Sayfa 1 Toplam 120 Sayfadan 1 2 3 11 51 101 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2988 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Eskişehirspor

Standart Eskişehirspor

Arkadaslar bu takimin zamaninda bütün istanbul kuluplerine kök söktürdügünü biliyorsunuzdur bizden önce istanbul saltanatini yikmaya en çok yaklasan bu kulup malesef sampiyonlugu belirleyecek maça giderken boluda otobüslerinin önü kesilerek soyulmus ve sampiyonluga GAYsaray ulasmistir bu olayi Gaysarayin yaptirdigi düsünülmektedir ancak bahtsiz takim bu korkunun üzerine kümede sallanmaya baslamis ve ikinci lige gitmistir biz ise anadolu takimlarinin onurunu kurtararak onlardan aldigimiz bayragi en iyi sekilde tasimis 10 yil içinde 16 kupa alarak ezik saltanatini yikmis bir takimiz ÜZÜLME ESKISEHIR HEP YANINDAYIZ

[img]smileys/smiley19.gif[/img]Sizce bu kadar ucuzmu Türk futbolu????[img]smileys/smiley19.gif[/img]

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

eskisehirspor taraftari hala takiminin arkasinda benim gözlemim.ne olursa olsun eski günlerini yakalayacaklari inancindayim.

keske her sehir takimina eskisehir kadar sahip çiksa da ligin tadi tuzu olsa..

Nereden
    Ankara

Bir ara 1. lige tekrar çikmisti Eskisehir ama o zaman da istanbul takimlari için Eskisehir deplasman sayilmazdi, bizans takimlarinin bayagi taraftari olurdu eskisehirde.
    Ben bu yüzden eskisehirden pek ümitli degilim. yine de temennim eskisehirin eski ruhunu yakalamasi tabii ki.

Eskisehir ve Trabzonun profesyonel liglerdeki takimlarini asagida yazdim. Görünüse göre eskisehirde malesef futbol altyapisi da iyi degil, 3. ligde tek takimlari var, o da basarisiz bir sene geçirmis.

eskisehir :
    -------------------------------
    eskisehirspor lig 2B (2A degil), 6. sirada
    eskispor, 3.ligde, 12. sirada

trabzon :
    -------------------------------
    Trabzonspor 1.lig, 2. durumda
    Akçaabat Sebat 1.lig, sonuncu
    Arsinspor 3.ligde, 8. sirada
    Araklispor 3.ligde, 3. sirada
    Ofspor 3.ligde, 4. sirada
    Degirmendere de seneye eklenecek.

Tabloya göre eskisehirdeki futbol potansiyeli kisitli malesef.

eskisehirden saygilar.insallah yakinda bizansi hep beraber sallriz.eses tarftari hala ölmedi.merak etmeyin.

Nereden
    Ankara

insallah kardelen birader.

Aslinda keske hazirlik maçlari oynasak Eskisehirde arada bir. Bence bu gibi anadoluyu uyandirmaya yariyacak aktiviteleri yönetim düsünmeli.

Ankara İl Temsilcisi Sönmez Özlü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Eskisehirspor, istatistiklere göre deTürkiye'nin 5. büyük takimidir. Gözlerimiz "es-es" leri ariyor. Buyursunlar gelsinler Süper Lig'e; Istanbul Trabzonsporumuzdan, Sebatimizdansonra bir "delikanli" takim dahagörsün.

sametaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

walla ben eskisehirde okuyorum. ordan biliyorum. stadlari her macta doluyor. 1.ligdeki cogu takimdan daha büyük potansiyeli var. hem futbol hem sehir olarak. ama iste eskisehirde nedense futbola bi yatirim yok ileri gelenlerinden. ne yaparsin ki?

Nereden
    İstanbul

evet bence de eskisehirle hazirlik maçi yapilmali hatta kiralik oyuncular verilmeli falan.

böyle takimlar türk futboluna lazim..

efsaneler geri dönünce hikayeler biter.efsane dönecek hikaye bitecek

Taraftarlarida çok fanatik. insALLAh hakaettigi yere gelir.

"es es" efsanesini bitiren biziz

gönüllerin sampiyonu tabirinide ilk defa eskisehir takimi trabzonspor için söylemistir. ligin son haftasi 96 yili sampiyonlugu kaybettigimiz yil, içerde sirasiyla vanspora ve fb ye yenildik içerdeki son maç "es es" ile fb ise van deplasmaninda sampiyonluk hayal gibi fb nin vanspora yenilmesi bizimde eskisehiri yenmemiz gerekiyor. fb berabere kalsa bile sampiyon. eskisehir kümede kalmak için vanspor ile çekisiyor bizi mutlaka yenmeleri gerek kümede kalmak için. ts tarafi sampiyon olamayacagini biliyor ve maça o havayla çikiyor. eskisehir takimi saha çikarken tribunlerin gözüne bir pankart çarpiyor. "gönüllerin sampiyonu trabzonspor" diye. belki ts yi yumusatip maçi kazanmak için yapilan bir sey bu. neyse fb ilk 15 dakikada vanspor karsisinda 3-0 yapiyor. yani sampiyonluk gidiyor. eskisehir ts yi yenerse kümede kaliyor ve vanspor düsmüyor. ancak ts maçi vermiyor sotayi gol krali yaptirmak için 5 golude ona attiriyor. ve eskisehir efsanesini söndürüyor. eskisehirle hiçbir alakam olmasada o zaman çok üzülmüstüm. vansporun düsmesini istiyorum. ancak ts öyle yapmadi ve eskisehir düstü. ezik vanlilar ligde kaldi. ve sonraki yil vanspor deplasmaninda 5 -0 öndeyken tribunler kaleci nihatin kafasina pet sise yagdirmaya basladi ve bir teneke kola kutusu nihatin basina geldi. nihat kutuyu hakem ahmet çakara götürdü ve o da maçi tatil etti. skor 5*0 olarak teyit edildi. daha sonrada ahmet çakar hakemligi birakti bu olaydan sonra, ezik vansporda o yil küme düstü. iste "es es" efsanesi böyle sona ermisti.

Nereden
    İstanbul

es-es'i son maçta yendik dogrudur , vanspor'dan kat be kat sevdigimiz de dogrudur ama maç kazanilmak içindir.içim kan aglasa da dogrusu yenmemizdi diyorum hala.

eskisehirspor'un geri çikmasi dilegiyle..

toshiba
    Ziyaretçi

TRT'den bir haberde Eskisehirspor ile ilgili;

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=468>
    <T>
    <TR>
    <TD width=468 colSpan=2>
    <TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=468>
    <T>
    <TR>
    <TD width=256 height=192></TD>
    <TD width=3></TD>
    <TD vAlign=center>
    <TABLE cellSpacing=1 cellPadding=1>
    <T>
    <TR>
    <TD =sUcHaberDevam1manset id=UcHaberDevam1_tdmanset>Tahkim Kurulu Kararlari</TD></TR>
    <TR>
    <TD =sUcHaberDevam1aciklama id=UcHaberDevam1_tdaciklama>Kurul, Eskisehirspor'a verilen 3-0 hükmen yenilgi kararini kaldirdi.</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
    <TR>
    <TD id=UcHaberDevam1_tdtumhaber align=right width=468 colSpan=2>TÜM HABERLER</TD></TR>
    <TR>
    <TD width=468 colSpan=2>
    <TABLE cellSpacing=5 cellPadding=5 width=468>
    <T>
    <TR>
    <TD =sUcHaberDevam1devam id=UcHaberDevam1_tddevam width=468>Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, yarida kalan Orduspor maçi için Eskisehirspor'a verilen 3-0 hükmen yenilgi kararini kaldirdi.

Ikinci Futbol Ligi (B) Kategorisi (B) Grubu'nda 15 Mayis'ta Ordu'da oynanan ve saha olaylari nedeniyle Eskisehirspor'un ikinci yariya çikmadigi maçla ilgili, Futbol Federasyonu'nun 3-0 hükmen yenik ilan ettigi Eskisehirspor'un basvurusunu görüsen kurul, hükmen yenilgi kararini kaldirdi.

Bu arada, ayni maçtaki olaylar nedeniyle Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu tarafindan 5 maç seyircisiz oynama cezasi verilen Orduspor'un bu cezaya itirazi ise reddedildi.

Kurul, Üçüncü Futbol Ligi 4. grup takimlarindan Aksehirspor'un, cezali Seref Yesiloglu'na forma giydirdigi Denizli Belediyespor maçi nedeniyle Futbol Federasyonu tarafindan 3-0 yenik ilan edilmesi kararini da kaldirarak, karsilasmanin 3-1 Aksehirspor lehine tesciline karar verdi.</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

Nereden
    Uzak Doğu

Geçen sene eskisehir'de gençler finali vardi.fenerbahçe ile oynuyorduk.fb tv den izlemistim maçi.Saolsun eses taraftari bizi desteklemisti ve kazanmistik.hepberaber cosuyorduk ki fb tv hemen yayini kesti.Dolayisiyla gerisini izleyemedim.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

O sampiyonlugu kaçirmasalardi belki de ben ve benim gibi Trabzonlu olmayip da Trabzonspor'u tutan arkadaslar Eskisehirspor'lu olacaklardi.. Umarim eski günlerine dönrler ve anadolu'nun 2. ihtilalini yapmak onlara nasip onlar.. Onlara yakisir..

Nereden
    Ankara

yanilmiyorsam ki büyük ihtimal yanilmiyorumdur, 1968, 1969 ve 1971 de lig 2. si olmuslardir ayrica 1970 de türkiye kupasini kazanip; 1969 ve 1986 da final oynayip kaybetmislerdir.

sametaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

sanki eski?ehirde bi k?prdanma var. ibkaç sene içerisinde eski?ehir i 1. ligde görürseniz hiç ?a??rmay?n.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Geçen hafta arasi Inegölspor ile oynan maçtan tribün görüntüleri

Bu da daha önceki hafta oynanan EsEs - Alanya (2-0) maçinda tribünler

onurkaradeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

abi varya su resimleri görünce deli oluyorum o stad da ne günlerim geçti bee ne takimlari dize getirmistik orda basta sakarya olmak üzere[img]smileys/smiley19.gif[/img]ahh kizlicikli ahh [img]smileys/smiley19.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı onurkaradeniz Nickli Üyeden Alıntı
    abi varya su resimleri görünce deli oluyorum o stad da ne günlerim geçti bee ne takimlari dize getirmistik orda basta sakarya olmak üzere[img]smileys/smiley19.gif[/img]ahh kizlicikli ahh [img]smileys/smiley19.gif[/img]

Onur sen Es-Es'te mi oynuyordun?

onurkaradeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

evet abi[img]smileys/smiley9.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Ben de diyordum ki sana kanim baska bir isindi, nedendir [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

simal yildizi..burada misiniz??

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Selam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)