Sayfa 12 Toplam 120 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 10 11 12 13 14 22 62 112 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2988 adet sonuctan sayfa basi 276 ile 300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Eskişehirspor

eskisehirli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

inşaallah bu sene şampiyonluğa ulaşırsınız seneyede biz
    EFSANE GERİ DÖNDÜ... Trabzonspor'a yeni sezonda yürekten başarılar...

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Es Es'in gözü transferde

Eskişehirspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, 6 transfer daha yapmak istediklerini söyledi.
    Bolu'nun Gerede ilçesinde kamp yapan Turkcell Süper Lig'in yeni takımlarından Eskişehirspor, Avusturya'ya gitmeye hazırlanıyor.

Gerede kampını değerlendiren teknik direktör Rıza Çalımbay, kampın her açıdan çok iyi geçtiğini ifade ederek, "Çalışma şartları her açıdan mükemmel. Ancak dezavantajımız, kamp sezonunu biraz erken açmamız oldu. Ligin en çok transfer yapan takımlarından biri sayılırız ama halen 6 eksiğimiz var. Bu transferleri de gerçekleştirmeye çalışacağız. Maç bölümlerine Avusturya'da hazırlanacağız. Hem lige hazırlık açısından hem de uyum sağlanması açısından Avusturya kampının çok iyi olacağını düşünüyorum. Oynayacağımız özel maçların hiç önemi yok. Sonuçlarının da önemi yok. Bizim için önemli olan lige kadar hazırlanmaktır. Avusturya'da 4, Türkiye'de ise 2 hazırlık maçı yapacağız. Bu sayede lige hazır bir hale geleceğiz" ifadelerine yer verdi.
    Kampta 4 yabancı futbolcunun bulunduğunu ifade eden Çalımbay, "4'ü de seyredip aldığımız oyuncular. Hepsinden de memnunuz. Biz transferlerimizi yaparken hem bugünü hem de yarını düşünerek yaptık. Ama 2 tane orta sahaya, 1 tane sol tarafa oyuncu almamız lazım ve forvete çok iyi bir oyuncu almamız gerekiyor. 6 tane daha oyuncu alıp transferi kapatmayı düşünüyoruz" diye konuştu.
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

Nereden
    Kocaeli

kardeş takım eskişehire başarılar

körf es_es

sağolasın sizede

Umut ÖZTÜRK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aslen Trabzon'luyum ancak, Eskişehir'de doğdum büyüdüm. İkametim istanbul. Trabzon'nun ve EsEs in İstanbul'daki maçlarını kaçırmam. Kalbimin diğer yarısında her zaman Eskişehirspor vardır. 96 dan beri çekilen özlem nihayet bitti. Şükürler olsun ESES süper ligde. Ancak şu saatten sonra çok dikkat edilmelidir. Eğer ESES ligde tutunabilirse ne ala ancak tutunamaz da düşerse süper lig yolu çok uzaklaşır.

Takımın taraftar kaygısı yok hermaç 20.000 kişiye oynayacak ve deplasmanlara en az 2000-3000 kişi gidecek. ESES taraftarını zaten kimse tartışamaz. Lakin şu bilinmelidir ki yönetimin ince eleyip sık dokuması lazım. Akıllı adımlar atılması lazım. Bu sezon ESES için çok önemlidir.

Yakışanda ESES in süper ligde kalıcı olmasıdır.

İstabul saltanatına ancak Trabzon ve EsEs gibi bünyesinde kolay kolay 3 istabul takımını barındırmayan şehir takımları yıkar.

Ne mutluki bana İstanbul'a kök söktüren 2 takımım var.
    Konu Umut ÖZTÜRK tarafından (17.07.2008 Saat 14:36 ) değiştirilmiştir.
    TRABZONSPOR

TRABZON - OF - GÜRPINAR (MAPSİNO)

valla yönetim pekte akıllı adımlar atmıyo gibi

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

eskisehirspor bu ligde kalici olmalidir.
    türk futbolunun eskisehir gibi sehir takimlarina ihtiyaci var.
    ama es esin transferde simdiye kadar olumlu adimlar attigini söyleyemem.
    bu gidisle isleri cok zor olacak.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Eskişehirspor ligde asansör takım olacak gibi görünüyor.Yalnız seyirci avantajını çok iyi kullanırsa işler değişir.

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

serkan adamım ya çok hırslı bir adamdır inşallah başarılı sezon geçirir eses'de
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

Gökhan Cebecioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ne oldu Dahmane kesin olarak bitti mi?
    Rock is life...

Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

EsEs Hırvat Slevan Belupo takımından Poljak'ı kadrosuna katmış. 83 doğumlu bir orta saha oyuncusu .

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hayırlı olsun o zaman es ese

İskender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kendi şehrinin takımını tutanlara karşı her zaman saygım var...

es es başarılar...
    Eskiden Sungu61 idi ....

futbalski60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ESKISEHIRSPOR, Interest for Youla
    23.07.2008 05.10 by Marco Gori read 203
    Eskisehirspor are tracking Lille 25 year old striker Souleymane Youla
    www.transfermarketweb.com
    Trabzon SK 1967
    #8 Adam Maher

KemalEROĞLU5961 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Eskişehirspor'un Süper Lig'e çıkmasına en az bir Es-es taraftarı kadar sevindiğimi belirtmek isterim öncelikle. Kardeşimiz Tatangalar alınmasınlar, geçen sene Sakaryaspor maçında da yerinde, statta destekledim Es-es'i! Ne yapabilirim yahu, kuzenim Eskişehirli, birçok Eskişehirli arkadaşım var, şehri, insanını, tribünlerini, anti-Bizans duruşlarını çok seviyorum. Ve bu ülkede Trabzonspor'dan sonraki en büyük şehir takımının Eskişehirspor olduğuna inanıyorum (Şehirdeki Eskişehirspor taraftarı/Bizans taraftarı oranının yüksekliğine dayanarak, nitekim açılan Fenerium şubesi her Allah'ın günü zarar verilmek suretiyle kapattırılmıştı). Ayrıca taraftarı Bursaspor'a yakın olsa da bir o kadar da bize yakın... Son olarak; Ankara'daki Es-es maçlarına ve Es-es'in 3 eziklerle kendi evinde oynayacağı maçlara üzerimde Trabzonspor formasıyla gideceğim günleri dört gözle beklediğimi de eklemek isterim.
    Konu KemalEROĞLU5961 tarafından (01.08.2008 Saat 14:17 ) değiştirilmiştir.
    Acıyla büyüyor içimizdeki Trabzonsporluluk, kalbimizi en derinden yakmaya devam ediyor... Serhat ve Bünyamin Abiler'i, Mesut'u ve Mami'yi unutmayacağız...

Fatih Ersoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Eskişehirin süperlig'e çıkması sevindirici
    Düşün mü, konuş mu, sus mu, unut mu ?
    **Latocan**

Osman Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bırakın artık bence Eskişehir'i.Onlar kardeşlerini bulmuşlar çoktan.Bu başlığın da kapatılmasını rica ediyorum.
    Colmandante

Sayın Osman yavuz... Bu başlık kapatılsın demişsin ama neye dayanarak söyliyorsun anlamadım bu sayfalarda illeki kardeşlik olacak diye bişey yok. Burda Eskişehirimin transferleri tartışılır konuşulur sevmeyen sevmez ama senin konuyu kapatma gibi istekler söz konusu olmaması lazım. Kişiler düşünür, topluluklar FİKİR ÜRETİR.....
    ayrıca bi arkadaşımız sormuş dahmane kesin bittimi diye. evet kardeşim umut kesildi artık

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

geldigi gibi düser diyenler yanılır sanırım iyi adamlar aldılar zaten düsmesinler düsmeyi hakeden o kadar takım varken..es es iyidir
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Eskişehirden herkese selam, inşallah aramızdaki maçlar iyi bir havada geçer, bazı arkadaşlar demişki Eskişehir asansör takım olur diye, biz varken bu takım düşmeyecek. ayrıca kadromuzda gayet ama gayet iyi . takıma yıldız almakla takım olunmuyor, geçen sene oftaşta ve belediyedede yıldız yoktu ama adamlar cayır cayır top oynadı. bu takımda böyle oynayacak. burdan yine yineliyorum bizim amacımız ligde tutunmak değil iyi bir yerde ligi bitirmek. sağlıcakla kalın
    SÖZDE DEĞİL ÖZDE ES-ES Lİ

Hotaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı eskisehirli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayın Osman yavuz... Bu başlık kapatılsın demişsin ama neye dayanarak söyliyorsun anlamadım bu sayfalarda illeki kardeşlik olacak diye bişey yok. Burda Eskişehirimin transferleri tartışılır konuşulur sevmeyen sevmez ama senin konuyu kapatma gibi istekler söz konusu olmaması lazım. Kişiler düşünür, topluluklar FİKİR ÜRETİR.....
    ayrıca bi arkadaşımız sormuş dahmane kesin bittimi diye. evet kardeşim umut kesildi artık
    Başlık neden kapanacak ki yeterince seviyeli ki seviyeli olduğu taktirde her başlık yürür.
    Şimdi alıntının nedenine gelelim, arkadaş sen Eskişehir'lisin ama mizah duygun aynı bizim memleketin ki gibi
    Kombineleriniz çok pahalıymış duyduğuma göre, umarım herşey gönlünüzce olsun seviyorum sizi

mustafaction - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

eskısehırın kardeslerı 061626 ankaragucu ve bursadır kapatın bu baslıgı lutfen gereksız

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

eskisehir bize her zaman yürekten destek vermistir...96 daki son macımızda eskisehirsporluların sahaya cıkarken actıkları pankart meshurdur...benim tanıdıgımm es-es lilerde trabzonsporu cok sever bende 2.ligde es-esin süper lige cıkmasını isterdim...yasadıgım yerin takımı samsunla bile mac yaptıklarında es-es i tuttum...sakarya icinde aynı seyleri hissediyorum keske onlarda cıksa....ben bu baslıktan rahatsız olmuyorum...en azından şimdilik...
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Alıntı mustafaction Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eskısehırın kardeslerı 061626 ankaragucu ve bursadır kapatın bu baslıgı lutfen gereksız

onların bizim kardeşimiz olmasıyla bu başlığın olması ne alaka ki? Türk futbolu adı altında açılmış, kardeşlerimiz vs altında değil. ayrıca diğer 3 malum takımında başlıkları varda( onlarla alakalı) o zaman onlarda olmasın. bu nasıl anlayıştır. bizde de bütün takımların başlıkları forumumuzda ama sonuçta kardeş vs olmamıza gerek yok
    SÖZDE DEĞİL ÖZDE ES-ES Lİ

Hotaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

2003-2004 sezonuydu sanırım. Maça zorlan şerlen yetiştim. Daha önce almış olduğum biletle stada girdim. Ağzı alışkanlığı ev sahibi maraton diyerek biletimi almıştım. Bir baktım etraf sarı lacivert benim üzerimde bordo mavi forma. Oturdum maçımı seyrettim maçı 0-2 kazandık. Emre Toraman güzel bir gol atmıştı o maçta Ankaragücü taraftarı bu sene şampiyon anadoludan diye bağırdı...Yorumsuz...
    Konu Hotaman tarafından (21.02.2009 Saat 12:48 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)