Sayfa 110 Toplam 110 Sayfadan BirinciBirinci ... 10 60 100 108 109 110
Toplam 2749 adet sonuctan sayfa basi 2,726 ile 2,749 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor TV

tlotwat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Eğer doğru düzgün yapılırsa youtube kanalı bizim her türlü işimizi görür üstüne adsense ile bağlantısı yapılırsa kanalın çok ciddi paralar bile kazanılabilir yıllık milyon dolarlardan bahsediyorum

Nereden
    Trabzon

Trabzonspor tv ne zaman açılacak bilgisi olan var mı? Kaç yıldır bekliyoruz

SM-T710 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mustafa ÖZDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Kahraman Kakmazoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor tv ne zaman açılacak bilgisi olan var mı? Kaç yıldır bekliyoruz

yalan oldu

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Youtube kanalı gelişimine böyle hızla devam ederse tv kanalı için ekstra masraf yapmaya gerek kalmayacak. Zaten sektör nete kaymaya başladı iyiden iyiye. Medya devi şirketi sahibi yöneticilerimiz var, topu onlara bırakıp arkamıza yaslanalım.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Mert Zaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Youtube kanalı biraz daha içerik olmalı canlı yayınlar futbolcularla röportaj vb.
    #50 Jackson Avelino Coelho
    #7Miroslaw Szymkowiak
    #61 İbrahima Yattara

cewat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mert Zaman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Youtube kanalı biraz daha içerik olmalı canlı yayınlar futbolcularla röportaj vb.
    Kesinlikle katılıyorum. Ayrıca özellikle altyapı takımlarının önemli maçları canlı yayınlanabilir. Maliyeti çok olmayan, aksine çok izlenecek bir içerik hemde..
    Sadece Trabzonspor..

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı cewat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle katılıyorum. Ayrıca özellikle altyapı takımlarının önemli maçları canlı yayınlanabilir. Maliyeti çok olmayan, aksine çok izlenecek bir içerik hemde..
    bunu neden yapmadiklarini sordum

baski olusmasini istemiyorlar, onda resmi sitede gol atan cocuklarin bile ismini yazmiyorlar...

Alıntı cewat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selçuk bu bana biraz yanlış gibi geldi. Tabii ki baskı oluşmasını istemeyiz ancak Avrupa takımları sürekli olarak yayınlıyor ve resmen ön plana atıyorlar bazı yerlerde. Facebook'da mesela La masia sanırım Barcelona'nın en çok paylaşım yaptığı konudur. Bence bir tersini denemeliler..
    ispanya ve ingiltere öyle

almanya, fransa, belcikada yok

bizin altyapi kordinatörüde almanyada yetisdiginden böyle olmasini yadirgamiyorum

dogru yada yanlismi diye bir fikrimde yok

ben olsam arda akbulutla bir yildizin yolu adinda reality sov yaparim...
    bence ilgi ceker
    Konu selcuk tarafından (05.05.2017 Saat 09:07 ) değiştirilmiştir.
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

cewat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

baski olusmasini istemiyorlar, onda resmi sitede gol atan cocuklarin bile ismini yazmiyorlar...
    Selçuk bu bana biraz yanlış gibi geldi. Tabii ki baskı oluşmasını istemeyiz ancak Avrupa takımları sürekli olarak yayınlıyor ve resmen ön plana atıyorlar bazı yerlerde. Facebook'da mesela La masia sanırım Barcelona'nın en çok paylaşım yaptığı konudur. Bence bir tersini denemeliler..
    Sadece Trabzonspor..

murmut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ispanya ve ingiltere öyle

almanya, fransa, belcikada yok

bizin altyapi kordinatörüde almanyada yetisdiginden böyle olmasini yadirgamiyorum

dogru yada yanlismi diye bir fikrimde yok

ben olsam arda akbulutla bir yildizin yolu adinda reality sov yaparim...
    bence ilgi ceker

Bence takimdan tek bir kisiyi ön plana atmamak lazim. Birde format "Bir Yildizin Yolu" olarak lanse edilirse cocuk iyice baski altinda kalabilir.

Ama reality sov formati fikir olarak bence cok iyi, örnek olarak U16 takimina sezon basi kampindan türkiye sampiyonasina kadar bir kamera eslik etse (antrenman, soyunma odasi ve mac görüntüleri cekse) ve haftalik videolar Youtube'a yüklense bence cok güzel olur.

Nereden
    Amasya

Alıntı murmut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence takimdan tek bir kisiyi ön plana atmamak lazim. Birde format "Bir Yildizin Yolu" olarak lanse edilirse cocuk iyice baski altinda kalabilir.

Ama reality sov formati fikir olarak bence cok iyi, örnek olarak U16 takimina sezon basi kampindan türkiye sampiyonasina kadar bir kamera eslik etse (antrenman, soyunma odasi ve mac görüntüleri cekse) ve haftalik videolar Youtube'a yüklense bence cok güzel olur.
    abarti bisey olmasi gerekmez

bu seviyede

sadece 6 ayda bir degilde her ay bir program

bütün takim olmaz bence, her yas grubundan 1 tane olsa daha iyi olabilir

yakinda bu fukri sikeciler yaparsa sasirmam, calmadiklari fikir kalmadi zaten...

Ünal Karaman

murmut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

abarti bisey olmasi gerekmez

bu seviyede

sadece 6 ayda bir degilde her ay bir program

bütün takim olmaz bence, her yas grubundan 1 tane olsa daha iyi olabilir

yakinda bu fukri sikeciler yaparsa sasirmam, calmadiklari fikir kalmadi zaten...
    Bende aynen bunlari düsünüp, iyi olmaz diye yazmistim
    "Projekt Profi" formatinda yer alan cocuklar arasinda sadece Jonathan Tah dogru düzgün bir kariyere sahip digerleri fos cikti.

Nereden
    Amasya

Alıntı murmut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende aynen bunlari düsünüp, iyi olmaz diye yazmistim
    "Projekt Profi" formatinda yer alan cocuklar arasinda sadece Jonathan Tah dogru düzgün bir kariyere sahip digerleri fos cikti.
    bence bakis acin yanlis

tah star, ama profesyonel hepsi oldu

en üst seviyede olamayacagi normal olan
    lise sampiyonlari en güzel örnek bu konuda
    bir yazici en üst seviyede, furkan tas 4. kaleci, mücahit cakir sakaryada, mehmet yesil istanbulspor

bu is böyle

önemli olan prof olmak, bence

Ünal Karaman

Nereden
    İstanbul

Bence altyapı maçlarımızın yayınlanması gerekıyor.Bu yasta baskı altında oynamayı,baskıyla mucadele etmeyı ogrenmelıler.Varmı bılmıyorum ama altyapımızda psıkologda çalıştırmalıyız.
    Avrupada bu sekılde yapmayanlar bu konuyu başka yontemlerle halledebılıyorlar ama bız yapamıyoruz.

Sonra 12 yasında bunları öğrenmeyenler 20 yasında a takımda sapıtıyor

tRaiNer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

https://www.youtube.com/watch?v=FzcJI0SZH6Q

Bundan sonra neyim var ? İki sevdalığım: Biri koyunlarım diğeri Trabzonspor...

Ömründe ilk defa yüreğindeki sevdanla maça geliyorsun onda da gönül verdiğin takım mağlup oluyor.

Olsun be Ali amca biz bu takımı kupalarıyla sevmedik ki...
    Haddini bilen merttir. Vatan bölünmez tektir. Cumhuriyet içinde cumhuriyet kuran 'Namerttir.' Ne Mutlu Türk'üm diyene!..

MertcaN.K.*61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bence altyapı kesinlikle tv program o tarz bişey yapılmamalı. Bizim sosyo ekonomik kültürel koşullarımız buna uygun değil.

İspanya ve İngiltere kurumsallık ve kolej, akademi düzeyinde bu işleri yapıyorlar. O altyapıda oynayan çocuklar gençler gerek aldığı eğitim destek herşey çok çok farklı.

Bizde böyle bir kültür ve sistem yok. Daha hem okul hem spor bir arada problemsiz götüren bir sistem bile geliştiremedik. Genç sporcular aldıkları rapor izin ya da öğretmenlerinin insiyatifi kolaylık sağlamasıyla bu ikisini bir arada götürmeye çalışıyor.

Bizde maçlar canlı yayınlanıp onlara özel lig tv quiz tarzı programlar yapmak onları motive etmekten çok zarar getirir. Çünkü şimdiki gençler daha şimdiden hiçbir yere tv yayın vb. çıkmadan abilerine özenip tek tipleşiyor.

Hemen herkes röfleli uzun saç kısa dar paça pantolon ve kırmızı turuncu parlak nike airmax elinede en son çıkan iphone hayali kuruyor. Tek motive kaynakları çoğunun belki de bu saydıklarım.

Hepimiz genç ergen olduk o dönemler bir tv yayınına çıkmak maçları canlı yayınlamak bunların size getireceği popülerlik duygusu kontrol altına alınması çok zor ve sorumluluk duygusu ile ters orantıda gelişir.

Yani kısacası hoca insiyatifiyle ders geçip antremana yetişmeye çalışmak zorunda bırakan bir sistemde bu söyledikleriniz dışardan bakınca güzel gözükse de Türkiye özelliklede Trabzon özelinde çok zor.

Spor ve eğitim bir arada yürütülen sorunsuz bir sistem
    Profesyonel hayat koçluğu
    Psikolojik danışmanlık
    Kaliteli kişisel gelişim program ve aktiviteler
    Son derece oturmuş kurumsallık

Bu saydıklarım olmadan gelecek yayın program vari şeyler zararımıza olur düşüncesindeyim.
    O beğenmediğiniz, ötekileştirdiğiniz küçük şehrin, hepinizi korkutan büyük sevdası.

sifuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Son 1 yilda önemli şeyler oldu sosyal medya ve youtube kanali daha profesyonel yönetiliyor.
    Önerilere açık olmalılar mesela ben verilen haberlerde spiker eksikliğini hissediyorum. Ayrıca özel programlar yapılmalı a takım oyuncuları ile.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Beşiktaş Yönetimi, geçtiğimiz yıl yaklaşık olarak 5 milyon TL zarar eden BJK TV'yi kapatma kararı almış.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

Nereden
    Trabzon

Bu kanal hiç açılmayacak galiba satılmış istambul medyasını izlemeye devam. Yeral kanallardanda fayda yok bize oh ne güzel

angraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Faruk BERBER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beşiktaş Yönetimi, geçtiğimiz yıl yaklaşık olarak 5 milyon TL zarar eden BJK TV'yi kapatma kararı almış.
    bu devirde televizyon işletmek çok zor. TV yerine youtube kanalı daha da profesyonel yönetilebilir. Ne youtube kanalları var çoğu normal kanaldan daha iyi.

Mustafa ÖZDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bjk kanalı 5 milyon zarar ediyorsa yerel kanallar nasıl ayakta kalıyor

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şimdiki format baya iyi bence. Üzerine yukarıda denilenler gibi eklemeler yapılırsa çok daha iyi olur. Alt yapı oyuncularından ziyade Başakşehir'in Clichy ile yaptığı röportaj tarzında as takım oyuncuları ile haftalık röportajlar, direği vurma yarışları vs öncelikli yapılması gereken türde içerikler. Yabancı takımların yaptığı efsanevi golleri tekrarlama tarzı bir program da yapılabilir. Genç takımdan her hafta veya ay bir oyuncuyu tanıtmak, onunla röportaj yapıp hedeflerini öğrenmek falan kanala olan ilgiyi arttırır.

Birde hazırlık maçlarında falan seviye atladık resmen kabul ama mesela birisi maçı anlatsa falan çok mu zor acaba? Yanlış şeyler söylemesinden falan mı korkuyorlar? Koyalım bir tane kanal muhabiri gitsin oyuncularla falan konuşsun. Hatta lig maçlarında tvden kendi izleyip bize maçı bile anlatabilir

Son zamanlarda bir kaç video trendlere girmeye başladı. Zaten hali hazırda buraya bir yatırım yapılmış durumda. Bu işe hiç girmesek yapılmaması sorun olmaz ama madem girdik hakkıyla yapalım değil mi..

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bursa tv varken bizim hala tv miz olmamasi ayip birsey Trabzonspor tek futbol degil altyapi da tv lerde seyredile bilir diger branslarda. Futbol da alt yapimaclarini istanbul takimlara oynarken tv de az seyredebiliyoruz.
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

başlık 14 sene önce açılmış yaşayan arkadaş hayatta mı bilinmiyor, biz göremeyecez tv yi belki çocuklarımıza yetişir heralde))))))))))

Nereden
    Ankara

Trabzon fm e de şöyle bir kategori yapsalar keşke
    https://canliradyo.com/kategori/yoresel-muzik-radyolari

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)