Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Szymkowiak?a Juventus talip oldu

Yönetim Kurulu

Halit M. MOLLASALİHOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor?un sezon ortasinda Wisla Krakow?dan transfer ettigi Szymkowiak?a Juventus talip oldu. Italyan kulübünün Polonyali oyuncu için 12 milyon Euro ödemeye hazir oldugu ögrenildi.
    TRABZONSPOR?un basina talih kusu kondu... Bordo mavili takimin sezon ortasinda Wisla Krakow?dan transfer ettigi Polonyali Miroslaw Szymkowiak?a Italya?da sampiyonlugu büyük ölçüde garantileyen Juventus talip oldu. Siyah beyazli kulübün genel menajeri Luciano Moggi, Inter?li Cordoba ve Reggina?li Mozart ile birlikte Trabzonsporlu Miroslaw Szymkowiak?la ilgilendiklerini resmen açikladi.

Nedved?e benziyor

Moggi
    , Wisla Krokov?dan Trabzonspor?a 900 bin Euro?ya mal olan oyuncuya 10-12 milyon Euro verebileceklerini belirterek, yakin takibe aldiklari Polonya?li oyuncuyu Trabzonspor-Samsunspor maçinda da izleyeceklerini söyledi. Moggi, Szymkowiak?in futbolunun Pavel Nedved?inkine benzedigini ve bu nedenle de iki futbolcuyu yan yana oynatmanin çok yararli olabilecegini düsündüklerini sözlerine ekledi.

Trabzonspor Kulübü Baskani Atay Aktug ise Juventus?un Szymkowiak?i istedigi yönündeki haberlerle ilgili olarak, ?Bize böyle bir teklif yapilmadi? dedi. Italyan kulübünün, Nedved?in yasinin ilerlemesi nedeniyle orta alani Szymkowiak?la güçlendirmeyi planladigina iliskin haberleri duyduklarini anlatan Aktug, ?Biz de futbolcumuzla ilgili haberleri okuyoruz ya da dinliyoruz.

Basvuru yapilmadi

Ama Juventus?un bize Szymkowiak?la ilgili basvurusu yok. Bu nedenle bir degerlendirmede bulunmam dogru olmaz?
    diye konustu. Aktug, ?12 milyon euro teklifine tavriniz ne olur?? sorusuna, ?Olmayan bir sey üzerine yorum yapmak dogru degil? cevabini verdi. Aktug, S.Donetsk?in Tolga Seyhan israriyla ilgili olarak da, ?Lig bitmeden hiç bir oyuncumuzla ilgili bir tasarrufta bulunacagimizi söyleyemeyiz? dedi.

Kaynal : www.hurriyetim.com
    Link : http://www.hurriyetim.com.tr/haber/0...~1@nvid~578468, 00.asp

------------------------------------------------------------ ---
    insallah satmazuk bu usagi yaw..
    kaç yil cemalurilernen, mise mise'lernen rezil olduk bari bu çocuk bi bes sene içimizi ferahlatsin..
    söyle 4-5 kupa müzeye atalum bedava veririz gerekirse istedigi yere...

trabzonspor1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kütahya

12 milyon ise cazip bi teklif akilli düsünmek gerekir..

Alıntı trabzonspor1 Nickli Üyeden Alıntı

com cazip ama zannetmiyorum bu kadar vereceklerini

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Bence son söz yönetimin.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Içimden bir ses "sari kilit"in yolda oldugunu söylüyor. Kimbilir, belki su benim yazi bile yetismez.[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bakin bazi seyler para içinde olsa degismemeli...Yani 10 milyon'a Smyko 4 milyona Tolgayi sattik diyelim..Ayni deperde adamlar bulabilecez mi? Su anda Türkiyenin en oturmus kadrosuna sahibiz ve bunun için tam 3 yil bir süreç geçirdik...Onlar kadar kaliteli de olsalar alacaklarimiz sisteme sehre uyacaklari ne malum? Bu kadro bozulmadan bir de üstüne S.L için en az 5-6 transfer yapilmalidir...Yok ben bu ikisini satayim dersen bu sayi8-9 çikar ki buda yeni bir sistem demek...Önerilen rakamlar kimsenin agzini açmasin...Yattara , Smyo, Fatih, Gökdeniz, Tolga, Erdinç, Hüseyin mevkiilerinin en iyi adamlaridir ve herkez onlara sahip olmak ister.Trabzon elindeki bu silahlari kaptirmamalidir.

Yattara ve Smyo gibi adamlar 20 yilda bir denk gelir bize..Juve niye 10 milyonu gözden çikardi saniyorsunuz?

Umarim yönetimimiz paranin sicakligina kanmadan kadroyu bozmadan takviyeli bir kadro kurar!!

Ayhan Yüksek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

sampiyonlar ligini düsünüpte zimkoyu tolgayi sirf iyi para veriliyor diye göndermek hiç mantikli degil.yillardir ortada sikintimiz var,tam zimkoyu bulmusuz çok para veriyorlar diye sat sonrada sampiyonluk ve sampiyonlar ligi hayali kur. Tamam 12milyon euoro çok iyi para eminimki bizim yöneticilerinde istahi kabarmistir ama bence satilmamali gerçekten hedeflerimiz varsa iyi birini bulmak gerçekten çok zor Zurawski için hala ugrasiyoruz ama sen tut elindekini iyi para veriyorlar diye sat. bence yönetim bu hataya düsmemeli. Tabi haber nekadar dogru buda tartisilir....

ne kadar vermeleri önemli degil eger seneye basari istiyorsak bu futbolcuyu kesinlikle elde tutmaliyiz eger bu transfer olursa 3 yildir araliksiz aldigim kombineyi bu sene almayi dusünmeyebilirim. ve trabzonspor bu futbolcusunu satarsa seneye amacinin bir basari yakalamak olmadigini düsünmeye baslarim

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Biz burdan yönetime sesleniyoruz agzinizin suyu akmasin diye sizin dediginize bak...Bu kadar dar çerçeveden bakmayin futbola..Sen Nedved'i bu yasinda bile al bakalim alabiliyormusun Juve'den?

Iste büyük takim olma kriterlerinden en önemlisi silahinin namlusunu kendine dogrultturttma?

Juve rakibim degil mi diyorsunuz? Eeee küçük düsünen küçük kalir, tipki 12 milyonu duyunca kafasi karistigi gibi!Edited by: greywolf

var ya iyi ki yattara için böyle haberler fazla yazmiyolar... öyle olsaydi ipin ucunu iyice kaçirirdik... [img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

12milyoneuro, Juventus, Szymkowiak?

grandiose - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı greywolf Nickli Üyeden Alıntı

Bakin bazi seyler para içinde olsa degismemeli...Yani 10 milyon'a Smyko 4 milyona Tolgayi sattik diyelim..Ayni deperde adamlar bulabilecez mi? Su anda Türkiyenin en oturmus kadrosuna sahibiz ve bunun için tam 3 yil bir süreç geçirdik...Onlar kadar kaliteli de olsalar alacaklarimiz sisteme sehre uyacaklari ne malum? Bu kadro bozulmadan bir de üstüne S.L için en az 5-6 transfer yapilmalidir...Yok ben bu ikisini satayim dersen bu sayi8-9 çikar ki buda yeni bir sistem demek...Önerilen rakamlar kimsenin agzini açmasin...Yattara , Smyo, Fatih, Gökdeniz, Tolga, Erdinç, Hüseyin mevkiilerinin en iyi adamlaridir ve herkez onlara sahip olmak ister.Trabzon elindeki bu silahlari kaptirmamalidir.

Yattara ve Smyo gibi adamlar 20 yilda bir denk gelir bize..Juve niye 10 milyonu gözden çikardi saniyorsunuz?

Umarim yönetimimiz paranin sicakligina kanmadan kadroyu bozmadan takviyeli bir kadro kurar!!

budur reha kardes... canimiz çikti bu kadroyu olusturup istikrar saglayana kadar... çok basit bir matematiksel hesaplama vereyim size.. 10 yada 12 milyon dolari büyük para diyorsaniz sayet,sampiyonlar ligine girmemizle ve oradaki ortalama bir basari ile elde edilecek para da bugün szymek için telaffuz edilen rakamlarla hemen hemen ayni... ama bu kadroyu elinde tutabilirsen tabi !!!!saygilar

hedef ler var ne bileyim futbolcu bulmak cok kolay ama onun takima uymasi falan bu adam gibi adam bulmak cok zor hele su siralar

sampiyonlar ligine katilirsak futbolcularin degeri en az 2kati artar bence satilmamali ama S.l katilamassak bence 12milyon çok cazip biz öyle 4 tane futbolcu aliriz..

12 milyon küsümsencek bir para degil eee haliyle symekte yeri doldurulamayacak bir adam dgil bence gerçi ben kendisini cok seviyorum ve takimda kalmasini istiyorum ama 12 milyon euroda müthis para ayrica tolganin satilmasinada karsiyim hem symek yokken nasildik simdi nasiliz bir düsünmek lazim eger onun gibi iyi bir oyun acici bulunmassa neden olmasin

Nereden
    Ankara

bence de 12 milyon dolar iyi para, ama takim sampiyonlar ligine girip 1-2 iyi maç çikartinca insallah, o zaman bütün oyuncularin degeri artacak, belki de sirf Hasan Üçüncüye 12 milyon dolar verecekler [img]smileys/smiley36.gif[/img]
    Yani biraz sabretmek lazim, Simkoya bu sene 12 milyon dolar veren, seneye de verir. Sabredip görmek lazim...

Basinda çikan transfer haberlerine fazla inanmamak lazim.Transfer mevsimleri böyledir.Her oyuncuya bir sürü talip varmisgibi gösterilir.Takimlarin transfer etmedikleri Allah kulu kalmaz.Ama sonuçta yazilanlarin yarisindan çogu yanlis çikar.

Kaldi ki bizim kadrodan kimsenin de kolay kolay bir yere gidecegini falan sanmiyorum.Bu kadro olaganüstü sartlar olmadiktan sonrabozulamaz.Biz bir kaç tane takviye istiyoruz;birde takimin iskeletine oturmus adamlarimizi mi yollayacagiz??

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Daha yazimin mürekkebi kurumadan, asparagas haberler dört dönüyor ortalikta.

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/f....asp?TID=3383& amp;PN=1&TPN=1

Burada yazdigim gibi(meshur Zurawski basligi) bu haberler borsaya açilmamizin dogal ürünleri.
    Gerçeklik payini sorgulamiyorum, haberlerin yayinlanma frekanslari artacak göreceksiniz...

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

12 milyon euro inanilmaz bi rakam gerçekten de.bence eger böyle bir teklif gelirse gidebilir

bencede büyük ihtimalle yalan haber ancak yinede yorum yapmakta yarar var

Alıntı CaMoKa Nickli Üyeden Alıntı

bencede büyük ihtimalle yalan haber ancak yinede yorum yapmakta yarar var

bence fayda mayda yok... herhalde 100 milyonuncu uydurma haber basligidir bu...

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya juventus salakti szymek e vercek oparayi öyle olsa wisla dayken alirdi ama bence eder okadar da yalan haber diorum ben

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Biz burdan yönetime sesleniyoruz agzinizin suyu akmasin diye sizin dediginize bak...Bu kadar dar çerçeveden bakmayin futbola..Sen Nedved'i bu yasinda bile al bakalim alabiliyormusun Juve'den?

Iste büyük takim olma kriterlerinden en önemlisi silahinin namlusunu kendine dogrultturttma?

Juve rakibim degil mi diyorsunuz? Eeee küçük düsünen küçük kalir, tipki 12 milyonu duyunca kafasi karistigi gibi!

Juventus babayi alir, bizim seneye sampiyonlar ligindeki en önemli rakibimizdir kendileri, ben juventusta bizde oynayabilecek kapasitede futbolcu görmüyorum (belki buffon veya thuram o kadar ) hadi kardesim herkez isine baksin.( söylediklerimde kesinlikle ciddiyim )

Alıntı selçukabi Nickli Üyeden Alıntı

Juve rakibim degil mi diyorsunuz? Eeee küçük düsünen küçük kalir, tipki 12 milyonu duyunca kafasi karistigi gibi!

Juventus babayi alir, bizim seneye sampiyonlar ligindeki en önemli rakibimizdir kendileri, ben juventusta bizde oynayabilecek kapasitede futbolcu görmüyorum (belki buffon veya thuram o kadar ) hadi kardesim herkez isine baksin.( söylediklerimde kesinlikle ciddiyim )

bir de del piero var ki bana göre dünyada onun yaninda oynayabilecek futbolcu sayisi çok az... zaten juventus'ta yaninda adam gibi biri oynasa inanilmaz seyler yapar... ama maalesef seneler geçti ve artik O da yaslandi...

arkadaslar o parayi verseler bile bence kesinlikle satilmamali.. adamin teknigi iyi, kisa zamanda takimadauyum sagladi. haber yalandir ama dogruysa bileinsallah satmazlar

murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

arkadaslar basindakiher haberi burada baslik yapmayalim lutfen.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)