Sayfa 60 Toplam 110 Sayfadan BirinciBirinci ... 10 50 58 59 60 61 62 70 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2749 adet sonuctan sayfa basi 1,476 ile 1,500 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor TV

ihkondur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu kanal işi çok iyi olacak

"Gaye tek,ölmemek"

magickiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

abi tv şart neyımız eksık dıger takımlardan

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Dün Tv ler söyledi. Trabzonspor kulübü yönetimi, "Trabzonspor Tv" icin 2 milyon Euro ayirmis.
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli.

Levent Ersoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart büyüklük

ne denebilir bilmiyorum.trabzonsporun şu 3-4 ay boyunca katettiği ve gelişimini görünce biz zaten bu potansiyele sahiptik diye düşünüyorum.ne olduda 1996 faciasından sonra biz taraftarlar dahil tüm ts gönüllüleri gelişimden uzak kulübe olan güvenimizi kaybettik.ama bu gelinen nokta gösteriyor ki artık şampiyonluk yolu açılmış ve en önemlisi şampiyonluğa giden yolda atılması gereken herşey olması gereken hızda devam etmekte.kulüp televizyonları gününmüzün olmazsa olmazları haline gelmiştir.bu gelişme kulübe hakettiği havayı katacaktır.bu yeniliğe gelişmişliğe neden olan tüm yöneticilerimizi kutlar başarılarının devamını dilerim..

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

merak etmeyin arkadaşlar Sadri şener yapar

tisan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İçel

albayrak nerdesin bu işi ancak sen yapabilirsin
    ne olur gel bize 24 saat yaşayan projeler lazım
    bir gün mutlaka

e-mercan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Alıntı tisan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    albayrak nerdesin bu işi ancak sen yapabilirsin
    ne olur gel bize 24 saat yaşayan projeler lazım
    iyice saçmalamışsın yani...
    ayrıca sanki trabzonsporda şampiyon olamadığımız 25 sene boyunca sadece albayrakmı görev yaptı yani herşey onun sorunumuki... cahilce konuşmaları bırakında eskisiyle yenisiyle artık birbirimize destek olarak güzel ufuklara doğru yol alalım hep birlikte...o iyiydi şu kötüydü muhabbeti artık can sıkmaya başladı ... hiç bir trabzonsporlu yönetici takımın kötü olması için uğraşmaz herhalde demekki elinden bu kadar geldi... ayrıca akyazı projesi gerçekleşirse ki büyük ihtimalle yapılacak buda albayrak yönetiminin büyük katkısı sayesinde olmuş olacak nankörlük yapmayalım
    Forum Kuralları Gereği İmzalarımızda Link vermek izin verilenlerin dışında yasaktır.

trapesus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kusura bakma ama bence sen saçmalamışsın. Hem de çok fena saçmalamışsın...
    İnsan sevdiğini bırakmaz... FATİH AKIN

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

albayrağı şakasına demiştir arkadaş

leavemealone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı e-mercan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ayrıca sanki trabzonsporda şampiyon olamadığımız 25 sene boyunca sadece albayrakmı görev yaptı yani herşey onun sorunumuki... cahilce konuşmaları bırakında eskisiyle yenisiyle artık birbirimize destek olarak güzel ufuklara doğru yol alalım hep birlikte...o iyiydi şu kötüydü muhabbeti artık can sıkmaya başladı ... hiç bir trabzonsporlu yönetici takımın kötü olması için uğraşmaz herhalde demekki elinden bu kadar geldi... ayrıca akyazı projesi gerçekleşirse ki büyük ihtimalle yapılacak buda albayrak yönetiminin büyük katkısı sayesinde olmuş olacak nankörlük yapmayalım

Nedemek demekki elinden bukadar geldi .. Secimde atip tutmasini projeleri anlatmayi bilirler ama .. Bi nuri albayraka bak bide sadri senere ..!! Sadri senerde herkes gibi projeler vaad etti ama hic yalan söylemedi hic yapamayacagi seyler söylemedi ve suan sonuclari görüyoruz. Adam sukadarcik ayda neler yapti ve yapiyor .. Peki nuri albayrak okadar senede neler yapti ??? Demek isteyince gayret edince oluyormus !!
    Bide nankörlük filan diyorsun yapma bunu gözünü seveyim ne nankörlügü ya o adam kulübe hicbir sekilde katki yapmadiki ortada bir nankörlük olsun ..

canafar61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Ts Tv

ARTIK 24 SAAT TELEVİZYONDA BAŞKA KANAL İZLEMEK
    YOK BİZE TRABZONSPOR KULÜPLEŞİYOR ARKADAŞLAR BÜYÜK TAKIM OLMAK ÖNEMLİ AMA BÜYÜKLÜĞÜNÜ KORUMASI İÇİN TRABZONSPORUMUZUN DAHA FAZLA KENETLENİP DAHA FAZLA TİCARİ ATILIMLAR İÇİNE GİRMESİ GEREKİR ZATEN BU POTANSİYELE DE SAHİPTİR

''SENKİ GURURUMUZ OLDUN BAŞIMIZI TUTTUN HEP DİK ''

''BİZDE SENİ SONSUZA DEK YAŞATMAYA AND İÇTİK ''

Nereden
    Düzce

benim yukarıda ne demek istediğimi anlamak biraz zor onun için anlayamamış bazı arkadaşlar e biraz gayret sarfedersiniz aynı fikirde olduğumuzu göreceksiniz arkadaşlar
    Forum Kuralları Gereği İmzalarımızda Link vermek izin verilenlerin dışında yasaktır.

Napoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İtalya

nuri albayrak siayset için gelmiştirr vurgun kralını yaptı gitti ofsaytı sorsan bilmezz rantçı istanbul belediyenin başındaydı adam kulubu bıraktı kulup süper lige çıktı

nerde fatihlerin parası ? bukadar borcu kim yaptı?limanı TRABZONSPORUN elinden kim aldı?Nerde stepnov nerde şimek?
    yedi yedi yedi yeter artık adını bile duymak istemiyorum KABUS GİBİ trabzonsporun 1 yıl maçını izlmdim ben neydi o gunler jabiyi transfer etmelerr

onu bunu bilmem arkdas tarıhın en berabat başkanıydı onun rezil rusfa olmustuk butun ts kulupleride kapadııı

allahım neyseki geçti gitti

kendi şriketinde merak ediyorum 1 ytlnin hesbaını tutuyordur..
    ENDÜSTRİYEL FUTBOLA KARŞI YAŞASIN TRİBÜN
    KÜLTÜRÜ!

KAHROLSUN ENDÜSTRİYEL FUTBOL YAŞASIN SEHİR TAKIMLARI

Oğuzhan Turhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Napoli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nuri albayrak siayset için gelmiştirr vurgun kralını yaptı gitti ofsaytı sorsan bilmezz rantçı istanbul belediyenin başındaydı adam kulubu bıraktı kulup süper lige çıktı

nerde fatihlerin parası ? bukadar borcu kim yaptı?limanı TRABZONSPORUN elinden kim aldı?Nerde stepnov nerde şimek?
    yedi yedi yedi yeter artık adını bile duymak istemiyorum KABUS GİBİ trabzonsporun 1 yıl maçını izlmdim ben neydi o gunler jabiyi transfer etmelerr

onu bunu bilmem arkdas tarıhın en berabat başkanıydı onun rezil rusfa olmustuk butun ts kulupleride kapadııı

Hala Nuri Albayrakla siyaseti ilişkilendiriyorsunuz ya ne diyim, iyi o zaman sizin mantığınıza görede iktidar partisi bakanı Faruk Özakıda, iktidar partisi yolladı Trabzonspora yardımcı olsun diye
    Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu...
    At gözlüğüyle bakmayın olaylara, ayrıca liman ihalesinde trabzonspor 2. en iyi teklifi vermemişti; daha doğrusu Nuri Albayrak almamış olsaydı ihaleyi başka biri alacaktı.
    Nuri Albayrak beceriksizdi, Trabzonsporu yönetmeyi beceremedi demek zor olmasa gerek...
    efsane tektir;oda TRABZONSPOR'DUR

trapesus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Napoli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Albayrak Trabzonspor'u zerre kadar umursuyorsa ben de adam değilim bu bir.

Sadri Şener'den kat kat kat daha zengin bir adam olmasına rağmen kulübe bir çivi dahi çakmamıştır bu iki.

Şu liman ihalesi konusunda bazı arkadaşların hala servet şakşakçılığı yapıyor olması çok çok ibret vericidir bu üç.

Akyazı projesi de onun sayesinde değil Gençlik olimpiyatlarının Trabzon'da düzenlenecek olması yüzünden hayata geçme şansı bulmuştur, yoksa nurişe kalsa onu da eline yüzüne bulaştırırdı. Öyle iki tane mimara proje çizdirmekle proje üretmiş olunmaz. Bu dört.

Bu saydıklarının Trabzonspor Tv ile ne alakası var diyen arkadaşlardan özür diliyorum ama dayanamadım bu beş.
    İnsan sevdiğini bırakmaz... FATİH AKIN

Nereden
    Düzce

ha demekki 25 yıldır trabzonspor şampiyon olamıyo hep nuri nin yüzünden bu durumlara albayrak getirdi diyosunuz waayyy bee .waayyyy..

bende albayrağın iyi yönetim gösterdiğini söylemiyorum zaten ama sizin gibi nankörlük yapıpta bütün 25 yılın günahlarınıda onun yönetimine bağlamıyorum ... bu durumda kimin at gözlükleriyle olaya baktığı daha açık ve net olarak görülür...
    ve son olarak
    yaşasın sadri başkan......
    Konu e-mercan tarafından (18.07.2008 Saat 14:54 ) değiştirilmiştir. Sebep: düzeltme

ismail tüfekçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu takıma ama faydalı olmuş ama olamamış başkan yada futbolcuya laf söylemek bizlere birşey kazandırmaz kutuplaşmak yüzünden bu takım 24 yıl bekledi bize görev yapan tüm başkan yada futbolcularımızı hocalarımızı bağrımıza basıp teşekkür edeceğiz albayrak düşmanlığınızı bırakın sadece trabzonuma destek verin ziya nuri başarısız olup gitmiştir onlara laf atmak bize ne kazandırırki m a yılmaz 30 milyon dolar borç bıraktı gitti bukadar düşman sahibi olmadı üstelik oda ofluydu ozaman bu düşmanlığın tek sebebi siyasi görüş demek biz bir 24 yıldaha bekliyeceğiz

Selim Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bırakın geçmişi geleceğe bakın...

burhan_akgun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

belki bizi bir araya getiren nuri albayraktır çok derine batığızdan bu güzel neşeli (umutlu) günleri yaşıyoruz.

Alperm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

tv kanalı diğer kulüplerin takımları gibi d-smart ta mı olacak ?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uğurtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı oflu_ismail Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu takıma ama faydalı olmuş ama olamamış başkan yada futbolcuya laf söylemek bizlere birşey kazandırmaz kutuplaşmak yüzünden bu takım 24 yıl bekledi bize görev yapan tüm başkan yada futbolcularımızı hocalarımızı bağrımıza basıp teşekkür edeceğiz albayrak düşmanlığınızı bırakın sadece trabzonuma destek verin ziya nuri başarısız olup gitmiştir onlara laf atmak bize ne kazandırırki m a yılmaz 30 milyon dolar borç bıraktı gitti bukadar düşman sahibi olmadı üstelik oda ofluydu ozaman bu düşmanlığın tek sebebi siyasi görüş demek biz bir 24 yıldaha bekliyeceğiz
    May'a okadar düşman olmadı dediniz evet katılıyorum.. Buda bizim balık hafızalı olduğumuzun kanıtıdır.. Tabi birde egosu yüksek adamları sever bizim insanımız.. Nuri başarısızdı, şöyleydi,böyleydi.. Ama tüm bunları örtecek bir karizması, konuşabilme kabiliyeti yoktu..

Ben Nuri Albayrağı da istemeyenlerdenim.. Ancak MAY kadar nefret ettiğim yoktur.. Bundan sonrada olamaz..
    Ama bunlara şu şekil teşekkür edebiliriz bizlere tüm olumsuzlukları gösterip yaşattıkları ve doğru yolun onlar gibilerde olmadığını bizim taraftara gösterdikleri için.. Umarım bunu görmeyen kalmamıştır camiada..

TsTv açısından ise birkaç yıldır durma, hatta gerileme dönemine giren kurumsallaşma çalışmalarına ivme kazandırcak bir proje çok elzem ve gereklidir.. Saner Ayar'a çok ama çok güveniyoruz bu konuda bu sözünü de tutacaktır..
    Bir Gün Mutlaka Aslına Döneceksin. Dönmek Zorundasın. Bu Senin Genlerinde var...

Nereden
    Düzce

Alıntı oflu_ismail Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    helal kardeşime... işte yukarıda defalarca söylemek istediğimde aynen buydu sağduyulu bakılınca olay net görülebiliyo demekki... herkese aynı mesafedeyiz biz ve hiç bir trabzonsporlununda trabzonsporluluğunu tartışmıyoruz her trabzonsporlu iyi bir trabzonsporludur benim gözümde ... o kadar

Nereden
    İçel

bence yazdıklarını tekrar bi oku
    tanımadığın kişilere hiçbir şekilde bişey yakıştırma
    bmn ten kimseyle tanışmadım ama mesazından sonraki arkadaşların yazdıklarınıda okuyabilirsin
    bazı gerçekleri kaldıramıyorsan orasını bilemem
    bir gün mutlaka

Nereden
    İçel

helal kardeşime... işte yukarıda defalarca söylemek istediğimde aynen buydu sağduyulu bakılınca olay net görülebiliyo demekki... herkese aynı mesafedeyiz biz ve hiç bir trabzonsporlununda trabzonsporluluğunu tartışmıyoruz her trabzonsporlu iyi bir trabzonsporludur benim gözümde ... o kadar

ama ben albayrak ın trabzonsporluluğunu tartışmaya bile ne yazıkki sunamam
    bir gün mutlaka

Nereden
    İçel

Alıntı Luckdown Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    May'a okadar düşman olmadı dediniz evet katılıyorum.. Buda bizim balık hafızalı olduğumuzun kanıtıdır.. Tabi birde egosu yüksek adamları sever bizim insanımız.. Nuri başarısızdı, şöyleydi,böyleydi.. Ama tüm bunları örtecek bir karizması, konuşabilme kabiliyeti yoktu..

Ben Nuri Albayrağı da istemeyenlerdenim.. Ancak MAY kadar nefret ettiğim yoktur.. Bundan sonrada olamaz..
    Ama bunlara şu şekil teşekkür edebiliriz bizlere tüm olumsuzlukları gösterip yaşattıkları ve doğru yolun onlar gibilerde olmadığını bizim taraftara gösterdikleri için.. Umarım bunu görmeyen kalmamıştır camiada..

TsTv açısından ise birkaç yıldır durma, hatta gerileme dönemine giren kurumsallaşma çalışmalarına ivme kazandırcak bir proje çok elzem ve gereklidir.. Saner Ayar'a çok ama çok güveniyoruz bu konuda bu sözünü de tutacaktır..
    yazdıklarına katılıyorum
    takımı 1. olarak may
    2.na batırdı (ne sayarsanız sayın )
    özellikle na olumlu bir çivisi yok
    bir gün mutlaka

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)