Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Istanbul maçinin "önemi"

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

cem papila haysiyetsizinin fenerasyonu sampiyon yapan düdüklerinden sonra patlayan ve trabzondaki "bir sehrin ayaklanisi" ile zirveye çikan tepkilerimizin devami için olimpiyat randevusu omuzlarimiza agir bir sorumluluk yüklüyor.

ben özel islerimden dolayi organize taraftar hareketlerine uzak kaliyorum, elestirileri kabul ederek görüslerimi, kendimce , siraliyorum

1- istanbul maçi , 3 puan ve sampiyonlar ligi maçi olmaktan çok daha "derin" anlamlar tasimaktadir. maç boyu, özellikle 2012 ve fenerasyon vurgusu yaparak sürekli tezahürat içinde olmaliyiz

2- trt'nin, serefsizce, yani kendine yakisan bir sekilde bu maçi naklen veriyor olmasi hiçbirimizi maça gitmekten alikoymamali; aksine benim gibi yasli ve gitmeme egilimindeki arkadaslarimizi da stada yöneltmelidir. trt de tipki fenerasyon gibi kukladir, bizden korkuyorlar ve tepkileri asagi çekmek için naklen yayin hilesine basvuruyorlar. kendilerine yakisan da budur. tüm sezon boyu tek bir istanbul sülügünün maçini naklen vere-e-meyen zavalli ve haysiyetsizler birligi; trt, korktugunuz basiniza gelecek, ne yapsaniz bos. bizi tanimadiginiz nasil da belli..

3- ilgili arkadaslar, 2012 ve fenerasyon vurgusu yapan pankartlar hazirlamalilar. bu konuda bir katki gerekiyorsa payimiza düseni yapariz.

4- bir pankart ta, sampiyon liverpool için açilabilir. hepimiz biliriz ki, biz trabzonsporlular için liverpool "baska" bir takimdir.

5- pankart önerilerim:

"haysiyetin gücü parayi yenecek!"

"vicdan ve cesaretin demir yumrugu basinizi ezecek"

"haysiyetsiz kuklalar satilik kalemler bizden korksun!"

"uyan anadolum!"

"kahrolsun makyavelizm yasasin romantizm"

simdilik...

İ.Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

" Para nin alamadigi seyler de vardir ; Onur ve haysiyet. Hani sizde omayanindan " [img]smileys/smiley4.gif[/img]

saygilarimla

DJ Ofkopat[img]smileys/smiley20.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

"paranin alamadigi seyler de vardir"

evet bu da çok güzel..ama asil amacimiz slogan üretmek degil, o baslik zaten var..

tesekkürle..

arkadaslar duydunuzmu trt yine sersfsizligini gosterdi istanbul macini yayinlayacaklar

tonyali_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ABI TRT NIN YAPTIGI TAM SEFSIZLIK

SENIN GÜCÜN BU SEREFSILERIYOK EDICEK

Guests
    Ziyaretçi

Bu sezona damgasini vuran en önemli olay, kuskusuz Trabzon,Ankara ve istanbuldaki protesto yürüyüslerimizdi...

Bu yürüyüsler, kahpe bizansa karsi ayaklanmamizin baslangici oldugu halde, samar gibi suratlarinda patladigi halde..;bunu sadece"biraz sinirlenip yürüyüs yapan birileri..!"deyip beyinlerinde geçistirenlere, durumun bu kadar basit olmadigini ispatlamak zorundayiz...

Arkadaslar, protestolarimizin ikinci adimina geldik...

sezon sonu oldugu halde, üç kiz kardes taraftarlarinin kaskol,bayrak ve formalarini sandiklarina çoktan kaldirdiklari halde..; TRABZONSPOR TARAFTARLARININ, ISTANBULSPOR MAÇINDA TAKIMINAVERECEGI DESTEK, BU GÜNEKADAR KI MÜCADELEMIZI, ÇOK DAHA ANLAMLI BIR HALE GETIRECEKTIR...

trt degil Euro sport bile yayinlasa bu maça gelinecek

ve TSmiz sesimizin çiktigi son noktaya kadar desteklenecek

Bu maç ölüm kalim maçi bu maç TS mizin ve Trabzonumuz için oynanacak

Önder28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Maçi TRTnin vermesi de bizi engelleyemeyecek . Milan-Liverpool maçi gölgede kalacak. Gösterecegiz BORDO-MAVI gücü. Trt gücümüzü naklen duyuracak dosta düsmana

bu serefsizler baktiki firtina yeniden esmeye baslayacak her türlü ipneligi yapmaya basladilar TRT bugüne kadar bütün gazozuna maçlari verdi sirf millet maça gitmesinde bakin iste sayin seyirciler Trabzonlu kardeslerimiz bize tepki gösteriyor ama istanbuldaki sampiyonlar ligi bileti niteligindeki maça bile ilgi çok az diyecekler akillari sira ama yanilacaklar.

Valla ben kendi payima konusmadigim dargin oldugum hemsehrilerimi bile aradim abi maça bilet istiyomusunuz geliyosunuz degilmi diye hatta bi tanesi bizi ancaTrabzonspor bir araya getirebilrdi zaten diye deyorumda bulundu. Su anki aldigim bilet sayisi 42 ye ulasti.

arkadaslar birde unutmadan nihat genç in yazisi müthis etki yapiyor insanlarda ben o yaziyi çogalttim bütün trabzonsporlulara veriyorum çevremdeki okuyan daha sonunu getirmeden kardes iki bilet de bize be diyor sana zahmet. gerçekten bu yaziyi okutun müthis etki ediyor. Düsünün ya teyzeme okuttum ki teyzem 60 yasinda enisteme dediki usaga para ver ikimizde gidiyoruz maça [img]smileys/smiley36.gif[/img]

SiNo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

EVET ARKDASLAR NIHAT GENÇ IN YAZISI ÇOK ANLAMLI OLMUS HERKEZIN OKUMASI GEREK BENCE HELAL OLSUN NIHAT SANA

SiNo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

BU MAÇIN ANLAMI BIZIM IÇIN ÇOK BÜYÜK EZIKLER VE FENERASYON GÖRECEK GERÇEK SAMPIYON U

Forumdan Uzaklaştırılmıştır tsmaniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

satilmis trt istersen dünyaya naklen yayinla maçimizi yine olimpiyati inletecegiz!

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor taraftarlarinin bir çogu çoluk çocuk piknik yapmak için maça gidecekleri bilgisini aldim. TRT istedigi kadar maçi versin TRABZONSPOR lular bu maça akin ediyor , bilet almayanlar disarida kalabilir,

worldmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Arkadaslar öylediyorsunuzda biraz da Trabzon disindaki Trabzonsporlulari düsünün bizim de maç seyretmeye YATTARA ,FATIH TEKKE,SZYMKOWIAK gibi dünya yildizlarini görmeyehakkimiz yok mu*

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Alıntı worldmaster Nickli Üyeden Alıntı
    Arkadaslar öylediyorsunuzda biraz da Trabzon disindaki Trabzonsporlulari düsünün bizim de maç seyretmeye YATTARA ,FATIH TEKKE,SZYMKOWIAK gibi dünya yildizlarini görmeyehakkimiz yok mu*

çok dogru cihan sana katiliyorum!

FATIH SULTAN TEKKE !

worldmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Lütfen bencil olmayalim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)