Sayfa 1 Toplam 110 Sayfadan 1 2 3 11 51 101 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2749 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor TV

lazcopat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Trabzonspor TV

Arkadaslar önemli oldugunu düsündügüm bir konu üzerinde bu sayfayi açmak ve gereginin yapilmasi için neler yapabilecegimizi tartismak istiyorum. Konu basligindan da anlasilacagi üzere konumuz TS tv. Bu gereksiz ismini buraya yazmaya bile igrendigim ezikbahçenin bile kabloluda kanali var. Yakin bir tarihte bjk'nin de kanali açiliyormus. Eee biz ne yapicaz. Tamam belki Trabzon'da yöresel kanalimiz var ama biz Istanbul'dakiler ne yapalim. Yorumlarinizi bekliyorum. Saygilarimla...!

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu sezon bizim sezonumuz olacak. Ocak'ta Borsa'ya açiliyoruz. Ürün satislari iyi gidiyor. Ts Club açma çalismalari devam ediyor. Yakin zamanda bir çok yerde ardi ardina açilislar yapilacak. Trabzonspor Tv'de bu sezon sonunda kurulacak diye söylendi fizibilite çalismalari devam ediyormus. Saha sonuçlari da iyi giderse bu sene bizi kimse tutamaz.

lazcopat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

insallah, insallah tek temennimiz. [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

ewet faruka katiliyorum febe dijitalden yayin yapiyor ve bi kanali satin alip yapmisti bizde oyle yapariz heralde

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

TVkulüpten bagimsiz, kar eden (diger özel TVler gibi) bir yapida isletilebilirse neden olmasin. Ama televizyonculuk zor istir gibi geliyor bana. Iki kalas bir hevesle hemen ise koyulmamak lazim. Insallah olur da seyrederiz tabi...

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Valla eger fb tv gibi olacaksa çok yanlis olur. Kendi yaptiklari yayini kendileri bile begenmiyor, igrençmis içerik olarak çok amatörmüs. Yapacaksak hakaten seyredilebilir, adimiza, sanimiza yakisir, yerel tv formatinda olmayan bir kanal olmali.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

ya biraz akilli mantikli olun..sizce ts tvyi kim izler..trabzonda kablolu yayin mi var??

100 bin uye kampanyasina gösterilen ilgi ortada..bizden hiçbisey olmaz.kulube sahip çikmama konusunda ustumuze taraftar yoktur..

bense ts tv kurulacagina tv de tsye yer buldurmak daha önemli

schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

fatih hakli sirf bizimde tvmiz olsun mantigi yanlis!

6 ay oldu haala 5bin üyelerde ilerliyoruz!

bir protesto baslattik 10 gün bile sürdüremedik ve hatta insanlarimizdan da tepki aldik!

birakalim bu klübümüze sahip çikma ayaklarini da gerçekleri görelim!!!

Nereden
    Aydın

Alıntı Uni_Ts_Ytu Nickli Üyeden Alıntı

ya biraz akilli mantikli olun..sizce ts tvyi kim izler..trabzonda kablolu yayin mi var??

100 bin uye kampanyasina gösterilen ilgi ortada..bizden hiçbisey olmaz.kulube sahip çikmama konusunda ustumuze taraftar yoktur..

bense ts tv kurulacagina tv de tsye yer buldurmak daha önemli

Birincisi Trabzonspor sadece Trabzon' dan ibaret diil. Ikincisi bu kadarda ümitsiz olmamak lazim. Zaten 100.000 üye kampanyasida 3 sene içine yayilmis bir kampanya. Biraz da basari ile dogru orantili bisii bu.

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

100.000 üye konusunda yeterli hazirliklar yapilmadan baslandi. Bir çok kisi üye olmak istiyor ancak istanbul nereye müracat edecegini bilmiyor. Herkeste interneten üye olamiyor. Zaten millet olarak yüzyüze iletisimi seven insanlariz. Önemli sehirlerde Avrupa'da üyelik için standlar kurulmali. 5 bin kisi üye oldu ve büyük zorluklar çekerek üye oldu. Ben formalitelerden hoslanmam ve bu durumda bana ve milyonlarca kisiye sevimsiz geliyor.

3 yila yayilmis bir kampanya hedef 100.000 üye ancak bunun içinde yönetim alt yapiyi hazirlamali..

Tv konusunda ise kablodan degil digitalden yayin yapilmali. Bütün dünyadaki taraftarlarimiz sadece çanak anten alarak yayini izleyebilir.

trabzonspor tabiki trabzondan ibaret degil ama en buyuk pay trabzonun..

ümitsiz olurum çünkü çok gereksiz bi olay.hem para hem is gücü hem de potansiyel gereksiz bir sey için harcanmis olacak..100 bin uye olayina gelince.sence su andaki 5 bin uye iyi mi?veya iunu soyliyim kaçimiz uye olduk?sen uye oldun mu?

Nereden
    Aydın

Su anlik tabii ki pekte parlak sayilmaz ama Emorfo' nun yorumuna tamamiyle katiliyorum. Ve de benim üye olup olmadiima gelince kimse kimsenin ne durumda olduunu bilemez. Ama su anlik üye olamayasim demek hiç olmayacaim anlamina gelmez.Bana kalirsa bu durum zamanla vede basariyla endeksli bir süreç. Ben herseye ragmen ümitliyim.

trabzonspor'un TV kanali açilmasi durumunda, yapacagi DOGU KARADENIZ yayinlariyla bence her açidan kafaya oynayacak bir potansiyele sahiptir! Müzikten tutun da eglence,spor,talk show vs...Bambaska bir TARZ Yaratilabilir.OFLU HOCA'YA BILE PROGRAM YAPTIRIRIM ABARTISIZ KONU$UYORUM!. Bu i$i bana versinler, türkiyenin en çok izlenen 5 kanalindan biri yapmazsam TrabzonsporTV'yi sonsuza kadar bedava çalisirim kulüp için, zaten çalisiyorum hiçl degilse resmiyet kazanirim

Arkadaslar kesinlikle hazirliksiz yakalanilmamak gereken bir konu, çok iyi planlanip programlanip proje gerçeklestirilmeli. Eger bir hüsranla karsilasilirsa klübümüz maddi ve manevi açidan çok zarar görür (Allah korusun) diye düsünüyorum.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı lazcopat Nickli Üyeden Alıntı
    insallah, insallah tek temennimiz. [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bakin bu yaz yine Dünyanin heryerinden Insan gelecek Trabzon'a. O zaman sen gör 100.000 üye kampanyasini. TS TV'ye gelince, bence daha cok erken 2-3 sene daha lazim, güzel projeler bulmak lazim, öyle hemen TVacarsan oluruz ayni I. FB gibi. Ona göre hersey yavas yavas. Insallah istedigimiz ve arzuladigimiz yerine gelir.

Nereden
    Trabzon

100.000 üye kampanyasi avrupaya tasinmasi gerek, yani burdada faliyet göstermek lazim...mesela amcam kesin üye olur ama nasil yapacak, 60 yasindaki adam internetden mi üye olacak..?

ama zamanla herseyi asacagiz, sabirli olalim yeter,...[img]smileys/smiley32.gif[/img]

100.000 uye kampanyasi konusunda kesinlikle farukla ayni gorusteyim insanlar uye olmak istiyor ama nereye danisacagini ne yapacagini bilmiyor belkide 100.000 uye kampanyasindan haberi olmayan ne kadar taraftarimiz var ben fatih kadar karamsar degilim bu projeler zamanla rayina oturacaktir insallah

Nereden
    Trabzon

neyse konu TV'idi, 100.000 üye kampanyasi topic inden devam edelim, yoksa osman abi geliyor haaaa...[img]smileys/smiley11.gif[/img]

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

çok iyi bir ekiple yola çikilmali tv için...kimse ulusal kanallar gibi bir kanal beklemesin bu çok büyük bir yatirim ve bir kulubün ismiyle ulusal kanal olunmaz..hedef kitle trabzonsporlular ve karadenizliler olmali...arkadasin dedigi gibi talk show, tanitim programlari, müzik vs...türkiyede her alanda inanilmaz karadenizli potansiyeli var, bir de karadenizli olmayip trabzonsporlu var...bunlari degerlendirmek lazim...erken falan degil, ne kadar erken konusmaya baslarsak o kadar erken gerçeklesir...

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

biraz daha bekleyelim her sey bir anda olmaz...

Stadi yapacaklar,Borsaya gidecekler,Ucak alacaklar

TV isi biraz sürer

Bi kere Oflu Hocaya bi talk show programI

Volkan Konak'a Fuat Saka'ya birer program, Futbol desen, türkiye futbolunu bizzimkiler yönetiyor her hafta biri konuk sunucu olur. Abi bu i$ için bizden çok malzemesi olan yoktur ya neden görmüyoruz bunu?

Bence TS TV'den ziyade su an bölgesel yayin yapan tvler kablolu kanaldan yayin yapsalar, yayin yönetimlerinin basina da Istanbul'dan birini getirseler çok daha kolay ve akillica olur. Ama Ismail Türütvari programlarla bogulacak bir kanaldan ziyade ikinci üçüncü kusak dogu karadenizlileri de çekecek bir kanal olmasi lazim.

l-m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence gereksiz.Daha önce de söyledigim gibi çok büyük maliyet ve is gücü istiyor.Öyle ezikler gibi burasi ankara,burasi izmir diye kadiköyün degisik meknalarini yutturmaya kalkarak tv isi yürütülmez.24 saat yayin yapan bir Tv bence gereksiz.Tv isi söyle olur: Havuza girmezsin,maçlarini kendi kanalindan yayinlarsin,dekoder starak isi götürebilirsin ki bu dedigim bile uçuk bir olay.Sitf TV kurmak için Tv kurulmaz.Fbtv'ye ara ara bakiyorum,mal mal spikerler ne diyecegini bilmeyen admalar,bos röportajlar,idman görüntüleri.gereksiz maliyet.Tv kuracak kadar paramiz varsa transfer yapalim,milletin TV'sinde çikariz zaten.Trabzonspor Dergisi su anlik bu görevi yerine getirmektedir.TV LÜKSTÜR...

Trabzonspor Radyosu kurulmali bence.Tv kurulacaksa önce radyo kurulup konu hakkinda uygulamali fikir sahibi olunmali.görerek isin zorlugunu anlamali ve radyo ile yavas yavas çevre edinilmeli.maçlarimiz yayinlanmiyor,radyoda da dönüsümlü veriliyor.Radyo kurulsun,maliyeti çok az ve ihtiyaç olan bir sey.Tv için 3-4 seneye daha ihtiyaç var.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

TV kolay is degil, bence de zamana ihtiyaç var. Eldeki sinirli mali imkanlar bu konuya harcanmamali.

Radyo konusunda L&M 'e katiliyorum. Mutlaka ve acilen gerekli. TV için gereken muhabilirler, sunucular önce radyo da pismeli. Programlarin alt yapisi radyoda olusturulmali. Bir kaç sene sonra TV'ye geçildiginde programlarin içerigi dolu olmali. Ezik tv'de oldugu gibi aptal aptal kadinlar , Ender Asman vs ile bir anlami yok.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)