Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2004-05 sezonu bitiyor

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

evetarkadaslarTrabzonsporumuzun2004-05 sezonu Ligmaratonu Istanbul maciyla bitiyor...

bu basliga bu sezonun aklinizda kalanlari yazin...

en güzel Gol

en güzel mac

futbolcular ile ilgili yorumlar...

Bordomavi.net de bu sezonun en cok hosuna giden basliklar..

Guests
    Ziyaretçi

toshiba
    Ziyaretçi

Bana gore yilin golu Istanbul'daki son Fedarasyon macinda Fatih'in attigi goldu. Oyle bir goldu ki o, civcivlerin taraftar sitesi angut.com'da bile ne kadar ovguye layik goruldu.

Bizim maclarimizda o kadar olagan ustu bir durum olmadi diyebilirim. Ancak yine cicivlerle kargalarin son macinda, kalecisi olmayan takimin galip gelmesi de ilginc bir durumdu.

Trabzon'daki yuruyuse birsey demeye gerek yok sanirim. Siyasi partilerin mitinginde bile oylesine bir coskulu taraftar olmazdir sanirim.

Bu sezon kaybettigimiz puanlarin yarisini kendi basariszligimizdan yarisini da onumuze konulan engellere bagliyorum. Yeni sezonda takimiza basarilar diliyorum!

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

sampiyon olamadik ama bu adaletsiz araneda büyük isler yaptigimizi tüm ezikler gördü...

2*antep, 2*bb ankara, gs, fb ve bjk maclarinda kayip ettigimiz BELES puanlara yaniyorum...

Fatih abi tüm elestirenleri REZIL ettigi icin cok mutluyum...

malatyadaki 4:3 maci unutamiyorum...

vs vs vs...

valla okadar cok sey var ama nedense fatihimizin fenere CAKTIGI kafa golunu unutamiyorum

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Fatih sultan tekke nin febe ye attigi gol geliyor benim aklima direk

ftunsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu

SIMKONUN GESE YE ATTIGI GOL ÇOK HOSTU.TOP KALEYI HARMANLADIDA ILK ANDA KAHVE DE KIMSE GOLÜ FARK EDMEDI.

FATIH IN FEBE YE ATTIGI GOL AVRUAPA BILE YILIN GOLÜ OLARAK DERECE YAPAR.

4-1 LIK DIYARBAKIR MAÇIMIZ ÇOK TEMPOLUYDU.GOLLER; HAZIRLANIS,VURUS TEKNIGI BAKIMINDAN SÜPERDI.GÖKDENIZIN CEZA SAHASININ DISINDAN DÖNEN TOPA VURUSUYLA YAPTIGI GOL ALLAH DEDIRT TI.

Nereden
    İstanbul

Fatihin konyaya attigi asirtma gol... hazirlanis ve son vurus hersey mükemmeldi bana göre sezonun en güzel golü.
    Birde malatyayi 4-3 yendigimiz maç sezonun en iyi maçiydi atilan hemen her gol gerçekten çok güzeldi.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Benim unutamadigim tek olay Dinamo Kiev maçinda 2-0 yenilip elendigimizde TV nin basindan yarim saat kalkamadigim ve su gibi ter içinde kaldigimdir.

trapezus61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yilin en büyük spor olayi Trabzonda yapilan 25.000 kisilik protesto yürüyüsüdür kesinlikle... Trabzonun durusunu ne kadar da güzel sergilediler. Hala ayakta alkisliyorum bu yürekli sehri...

Barış BAKIRTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Halk yürüyüsü, Yattaranin rakibin belini döndüren çalimlari, Fatih Sultan Tekkenin herbiri akil dolu golleri, Ziya Doganin kaçarak gitmesi, Yönetimin transfer hatalarina ragmen kurumsallasmadaki basarilari,Senol hocanin evine dönüsü ve tabiki sahada mücadele eden her biri paha biçilemez futbolcularimiz..

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yönetimtransferde hata yapmadi katilmiyorum sadece eksik transfer yapildi

yilin olayi tabiki trabzonspor protesto gösterileri

yilinayipi cempapillanin yönetimi

gönüllerin sampiynu trabzonspor

yilinmoda renkleri bordo mavi

en anlamli cevap trabzonsporumuzun geçen sene geseyle yapi yenildigi maçtan sora geseyiistanbulda yenmesi

yilin komik olayi antuda dayak yiyen gençlerin aglamalari ve onlara cevap yazan dallamalar

en güzel gol konya ya attigimiz 4. gol

Bence en güzeller gollerden biri Ademin bb.ankaraya attigi o müthis gol avrupada bir çok ender raslanir.. fatihin fb attigi kafa golu ise türkiyede 1tane daha öyle kava vurusu yapip o noktadan arka dirtege takacak oyuncu yok rüstünü kolu çikti nerede ise topu tutacagim diye.. özliyecegim maçlari..

Nereden
    Trabzon

Bu sezon TRABZONSPOR herseyiyle lige damgasini vurmustur arkadaslar. Sezon boyunca süper ligde atilmis en güzel 10 gol bizim futbolcularimiz tarafindan atildi. Bunun disinda Taraftar olarak takimina en çok sahip çikan taraftra bizde oldugu dünya aleme ispatlandi. Yapilan protestolar ortada.

Benim unutamayacagim sahne ise fener-TRABZONSPOR maçi öncesi kadiköy stadi önünde bizim arkadaslarin fener eziklerini kovalamalari ve polisin fenerlileri kurtarmasiydi.Hala aklima geldikçe gülüyorum...[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

TSunami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence tüm dünyad yilin golü kaptanimizin konyaya attigi son goldü. ayrica kaptan(febe ve gese basta her golü -zaten bu yüzden 30 golde kaldi[img]smileys/smiley36.gif[/img]-)
    simek gese golü
    ademin iki golü
    yattara her hareketi
    hüseyin mücadelesi
    tolga-erdinç sakatligi
    celalettinin muhtesem performansi
    papila ibnesi
    federasyon serefsizi
    haginin telefonu
    ve medyanin TS yorumlari:
    *erken form tuttular çökecekler
    *kadro dar çökecekler
    *SL elendiler aha çökecekler
    *ziya gitti aha çökecekler
    *hakem papila bu sefer çökecekler
    *iste çöktüler
    *tüh ulan ne inat var yine ayaktalar

ve geçen aksam hincalin sezon yorumu: fenere sampiyonlugubjk, gese ve TS diyemeyecegim çünkü hakemler resmen TSyi tirpanladi hakemler ve federasyon hediye etti. YORUMSUZ...

son bir hatirlatma: ne zaman gönüllerin sampiyonu ilan edilsek bilinki o sezon bi haltlar islenmistir...

SiNo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yattaranin mükemmel hareketleri

FATIH SULTAN TEKKENIN GOLLERI

YILIN TRANSFERI SZMYKOVIAK

eziklerin transferde yedi kaziklar

Nereden
    Amasya

YAttarain adamlarla oynamasi[img]smileys/smiley36.gif[/img]kupa antep maci adamlarlan acayip dalga gecdik protestumuz süperdi gollerimizin nerdeyse hepsi cok güzel bir yazmaya baslaza bitmez .....en üzüldügüm sey kieve yenilip gidemedigmiz sampionlarligi isalah bu sene fazlasiyla telafi edecegiz ve istanbulspor maci evimizde 5lik beklerken son saniye golü yedik acayip sinirlenmisdim halter aletlerimi kiracakdim nerdeyse sinriden

yilin olayi : fenerasyon ve sikebahçenin elele verip sampiyonlugumuzu gaspetmesi sonucu yapilan PROTESTO YÜRÜYÜSÜ

yilin golü : Fatih'in konyaya attigi asirtma golü hazirlanis bitiris bakimdan, Gökdeniz'in kieve attigi gol, Adem'in ankaragücüne attigi gol, Fatih'in malatyaya deplasmanda 35-40 metreden sol ayakla attigi gol ve yine Fatih'incivcivlere attigi harika kafa golü aslinda bu listenin sonu gelmez

yilin transferi : SIMEK

yilin yönetim basarisi : borsaya açilmamiz

yilin demeci : azize "maç sadece sahada kazanilmiyor!!!"

yilin dingili : azize, biçakçi, papila, faik çetiner, fb yazarlari vs bu listede de bitmez

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)