Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 33 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fedarasyondan yanit var

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Federasyondan özür gibi yanit

Futbol Federasyonu, Trabzonspor'un Fenerbahçe maçiyla ilgili feryadini hakli buldu, Cem Papila ve yardimcilarinin kötü yönetim gösterdigini belirtti

Futbol Federasyonu, Trabzonspor Yönetimi'nin Fenerbahçe maçiyla ilgili sorularini yazili olarak yanitladi. Bordo - Mavili yönetimin, "Hakem neden böyle bir maç yönetti? Ligde siralama daha önce mi tesbit ediliyor? Maçin hakemlerinin telefon görüsmeleri ve hesaplari kontrol edilsin" sorulariyla karsilasan federasyon, Trabzonspor'a 7 sayfalik bir yanit ulastirdi.
    Mektupta su görüsler yer aldi: "Ligde herhangi bir takimin lehine durumun olusmasina federasyon olarak zemin hazirlamamiz söz konusu bile degildir. Hakemin kötü yönetim gösterdigi ortada. Özellikle yardimci hakemlerin hatalari affedilmez. Ama Cem Papila, art niyetli degildi. Siz rahat olun. Hatalar karsiliksiz kalmayacak. Ceza görmesi gerekenler görecek. Trabzonspor, ülkenin en önemli kulüplerinden biridir. Hakkinin yenmesini istemek, saf disi birakmak gibi bir düsünce asla düsünülemez. Federasyonumuza ve hakem camiamiza desteginizi bekliyoruz. Bu yapilirsa hatalarin üzerine çok daha rahat gidilir, en aza indirilir. Bundan sonra bariz büyük hatalarin olmasinin önüne geçebilmek için yogun çaba harcayacagiz."

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Fedarasyon yanit veriyor hakamlerin hatali oldugunu bildiriyor.Peki FB ye ikram edilen sampiyonlugun hesabini kim verecek.FB lilerin utanmadan sikilmadan Ortalikta Trabzonsporu Sampiyonlar ligine tasidik sayemizde Sampiyonlar ligine gidiyorsunuz diye höykürmelerine,haram sampiyonluguna kim dur diyecek

Bence bu ülkede kanun degismeli hata yapanlar canimizi yakanlar sadece ufak cezalarla bu olaylari kapatmamali

ibrahim_yattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

bunun kaynagi neresi??

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ibrahim_yattara Nickli Üyeden Alıntı
    bunun kaynagi neresi??

http://www.gazeteoku.com/go.php?link...w.milliyet.com .tr

kaynak Milliyet gazetesi Spor sayfasi

Barış BAKIRTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı CAFER52 Nickli Üyeden Alıntı

Fedarasyon yanit veriyor hakamlerin hatali oldugunu bildiriyor.Peki FB ye ikram edilen sampiyonlugun hesabini kim verecek.FB lilerin utanmadan sikilmadan Ortalikta Trabzonsporu Sampiyonlar ligine tasidik sayemizde Sampiyonlar ligine gidiyorsunuz diye höykürmelerine,haram sampiyonluguna kim dur diyecek

Bence bu ülkede kanun degismeli hata yapanlar canimizi yakanlar sadece ufak cezalarla bu olaylari kapatmamali

Sayemizde sampiyonlar ligine gidiyorsunuz diyenlerin kafa tasinin içinde zerre kadar beyin olmayan insanlardir cafer abi afkursun o itler..

Özür Sampiyonlugu geri getirir mi? Her kim bizi bu sampiyonluktan ettiyse Allah belasini versin...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı BarisBakirtas Nickli Üyeden Alıntı

Sayemizde sampiyonlar ligine gidiyorsunuz diyenlerin kafa tasinin içinde zerre kadar beyin olmayan insanlardir cafer abi afkursun o itler..

Baris zaten hakettikleri cevaplari benden aliyorlar merak etme geçen öyle diyenlerin laflari agzina geri tiktim.Siz önce gasp ettiginiz haram puni verin 3 puan sizden silin 3 puan bize ekleyin biz sampiyonuz,Asil biz sizi sampiyon yaptik GS i yendik TRABZONDAKI MAÇTA da yenildik size biz ikramda bulunduk sizden gelecek hayir Gelmez olsun.Yok GS a yattiniz vs vs gibi laflara bende siz NIYE YUNAN TAKIMA yattiniz 4-1 yenildiniz niye avrupada tüm takimlara yatiyorsunuz dedimmi hepsi kaçacak delik ariyorlar.

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

aynen katiliyorum

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

özür bu kadar insanin hakkini emegini geri veriyor mu ?bu sadece sus payi bize bakiz biz sizi hakli gördük hatalar var iste ama düzelecek...... eee bizim uçup giden sampiyonluk ne olacak bu özür onu geri getiriyor mu ? cem papila ve yandaslari kaç maç daha yönetecek ? yönettikleri her fb maçindan sonra birileri çikip özür dileneklemi yetinecek ? vs vs vs Öyle özürle falan hiçbir sey düzelecek seyler degil bunlar.Yönetimin artik sesini daha gür çikarmasi lazim.

Adamlar bizle kafa yapiuyor yemin ediyorum ne özürü yaa... Fb sampiyon oldu formalite olsun diye yazid yazi yolladi hemin ediyorum karaya aldilar bizi..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Federasyonun cevabi tam da kendilerine yakisan cinsten olmus.

Nereden
    Trabzon

Bu is bi özür mektubuyla kapatilacak bi is degil. Bence ortadaki problem hukuki ve bize hukuk yollari açik hala. Bu mektup itiraftir. Delildir... Edited by: mahir_kuzey

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

alsinlar özürlerini, derip derleyip...münasip bir yerlerine sokusturuversinler...

biz aliklar topluluguyuz ya; bir özürümsü ile yetinecegiz..hade ordan haysiyetsiz kuklalar! ben bu özrü reddediyorum.

TSunami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu hafta bizde ettigimiz küfürler için bir özür pankarti asalim olimpiyatta[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img]

ULAN BU KADAR INSANIN HAKKINI CALDINIZ BIZIM BEDDUAMIZ SIZIN BELINIZI DOGRULTURMU BE

Nereden
    Amasya

desek simdi fener gelin lan erkeksenis maci birdaha oynacagiz gelmezlerki korkak tavuklar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu açiklamalari Fener'in sampiyonlugunu garantiledikten sonra yapmalari garip!...

Simdi bizim yöneticilerde tamam kardesim bir daha olmasinmi diyecek?o kadar insani sokaga döktüler,bu isi sonuna kadar hukuki olarak devam ettrmeden yanayim.Devrilecekse federasyonda devrilsin.Bu saatten sonra geri vites olmaz...

Nereden
    İstanbul

Evet bu açiklamanin sezon sonunda yapilmasi yani fenerin sampiyonlugunu belirlemesinden sonra yapilmasi çok kurnazca. adamalar sustu sustu simdi açiklama yaptilar. Eger bu açiklama zamaninda yapilsaydi onlarda biliyorlardi ki fenerin sampiyonluguna gölge düsecekti.

Simdi yaptiklari hem Trabzonspor camisinin gönlünü almak hemde fenerin sampiyonlugunun normal oldugunu dile getirmektir.

Bu açiklama Trabzonspor camiasi tarafinda çok iyi incelenmelidir.çünkü bu açiklama Trabzonsporundavasinda hakliliginin kesin kanitidir. Onlarda bi sekilde Trabzonspora yapilan haksizligin farkindalar.

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

özür dileyince hersey bitiyormu?

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ÖZÜR DILEMESI GEREKEN DEYYUSU EKBER CEM PAPILA SEREFSIZI,NAMUSSUZU,ALÇAGI CAMIAMIZDAN ÖZÜR DILEMEMISTIR.YÖNETICILERIMIZDEN O KÖPEKTEN ÖZÜR DILETMELERINI BEKLERDIM.HER NE KADAR INSAN OLMASADA''ÖZÜR DILEMEK INSANI BIR ÖZELLIKTIR.''ÖZÜR BORCU DEVAM ETMEKTEDIR.

BU ISIN SONU GETIRILMELI.BU KUKLA FEDERASYON MUTLAKA GÖNDERILMELIDIR.EN AZINDAN BUNU YAPSIN YÖNETICI BÜYÜKLERIMIZ.LÜTFEN!...

dinceraydogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

BANA 2012 YILINDA YAPILACAK OLAN AVRUPA SAMPIYONASINDAN TRABZONUN ADI NEDEN ÇIKARILDI BUNUN CEVABINI VERSINLER ÖZÜR DILEYECEKLERINE

bu dünyadaki 'ÖZÜR'ün hiç bir anlami yok...

ben öteki tarafta özür dileyecekleri günü hevesle bekliyorum...

sundan emin olun ki; ben asla affetmeyecegim... siz de affetmeyin...

Emir BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Anlamadigim federasyon diyoki hatalarin farkindayiz ama cem pailla serefsizi katildigi telegol programinda yaptiklarinin hepsinin dogru oldugunu savundu bu ne demek? Bu kadar çeliski neden?

Ayrica 2012 yilinda yapilacak olan Avrupa Sampiyonasindan Trabzonun çikarilmasini prostesto mail olarak federasyona bildirebiliriz?

Emir BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı yattara11 Nickli Üyeden Alıntı

bu dünyadaki 'ÖZÜR'ün hiç bir anlami yok...

ben öteki tarafta özür dileyecekleri günü hevesle bekliyorum...

sundan emin olun ki; ben asla affetmeyecegim... siz de affetmeyin...

Affetmek Allaha Mahsusturrr..."Alin terinin hakkini yemek" Cezalarini cekecekler...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Utku061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hakemler hatali maç yönetti diyorlar! Yahu daha geçen hafta Fb maçinin yan hakemlerinden biri olna Adil Sinem'e maç verdiler...Madem cezasiz kalmayacakti 2 hafta mi ceza çektiler..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)