Sayfa 19 Toplam 120 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 17 18 19 20 21 29 69 119 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2988 adet sonuctan sayfa basi 451 ile 475 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Eskişehirspor

Kazım Uzunboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Es-Es Yıldıray'dan umutlu!

Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal'dan Yıldıray Baştürk transferiyle ilgili umut dolu bir açıklama geldi !.. Bu sene kadrosuna Ümit Karan başta olmak üzere bir çok önemli ismi katan Es-Es'te herkes Yıldıray Baştürk'ün transferini bekliyor !..

Başkan Halil Ünal, yurtdışı kampından dönüşte yaptığı açıklamada Yıldıray'ın transferini de gerçekleştireceklerine olan inancını dile getirdi. Almanya'da bulunduğu sırada Yıldıray Baştürk ile transfer konusunda görüşme yaptıklarına değinen Ünal "Yıldıray Baştürk'e 3 yıllık anlaşma imzalamak için önerimizi sunduk" dedi. Kendilerinin tekliflerini sunduğunu ve artık son sözün Yıldıray'da olduğunu ifade eden Başkan Ünal, "Bu transferin olumlu sonuçlanacağını düşünüyorum. Bu konuda üç gün süre istendi. Gelecek cevaba göre bu transferi noktalayacağız" diye konuştu.

Bu arada Başkan Ünal Almanya ve İsviçre'de iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini de söyledi. Takımla birlikte Türkiye'ye dönen Ünal, bu yıl transfer ettikleri Ümit Karan, Ragıp Başbağ, Atilla Koca, Adem ve Veysel Sarı ile Mehmet Yılmaz'ın kamp döneminde takıma çok çabuk uyum sağladıklarını kaydetti.

Ünal, Ankara'da düzenlenecek TSYD Ankara Şubesi 4'lü Futbol Turnuvası-TBMM 90. Yıl Kupası maçlarına katılacaklarını ifade ederek, Turkcell Süper Lig'de karşılaşacakları Vestel Manisaspor ile de lige ''merhaba'' diyeceklerini söyledi.

Öte yandan, futbolcuların bir günlük iznin ardından yarın Eskişehir'de bir araya gelecekleri bildirildi.

ww.ligtv.com.tr
    Yaşamak Direnmektir!

Cezalı Üye mustafadinç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Eskişehirliyim ama Eses i günahım kadar sevmem her türlü numara var bunlarda tek gerçek Trabzonspor.

Murat TÜRKAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

abi kardeş kulüp es es yok diğer anadolu takımları bunlar hepsi yalan... bizim bizden başka dostumuz yok.. olsaydı bir önceki sene çok kötü durumnda idik bütün anadolu kulüpleri bizi yuhaladı kümeye diye bağırdı... o kadar sinirlendim ki anlatamam resmen beni kan boğuyordu.. şimdi es es öyledir bu böyledir benim umurumda değil... isterse anadolunun 2. şampiyonu olsun.. hiçbiri umurumda değil... sen sevgi gösterip el açacaksın adamlara onlar ise köstek olacaklar sana.. böyle bir şey yok.. biraz kötü durumda olsan herkes sırtından vuruyor..o yüzden anadolu takımları onlar bunlar yalan...ha buda demek değildir rakip takımlara küfür edelim kırıp geçirelim.. ama bizden uzak dursunlar... başka bişey istemiyorum..

Mira_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ahhh ahhh 2 senedir Yıldıray diye diye dilimde tüy bitti.
    Eskişehirspor'u severim.Sanırım Yıldırayın Türkiyede bir tek Eskişehire gitmesini hazmedebilirim.
    Hayırlısı olsun bakalım.
    Sadece Şenol Güneş,bir tek Şenol Güneş

tuncay1984 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

yildirayi almanyada gören mi var ki
    adam leverkusende biraz top oynadi
    ondan sonra gittigi takimlarin hic birine faydasi yok
    hep sakat
    [T][S]

ÖmerFarukYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı tuncay1984 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yildirayi almanyada gören mi var ki
    adam leverkusende biraz top oynadi
    ondan sonra gittigi takimlarin hic birine faydasi yok
    hep sakat
    Yuh artık..

EĞİTİM ŞART!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uğurtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Eskişehirli Anderson Seule gitmiş.. Şenol hoca süper lig'den bir transfer daha yaptı..

Kaynak:haber61.com
    Bir Gün Mutlaka Aslına Döneceksin. Dönmek Zorundasın. Bu Senin Genlerinde var...

Nereden
    Bursa

Es es i gıdım sevmem kardes mardes aya bos ayak. bes para etmez taraftarları var

Murat GENEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ey gidi Es-Es..Bu hafta Bursa maçında taraftarlar birbrine girmiş forumlarda,maçta..Es atkıları ,Bursa Ankaragücü atkıları yakılmış..nerde 06-16-26

Hüseyin Kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bursa taraftarları Eskişehir sokaklarında gayet rahat geziyorlardı,bi sorun yoktu maçtan önce.
    İngiltere'de ay yıldızlı bir takım var,Portsmouth! http://www.portsmouthfc.co.uk/
    Ve Bordo Mavili Güzel Amblemli İngiliz Takımı http://theterras.co.uk/main.htm

https://twitter.com/HuseyinnKurt

Nereden
    Trabzon

Alıntı Hüseyin Kurt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bursa taraftarları Eskişehir sokaklarında gayet rahat geziyorlardı,bi sorun yoktu maçtan önce.
    forumlarını bi gez istersen

Bizimd.bakır yenilgisinden büyük sevinç duymuş esesliler..tabi sen 5-6 dan aşagı atmazsan bir takıma nefretini kazanmış oluyorsun dogal olarak...

OYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Anadolu birliğinden bahsederler Trabzonspor'a ana avrat küfür ederler Bursa , Ankaragücü çoğu böyle hepsi için demiyorum arada delikanlı mert takımlar var geçen sene Kocaeli'yi kardeş ilan etmiştik yaptıkları kepazeliği herkes gördü sanırım bu tür takımların aralarında hep kavga var Trabzonspor taraftarına fiziksel olarak saldıran grup gördünüzmü çünkü bize sataşanların sonlarının ne beklediğini biliyorlar kimseyle kardeş değiliz gerektiği zaman öyle İstanbul yalakalığı yapıyorlar ki anlatamam yok Bursa çakısı yok Ankaragücü satır yok Eskişehir sopası klavye erkekliği bunlar nefret ediyorum hepsinden
    Konu OYılmaz tarafından (20.08.2009 Saat 16:03 ) değiştirilmiştir.
    Kazimişi gzas vorert

Nereden
    Trabzon

Sürmene bıçagı var mı ötesi öyle taraftar uydurması değil bu bıçaklar bir de

Es-Es Trabzon'da çogu kişi sever hele 25-30 yaş üstü kesim..Saygı duyarlar onlara..Ama gelin görünki 12-13 yıl Tsl'nin uzagında kalan Es - Es 'te taraftar profili çok değişmiş nesil kayması olmuş..Yazık olmuş..Es Es kesinlikle eski Es Es değil

Samet Türkmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bu takımların taraftarları kendilerini seve seve bize oyuncak ediyor. Başarıları yok ama bize rakip hepsi Hersene onlarla şampiyonluk yolunda mücadele veriyoruz.

Nereden
    Trabzon

Bu hafta atkıları almışlar falan tribün şovları baya güzeldi.

Nereden
    Ankara

Eskişehirspor durmayacak

Anadolu derbisinde Bursa'yı deviren Eskişehirspor, Belediye karşısında da gözünü zafere dikti. Kırmızı Şimşekler'in hocası Çalımbay iddialı konuştu: “3 puan yine bizim olacak”.

Sezon öncesinde hedefini ilk 5 olarak belirleyen Eskişehirspor, Bursaspor’un ardından rotayı İstanbul Büyükşehir Belediyespor’a çevirdi. Geçtiğimiz hafta Anadolu derbisinde Timsah’ı deviren Kırmızı Şimşekler, Belediye’yi mağlup edip galibiyet serisine başlamak istiyor. Kırmızı-Siyahlılar, dün karayoluyla İstanbul’a gelirken, teknik direktör Rıza Çalımbay oldukça iddialı açıklamalarda bulundu. Oyuncularının oldukça formda olduğunu belirten başarılı çalıştırıcı, “Kazanmayı alışkanlık haline getirmeliyiz. Rakibimiz de bizim gibi formda, ancak futbolcularıma güveniyorum. Evimize 3 puanla döneceğiz” dedi.
    Volkan Yaman zirvesi
    Eskişehirspor, Belediye maçının hazırlıklarını tamamlarken transferde de hareketli saatler yaşıyor. Uzun süredir Galatasaraylı Volkan Yaman’ı transfer etmek için görüşmelerini sürdüren Kırmızı Şimşekler, bu oyuncuyu renklerine bağlamak için Galatasaraylı yöneticilerle görüşecek. Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Halil Ünal, “Bu transferde sona geldik. Ufak tefek pürüzleri çözeceğiz” dedi.
    M.Ali Sabuncu

www.fanatik.com.tr
    Yaşamak Direnmektir!

bangkook_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

19 sayfayıda okudum. seneye eskişehir de okuyacam. ve orda ts formamla dolaşmak istiyorum. es es ede büyük saygım sempatim vardır. çünkü anadolu daki ilk kıvılcımı çakmışlardır. olaylardan sonraki özür benim için yeterlidir. belki bundan sonra aradaki bağı kuvvetlendirmek için bişeler yaparız.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Emirhan Ömeroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu takımı severdim şimdileri sevmiyorum.
    "Kocaeli bizi ilk maçta 1-0 yendi. 'Hamsinin kafasını ezdik' başlığı attılar. Gazeteleri soyunma odasına astım. 20 dakikada skor 5-0 oldu. Bizde öyle bir güç vardı o zamanlar."
    Ali Kemal Denizci

Nereden
    Ankara

Karan görüşme odasına...

4 haftada 8 puan toplayan Eskişehirspor'da, teknik direktör Rıza Çalımbay'ın henüz golle tanışamayan Ümit Karan'la dün özel bir görüşme yaptığı belirtildi

Tecrübeli hocanın, yıldız golcüye, “Futbolundan memnunum, ancak ben de taraftarlar da senden gol bekliyor. Sana güveniyoruz” dediği öğrenildi.

www.fanatik.com.tr
    Yaşamak Direnmektir!

Nereden
    Ankara

Alıntı bangkook_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    19 sayfayıda okudum. seneye eskişehir de okuyacam. ve orda ts formamla dolaşmak istiyorum. es es ede büyük saygım sempatim vardır. çünkü anadolu daki ilk kıvılcımı çakmışlardır. olaylardan sonraki özür benim için yeterlidir. belki bundan sonra aradaki bağı kuvvetlendirmek için bişeler yaparız.
    Sen yine de dikkatli ol bence. Geçen sene çıkan olayların tam ortasındaydık desem yeridir. Yine içlerinden çıkacaktır aynıları.
    Yaşamak Direnmektir!

bangkook_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

eyvallah. dikkatli olurum.

Öncelikle herkese merhaba.Ben ankara da yaşayan bir ESES taraftarıyım.Yaşım genç olduğundan ESES-TS taraftarı arasında yaşanmış olayları pek bilmem.Bildiğim bir şey varsa o da TS'nin kazanmaya ihtiyacı olmadığı bir maçta bizi gol yağmuruna tuttuğudur.Ama duyduğum kadarıyla TS taraftarı o maçta futbolcularını ıslıklamış ve gollere sevinmemiştir.Yani benim bu maç yüzünden Trabzonspora bir nefretim yok.Geçen sene Trabzonla oynadığımız ilk maç deplasmandaydı.TS futbolcuları ve hakem bütün ESES'lileri çileden çıkarttı.Hakkımızın yendiğini düşünüyorum.İkinci maç Eskişehirdeydi ve bende maçtaydım.Taraftarımızda hem Trabzondaki maçın gerginliği hemde geçmişin intikamı düşüncesi vardı(malesef).Trabzonlular bize sevgi gösterisinde bulundu ama ne yazık ki bizden aynı yönde bir karşılık gelmedi.
    Ben Trabzonluların Eskişehire sempati duyduğunu yeni yeni öğreniyorum ve bende aynı hedefte olduğumuz için TS'ye sempati duymaya başladım.Anadolunun iki büyük takımı arasında dostluk olmasını tabiki isterim ama bazı Trabzonlu ve Eskişehirli insanlar kıyaslama yapıyorlar.İki takımda anadolunun en büyük kulüpleridir.Aradaki fark ise ESESin önü pis oyunlarla kesilmiştir Trabzon ise amacına ulaşmıştır.
    Trabzonspora başarılar
    Saygılar...

danger00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hoşgeldin.
    O bahsettiğin, sizi farklı mağlup ettiğimiz maçta bizim küçükte olsa şampiyonluk durumumuz vardı.(avarej devreye giriyordu yanılmıyorsam)
    Ancak fb nin oynadığı karşılaşmayı önde götürdüğü ve bütün umutların tükendiği andan sonra bizim attığımız gollere tepki gösterilmiştir, doğrudur.

Söylediğin gibi belli bi çoğunluk sempatiyle bakar Eskişehire.
    Geçen seneki Trabzondaki karşılaşmada da gelen taraftarınız en iyi şekilde karşılanmış ve misafir edimiştir.
    Maçtaki hakem hataları sizin tepkinize neden olmuş olabilir, çok doğal karşılıyorum.
    Eskişehirdeki maçta da bu nedenden ötürü istenmeyen şeyler yaşanmış olabilir.
    Bundan sonra böyle nahoş olayların yaşanmayacağını düşünüyorum, Eskişehirspora da bizimle oynadıkları karşılaşmalar dışında başarılar diliyorum

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

her maca kazanmak icin cikilir sahaya. atabildigin kadarda atarsin.
    bundan sonra o zaman iddaasi olmayan takimlar maclara cikmasin bari

Alıntı 28TS61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    her maca kazanmak icin cikilir sahaya. atabildigin kadarda atarsin.
    bundan sonra o zaman iddaasi olmayan takimlar maclara cikmasin bari
    Ben zaten Ts kazanmamalıydı demedim, kazanmaya ihtiyacı yokmuş ve bu nedenle bazı ESES taraftarları intikam düşüncesinde dedim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)