Sayfa 2 Toplam 158 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 52 102 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3927 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Resmi Sitemiz | Trabzonspor.org.tr & com.tr

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Anlayamiyorum sizi; surada TSCLUB ile ilgili ciddi bir yazi yazdim, ancak görüyorum ki; alkis sevdasi almis basini yürümüs.

Dergi ile ilgili topic zaten mevcut, git ne yaziyorsan oraya yaz. Tamam onu geçtik "yazi yaz" be mübarek!! O alintinin altina alkis ne öyle???

Nereden
    Avrupa Diğer

Sen az beklemissin Serkan. Ben mail atali 3 ay oldu. Su yei sezon cubuklu formanin ne zaman eklanecegini sordum. Ama ne haber var ne de forma.

Gecen sezonki formalar kalmis herhalde , onlari pazarlamiya calisiyorlar.

Ben de inadina eski urun satin almam kardesim. Gecen sezon 1 milyara yakin para odedim bu (sanal ) magazamiza. Bu yil hala sezon ortasina gelicez yeni urun yok. Bi isi yapcaklarsa ya tam yapsinlar ya da hic yapmasinlar

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı saglam Nickli Üyeden Alıntı

Dün sabah www.trabzonspor.com.tr Sanal Magazamizin vitrininde olmayan "Yeni Sezon Çubuklu Forma"yi nasil temin edebilecegim konusunda bir e-posta gönderdim. Aradan geçen 24 saate ragmen henüz bir yanit alamadim.

Gerçekten de SANAL MAGAZA sanirim. In ve cin çalistiriyorlardir belki de[img]smileys/smiley5.gif[/img]. Telefon da açabilirdim ama karsimda sanal magaza olunca gerek duymadim.

Netice itibariyle;

1) Yeni sezon ürünlerine tam anlamiyla yer verilmemis,
    2) Ürün resimlerinin büyütülmesi fonksiyonu mevcut degil.
    3) Resimler orantisiz. (Aksesuarlar kisminda ayakkabi boyalari gözünüzün içine giriyor)
    4)En azindan "e-postaniz elimizeulasmistir, en yakin zamanda sizlere dönecegiz" seklinde basit bir kasilama yazisi bile yok.

TS Club Sanal alisveris standartdurumlarda istekleri karsilayabiliyor olabilir, ama benden iyi not alamadi.

+1697

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı Greek_TS Nickli Üyeden Alıntı

Sen az beklemissin Serkan. Ben mail atali 3 ay oldu. Su yei sezon cubuklu formanin ne zaman eklanecegini sordum. Ama ne haber var ne de forma.

Gecen sezonki formalar kalmis herhalde , onlari pazarlamiya calisiyorlar.

Ben de inadina eski urun satin almam kardesim. Gecen sezon 1 milyara yakin para odedim bu (sanal ) magazamiza. Bu yil hala sezon ortasina gelicez yeni urun yok. Bi isi yapcaklarsa ya tam yapsinlar ya da hic yapmasinlar

Güner Hocam, bu felsefeyi anlayamiyorum. Memur gibi kurulmuslar oraya, telefon açmazsan sallamayacaklar seni. Hos e-postaya cevap vermeyenlerin telefonla yanit vereceklerini de sanmam ya.

Hani kulüp sirketlesiyor ya, ISO 9001,9002 falan da almaya çalisirlar (belki de var ben bilmiyorum??) bu anlayisla zor kardesim.

Bu is böyleyürümez. Hala flyairlogolu ürün, aria logolu sweatshirt satiyorlar. Aria ne??
    Öyle bir marka mi kaldi Allah askina ya?? Tamam dersin ki elindekileri çikarmaya çalisiyorlar, fiyatini da düsürmüslerdir, yok hayir, resmen internetten stok eritmeye çalisiyor üstelik kar ederek!!

Edecekse Trabzonsporumuz kar etsin ama insanlari eski sezon ürünlerini almaya mahkum ederek degil. Seçme sansi taniyin. Ve insanlara önem verin.

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

resmi sitenin ve sanal magazanin yeni bir tasarim ile hem göze hos gelen hem de kullanisli hale getirilmesi gerekiyor. Trabzonspor'a böyle amatör bir site yakismiyor. Üstelik ürün pazarlama konusunda da verimli oldugu söylenemez.

l-m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Resmi sitemiz uzun süredir bekledigimiz yeni tasarimina geçmistir.Hayirli ugurlu olsun.Insallah içerik olarak da zamanla büyüyecektir.Simdilik 2-3 küçük problem mevcut ama kisa zamanda halledilebilecek seyler.

www.trabzonspor.org.tr

Nereden
    Amasya

süper olmus sayfa girin sizde ve bir bakin[img]smileys/smiley32.gif[/img]

murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

valla ben begenmedim, ayni altyapi var sitede sadece gorunum degismis biraz icerikte ayni.... goz boyama derim ben buna!

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Muat abinin yorumuna katilmaktayim.

Bencede simdilik biraz ham olmus ama test yayinidir diye yazilmis zaten, ileride zamanla güzellesir bence. Farkli bir renk hava gelmis, dahada gelismesi gerektigine bende kesinlikle katiliyorum.

Ha birde, renkler üzerinde biraz daha titiz çalisilmali bence, arka fondaki o bizim meshur gök mavimiz biraz morumsu olmus. Sayfa ilk açildiginda renkler bizi alip götürmeli (bunun için tek gereken orjinal BORDO - MAVI 'miz olsun yeter)Edited by: kadirsa_2000

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

valla Ts Clubde fazla bir materyal buldugumuz söylenemez

istanbul klüplerinin magazalari 4-5 katli olurken ve toplam 2000-3000 arasinda çesitleri varken bizim çesit sayisi toplasaniz ancak 50 eder

kaskollara ayri parantez açmak istiyorum

bu kadar özentisiz ve son derece kötü olan kaskol yapilamaz yani...kaskollerin hepsinde kaplan resmi var ve hiçbiri bordo mavi degil lacivert bordo..kisacasi eski stil.. yeni sezonla yönetim kaskollarin modellerini degistirtmeli artik..Edited by: gentleman

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sitede sadece makyaj degisikligi olmus tüm alt yapi ve içerik ayni. Ana sayfadaki geçmisteki ve gelecekteki maçlarimizi gösteren blokta hosuma gitti sonra dikkat ettim ki gs'nin sitesinde de aynisi bulunuyor. Neyse o kadar önemli degil. Tek dezavantajsayfalari full screen yaptigimda refresh olmasi...

Guests
    Ziyaretçi

site hakkinda gözüme ilk çarpanlar.

Canli yayin bölümünde hala son gese maçi anlatimi var.

kenarlardaki renkler hiç güzel degil.

taraftar bölümünde e-bülten üyeligi güzel bir olusum

aktüel haber bölümü iyi bir olusum

üye girisi iyi bir olusum.

ana sayfadaki tepedeki resim her seferinde degisiyor.

Anketin eskisi daha güzeldi.

Online islerlem bölümüne dergiyi koymuslar ama dergiye online üye olunmuyor.

Magazala bölümünde istanbuldaki magazadan bahsedilmiyor.

neyse benden bu kadar yeter umarim bunlari sitenin webmasteri'da görüyordur.Edited by: EsenLerli_ÖzGüR

kimse kusura bakmasinda ondan iyisini yapardim ben kos koca Trabzonspor un sitesine bakya utaniyorum. bu site 5 basar oraya görünüm olarak.. bu isi yapanlarda bu alinmali adam gibi site yaptirilmali yav verin 2-3bin dolar kral gibi tasarim yapsinlar nedir o ya..

Internetten ezik formasi arattim kaca satiyolar diye, fb taraftar formasi kangurum'da 14.500. Bizim formayi ben 68 milyona aldim. Tamam para kulübe gidiyor elbette feda olsun da bizim de uygun fiyatli bir formamiz olsa bizim de maclarimizda taraftarlar hep formali olsa fena mi olur? Biraz kalitesini dusurursun fiyati da 10 milyonlara cekip avni akerin onunde sattin mi tribunu bordo maviye boyadin iste...

Yanlis mi düsünüyorum?

PS:alinti tusuna bastiginda benden baska sorun yasayan yok mu? Bende bos cevap ekrani geliyor her seferinde...

eziklerin formasi adidas hiçbir özelligi olamayan sadecec top oynarken giyebilecegin bir forma ama Kappanin Trabzonspor formasi öyle degil 1. üstünde su tutmuyor 2. yirtilmiyor 3.penye gibi badigibi vivuda oturuyor ve disardada giyme özelligi veriyor 4. kumasi Adidasin kumasina 5 basar üstüne 2 takim elbise diker. 5. fenerin adidaslari 1. kalite mal degil bizim kappanin mali 1. kalite. saygilar sevgiler.

Degerli çilgingenç,

Bana fuzuli yere fiyat farkinin sebebini açiklamissin, zahmetin için tesekkürler ama benim yazimin ana fikrini pek anlatamamisim galiba. Kaliteyi düsürerek 10 milyon civari bir forma yapsak ve herkese satsak fikrimle ilgili bir yorumun varsa seve seve dinlerim.

Sevgiler

Guests
    Ziyaretçi

<BLOCKQUOTE style="MARGIN-RIGHT: 0px">

kalitesi düsükler 30 40 milyon civarinda sanirim</BLOCKQUOTE>

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Arkadaslar yeni Resmi siteyi nasil buluyorsunuz. Bence güzel oldu !!! Siz ne dersiniz...[img]smileys/smiley17.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı EsenLerli_ÖzGüR Nickli Üyeden Alıntı

site hakkinda gözüme ilk çarpanlar.

Canli yayin bölümünde hala son gese maçi anlatimi var.

kenarlardaki renkler hiç güzel degil.

taraftar bölümünde e-bülten üyeligi güzel bir olusum

aktüel haber bölümü iyi bir olusum

üye girisi iyi bir olusum.

ana sayfadaki tepedeki resim her seferinde degisiyor.

Anketin eskisi daha güzeldi.

Online islerlem bölümüne dergiyi koymuslar ama dergiye online üye olunmuyor.

Magazala bölümünde istanbuldaki magazadan bahsedilmiyor.

neyse benden bu kadar yeter umarim bunlari sitenin webmasteri'da görüyordur.

bunlara ilaveten sonunda forumda üyelik bölümüne geçilmis helalEdited by: EsenLerli_ÖzGüR

murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı FANATIK61 Nickli Üyeden Alıntı

Arkadaslar yeni Resmi siteyi nasil buluyorsunuz. Bence güzel oldu !!! Siz ne dersiniz...[img]smileys/smiley17.gif[/img]

Ula Sezgin 1 gundur bu konuyu konusuyoruz [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

Merhaba,

Arkadaslar lütfen site hakkinda daha fazla görüs ve elestirileriniz, belirtin. Bunlar dogrultusunda yenisayfa aktif halde kullanilacaktir.

Ümit EGRIOGLU

Trabzonspor Kulübü

Webmaster&amp;System Administrator

Nereden
    Avrupa Diğer

Gorunus olarak mavi rengi biraz daha acmaniz lazim diyorum.

Bana katilanlar var mi bilemem ama o mavi dgil de lacivert gibi geliyor bana.

Icerik zaman gectikce duzelebilir. Ama renk disin goze hos gelen bi goruntu var eskisine oranla.

Kalin saglicakla

Evet "mavi" çok koyu.Biraz daha açilmasi gerekiyor bence de...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    A.Hilal Çakıroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben TS CLUP sayisinin artmasini isteyen biri olarak TS ile ilgili tüm alis verisleri mutlaka TS CLUP'tan yapiyorum fakat birakin fb formasiyla bizimki arasindaki farki bizim lisansli ürünlerimiz baska yerlerde çok daha ucuz

size çok küçük bir karsilastirma yapayim TS BANAT minik taraftar dis firçasi buradaki bir markette 3,6 milyondu ben gidip TS CLUP'dan aldim ve kasada sok oldum 6 milyon

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)