Sayfa 4 Toplam 110 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4 5 6 14 54 104 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2749 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor TV

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Daha öncede söylemistim. Meltem Tv Su haliyle pek izlenmiyor. Yönetim bu kanalis atin alip bir kaç milyon dolarla alt yapiyi saglamlastirip yayina sokabilir. Bir anda ünyanin her yerinden ve üstelik Ist gibi büyük kentlerle çanak anten olmadan herkesin evine girebilir. Trabzonspor Tv'yi kurmanin en kolay yolu budur.

grandiose - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı

Daha öncede söylemistim. Meltem Tv Su haliyle pek izlenmiyor. Yönetim bu kanalis atin alip bir kaç milyon dolarla alt yapiyi saglamlastirip yayina sokabilir. Bir anda ünyanin her yerinden ve üstelik Ist gibi büyük kentlerle çanak anten olmadan herkesin evine girebilir. Trabzonspor Tv'yi kurmanin en kolay yolu budur.

mantikli... degerlendirilebilir aslinda... tabi kesinlikle bodoslama atlamadan, iyice etüd ederek...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı grandiose Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı

mantikli... degerlendirilebilir aslinda... tabi kesinlikle bodoslama atlamadan, iyice etüd ederek...
    Ben TRABZONSPOR.ORG yazdim...Bakalim cvp gelicek mi?...

Murat BAYRAKTAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

tv bir an önce çiksa iyi olur. tv de febe tv ve kargalarin tvsini gördükçe sinir oluyorum. üstelik her programda tas atmadan duramiyor. ekranin önüne koyuyprlar iki tane sap taraflarini basliyorlar trabzonda nasil dayak yediklerini...

Poyraz
    Ziyaretçi

BIR AN ÖNCE TRABZONSPOR TV YI ISTIYORUZ,BÜTÜN HABERLERIMIZI ORADAN ALABILIRIZ

hakantpl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

TRABZONSPOR TV HAKKIMIZDIR...

Bir an önce Ts tv nin çikmasi gerekmektedir. Bu konuda saygideger yönetimimiz acil olarak çözüm üretmelidir. Trabzonspor hakkinda ki haberleri kamp günlüklerini Kisacasi takimimiz hakkinda ki herseyi her taraftatarin bilme hakki vardir..Böylece Takim iLe taraftar arasindaki yakinlasma daha da artacaktir. Trabzonspor Tv geç kalmis uygulamadir.

Hadinin usaklar ne bekliyorsunuz açin artik su kanaLi Da..açin da Gözümüz Gönlümüz Senlensin Saygilar..

kutoz
    Ziyaretçi

Alıntı Uni_Ts_Ytu Nickli Üyeden Alıntı

trabzonspor tabiki trabzondan ibaret degil ama en buyuk pay trabzonun..

ümitsiz olurum çünkü çok gereksiz bi olay.hem para hem is gücü hem de potansiyel gereksiz bir sey için harcanmis olacak..100 bin uye olayina gelince.sence su andaki 5 bin uye iyi mi?veya iunu soyliyim kaçimiz uye olduk?sen uye oldun mu?
    Dostum böyle kestirip atma lütfen. Hakli olabilirsin kendince. Ama büyük bir kulüpsek, ki ben öyle oldugumuzu düsünüyorum. Günde 1 saatlik bir yayinda olsa temelini atmakta fayda var. Trabzon'dan yeni geldim. Orada insanlarin Trabzonspor hakkinda bilgi edinme de bir sikintisi yok. Sikinti bizde zaten. Bu yüzden, dogru haber alabilecegim kanalimizin olmasi, bence tüm Trabzonspor'lulari Istanbul basinina gebe olmaktan kurtarir...

Televizyon konusunu sonuna kadar destekliyorum...

Sevgilerimle.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UmutBaykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Bu arkadasima sonuna kadar katiliyorum..Bjk tv test yayininda adamlar alt yapiyi atti.Bizde ole bise yapmaliyiz.Zaten sonradan hersey düzelir.Biktim artik baska kanallarda ts den haber verilmemesine[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Canberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bjk televizyon açti bile biz ne zaman açiyoruz[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Kendi takimimizi kendi televizyonumuzdan seyretmek kadar güzel bisey varmi arkadaslar. En kisa sürede açilmali.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı kutoz Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı Uni_Ts_Ytu Nickli Üyeden Alıntı

trabzonspor tabiki trabzondan ibaret degil ama en buyuk pay trabzonun..

ümitsiz olurum çünkü çok gereksiz bi olay.hem para hem is gücü hem de potansiyel gereksiz bir sey için harcanmis olacak..100 bin uye olayina gelince.sence su andaki 5 bin uye iyi mi?veya iunu soyliyim kaçimiz uye olduk?sen uye oldun mu?

Dostum böyle kestirip atma lütfen. Hakli olabilirsin kendince. Ama büyük bir kulüpsek, ki ben öyle oldugumuzu düsünüyorum. Günde 1 saatlik bir yayinda olsa temelini atmakta fayda var. Trabzon'dan yeni geldim. Orada insanlarin Trabzonspor hakkinda bilgi edinme de bir sikintisi yok. Sikinti bizde zaten. Bu yüzden, dogru haber alabilecegim kanalimizin olmasi, bence tüm Trabzonspor'lulari Istanbul basinina gebe olmaktan kurtarir...

Televizyon konusunu sonuna kadar destekliyorum...

Sevgilerimle.

arkadasim oncelikle sunu soyliyim ben de istanbulda yasiyorum..ben de trabzonspordan haber almak istiyorum ama camiayi çok iyi tanidigim kanisindayim ve bu yüzden trabzonspor tv fiyasko olur düsüncesindeyim..zaten yonetim de ayni fikirde...

bazi arkadaslar bjk tv den bahsetmis..ben reha muhtar in birebir agzindan duydum onlar için oncelik tvde besiktas..besiktas tv degil..aradaki farki kavrayamayan var mi?

.... trabzonsporun bir kanali olsa gercekten cok qüzel olur biz kibrista kaldiqimiz icin televizyondan nerdeyse hic bir bilqi edinemiyoruz takimimiz hakkinda inssallah bir kanalimiz olur ......

Nereden
    Amasya

yabilacaksa saten seneye

Her seyimiz tamamlandi.Eksik bu vardi,oda olur be dostlar.[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Utku061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Daha önce söyledigim gibi üyelerin yararlanabilecegi! sadece internet üzerinden yayin yapan bir radyo kurulacak..

Ben FORUMA Yeni Konu Ekliyemiyorum.....

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

50 mesaj atmadan yeni konu açamazsiniz.

gerekli düzenlemeyi yaptim su anda açibilmeniz lazim.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

[img]smileys/smiley1.gif[/img]Ilginçtir bende az önce Servet ÖZKARA'nin Günebakis gazetesinde ki yazisini kopyaladiydim ama sanatik benden önce davranip bu önemli konu hakkinda bi konu baslii açmis. Yaziya ordan devam usaklar gayri önemli konu bencede...Edited by: Gölge Oyunu

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bence burdan devam edilse daha ii olur. konu bölünmemis olurdu. bu baya bi eski konu çünkü.

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

gölge oyunu bende yaziyi bu konuyami akdariyim diye düsünmüs karar verememistim.

Yönetici ve diger arkadaslar ne düsünür bu konuda bilemem. Hangisi daha uygunsa öyle devam edelim. Yazi buraya akdarilmasi daha uygunsa böyle yapilsin.

ah bi kuralsa sabah aksam TS TV

KeeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Arkadaslar TS tv kurulacaksa çok güzel birsey olmali.Üzülerek söylemem gerekirki basta Karadeniz Tv olmak üzere Trabzon yerel kanallari da çok kalitesiz programlar yapiyor.Eger bu kalitede ve anlayista bir TS Tv kurlacaksa hiç kurlmasin.Kaliteli ve modern bir tv olmali.Ayrica haber alma konusunda bir sikinti olmayacagi kanisindayim çünkü Trabzon küçük sehir Trabzonspor ile ilgili her bilgiye istenildigi vakit ulasilabilir.

Ilk basta bir test yayini ile baslanmali ama dedigim gibi çok kaliteli olmali.Mesela bir örnek vermek gerekisrse: Flash Tv yillarin kanalidir ama is kaliteye ve çaga ayak uydurmaya gelince koskoca bir sifir ama bunun yaninda yeni kurulan bir TV8 veya TV5 son teknoloji ve muhtesem görsellikle donatilmis kaliteli televizyon kanallari.Bu isi yapacaksak kaliteli ekiplerle yapmaliyiz aksi takdirde fiyasko olur.

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Su an için TV olsun diye TV kurulmasin.He ilerde kurulmasini ister misin derseniz evet isterim.

kutoz
    Ziyaretçi

Su an için TV olsun diye TV kurulmali. Yasalarin ülkemizde günden güne farklilik gösterdigi bir ortamda, yarin "spor kulüpleri, bugünden itibaren TV kuramaz" türünden bir kanun çikarsa, pismanlik yasariz. Temel atilir, insasi üzerine kurulur.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Utku061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tv isi zor,2 sene önce Genel müdürümüz ile yaptigimiz Röportaj burada arsivlere olmasi lazim..

O zaman suan için Internet sitemizden üyelerimize özel Radyo yayina baslayacagiz demislerdi..

100.000 üye kampanyasi için Bilboardalara afisler asacaklardi,Gökdeniz Fatih gibi star oyuncularimiz o reklam filminde oynayacakti..

Haa yapilacak yani,bir de su stadyumu düsünemiyorum bir yapilmaya baslanacak deseler var ya...üff ne siz sorun ne de ben söyliyim..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)