Sayfa 1 Toplam 12 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 289 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2005-2006 Sezonundan ne bekliyoruz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Günahiyla sevabiyla lig bitti.elimizden kendi hatalarimizla Fedarsyon ve hakemlerle çalinan bir sampiyonluk var.su anda sampiyonluk kutlamalari yapmamiz gerekirken insallah Istabul maçinda kazaya ugramadan Sampiyonlar ligine gidecegiz.

Gelecek sezondan benim beklentilerim.

Eger bu kadaroya SIMEK gibi 2,3 tane takviye yaparsak kesinlikle Sampiyonlar ligi ön eleme maçlarini geçen Sampiyonlar liginde basarili olan ligde de rakipsiz sampiyon olacak bir Trabzonspor bekliyorum.

Eger bu kadroyu muhafaza edip 2,3 takviye yaparsak kesinlikle birakin önümüzdeki yili ben 5-6 yila damga vuracagimiza inaniyorum.

FB sampiyon oldu haksiz yere oldu.7 den 77 ye herkes FB nin Daumla basarisiz oldugunu söylüyor.hemde sampiyon takimin teknik adamina söylüyor ve FB 30 yildir 2.kez üst üste 2 sampiyonluk görmüs.FB nin defans diye bir seyi yok-kale sakat-Orta saha Sadece Aurello Sadece Forveti iyi olan ve gelecek sezona sorunlu baslayacak Bir rakip

GS zaten 100.yilinda bile borçtan transfer yapamamis Teknik direktörü yeni olacak bir takim ve Borçtan dolayi transfer yapamayacak-arif-ergün hasan hakan vs gibi isi bitmis adamlarla bize rakip olabilecegini zannetmiyorum.

BJK belki seneye bizi en çok zorlayack rakip olarak görünebilir ama onlarda yeni tarenferler yapacak toplama takim olacak ayrica RIZA nin kapasitesi sampiyonluga yetmez.

O halde Önümüz açik Sahsen benim gelecek sezondan umudum çok fazla Gelecek sezondan beklentilerimizi burda tartisalim

Edited by: CAFER52

rizanin kapasitesi olayina katiliyorum tamamen [img]smileys/smiley36.gif[/img]ben bu kadrodaki cekirdek korunursa ve yonetim tamamen sampiyonluga inanirsa bu istamam

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

4 direk katki yapacak oyuncuyla bu is biter !!!

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Eger bu kadaroya SIMEK gibi 2,3 tane takviye yaparsak kesinlikle Sampiyonlar ligi ön eleme maçlarini geçen Sampiyonlar liginde basarili olan ligde de rakipsiz sampiyon olacak bir Trabzonspor bekliyorum.

Eger bu kadroyu muhafaza edip 2,3 takviye yaparsak kesinlikle birakin önümüzdeki yili ben 5-6 yila damga vuracagimiza inaniyorum.

------------------------------

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

61trabzonomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

SAMPIYONLUK.....1kale1defans1orta1forvet...

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Tüm arkadaslarin görüslerine bende katiliyorum tane direk katki yapacak adam alirsak bizi kimse tutamaz.

Alıntı 61trabzonomer Nickli Üyeden Alıntı
    SAMPIYONLUK.....1kale1defans1orta1forvet...

2 orta sahada anlasalim... [img]smileys/smiley2.gif[/img]

ftunsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu

GESE S.L.OLAYI YATINCA ARADAN ÇIKTI.BU GIDISLEDE SENEYE UEFA YA GIDEBILME MÜCADELESI YAPAR.

BJK.YAVAS YAVAS BORÇ BATAGINA SÜRÜKLENIYOR.SENEYE IYI BASLANGIÇ YAPAMAZSA MUHALEFET AYAGA KALKAR DEMIRI BÜKERLER.ÖZELLIKLE UEFA BASARISIZLIGI RIZA YI DA YÖNETIMIDE GÖTÜRÜR.

FEBE 2-3 HAFTA DAHA OLSAYDI HAVLUYU ATIYORDU.ASSOLISTLERI IYIDE,ÇALGICILARI VE ORKESTRA SEFI ALLAH LIK.AVRUPALI TAKIMLARIN MALZEMECILERI TAKIM YAPSA FENER ONLARI BILE YENEMEZ.

BIZE GELINCE KADRO IYI. SEZON BOLU DEMORALIZE OLMADAN ,KIMSEDEN VE HIÇ BIR SEYDEN ETKILENMEDEN,MEDYANIN OLUMLU- OLUMSUZ DOLDURUSUNA GELMEDEN,3 TANE DE 11 E DIREK GIREBILECEK TAKVIYE ILE
    22 YIL SONRA BU IS INSAALLAH

KESIN OLUR.

İ.Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence takimimiz su anda bile Süper ligdeki diger takimlarin cok üstünde bir takim ama bu Fenerasyonu yenmeye yetmiyor tabi[img]smileys/smiley4.gif[/img]bu Yüsden sirf fenerasyon yenecek , sampiyonlar liginde ve sampiyonlukta iddiali olacakbir takim olusturmak icinTransfer yapmaliyiz.Ayrica buna birde oynadigimiz futbolun kalitesini de eklemek istiyorum. Cünkü bu ligde kalitenin üstünde olabiliris ama S.L basarili olmak icin Kalitemiside artirmaliyis

saygilarimla

DJ Ofkopat[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

seeye kesin sampiyonluk bekliorumm ama gerekli tranferlerin yapilacagini farzedrk tabi kaleci sol açik zurawski ve defans alinacak

sampiyonlarligindede eger önelemde çokgüçlü bi takim çikmassa çeyrek final bile olabilir bütün bunlar yapicagimizbikaç transfere bagli

shipbroker61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

cafer abi bu konuyu simdiden actigin icin tesekkurler. valla ben yapilacak transferler, gonderilecek futbolcular vs vs olayina karismam onlar yonetimin ve teknik kadronun isi ama taraftar olarak sezon oncesinde bir araya gelinerek neler yapacagimizi neler edecegimizi istisare etmemiz gerekiyor diye dusunuyorum. yani mac organizasyonlari, genel organizasyonlar vs vs bunlarin hepsinini ana hatlarini programlanmasi ve mac arefesinde detaylarin halledilmesi lazim.

onun icin bmn olarak yeni yonetim organizasyonu ve bizlere cok is dusuyor diye dusunuyorum ben....

TSunami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tabiki artik sampiyonluk ve SL grupta ilk 3 te yer almak.
    bunun için 4 yabanci ve 3-4 tane yerli transfer. ama kaliteli ve savasçi.
    yönetime teknik kadroya ve topçulara güveniyoruz. bir de taraftar stadi doldurursa sonrasi gelir.
    bir baska beklentim seneye maçlarimizin tv ve radyodan yayinlanmasi bunun için ne gerekiyorsa yapilmali. biz ne kadar iyi olursak olalim reklamimiz olmayinca - ki en büyük reklam bizim güzel futbolumuz, zaten bu yüzden yayinlamiyorlar- yeni neslin sempatisini kazanamayiz, yeni taraftar kazanamayiz, gelirleri arttiramayiz.

SiNo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

SENEYE SAMPIYONUZ DEMIYORUM KESINLIKLE SAMPIYON OLACAGIZ DIYORUM ÇÜNKÜ EZIKLER PLANLAR YAPMAYA BASLAMISTIR SIMDIDEN AMA GÜÇLERI YETMEYECEK TRABZONSPOR BU SENE GERÇEK FUTBOL UNU OYNAYACAK

AKIS KESER GAZ KESMEZ

TRABZONSPOR

AFFETMEZEdited by: tigin

Nereden
    Amasya

seneye bu ligimizdeolan sahtekarliklara ragmen tsmizi sampyion görüyorum böyle bir takima krsi sans lari yok üstünede her mevkiye bir transfer daha sampionlarliginde dagitiriz diyorum yeterkki alternativolsun fenere karsi pafida cikarsak olur dinlenir Atakim[img]smileys/smiley36.gif[/img]

avrupada bir seyler yabacagimiza inaniyorum

Valla adil serefli bir federasyon olursa TRABZONSPORUMUZ sampiyon olur ama bu seneki gibi olursa 2005 2006 sezonuda bu senenin bir kopyasi olur degisen bi sey olmaz yani bizim yapacagimiz iste takimimizin yensede yenilsede berabere kalsada arkasinda durmaktir

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Önümüzdeki yil ne bekliyorum sorusuna sadece ''SAMPIYONLUK'' derim...Kimi alirsalar asinlar ya da almasinlar ama ''SAMPIYONLUK''kaçinilmaz olmalidir.2 yildir açirdigimiz bu sampiyonlugu önümüzdeki yil kazanmaliyiz.

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ben trabzonsporu Sampiyonlar Liginde basarili olmasini istiyorum

CÜNKÜ

Trabzonspor gelecek sezon Sampiyonlar Liginde basarili olursa buda Avrupanin ilgisinide cekecek ve türkiyede sadece bizansin olmadigini görecekler...ondan sonra Fenerasyon istedigi gibi maclari satamayacak cünkü AVRUPA BIZI IZLIYOR DIYE

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

en önemli beklenti ve hedef sampiyonluk olmali.eger sampiyon olursak kurumsal projeler büyük bir hizla tamamlanir buda avrupada basariyi zaten getirir.

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

3 kupayi bekliyorum Trabzonspor'umdan (Lig, Federasyon Kupasi, Sampiyonlar Ligi)[img]smileys/smiley2.gif[/img]

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

GEÇEN SEZONLARDAN FARKLI OLARAK TRANSFER ÇALISMALARI ERKEN BASLADI.INSALLAH SONUÇTA ALIRSAK,SEZON BASI KAMPINDA YENI TRANSFER BEKLEMEYIZ.YENI KATILANLARIN UYUM SORUNU VS.KISA SÜREDE HALLEDILIR.

BIRÇOK SAHA IÇI VE DISIOLUMSUZLUGA RAGMEN TAKIMIMIZOYUN DISIPLININDEN KOPMUYOR.POZITIF FUTBOL OYNAMA GAYRETI IÇINDE (SENOL HOCAMIZIN BÜYÜK MOTIVASYONU ILE),BU AYNEN DEVAM EDECEKTIR.YENI SEZONDA BUNA MUTLAKA TRIBÜN DESTEGI EKLENMELI TIYATRO SEYIRCISI DEGIL GERÇEK TARAFTAR KIMLIGIYLE 90 DAKIKASUSMAKSIZINTAKIMIMIZ DES.TEK.LEN.ME.LI.BÖYLECE IÇ SAHADA PUAN KAYIPLARIMIZ MINIMUMA INDIRILMELI.(KALBIMDEN GEÇEN SIFIR KAYIP)

YÖNETIM MASADA GÜÇLÜ OLMALI.ESKI-YENI MILLETVEKILLERI,ESKI YÖNETICILER,ESKI FUTBOLCULAR,TRABZON KÖKENLI T.DIREKTÖRLER HER YERDE BOY GÖSTERMELI,KULIS YAPMALI.IKI SENEDIR YAPILAN HATALARDAN DERS ÇIKARILMALI.HATALAR TEKERRÜR ETMEMELI (YÖNETIM,TEKNIK HEYET,FUTBOLCULAR OLARAK)

NIHAYETINDE BEKLENEN SAMPIYONLUK GELECEKTIR.2 SENEDIR PALAVRAYLA DEGIL,OYNADIGI FUTBOLLA 2.OLAN,ÖZELLIKLE BU SENE''CEM PAPILA DENEN SEREFSIZ MASA SEBEBIYLE''SAMPIYONLUGU ELINDEN ALINAN TRABZON'UMDAN ELBETTE SAMPIYONLUKTAN BASKA BIRSEY BEKLEYEMEYIZ.

GÖNÜLLERIN SAMPIYONLUGU ARTIK BU TARAFTARI KESMEMEKTEDIR.

tamersoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

2 senedir sampiyonlugu yokluyoz insallah seneye tabi millet sahaya karismazsa bu takim ara farkla sampiyon olur...

Nereden
    Ankara

-seneye bu seneden dersler çikarmis profesyonel bir takim bekliyorum.
    -Son 5 dakikalarda kalesinde degil gol, pozisyon bile görmeyen bir takim bekliyorum.
    -Son 5 dakikalarda su-bu nedenle kirmizi kart görüp takimini yalniz birakmayan oyuncular bekliyorum.
    -Frikikleri bilinçli ve etkili kullanan bir takim görmeyi bekliyorum.
    -Taraftarinin destegiyle Trabzondaki büyük maçlarda pres yapip oyunu karsi tarafa yikan bir takim bekliyorum.
    -5 as oyuncusu sakatlik, yorgunluk vs gibi sebeplerden oynamasa bile oyun sistemi tikir tikir isleyen bir takim bekliyorum.
    -Bu sene elinden alinanlari seneye söke söke alacak bir takim bekliyorum, kisaca ayni inat ve hirsla oynayan, biraz daha profesyonel olabilen bir takim bekliyorum.

Nereden
    Amasya

Alıntı Selim55 Nickli Üyeden Alıntı
    3 kupayi bekliyorum Trabzonspor'umdan (Lig, Federasyon Kupasi, Sampiyonlar Ligi)[img]smileys/smiley2.gif[/img]

süper kupa lan dünya kupasini untdun[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Emir BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kupalari unutmayin [img]smileys/smiley1.gif[/img]en buyuk hedef sampiyonluktur..artik alalim...

Nereden
    İstanbul

Hani bazi maçlar vardir skor ne olursa olsun rakibiniz sizi öyle bir hale getirir ki maçin basindan itibaren :''Ulan herifler bizimle kedinin fareyle oynadigi gibi oynuyo,resmen iskence çekiyoruz,maç bitse de bir an evvel gitsek'' der ve yenilmenize ragmen maçtan sonrarakibinizle tekrarmaç teklif etmeye cesaret edemeden ve soyunma odasindaagzinizi biçak açmadan gyinip evin yolunu tutarsiniz.

Iste ben de önümüzdeki sezon rakiplerini bu hale getiren bir futbol bekliyorum Trabzonsporumuz'dan

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)