Sayfa 11 Toplam 13 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 SonuncuSonuncu
Toplam 302 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor?um - Istanbulspor (5-0)

Murat BAYRAKTAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Olimpiyat Sampiyonu Trabzonspor oldugu bir kez daha kanitlandi. Geçen seneye oranla stada gidip gelmek çok çok kolay olmus. Ama bu sefer turnikelerde sorun vardi. Stada girip sahaya baktigimda hakem baslama düdügü çaliyordu. Ayip! Rezillik!. Elin yabancisi kolunu sallaya sallaya stada girip çikti. Biz kendi stadimiza giremiyoruz. Herseye ragmen muhtesem taraftar muhtesem maç... Geçen sene kaçirdigimiz tren bu sene kaçmaz. HELAL OLSUN!

o kadar mutluyumki tolga-yattara-szymek-fatih takir takir çaktilar golleri bütün eziklerde naklen yayin pususuna karsi taraftar nasil olurmus gördü helal Trabzonum,Helal kaptanim,HELAL TARAFTARIM

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Photoshop Nickli Üyeden Alıntı
    mactaki cektigim resim nasil eklicem beyler...
    illa internette mi olmasi lazim...
    masaüstündeki bir resmi burada yayinlayamaz
    miyim????
    acele cevap

bilgisayarinizdaki resmi eklemeniz mümkün degil.resmi benim mail adresime gönderin isterseniz.

Nereden
    Amasya

Alıntı AvniAker Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı tigin Nickli Üyeden Alıntı

2 gündür sehir disinda idim otobüsten 1 saat önce indim ama görüntüler elimde iste muhtesem maçin golleri.

Tolga 1-0

Yattara 2-0

Szymek 3-0

Fatih 4-0

Szymek 5-0

ellerin dert görmesin hasan abi..emegi gecen herkesden ALLAH cc razi olsun...

goller icin tesekürler biriniz bütün sezonun engüzel görünteriyle bir video yabamazmi?

bordoomavii
    Ziyaretçi

takim 2 senedir 2. oluyor.artik sampiyonluga çok yaklastik.bu seneo...çocugu papilanin yüzünden gitti sampiyonluk.amaseneye %100 sampiyonuz.uyuyan dev uyanacak seneye.

hafta sonu sehir disinda olman dolayisiyla maca gelememenin uzuntusu icindeydim ama gercekten kareler cok guzel bundan sonra bekle avrupa

TITRE AVRUPA

Muhtesemdi......!

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gücümüz karanligi hem futbolcu hem taraftar potansiyeli iledün gece korkuttu.Seneye o karanligi yirtmaya basliyoruz !!!

SiNo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ARKADASLAR MESALE SOVU DÜZENLEYEN

GURBETÇI GENÇLERDIR

Nereden
    İstanbul

VALLA MESALE SOV DA FORMAM YANDI AMA HELAL OLSUN TS YE

KONFETILERI YAPANA KADAR ÖLDÜK ZATEN

BEN VE FATIH ABI MAÇA 10 TANE MESALE SOKTUK ÇOK BASITTI

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Trabzonsporum...Ayaginiza,yüreginize,alinterinize, emginize saglik...

Ögretmen evinde izledim maçimizi,dedelerin içinde.Ben cosuyorum,onlar biseler diyorlar,ama duymuyorum.Biri diyor ki "Lazlara bak bee,!!",öbürü diyor ki "Bu kiz laz galiba",digeri "Kitlenmis sanirim" diyor...

KELIMENIN TAM ANLAMIYLA GERÇEK ÖTESIYDI...Tribünden,shadaki futbolculara,pankartlardan,oynanan futbola...Ve tabi ki sovlara kadar...Sahadaki sovdan,tribündekine kadar...Pankartlar inanilmazdi.Spiker bile,bu güzelligi belki milyon kez dile getirdi =)) Ve isin hos tarafi,kameralar tribünleri süper zumladi.Ama ir ara,gülemkten öldüm.Trtnin aleyhine açilmis bir pankart vardi,kamera orayi gösterdi,adam pankartta ne yazdigini anladigi an çeviriverdi baska yöne[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Benim söylemek istediklerm mi??...Kelimelerim bitti,bazen kelimelerin bittigi yerde gözyasi baslar...Becerebildigim tek sey oydu,Yüegim svgi dolu,emekle,alinteriyle biseylri basarmis olmanin gururuyla....

sametaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

WALLA ben olimpiyat stadinda izledim maci. harikaydi. mac trt den verilmesine ragmen 45 bin kisi vardi. bide trt vermeseydi heralde stadi doldururduk. takimda super oynadi haa. birtek gökdeniz bozuktu. ama olsun. ona da tesekkurler.

kol_ay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Senol Günes: ?Trabzonspor hedefe ulasmistir?
    Teknik Direktörümüz Senol Günes, 5-0 kazandigimiz Istanbulspor maçi sonrasi düzenledigi basin toplantisinda, bu karsilasmayi sezon boyunca oynanan tüm maçlarin karsiliginin alindigi bir maç olarak degerlendirdi ve Trabzonspor?un hedefine ulastigini söyledi.

Günes, Trabzonspor?un galibiyete hak ederek ulastigini ve tüm oyuncularinin emeklerinin karsiligini aldigini belirtti. Günes sözlerine söyle devam etti: ?Bu sonuçla düsündügümüz hedefe ulasmis olduk. Arkadaslarimiz sezon boyunca iyi mücadele ettiler ve sampiyon olabilecek bir futbol oynadilar. Sampiyon olamadik ama futbolda iyi oynasaniz da bunun meyvesini alamadiginiz oluyor. Yine de, Sampiyonlar Ligi hedefini tutturdugumuz için kendimizi basarili sayiyoruz.?

Trabzonspor gerçegi yine görüldü
    Istanbuspor maçinin televizyondan sifresiz olarak naklen yayinlanmasina ragmen, stada gelen taraftarlarin, Trabzonspor camiasinin futbolla iç içeligini bir kez daha kanitlagini söyleyen Teknik Direktörümüz, ?Trabzonspor gerçegini bir kez daha tüm Türkiye gördü. Artik Dogu Karadeniz Bölgesi?nin futbol yatirimlarinin merkezi haline gelmesi gerektigini bir kez daha tekrarliyorum. Hem heyecan, hem de kalite yönünden bunu söylüyorum? dedi.

Milli Takimin sinavlari
    Artik ligin sona erdigini belirten Günes, sirada Milli Takimin verecegi önemli sinavlar oldugunu söyledi ve ?Bu yil hepimiz için geride kaldi, bundan sonra, Sampiyonlar Ligi ön elem maçlariyla açacagimiz gelecek sezonun planlamasina bakacagiz. Öncelikle en az bir hafta dinlenecegiz? dedi.

?Fatih?e haksizlik yaptim?
    ?Fatih i oyundan alarak belki haksizlik yaptim? diyen Günes, Fatih?in maçta daha da gol atabilecegini ama kendisinin Milli Takim?da atacagi gollerle bunu telafi etmesini bekledigini sözlerine ekledi. Fatih?in ameliyati ile ilgili Milli Takim?in durumunu da düsünmek zorunda oldugunu belirten Günes, Fatih?in içinde büyük bir oynama istegi oldugunu bu yüzden de ona karsi çikmak istemedigini ifade etti ve ekledi ?Fatih?in de basarili olmasini istiyorum. Agrili olmasi onu yildirmaz ama basarisiz olmasi beni üzer.

Nereden
    İstanbul

e ts farki

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

maçin en güzel olayi 61.dakikaydi.bu arada gurbetçi gençlere hakikatten helal olsun.stadi karnaval alanina çeviren onlardi.taraftarlarin onlardan ögrenmesi gereken çok sey var..

Fatih Ersoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

TAKIMIMIZI kutluyor ve sampiyonlar liginde basarilar diliyorum.

Kim tutar seni yürü be TRABZONUM

ÖLÜMÜNE TRABZON

Nereden
    İstanbul

GURBETÇI GENÇLER OLARAK SAGOL UN

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Stad kapasitesi 80.000 kisilik 45.000 diyorsunuz bu stadin yarisi acaba sorarim size stadin yarisi mi doluydu 4/3 mü?

sametaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı #10 Osmanozc Nickli Üyeden Alıntı

Stad kapasitesi 80.000 kisilik 45.000 diyorsunuz bu stadin yarisi acaba sorarim size stadin yarisi mi doluydu 4/3 mü?

stadin yarisindan biraz daha fazlasi doluydu. buda asagi yukari 45-50 bin kisiye tekabul ediyor.

The Londoner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Milliyet`ten Mehmet Demirkol`un yazisi...

Yarinlarin sampiyonu
    Dün izledigimiz, tüm sezonda oldugu gibi, Türkiye'nin en etkili hücum gücüydü. Simek'ten baslayip Fatih'e uzanan hücum grubu bu ligin en ne yaptigini bilen ekibi. Uyguladiklari iyi yerlestirilmis pas otomatigi Türkiye liglerinde kolay saglanabilir cinsten degil. Is bununla da kalmiyor. Üst düzey yaraticilikla, rakiplerini ve izleyenleri neredeyse her akinda sasirtiyorlar. Hem böylesine keyif veren hem de kazanan olabilmek kolay degil. Bunu çok iyi yapiyorlar.
    Eksikleri de var kuskusuz kalabalik çiktiklarinda geri dönmekte, rakibe kelepçeyi taktiklarinda ise kanat savunmacilarini oyuna sokmakta güçlük çekiyorlar, ama bunlar bu takimin vaat ettiklerinin yaninda küçük ve çözülebilir sorunlar. Bu yas ortalamasi ideal takim, sadece bir kaç küçük takviyeyle önümüzdeki 5 yila damgasini vurabilecek bir güç.

Niyet önemli
    Istanbulspor'un üzerine gitmeye her niyetlendiklerinde baska bir sey deneyerek kaleye inmeyi basardilar. Rakibin durumunun ne oldugu ne kadar hedefsiz ve güçsüz oldugu önemli degil. Onlarin yapmaya niyetlendikleri önemli olan. Ve niyetleri bu ülkenin futbol fikrinin çok üzerinde. Mesele budur.
    Bu takim, 5 milli oyuncusu ve 2 çok iyi yabancisiyla, o efsane sampiyon kadrodan sonra gelmis en iyi ekibin iskeleti olabilir. Tolga Türkiye'de bölgesinin en iyisi, Simek açik ara... Hüseyin de, Gökdeniz de öyle. Sihirbaz Yattara'da da durum farkli degil. Ve Fatih Sultan Tekke... Tanju'dan sonra gelen ilk büyük Türk golcü. Türkiye'nin Terim ve Denizli ile birlikte kalibresi en yüksek hocasinin organizasyonu ve borçsuz mali yapisiyla gelecek vaat ediyorlar.
    Dün tribünlerde sov yapan ve çarsamba finalinden sonra bir kez daha bu stadin rakibi bogmaya müsaade etmedigi fikrini yikan taraftar bunu anlamali. Evet bu sezon Trabzonspor sampiyon olabilirdi. Ve belki de engellendi. Buna kizmak bir haktir. Ama ortaya konan büyük umuda kapilmak daha yararli haraket olacaktir.

Zafer Keskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

biz elimizden gelen herseyi trabzonspor için vermeye haziriz ve daima sonuna kadar da dewam edecegiz.......

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı The Londoner Nickli Üyeden Alıntı

Milliyet`ten Mehmet Demirkol`un yazisi...

Yarinlarin sampiyonu
    Dün izledigimiz, tüm sezonda oldugu gibi, Türkiye'nin en etkili hücum gücüydü. Simek'ten baslayip Fatih'e uzanan hücum grubu bu ligin en ne yaptigini bilen ekibi. Uyguladiklari iyi yerlestirilmis pas otomatigi Türkiye liglerinde kolay saglanabilir cinsten degil. Is bununla da kalmiyor. Üst düzey yaraticilikla, rakiplerini ve izleyenleri neredeyse her akinda sasirtiyorlar. Hem böylesine keyif veren hem de kazanan olabilmek kolay degil. Bunu çok iyi yapiyorlar.
    Eksikleri de var kuskusuz kalabalik çiktiklarinda geri dönmekte, rakibe kelepçeyi taktiklarinda ise kanat savunmacilarini oyuna sokmakta güçlük çekiyorlar, ama bunlar bu takimin vaat ettiklerinin yaninda küçük ve çözülebilir sorunlar. Bu yas ortalamasi ideal takim, sadece bir kaç küçük takviyeyle önümüzdeki 5 yila damgasini vurabilecek bir güç.

Niyet önemli
    Istanbulspor'un üzerine gitmeye her niyetlendiklerinde baska bir sey deneyerek kaleye inmeyi basardilar. Rakibin durumunun ne oldugu ne kadar hedefsiz ve güçsüz oldugu önemli degil. Onlarin yapmaya niyetlendikleri önemli olan. Ve niyetleri bu ülkenin futbol fikrinin çok üzerinde. Mesele budur.
    Bu takim, 5 milli oyuncusu ve 2 çok iyi yabancisiyla, o efsane sampiyon kadrodan sonra gelmis en iyi ekibin iskeleti olabilir. Tolga Türkiye'de bölgesinin en iyisi, Simek açik ara... Hüseyin de, Gökdeniz de öyle. Sihirbaz Yattara'da da durum farkli degil. Ve Fatih Sultan Tekke... Tanju'dan sonra gelen ilk büyük Türk golcü. Türkiye'nin Terim ve Denizli ile birlikte kalibresi en yüksek hocasinin organizasyonu ve borçsuz mali yapisiyla gelecek vaat ediyorlar.
    Dün tribünlerde sov yapan ve çarsamba finalinden sonra bir kez daha bu stadin rakibi bogmaya müsaade etmedigi fikrini yikan taraftar bunu anlamali. Evet bu sezon Trabzonspor sampiyon olabilirdi. Ve belki de engellendi. Buna kizmak bir haktir. Ama ortaya konan büyük umuda kapilmak daha yararli haraket olacaktir.

yaziyi bu konuda andrei07 konu acarak eklemisdi.

Nereden
    Samsun

yav kardeslerim o ne muhtesem geceydi,o ne muhtesem renk uyumuydu,o ne muhtesem taraftar profiliydi 7 den 70e oradaydi,,,hay ben sçayim böyle ise;nasil gidemedim ben oraya,nasil olamadim o atmosferde...oraya gelen herkesin ayagina saglik,durmadan tezahurat eden,oturmayan alkislayan paha biçilemez YÜCE TRABZONSPORLU kardeslerimin ellerine saglik...vallahi tv karsisinda duygulandim o stadi öyle görünce,çünkü kimse inanmadi stadin o halde dolacagina,tv veriyor kimse gitmez dediler..yok lan dedim,BMN te sayfada organizasyona baktim,her kes statta olacak dedim inanmadilar...ta ki trt stada baglanincaya kadar...herkes APISIP KALDI....ben bunu biliyordum ve herkes gördü TARAFTARI!!!yaw simdi ben ;'bu takim için bu taraftar için varimi yogumu gerekirse canimi veririm' dedigimde gülümsüyorlar,'amaan sende eline ne geçecek' diyorlar...iste bu geçecek;'maçi izlerken yasadigim duygulari bana dünya nimetlerinden hiçbiri yasatamaz'..bir ay önce kiz arkadasimdan ayrildim,4 yillik bi iliskiydi,neden çünkü bi kalpte iki ask olmaz,ikisinden birini aldatirsin,ben TRABZONSPORUMU aldatamam...BIR GÜN KOL KOLA SAMPIYONLUK TURUNA KATILACAGIZ BORDO-MAVI RENKLERLE,HEMDE BAGDAT CADDESINDE...

bana bu duygulari yasatan;ÖNCE TRABZONSPORUMUZA daha sonra SANLI TARAFTARIMIZA binlerce tesekkür,kalbinizdeki bu sevgi hiç azalmasin....

saygilarimla....

tambir karnavala dönüsyü maç.mesaleler felan harikaydii..stadta 4/3 kadar dolydu..televizyon vermesine ragmenn..

bordoomavii
    Ziyaretçi

stad da en az 55 bin kisi vardi.bizans basini bizi çekemedigi için 40-45 bin yaziyo.

KISKANALAR ÇATLASIN...

HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK TRABZONSPOR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)