Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 SonuncuSonuncu
Toplam 105 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 23 Trabzonlu fislendi...

murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

merak ediyorum Diyarbakir - Fener macinda kac kisi ceza almis ? Adeletsizlik bu hakkimizi ariyalim arkadaslar! Klubumuzun avukatina ulasip bu konuyu konusmamiz lazim.

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Böyle saçmalik olmaz. Aptal bir vali ne yapacagini sasirmis istanbul takimlarinin taraftarlarinin çikardigi olaylari seyrederken hiç bir olaya karismayan taraftarlarimiza ceza verilmesi çaresizliktir. Adaleti dagitiminda çifte standart olursa asil bundan sonra olacaklarin hesabini veremezler. Vali efendi taraftarlarimiza verilen haksiz cezalari böbürlene böbürlene anlatacagina emniyet ve diger kamu kuruluslarindaki yolsuzlukve rüsvetin hesabini sorsun. Ancak vali böyle olunca diger kurumlar ne yapsin. Siracinin sahidi bozaci. Aptal vali seni vali yapaninda senin de... yalakalik yaptigin kulüplerinde Allah belasini versin. Malesef istanbulun valisi bir kolpa...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bunlarin alayi SEREFSIZ yaaa...Bir tane dogru dürüst insan yok mu?...[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img]

Saygilarimla...

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Acaba Kaduköy'de yoldan gecen ve mac ile hic bir alaksi olmayan taksilere tekma atan zarar veren Besiktas'li itlere ne kadar ceza verildi merak ediyorum, belki de hic verilmedi. Eee ne de olsa orasi Türkiye.

Karari kiniyorum....Siddet ve esef ile.

bunu bir sekilde kulübe bildirmemiz lazim... Yönetim, tam adeletsizlige karsi isyan günlerini yasarken bu olaya da tepkisini en sert sekilde koymali...

bu olayin febe maçinda bize karsi sahada yapilan haksizliktan hiç bir farki yoktur...Edited by: yattara11

Bize bizden baska sahip çikacak yok.Bizim arkamizda duracak birilerinede ihtiyacimiz yok.Hakliysak sonuna kadar ugrasiriz.Bu konu bu sekilde kapanmaz sanirim.Birlik olalim.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    A.Hilal Çakıroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence de hep birlikte neler yapabilecegimizi en kisa zamanda görüsüp bu meselenin üzerine gitmeliyiz.

ts_fan
    Ziyaretçi

bence buraya sunu yapalim, bunu yapalim yazmaya gerek bile yok...çünkü biz demokratik bir sekilde ne yaparsak yapalim hiçbir sekilde kaale bile alinmiyoruz...yaptigimiz fikir cimnastiklerine, kaybettigimiz zamanlara yazik olmasin...

askerden döndügüm ilk gün fanatik gazetesinden necip ülgen diye bir satilik kalemin fenerasyon ve cempapa aleyhine yapilmis hakli ve demokratik tepkimizle dahi dalga geçebilicek bir yazi yazaiyorsabosuna çirpinmayalim ve artik onlarin anladigi dilden konusalim...o kadar yapilan kallesliklerden sonra ceza verilenlerden yarisindan çogu Trabzonspor'luysa bunun adina çifte standart bile demek yanlis olur...

yaaw bari eski taraftarmoduna girelimde aldigimiz cezalari hakedelim, o zaman içimiz daharahat eder...zaten biz ne yaparsak yapalim bize olan artniyeti ve önyargiyiyok etmeye muaffak olamayacagiz, bu iki iki dört eder kadar açik...

Hünkar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

bu kadar da olmaz ya valiyi bile isin icine soktular bize zarar vermek icin .gerci basabakanin bilefebe yi aleni destekledigibi ulkede validen ne beklenir yaziklare olsun ALLAHIMa coksukur oyumu onlara vermedim

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

arkadaslar kime neyi anlatiyorsunuz..giydigi üniformaya güvenip de serefsizlere köpeklik yaparak bir yerlere gelmeye çalisan devlet memurlari ülkemizde olduktan sonra bos konusuyoruz...

ben hiç bir olaya karismadigim,tlfnla arkadasima msj atarken içeri alindigim,maçi izleyemedigim halde nasil olur da koltuk kirmadan dolayi ceza aliyorum..kimse bana hikaye anlatmasin...

sorun cezamizi nasil çekecegimiz yönünde

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Alıntı yattara11 Nickli Üyeden Alıntı
    geçen sene Avni Aker'de tribünde koltuk birakmayan fenerli TERÖRISTLERI BASBAKAN KORUYOR NE DE OLSA... Trabzonlu'yu koruyan yok verin bakalim cezalari nereye kadar?

bize sözmü kaldi ki!

FATIH SULTAN TEKKE !

Bence 23 arkadasimizin durumunu ortak olusturulacak bir metinle milletvekilinden klüp yönetimine, Istanbul'daki taraftarlar birligi dernegine kadar ne kadar gönderilebilecek yer varsa olayi ayrintilariyla anlatalim....

Ayrica hazirlanacak metinde, KEYFIYET üzerinde durarak hangi amaçla olursa olsun kanuna karsi geleni savunmak degil, hiç bir sekilde olaylarla ilgisi olmayanlarin bu KEYFI muamele ile karsilastiklari üzerinde duralim....

3 ncü sayfada stajyer olan avukat arkadasin yazdiklarinin dikkate alinmasinin faydali olacagini düsünüyorum....

Ayrica EDDY veya diger arkadaslarinaklina gelipte bizim düsünemedigimiz herhangi yapilabilecek bir sey varsa bu baslik altinda bizlere iletilsin....

...Edited by: Eddy

Forumdan Uzaklaştırılmıştır MrbLack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

abi bilinki o gün sizlerle o atmosferi yasamayi her ne kadar da içinden çiklmaz bi hal almaz bi duruma gelmis olsa bile çok isterdim ...ama davanizda kendi adima soyliyim yaninizdayim

samway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya arkadaslar bende fener macindan sonra gozaltina alindim ama bizi alma nedenleri mactan cikinca trabzon diye bagrilmasiydi.ben mactaydim ne koltuk kirildi ne taskinlik oldu hatta disaridan stada tas atildi.polisler ordaydi ceza kime kesilcek simdi bize mi anlamiyorum yaaaaaa bu fenerasyon oyunlari daha ne kadar surcek

Alıntı Eddy Nickli Üyeden Alıntı
    valla bahadir abi,karsi dava açmak yada temyize gitmek en akilci yol gibi...tabii sizler daha iyisini bilirsiniz...ama böyle bisey yapilacaksa kesinlikle ortaklasa yapilmalidir sanirim...

Burakcim,

Simdi benim anladigim kadariyla (bu islerden pek fazla anlamayiz ama), bir kere bu tebligat isini olabildigince geciktirip zaman kazanmakta fayda var....Çünkü zamana her zaman her olayda ihtiyaç vardir....

Ikincisi, tebligattan sonraki olayi düsünmek....Gerek bu site gerekse de yakin çevremizdeki bu isten anlayanlara danisarak bir itiraz dilekçesi ile mahkemeye gitmek en azindan cezanin durmasina yol açacaktir....

Stajyer arkadasin, bu uygulamanin ilk olmasi nedeniyle verilecek karar üzerinde çok degisik sonuç olacagini söylerken ki görüsleri banada mantikli geldi....

Mahkeme açmanin en mantikli yönü ise, öyle vali veya bilmem emniyet müdürü yok polis "Alin bunu içeriye"gibi keyfi tutumlarinin hukuki olarak bir yerlerden dönecegidir....Eger mahkemeye gidilirse, en azindan hangiDELILE göre ceza verdiklerini ISPATLAMAK zorunda kalacaklardir....

Zaten su AB'ye birazcik sempatim varsa o da onun sayesinde böyle KEYFI tutumlarin tamamen olmasa da dünden daha iyi olacak sekilde gelisim göstererek azalma göstermesi....Bunu Vali'de bende sende herkesanlayacak.....DÜZEN dünkü DÜZENDEN farkli....

Sözün kisasi 1:Tebligat geciktirme 2: Eger mümkünse toplu hareket etmek 3: Olayi bütün yönleriyle, açik bir sekilde açiklayan ve uygulamanin herhangi bir delile dayamayarak KEYFIYET'le alindigi mesajini veren bir dilekçe ile mahkemeye gitmek....(tabi bu durum mevcutsa-anladigim kadariyla da öyle)

Ihtiyaç olmasi durumunda konunun maddi tarafi BMN çatisi altinda halledilir düsüncesindeyim...O yüzden o tarafi pek düsünme....

bisey söyliycem kulüp yöneticilerinin bu olaylardan haberi var MI?

Emir BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tabii vardir önce onlara gitmistir karar sanirim...

Gökhan Kutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

serefsizler ulan geçen sene gelip avniakerde koltuk bikarmayanlara ceza yok bizim usaklara ceza var ha serefsizler ulan var ya bu politakada fenerli serefsizler[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

girer belki bi sekilde sesimizi duyuralim..ne bileyim resmi siteye hep birlikte yönetim kismina mail atalim

Alıntı Eddy Nickli Üyeden Alıntı
    klüp acaba bi girisimde bulunur mu???

Bu olayda klübü devreye sokmak klüp açisindan dogru olacagini sanmiyorum...Sikinti belki iletilir ve gayri resmi bir yardim talep edilebilir...

Ama daha ötesinde bir yardim talep edilmesi yarin BIZANS MEDYASINDA farkligündeme getirilir...Mesela yarin öbür gün bir olay oldugunda "Iste zamaninda FeBe maçinda böyle bir ceza verilmisti. Trabzonspor taraftarinin kurtarmak için klüp böyle böyle yapti..Popülist yaklasimlar sonucunda bu isler büyüdü..." gibi....

Klübüde zor durumda birakmadan kendilerini bilgilendirme yapilabilir...

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Topunun cani cehenneme, Trabzon'da koltuk birakmayan itlere ne ceza verildi?...Hic.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)