Sayfa 13 Toplam 120 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 11 12 13 14 15 23 63 113 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2988 adet sonuctan sayfa basi 301 ile 325 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Eskişehirspor

Murat GENEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Eskişehir taraftar forumununda Trabzonspor başlıgını okudumda üzüldüm gerçektende..bazı yorumlar gerçekten üzücü..Sempati duyan bir çogunlukta var tabi..ama son yıllarda ist'e benziyor yorumu beni çok şaşırttı..saçmada bulmadım değil..96'da 7-0 lık maçtan bahsediyorlar ama bilmiyorlarki taraftarların hiçbiri o gün Es-Es'e 7 atmasını istemezdi..bence biz onları daha çok seviyoruz(forumda bize duyulan ilgi ve yorumlara baktıgımda..) okuduklarım şaşırttı ve içimdeki ilgi ve sempatiyi azalttı açıkcası..

TSezgin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

aynen bende üzüldüm. eskisehirlilerin bukadar bize kin duyacagini tahmin etmiyordum.

her hafta eskisehirin ne yaptigini merak ederim, seftalileri yendiler diye bu hafta cok sevinmistim, cikisa gectiler diye, gerisi gelecek diye...

Trabzonspora kardes gördügüm tek takimdi eskisehir, ama bukadar beklemiyordum sok oldum gercekten.

biz Anadolu kulübü degilmisiz. istanbul abileri falan gibi sacma sapan laflar. böyle birsey olabilirmi ya. su ligde en fazla cikmasina sevindigim kulüp eskisehirdi forumlarini okudukca üzülüyorum....

olsun yinede üzülsemde, bir Trabzonsporlu olarak insallah hak ettigi yerlere gelir eskisehir...

Oğuzhan Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

bu hafta 6 küsür oran verdi bastım eskişehire denizli yaktı benı

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

süpriz oldu eskişehirin kazanması bu hafta

Enes Ünal Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tro bursaya bu hafta iyi koydular ama iddaa yattı
    ...Allah'm Niyet Ettik 9.Şampiyonluğa...

Onur Recep Kıvrak !
    Yer Bordo Gök Mavi Biz Çıkınca Sahaya

unique - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Helal Es Es, Bursa'nın havasını bir çırpıda söndürdüler

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ayyyyyyyyyy ayollllllllllll bursasp0r bursasp0r
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Berk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Eskişehir toparlanmış gözüküyor.İlk haftalarda iyi oynayıp baya gol kaçırıyorlardı.Son 2 hafta yendiler bu talihsizliklerini.Umarım böyle devam ederler.İlk sene için ilk 10 Eskişehir için iyi sıra olur..
    ''Belki hiç birşey yolunda gitmedi ama hiçbir şey de beni yolumdan etmedi." | ECG

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bravo eskişehir bu akşamki 10 kişik mücadelen takdire şayandı....

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Es es ikinci ezik tende puan aldı helal be!
    .

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Tayfun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Es es ikinci ezik tende puan aldı helal be!
    Yenebilseydi daha iyi olacaktı ama olsun..

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

evet galibiyet daha iyi olurdu ama bunada şükür

Bahattin Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

helal olsun es ese hakem yine febeyi kurtardı
    Belki Çoğu Şey Yolunda Gitmedi, Ama Hiçbir Şey Beni Yolumdan Edemedi.

Delhorno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaşlar sayıları çok fazla olmayan tsyi sevmeyenler yüzünden tüm es es taraftarını aynı kategoriye sokmak doğru değil. Bu durum her takım için geçerlidir. Bizim candost olduğumuz takımların taraftar forumlarına girin bakın, orada da bu tür yorumlara rastlayacaksınız. Örnek mi? dost bildiğimiz rize taraftarları arasında bizden nefret eden hala birçok kişi olduğunu hepimiz biliyoruz. Ama, pireye kızıp yorgan yakma misali, biz bu hataya düşmeden, genele bakmayı öğrenmeliyiz. Şahsi kanaatim, es es taraftarının ezici çoğunluğunun bizimle aynı dostane görüşü paylaştığı aşikardır. Ne de olsa aynı kategoride, yani Anadolu kulübü satatüsündeyiz ve aynı amacı taşıyoruz. Söylemlerimizde aynı değilmi : HER ZAMAN HER YERDE ANTİİSTANBUL.

Onlarda biliyorlarki, bugün bize yapılanlar ( üç kıskardeş tarafından) yarın onlar da şampiyonluğa oynayacakları zaman ( inşallah oynar) es es'e yapılacaktır. Demem o ki, nasıl ki İstanbul kulüpleri kendi içinde rakip, ama anadolu işin içine girdiği zaman biranda kanka oluveriyorlarsa; biz de onlar gibi olmasa da birbirimizi tutmalıyız. Es es i başarısından ötürü kutluyorum. Tebrikler.

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Eskisehirspor'u tebrik ederim. Fenerbahce yine hakeme dua etsin. Eskisehirspor bugün galip gelecekti ama topun cizgiyi gecmedigi gerekce gösterilerek verilmedi gol. Türkiye'de malesef her zaman hak yeniyor. Eskisehir gibi köklü, mazisi basarili ve tribünleri dolu olan bir kulübü her zaman bu ligde görmek isterim. Süper lige ciktigi zaman da sevinmistim.
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli.

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Murat_1461 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eskişehir taraftar forumununda Trabzonspor başlıgını okudumda üzüldüm gerçektende..bazı yorumlar gerçekten üzücü..Sempati duyan bir çogunlukta var tabi..ama son yıllarda ist'e benziyor yorumu beni çok şaşırttı..saçmada bulmadım değil..96'da 7-0 lık maçtan bahsediyorlar ama bilmiyorlarki taraftarların hiçbiri o gün Es-Es'e 7 atmasını istemezdi..bence biz onları daha çok seviyoruz(forumda bize duyulan ilgi ve yorumlara baktıgımda..) okuduklarım şaşırttı ve içimdeki ilgi ve sempatiyi azalttı açıkcası..
    Ben de gördüm o yazilari. Eskisehirspor'u bir cok Trabzonspor taraftari gibi ben de severim ama tabi öyle bir kac cürük elmayi görünce insanin cani da SIKILMIYOR degil. Bunun yaninda Trabzonspor icin iyi dileklerde bulunan ve sampiyon olmasini isteyen Eskisehirsporlularin oldugunu da göz ardi etmemek gerekiyor.
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli.

Misina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Maçı 90 dakika canlı izledim.İsim misim demeden canla başla mücadele ediyor eskişehir.10 kişi oynayan sanki fenerdi.Tebirkler es es
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Başımdan Mezarlığın,
    Seher Aydınlığında Taze İnsan Yanık Benzin Kokusu

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

Eskişehir taraftarıyla ilgili hislerim dün duyduğum birkaç şey sonrası değişmiş durumda, en azından şimdilik.
    Şehirde Trabzonspor formalı, atkılı insanları dövmeyi kendilerine yakıştırıyorlarsa bir Anadolu kulübü olarak, daha da bir şey demiyorum.

Nereden
    Almanya

Alıntı Gamze Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eskişehir taraftarıyla ilgili hislerim dün duyduğum birkaç şey sonrası değişmiş durumda, en azından şimdilik.
    Şehirde Trabzonspor formalı, atkılı insanları dövmeyi kendilerine yakıştırıyorlarsa bir Anadolu kulübü olarak, daha da bir şey demiyorum.
    buna benzer olaylar kardes olarak gördügümüz rize dede yasaniyor

Nereden
    Almanya

Alıntı Gamze Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

bu haber dogruysa yaziklar olsun...

bizi anadolu takimindan bile saymayan, bunu forumlarinda dile getiren bazi eskisehirliler... Siz bide Eskisehirspor formanizi giyip Trabzona gelin, bakalim sizin bize davrandiginiz gibimi davranilacak size...

Trabzonda hertürlü Anadolu kulübü formasini herkes giyebilir... Trabzonda giyemeyecekte baska nerde giyecek... heleki Eskisehir. istanbul ezikleri haric...

TRABZON ve TRABZONSPOR degismez, misyonu bellidir... 1967den beri...

yazik ediyorlar... Bizim onlara dost oldugumuz kadar onlarda bize olsalar, degil küme düsmeye el ele her sene sampiyonluga oynariz beraber...

böyle yapdikca kaybeden onlar olur. bizde kaybederiz, neyimi? simdiye kadar süper ligde zaten azinlikta olan acik dost takimlarimizdan birisini...

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ufacık istisnalara bakıpta koca camialara yanlış gözle bakmamak gerekir.
    Eskişehir dik duran süperligi gerçekten hak eden bir camiadır.

Eskişehirdeki Rizedeki anti Trabzonluları örnek veriyoruzya hani, siz biliyormusunuz Sebatsporluyum diyipde Trabzonspor Sebata futbolcu vermiyor diye Trabzonspora cephe alan Sebatsporluları...
    işte numunelikde olsa böyle tipler var . ciddiye almamak gerek. zaten psikolojileri incelendiğinde normal olmadıkları görülüyor . çok ciddiyim.

Sebatsporun Süper Lige çıktığı sezon TS- Sebat maçı var Avni Akerde.
    Maratondayız. bitane dangalak Sebatsporlu olduğunu iddaa eden bi denyo çıldırıyo. niye Trabzonsporun golüne tribünler daha fazla bağırmış. niye Sebatspor gol attığında ses okadar çıkmamış. tribünlere kıza kıza çıktı stattan
    herkes bu manyak ne diyo diye peşinden güldü adama. böylede rahatsızlar var yani. düşünün.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

eskişehirsporun ortaya koyduğu mücadelenin maalesef takımımız yarısını dahi gerçekleştiremiyor.son üç maçlarını izledim ve oynadıkları futbolu kıskandım!!

Nereden
    Almanya

Alıntı Tolpaş61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eskişehirsporun ortaya koyduğu mücadelenin maalesef takımımız yarısını dahi gerçekleştiremiyor.son üç maçlarını izledim ve oynadıkları futbolu kıskandım!!
    renkdas iki takimi ayni tutamazsin...

eskisehirspor kapali takimlara karsi oynamiyor. fener eskisehire kapali oynamaz, futbolcular motve olmaz... cinconda ayni sekilde...

ama biz öyle degiliz. herzaman kapali defanslari acmamiz gerekiyor. öyleki jimnastikciler ve cincon maclarini gördük... jimnastikciler bize karsi atak yapmaya cekindi, cincon belesten gol bulana kadar istanbulda saldiramadi, sistem bile degistirdi...

mücadele konusunda haklisin... bizde bazi futbolcular isteksiz davraniyor...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Eskişehirsporun taraftar forumlarını epey bir süredir takip ederim.Genel anlamda Trabzonspor hakkında olumlu düşüncelere sahiplerdir.Yukarıda murat_1461 arkadaşımızın yazısında bahsettiği ve şaşırdığı ''git gide İstanbul takımlarına benziyorlar'' lafında kısmende olsa doğruluk payı vardır.

Devlet desteğiyle şampiyon oldular deyip burda tepki koyan bizlerken Gökhan Ünalın imza töreninde bakanların olmasına ses çıkarmadık.

Eskişehir taraftarı bence Süper ligin en kaliteli taraftarıdır.Aralarında bizleri sevmeyenlerinde olması gayet normaldir.Fakat bilip bilmeden tek bir kişinin yazdığı yazıya bakıp iki takım arasında bir şey varmış gibi göstermek yanlış bir davranıştır..Son haftalarda aldıkları sonuçlarıda göz önüne alırsak Eskişehir bu lig için bir renktir lafının ötesine geçmişlerdir.

h@msi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı LazAnisT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eskişehirsporun taraftar forumlarını epey bir süredir takip ederim.Genel anlamda Trabzonspor hakkında olumlu düşüncelere sahiplerdir.Yukarıda murat_1461 arkadaşımızın yazısında bahsettiği ve şaşırdığı ''git gide İstanbul takımlarına benziyorlar'' lafında kısmende olsa doğruluk payı vardır.

Devlet desteğiyle şampiyon oldular deyip burda tepki koyan bizlerken Gökhan Ünalın imza töreninde bakanların olmasına ses çıkarmadık.

Eskişehir taraftarı bence Süper ligin en kaliteli taraftarıdır.Aralarında bizleri sevmeyenlerinde olması gayet normaldir.Fakat bilip bilmeden tek bir kişinin yazdığı yazıya bakıp iki takım arasında bir şey varmış gibi göstermek yanlış bir davranıştır..Son haftalarda aldıkları sonuçlarıda göz önüne alırsak Eskişehir bu lig için bir renktir lafının ötesine geçmişlerdir.
    Devlet destegi olayina kizacak kadar kafalarinin calistigini sanmiyorum, nitekim Eskisehirli bile olmayan maliye bakani bu heriflere sunu alicaz, bunu aliriz tarzi sov yaparken hepsi saksakliyordu. Onlarin bizi sevmemesi tavsan daga kusmus dagin hesabi olmamistan baska birsey degil.
    Ciktiklarina ben de sevindim ve ligde suana kadar yaptiklari da takdire sayan. Tavirlarini ise oynadigimiz macta goruruz, ona gore "kardes" olup olmadiklarini anlariz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)