Sayfa 2 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 225 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ist - Trabzonspor Maçi Organizyonu

abi cezasi yoksa ben getireyim bu isten dilim yandi da biraz...

Bursadaki tüm TS'liler Metro 'nun sponsorlugunda maça gidiyoruz.

Metronun 10 otobüsü ile destegini verdigi organizasyonda üm TSlilerle Gönlümüzün Sampiyonu TSmizi desteklemeye gidiyoruz.

Dikkaldirim ve Stadyumun önünden sabah 8.30da otobüsler harekete geçecektir.

Bayragini formasini kapan otobüslere hucum etsin

Gidis gelis ücreti kesinlikle alinmayacaktir..

Hayde millet cosmaya

Bu güzel ve anlamli günde TSmizi yanliz birakmak bize yakismaz.

Sakin bilet bulamayiz diye süelenmeyin orasi bize yeterde artar bile..

Gözünüzü seviyim 3 kisi de 1 mesale olsa yeter.. herkes almaya çalissin çok büyükbir mesale show yapalim.. içeri nasil alinacka mevzusu çok basit Çorabinin yanina sikistirip içeri ggiriyorsun hiçbir polis ayakbileklerine kadar aramiyorz hadi usaklar...

zedboysts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kesinlikle bu organizsyon mükkemmel bence bu taraftar toplulugu degil Türkiye'de, Dünyada bile yok bence. Herkesi tebrik ediyor, aykta ALKISLIYORUM...[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Durduk yerde içimi kaynattiniz yaa. Nasil olacak bilmiyorum ki. Akin cumartesi uçalim mi? kimseye bisey demeyiz yaa aksam uzungölde kalacagiz diyelim. Pazar uçaga atlar döneriz..

ya içeri sokmak mesele degil atkiyi eline al arasina da mesaleyi koy çorapta yakalanma sansi var ama atkida yok...önemli olan içerde yakinca bi sorun olmasin çok fazla kamera var...

Alıntı Eddy Nickli Üyeden Alıntı
    ya içeri sokmak mesele degil atkiyi eline al arasina da mesaleyi koy çorapta yakalanma sansi var ama atkida yok...önemli olan içerde yakinca bi sorun olmasin çok fazla kamera var...
    aga pek sorun olcagini zannetmiyorumm..milan maçinda bile mesale vardi..o yüzden bisey olmazzzz...[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı mr.fa Nickli Üyeden Alıntı
    Durduk yerde içimi kaynattiniz yaa. Nasil olacak bilmiyorum ki. Akin cumartesi uçalim mi? kimseye bisey demeyiz yaa aksam uzungölde kalacagiz diyelim. Pazar uçaga atlar döneriz..

mustafa kardes,

bildigim kadariyla: uçaklarda cuma-cumartesi gidis, cumartesi,pazar dönüs için hiç yer kalmadi...[img]smileys/smiley2.gif[/img](tabzonda herkes ayakta galiba..!)

ayrica hemen her mahalleden bir otobüs kalkiyor..![img]smileys/smiley32.gif[/img]

Önder28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Yazilari okuyorum tüylerim diken diken oluyor, gözlerimde tatli bir yasarma....Trt maçlarimizi vermedi vermedi Ist.maçini verecegi tuttu simdi seyirci gitmez diye kizdim ilk önce ama; TRT de verse bbc de verse Arkadaslar and içmis Olimpiyadi cehenneme çevirmeye.. Tebrikler.... emek harcayanlara çabalayanlara kucak dolusu sevgiler ..... tüm Türkiye naklen sovumuzu seyredecek .... taraftarlik nasil olurmus, kimin taraftari büyükmüs görecek bütün Türkiye....

GEMILERIMIZLE MAVI PATISKALARINI YIRTMAYA GELIYORUZ !

BEKLE ZAFER SARKILARIYLA GEÇISIMIZI

BEKLE BIZI ISTANBUL !

Hünkar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

ben bu finallerin icine edeyim tam haftasina rastladi [img]smileys/smiley7.gif[/img]

olimpiyat bekle bizi 2.sampiyonlar finali gibi olacak

Emir BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Organizyan cok guzel emegi gecenlere adima cok tesekkur ederim..

ALLAH yüzümüzü kara çikartmasin...Hersey PERFECT

Tek yürek Tek hedef TS askina herkes otobüslere ordanda olimpiyata ordanda Sampiyonlar Ligine

Hayde Bursadaki renkdasalar........

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben Akin61 'in teklifine takilmis vaziyetteyim... 61.dakikada Mesale sov!... Tam 61. dakikada tüm mesalelerin yandigini hayal edebiliyor musunuz? [img]smileys/smiley2.gif[/img]

ftunsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu

TRT NIN MAÇI VERMESI ILK BAKISTA TRIBÜN SABOTESI GIBI GELIMISTI. KIMBILIR BELKI BÖYLE BIR NIYETLERI VARDIR?

AMA ISIN RENGI DEGISTI .

CANLI CANLI AÇIK KANALDAN GÖVDE GÖSTERIMIZI VERMEK DURUMUNDA KALACAKLAR.

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kadiköyden otobüs yokmu yani??

ben bisey sorcam orobüsler götürcek peki geri getirceklermi yosa herkes basinin çaresine mi bakicak

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı Külünkoglu Nickli Üyeden Alıntı

Bu baslik maç öncesindeki organizasyon ile alakali olarak açilmistir. Lütfen gereksiz mesajlardan kaçinalim. (ben geliyorum/gelemiyorum/bilet pahali/ne güzel/çok iyi olur vb....)

Stad önü bulusma ve organizasyon;

Arkadaslar dün aksam Dernekler Birliginde yaptigimiz toplanti neticesinde Dernekler Birliginin ve taraftar temsilcilerinin katkisiyla olimpiyat stadinin önünde gerekli ses düzenini de saglayip büyük bir horon halkasi olusturacagiz.Isimiz sadece horonla bitmeyecek gerekli olan yerlere de tepkimizi tezahuratlarimizla gösterecegiz. Bunun için stad'a gelisimizi bir saat öne çektik yani stada gelis saatimiz 14:00 bütün arkadaslarimizi bubüyükhoron halkasina ve hakli tepkimizi bütün spor kamuoyuna duyurmaya davet ediyorum.

Konfeti organizasyonumuz var, yapabilen imkani olan arkadaslar 6 cm'e 6 cm kagitlari kessin ve yapabildigi kadar konfeti yapsin... Bu konuda isin büyük kismini halletmeye çalisiyoruz. Getirebilen arkadaslar maça kamera ve digital fotograf makinasi ile gelmelerinde fayda var.

Bu arada mesale konusunda su ana kadar hiç kimse bir adim atmadi eskiden böyle degildi. Belirtilen hesap numarasina para göndermekte imtina etmeyelim, bu son maç, istediginiz show fedekarlik yapmadan olmaz.

Maça gelirken ; Mutlaka Atki ve formayla gelin. Hele hele atkisiz stada kimse gelmesin arkadaslar gelen arkadas olursa da hiç kusura bakmasin bizim yanimiza gelmesin...

Tribun:Gidecegimiz tribun Kapali tribun arkadaslar fiyati da 20 YTL.

Ulasim : IETT Yetkilileri ile dünaksam üzerin yaptigim görüsme de sampiyon ligi maçi yogunlugu nedeni ile bütün agirligi bu organizasyona verdiklerinden bize ancak cuma günü otobüslerin nerelerden kalkacagini bildirebileceklerinisöylediler. Cuma günü çok geç ve bugün sonuç almamiz gerektigini biliyorum bu yüzden herkes IETT Tasitlar Dairesinin 0212 548 13 25 nolu telefonunu durmaksizin arasin ve bu maç için nerelerden otobüs kaldirilacagi konusunu sorsun... Dernekler Birligi Baskani Tahsin Usta'da IETT Yöneticileri ilebugün görüsecek Ümraniye Tepe üstü, Üsküdar,Pendik,Sariyer,Mecidiyeköy,Merter Migros,Haznedar basta olmak üzere ana arterlerden Otobüs kaldirilmasi yönünde talepte bulunacak. Bu sonucu bugün alacagiz insallah.

Saygilarimla,

Irtibat için telefonum: 0532 644 16 67

Metin Külünk

Ulasim konusu Büyük Oranda halledildi:

Avcilar, Merter (Migros yani), Aksaray (Vatan Caddesi) ,Mecidiyeköy, Sariyer, Ümraniye(Tepe Üstü ),Pendik, Üsküdar, Sultanbeyli ve Samandira merkezlerinden otobüsler kaldirilacak.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Otobüslerin tam olarak saat kaçta ve nereden ( mesela Üsküdarda nerden ) kalkacagini da yazalim arkadaslar herkesin kafasi net olsun.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı selçukabi Nickli Üyeden Alıntı
    Otobüslerin tam olarak saat kaçta ve nereden ( mesela Üsküdarda nerden ) kalkacagini da yazalim arkadaslar herkesin kafasi net olsun.

Otobüslere verilen talimat saat "14:00 - 14:30 arasi Olimpiyat stadinda olunulmasi" yönünde. Yani saat 13:00-13:30 arasi yerlerin uzakliklarina göretoplanma yerlerinden hareket edilecek.

Gökhan Kutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Külünkoglu Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı selçukabi Nickli Üyeden Alıntı

Otobüslere verilen talimat saat "14:00 - 14:30 arasi Olimpiyat stadinda olunulmasi" yönünde. Yani saat 13:00-13:30 arasi yerlerin uzakliklarina göretoplanma yerlerinden hareket edilecek.
    demek ki 12:15 - 12:30 gibi merter'de olurum biletimle hade usaklar bastirin

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Arkadaslar herkes kendi için bir miktar konfeti yaparsa çok iyi olur. Ben suanda aldim notlarimi ve makasimi yapabildigim kadar yapicam. Sizlerde bence yapin. Harika bir görüntü olusacak olimpiyatta.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı husolee61 Nickli Üyeden Alıntı
    kadiköyden otobüs yokmu yani??

ben bisey sorcam orobüsler götürcek peki geri getirceklermi yosa herkes basinin çaresine mi bakicak

Tabiki gidis dönüslü olacak...

Evet arkadaslar herkes yapabildigi kadar 6cm 6cm konfeti yapsin

Forumdan Uzaklaştırılmıştır MrbLack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ya abi her zaman konfeti getirirdik ama simdi getiremiycem.kusura bakmayin.ula teske yürüyüse degilde maça getirseydik ha..ben sis bombasi alayom hepinizi bogarim dumana...[img]smileys/smiley36.gif[/img]

harmancuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ya sabah merterden migrostan bilet aldim 7 tane.sordum kaç bilet satilmis maça fazla ilgi yok gibi olimpiyatin dolmasi lazim bide saat kaçte otobüsler hareket edecek...saygilar[img]smileys/smiley19.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)