Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 59 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fatih Tekke abimizden bize sitem...

bizim maraton bir türlü düzelemiyor yav bunun nedeni nedir acaba bagiran sayisi oda 200 geçmiyor... 2 kolon arasi kompile bagirmasi gerekirken neden böyle az sayida..

bir grup olusturulamiyormu? adam gibi greup yapilamiyormu her maça saglam 600-700 kisinin gidecegi? bukadar zormu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    gultekinsurul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

mr. fa kardesime kismen katiliyorum. Bazi taraftar guruplarinin rant pesinde olduklarini malesef hissediyoruz. [img]smileys/smiley5.gif[/img]ama bu eskisi kadar degil. eskiden bu rant meselesi çok daha gözler önünde ve daha siddetli idi. [img]smileys/smiley18.gif[/img]ama tiribünlerin örgütlenebilmesi imkansizda degil. yeterki özveriyle çalisilsin. bakin taraftarlarimiz sloganlarimizi bilmiyor. ortak sloganlar yok. 20 yildir ayn seyleri tekrarlayip duruyoruz. sloganlar üretip numara felan verilmeli. sadece maratonda toplanmak önemli degil sorunlarin en büyügüde bu. her taraftar gurubu stadin her bölgesine sloganlari iyi bilen önderler göndermeli. yoksa maratonda yada kale arkasinda toplanip benim gurubum daha etkin anlayisi içinde olursak bu is yürümez. maçlarda bakiyorum guruplar kendilerini öne çikarmak için ugrasiyorlar. yanlis seyler. ortak çati aramaya gerek yok. ortak çati trabzon spor.bu gurup isi arka planda kalmali. tek basina bir gurubun yapacagi tezahürat bir seye yaramiyor. tüm taraftarin bu tezahürata katilmasi için dedigim gibi stadin her yerine sloganlari iyi bilen insanlar yerlestirilip taraftarin coskusu saglanmali.üç maç bu organizasyon yapilsin devami kendiliginden gelir. slogan üretmek için bmn de bir konu basligi hatta mesaj konu gurubu felan olusturabiliriz.

Geçen günlerde ünyelimetin arkadasimizin Samsun maçi fotograflarinda koca bir "Birlesik Taraftarlar Birligi veya Dernegi" veya buna benzer bir pankart görmüstüm....Bunun gibi içinde BIRLIK geçen taraftar derneklerinin en azindan taraftari birlestirmesi gerekir....Yoksa otobüs firmalarindaki isimler gibi, meselaMaras Seyahat, ÖzMaras Seyehat, HakikiMAras Seyahat gibi tonla sirket olur ve hepsi 3'er tane yolcu tasir.......

Alıntı mr.fa Nickli Üyeden Alıntı
    Trabzonda tribünlerin örgütlenmesi mümkün degil Bunu herkes böyle bilmeli. Çünkü burada trabzonspor'un menfaatleri yok. Burada Trabzonspor sevgisi ön planda degil. Burada en önemlisi rant kavgasi var. Trabzonspor'un sirtindan geçinebilme telasi var. Bunlarin oldugu tribünlerde nasil bir birlesme bekliyorsunuz Allah askina

o kadar arkadas konuyu ozetledi bravo

tonyali_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

TRIBÜNLER MUTLAKA ÖRGÜTLENMELI

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı Efrasiyab Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı mr.fa Nickli Üyeden Alıntı
    Trabzonda tribünlerin örgütlenmesi mümkün degil Bunu herkes böyle bilmeli. Çünkü burada trabzonspor'un menfaatleri yok. Burada Trabzonspor sevgisi ön planda degil. Burada en önemlisi rant kavgasi var. Trabzonspor'un sirtindan geçinebilme telasi var. Bunlarin oldugu tribünlerde nasil bir birlesme bekliyorsunuz Allah askina

o kadar arkadas konuyu ozetledi bravo

Trabzondaki arkadaslar biraz istanbuldaki yani bizlerden örnek alin nasil siki siki yiz,olimpiyatda seyredin bi kere daha

in$allah olimpiyatta ornek TRABZONSPOR taraftari olur da herkes gorur

herkesin maca gitmesi lazim

Ben disardaki Trabzonspor taraftarini her zaman daha farkli görmüsümdür. Benim anlatmak istedigim farkli bir seydi. Trabzondaki taraftarda örgütlü ama farkli çikar dogrultusunda. Ben daha önce derneklere çok yakindim hatta farkli bir olusum yaptik yani dernekten koptuk filan ama gördüm ki etrafimizdaki insanlar içinde herkes farkli hesaplar içinde. Trabzonspor taraftari olarak kendi lanse eden öyle adamlar varki yönetimin onlara verdikleri biletleri satarak araba alan adamlar taniyorum. Bunlari burada konusmak bile istemiyorum ama neyse yine sinirlerim bozuldu....[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]Edited by: mr.fa

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

100 tane taraftar dernegi var ortak paydamiz trabzonspor olmasi gerekirken bu gruplar birbirine düsmanlik yapiyor ve sürekli kavga ediyolar nekadar yazik kardes kardese vururmu malesef bizde oluyor bu onun için bu grupçuluktan vazgeçmli birlesilmeli

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

BJK örengi verilmis ama bi de sööle bise var adamlarin amigosu taraftara bagiriyo çagiriyo sövüyo v.s.

bunu trabzon'da yapmak okadar kolay olmaz.

o yüzden sevgi saygi çerçevesinde bir birlik olusturulup a.aker eski cehennem haline getirilmeli...

BENCEDE TARAFTARLARIMIZDA BIRLIK VE BERABERLIK KESINLIKLE YOK ÇÜNKÜ BEN HER MAÇA MARATONA GIDIYORUM MARATONDAKI SEYIRCILERIMIZ AYRI DESTEKLEYOR KALE ARKASINDAKILER ISE ONLAR DAHA BASKA DESTEKLIYOR VE BÖLÜNMELERE NEDEN OLUYOR BEN ÇOK SAHIT OLDUM BÖYLE OLAYLARA ZATEN KAPALIDAKI TARAFTARLARIMIZ MACA SEYRETMEK ICIN GELIYORLAR BELKI KAYLANA GELECEKLER KI BAGIRSINLAR BASKA HIÇ BAGIRACAKLARI YOK BU KONUYA ACILEN ÖNLEM ALMAMIZ LAZIM DEGERLI BÜYÜKLERIMIZDEN BU KONUYA EGILMELERINI DILIYORUM ÇÜNKÜ TÜRKIYENIN EN IYI TARAFTARI TRABZONSPOR TARAFTARIDIR LÜTFEN

BANA GÖRE BU ISI TRABZONSPORUMUZ MENFAATLARI IÇIN KULLANACAK ARKADASLARIMIZI SEÇMELIYIZ VE BASKANIMIZ BU KONUYU ELE ALMALI VE ONUN YAPARSA EMINIM KI ÇOK GÜZEL OLACAKTIR

BENCE HERKEZ TASIN ALTINA ELINI SOKMALI

arkadaslar olimpiyat stadinda hangi sloganlari atacaz yeni slogan bulan arkadaslarimiz var mi bordo-mavi diye bagirmak güzel ama yeni seyler de bulunmali

Herkes kendine grup kurup tribün lideri olmaya çalisirsa taraftar bölünür olan olur.Kaptanin dedigide dogrudur zaten.

çok hakli bu yeni degil epey zamandir var bunu en kisa zamanda halletmemiz lazim

HAKLIII...

BIR AN ÖNCE BUNUN FARKINA BIZDE WARIP ARTIK SADECE BIZE HAKSIZLIK YAPILINCA DEGIL HER ZAMAN HER YERDE TEK BILEK OLMALIYIZ

KAPTANIMIZ BILE BUNU SÖYLEDIYSEE ARTIK ANLAMALIYIZ....

bunu kulübün bulmasi gerekiyor ve bizimde destek olmamizla olur herkes maçta kendi havasinda birlik olarak havaya sokmaliyiz(besiktasin maçlarini örnek verebiliriz bir tane amigoiniyor sahaya herkes onu dinliyerek bagiriyor böyle birisi lazim) sonuna kadar destek....

taraftar bütünlesemez diyen arkadaslar oldugu sürece bu is olmaz zaten. bu gruplarin baslari bir araya gelmeli.

Alptuğ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

taraftarimiz fazla atesli oldugu icin bunlar oluyo taraftarlarimiz birlesmeli bu da avni aker de olacaktir

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

BÜTÜN TARAFTAR GURUPLARININ ORTAKLASA ÇIKARACAGI BIR AMIGO BIRLIKTELIGI SAGLAYABILIR.

SLOGANLAR,MARSLAR NUMARALANDIRILIR.

AMIGONUN ISARETI ILE TRIBÜNLER COSAR.

AVNI AKER CEHENNEMI RAKIPLERE YASATILIR.

SENIN GÜCÜN KARANLIGI DELIP GEÇER.

Kaptan konusuyorsa bir sey görmüstür diskkate almak lazim

valla dogru söylüyo ben de anlamadim gitti bu isi.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

arkadaslar bu yillardan beri trabzonsporumuzun kaniyan bir yarasi nerede trabzondaki mahalle ve ilçe sayisi kadar statta grup var pankart var ve insanlar hala yeni grup kuracam yeni dernek kuracam diyor olacak is degil arkadaslar valla olacak is degil!..

arkadaslar maratonda bir tane grup ve kale arkasinda(çilginlar) bir grup oldumu fazlasi zarar.. herseyin makulu iyi degil midir..

bu trabzonspora zarar verior.. biri a derken biri b diyor oturup maçi izleyen ancak oturdugu yerden takima destek vermek isteyen taraftarda ne bagiracagini sasiriyor bir kargasa gidiyor!..

ayrica trabzonsporumuzun stadinda hep ama hep dernek grup isimleri var yani bir GÖRÜNTÜ kirliligi var statta..

trabzonsporumuza olan askimizi ve istanbula olan isyanimizi anlatan bir tane bile pankart yok bu pankartlar devamli statta duracakken ..

taraftar gruplarinin isimlerinden olusan ve tribunleri kaplayan 10a yakin pankart var..

yazik ..

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kaptan cok dogru söyliyor taraftalar arasinda bölcülük oluyor ama inaniyoru artik böyle seyler kalmiyacak bu takim böyle gittikten sonra.,

herzaman hayalimdir hiçsusmayacak trabzon taraftarini görmek yensede yenilsede sonuda kadar hep destek tam destek olmayiz .

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)