam et...[img]smileys/smiley1.gif[/img]Eger Sivas'in stadi maç gününe yetisirse o zaman sana piyango çikmis gibi sevinebilirsin amabiz bu maçi Istanbulda oynanacak diyebiliyoruz.

tonyali_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

HAVAYA HAVAYA ELLER ELLER HAVAYA

Nereden
    Bursa

Alıntı BADALOGLU Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı 61viya Nickli Üyeden Alıntı

Ya bileniniz varsa,çk rica ediyorum açiklayin...Sivasin yöneticisi,"6. haftada stadimiz hazir olacak" diyor...Sivastan yeni gelen arkadaslar,"daha stada bisey yapilmamis ki "diyorlar...6. Haftaya yetisecek mi bu stad??

Begüm kardes, bence sen sinavlarina çalismaya devam et...[img]smileys/smiley1.gif[/img]Eger Sivas'in stadi maç gününe yetisirse o zaman sana piyango çikmis gibi sevinebilirsin amabiz bu maçi Istanbulda oynanacak diyebiliyoruz.

Abicim haklisin...da,sinaw minav yok ki su an hayatimda,kendimi oyalayim[img]smileys/smiley4.gif[/img]Bir de,malumunuz ben kitleniyorum onlari karsimda bulunca...Mektuplarim yine evimin baskösesinde...Eger Sivastaysa,mektup çalismalarima hiz verecem,ona göre okula erken gidicem...vs.Bir stada bagli,biçok sey var yani[img]smileys/smiley17.gif[/img]Edited by: 61viya

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Utku61 Nickli Üyeden Alıntı

Sivas 6.haftada Trabzonsporumuz ile oynayacagi maçi Olimpiyat Stadinda oynayacak..

Bizde ne ümtlerle yeni sezona baslamistik,Sivasa maça gidecektik,Ünyelimetin abilerle..Kismet degilmis demek sivasa gitmek..

neyse bu durumda maça biz gideriz.

hem zaten caddebostan-ikitelli trabzon-sivas kadar var neredeyse [img]smileys/smiley36.gif[/img]

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Basina açiklanan programda Sivas-Trabzon (4 Eylül) yaziyor.Sanirim Olimpiyat hevesimiz kursagimizda kalacak.Tek tesellimiz Begüm Sivas'ta tek basina bile olsa bizi aratmaz.

Nereden
    Bursa

Gerçekten öyle mi yaziyor?? Haydi bakalim...Hayirlisi!!! Tesekkür ederim abicim,maçta tezahüratim Olimpiyattaki gibi asla çikmz ama,dualrim ve maç öncesi sonrasi,onlari çk seven insanlr oldugunu anlatabilirim umarim..Tabi mç Sivasta olursa...Ben devam edeyim abri mektuplarima[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Tufan_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

arkadaslar sivassspor baskani mecnun otyakmaz acikladi mac istanbulda oynanacak ama biz sivasta oynamak istiyoruz dedi stat bitti sadece isiklandirma sistemi kaldi onun icin hafta ici cumartesi veya pazar gunu günduz saatlerde oynamk istiuyoruz dedi.

sevgiler.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ayşe Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadsalr biz bölge takimi olmaktan çiktik artik evrensel bir takimiz ve bizi tutan herkese bizdenir. zaten emimim onlarin içinde biraz karadenzilik vardir. çünkü trabzonsporu tutan herkeste mutlaka vardir. 2 anadolu takimi sdadati doldursun ezikler taraftar görsün.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    agahozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bugün bir ezigi kizdirmisim hemde harbi ezik ezik bahçeli deli ettim büyükmüssünüz dedim olimpiyata çok gittininz eziklerin kupa finalinde teli kapali zaten simdi[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Arkadaslar Sivasspor sitelerinde biz Trabzonsporlulara karsi büyük bir misafirperverlik gösterildi.Biz de lütfen onalri rencide edecek kelimeler kullanmaktan kaçinalim.Anadolu takimlarinin forumlarini dolasiyorum bazen Rize,Samsun takimlarinin taraftar sitelrinde bize karsi açik düsmanlik var hemserimiz olan takimlar bize böyle bakarken 1. Lige yeni çikmis bir takimin misafirperverlik göstermesi çok güzeldi.Yalniz su da bir gerçek ben Üniversiteyi Erzurum'da okudugumdan sahidim yeni çikan Anadolu takimlari ilk sene bize abi gözüyle bakip ikinci sene tas yagdiriyor tribünlerde.Ve nedense her ligden düsen bizden biliyo bunu

Degerli arkadasim sunu iyi bilmeliyiz Trabzonumuzun bizden baska dostu yok.Simdiye kadar bize dost görünüp arkamizdan oyunlar oynayanlar çok.Anadoluda hala bizi çekemeyenler çogunlukta,nedenide bizim basarilarimizi kiskanmalari ve bizim inadimiza istanbul takimlarina yalakalik yaparak ayagimizi kaydirmaya çalismalari.Örnek olarak geçen yilki 3-2 yenildigimiz G.Antep maçi o maça kadar G.Antep'in gücü belli idi o maçta ne olduda birden saha kalktilar amaç bizim sampiyonlugumuzu engellemek Istanbul'dan kaç para aldilar acaba.....

Az önce yazdigim mailde Sivaslilar allinmasin alinacaklar kendilerini bilirler.

Farozlu arkadasim sana kesinlikle katiliyorum.Özellikele transfer dönemlerinde Anadolu'daki Trabzonspor düsmanligi iyice ayyuka çikiyor.Ama bize sempati duyanlarda var elbette.Ama bildigim en bariz Trabzon düsmani Cavcavdir.Seneler önce Ümit Karan'a talip oldugumuz'da 10 milyon dolar dedikten 2 hafta sonra Besiktas versin 2,5 mliyon dolari alsin demisti.Bir sezon sonra da Galatasaray'a 1,5 milyon küsüre satmisti.Ayni zamanda bu sahis Istanbul takimlarinin havuz paylarini onaylarken Trabzonsporumuzun payinin Anadolu takimlari arasinda bölüsülmesini talep etmisti.Artik delikanli bir baskan oldugundan mi yoksa G.Birligi Ankaragücü çekismesinden mi bilinmez o zamanki Klüplerbirligi baskani Cemal Aydin ''Siz de önce Trabzonspor gibi 6 kez sampiyon olun sonra Trabzonspor'u tartisin''demisti.

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Recluse61 Nickli Üyeden Alıntı
    Farozlu arkadasim sana kesinlikle katiliyorum.Özellikele transfer dönemlerinde Anadolu'daki Trabzonspor düsmanligi iyice ayyuka çikiyor.Ama bize sempati duyanlarda var elbette.Ama bildigim en bariz Trabzon düsmani Cavcavdir.Seneler önce Ümit Karan'a talip oldugumuz'da 10 milyon dolar dedikten 2 hafta sonra Besiktas versin 2,5 mliyon dolari alsin demisti.Bir sezon sonra da Galatasaray'a 1,5 milyon küsüre satmisti.Ayni zamanda bu sahis Istanbul takimlarinin havuz paylarini onaylarken Trabzonsporumuzun payinin Anadolu takimlari arasinda bölüsülmesini talep etmisti.Artik delikanli bir baskan oldugundan mi yoksa G.Birligi Ankaragücü çekismesinden mi bilinmez o zamanki Klüplerbirligi baskani Cemal Aydin ''Siz de önce Trabzonspor gibi 6 kez sampiyon olun sonra Trabzonspor'u tartisin''demisti.

Hünkar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

ewet gercekten de ilginc bir ittifak oldu cuma aksami

ben böyle bir ittifak daha önce görmedim.

burdan yetkililere sesleniyorum;Kaybolmayan ittifak istiyoruz[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Biraksalar Gökdeniz'i onlarla bir ittifak da o kurabilirdi[img]smileys/smiley9.gif[/img]

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Arkadas sen ne diyorsun ya.Ayrica imzan da hiç hos degil.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Forza_sivas Forumdan atilmis IP adresi banlanmistir.

sivasspor.com
    Ziyaretçi

bu topicte yazilanlari okudum çok üzücü seyler...neyseki sivaslilar sizin gibi düsünmüyor...

http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=2613

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bizim forumumuz burasi.. ve burasi bizi ilgilendirir sizin forumunuz da sizi..

Sivasspor.com artik yok...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)