Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 61 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 61 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Samsun Maçi Resimleri...

toshiba
    Ziyaretçi

Kendimi staddaymis gibi hissettim resimlere bakarken, ellerine saglik.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı FIRTINA_61 Nickli Üyeden Alıntı
    kutlarim çok güzel resimler ellerinize saglik cafer abi

YANLISLIK VAR resimler ÜNYELI METIN e ait biz genelde Istanbul-sakarya bölgesi resimlerine bakiyoruz degilmi Mehmet

SiNo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

SÜPER

unyelimetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Öncelikle tesekkür eden tüm arkadaslara ben de tesekkür etmek istiyorum.Bu resimleri sizler için çektim ve foruma yapistirdim.Resimlerin bu kadar ilgi görecegini tahmin etmemistim dogrusu.

Ve resimlere yeniden baktigimda gurbette olan veya Avni Aker'i hiç görmemis kisiler için güzel fotograflar oldugunun farkina vardim.Ben Trabzonsporumuzun her maçina gidemiyorum ancak gittigim maçlardan resimleri mutlaka sizler için çekecegim.Zaten Utku61 kardesimize bir digital foto makine aldirabilirsek,seneye maçlardan hemen sonra fotograflari sitemizde görebilecegiz.

Arkadaslar benim için inanin bir zevkti,sizler çok daha güzel seylere layiksiniz.Maç sonu pankartlarimizi sökmek için saha içinde fazla kaldik ve staddan çikmak istedigimizde kapilarin kapandigini gördük.Görevliler bize futbolcularin girdigi tünelden çikmamizi istediler.Tam staddan çikiyorduk ki Fanatik gazetesi yazari Ergun ATA ile karsilastik.Kendisine BMN'den oldugumuzu ve fotograf çektirmek istedigimizi söyledik,tabi ki kabul etti.BMN ve list forumu elinden geldigince takip ettigini söyledi bizlere.O esnada biraz ilerde ropörtaj veren Zeki ÇOL'u gördük.Ergun abimizden rica ettik,kareye O'nu da davet etti.Zeki abimize de bizi BMN'den arkadaslar diye takdim etti Ergun ATA.Gerçekten BMN'yi bir marka yapan arkadaslara buradan sonsuz tesekkürlerimi sunmak istiyorum.Basta Çakir kardesimiz olmak üzere bu güzel insanlarla gurur duyuyorum.

Fotograf çektirirken basin sözcümüz sayin Ibrahim SAHIN geldi.Kendisi Utku61 arkadasimizla daha önceden tanisiyordu.Bizi de tanistirdi.Kendisi bizden biri gibi sicak bir yaklasim gösterdi bize.Keza az sonra yanimiza gelen kulübümüz saglik kurulu baskani Dr.Ahmet ÇUBUKÇU da.O kadar cana yakin insanlar ki onlarla da bir Trabzonspor taraftari olarak gerçekten gurur duydum.

Tüm dostlara saygi ve selamlarimi sunuyorum.

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

harika:[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

MUHTESEM TEK KELIMEYLE

eline sglik metin kasrdes bana avni akere gitmek naip olmadi ama elimde geldigince maclarina gidiyorum (gencler maci) insallah bu sene kayserideki fotograflarida buraya koymak bana nasip olur

unyelimetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Insallah fanatik Ordu'lu kardes.Yazin Ordu'ya gelirsen S.Ligi maçina gidebiliriz beraber.Tanismis olursun Avni aker'le.[img]smileys/smiley2.gif[/img]

ben bu siteye samsun maçindan sonra üye oldum ama maçta yasadigim heyecani fotograflarla tekrar yasadim elinize saglik harika olmus allah bize sampiyonluk maçinin fotograflarini da göstermeyi nasip etsin ihsallah[img]smileys/smiley19.gif[/img]

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

walla uzun süre oldu su avni akerde mac seyredememek .ya kismet olursa gidecem ama bu sene ..özledim walla trabzonumu [img]smileys/smiley19.gif[/img]

Tmac61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çankırı

Bu maçta çikan sonuslar...

1. STADIN KESINLIKLE VE KESINLIKLE YENLINEMESI...

2. REKLERINDEN VAZGEÇTIK ARTIK AMA FORMA KÜLTÜRÜNÜN BIR AN ÖNCE EDINILMESI...

3. NAYLON FORMACILARA IZIN VERILMEMESI GEREKIYOR...

4 TRABZONU ÇOK ÖZLEDIM YAW.BEKLE BENI TEMMUZDA ORDAYIM...[img]smileys/smiley19.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)