Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 40 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 40 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: '94 Baþbakanlýk Kupasý, Þota & Arçil

kostadinovun sonradan oyuna girip 3 tane attigi maç degilmiydi. maç yanlis hatirlamiyorsam 3-0 di

3-1 oldu

3-2 oldu

4-2 oldu

4-3 bitti ben öyle hatirliyorum. sotanin bi kafa golü vardi egilerek vurmustu kafayi rüstünün üzerinden way beee ah sota senin gibisi gelecekmi bidahaa

Keleþoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

hey gidi gunler hey...

Alýntý CECEN61 Nickli Üyeden Alýntý

kostadinovun sonradan oyuna girip 3 tane attigi maç degilmiydi. maç yanlis hatirlamiyorsam 3-0 di

3-1 oldu

3-2 oldu

4-2 oldu

4-3 bitti ben öyle hatirliyorum. sotanin bi kafa golü vardi egilerek vurmustu kafayi rüstünün üzerinden way beee ah sota senin gibisi gelecekmi bidahaa

yanlis hatirliyosun çeçen o dedigin maç sampiyonlugu kaçirdigimizdan bi sonraki sezondu...

omerkucuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Denizli
    Yaþ
    43

ya arkadaslar iyi güzel de su nostaljik maçlari biri derleyip toparlayip ta kullanima açsa ya!!

TSunami - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

hatirlamam mi o maçi. 4-1 degil 4-3 bitmisti. basbakanlik kupasi maçiydi. sota-arçilin takimdan ilk gidecegi seneydi.
    kostadinovun oynadigi maç kalin çubuklu barcelona formasina benzer formayi ilk giydigimiz maçti. lig maçiydi. o ayri. o 4-0 dan 4-3 olmustu. hatta ezigin biri bana maç 10 dk daha uzasa 5-4 olacakti dedi. bende yapistirdim ilk yari 10 dk daha uzasa 5-0 olacakti diye[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    51

Arkadaslar bu maçin görüntüleri konacak mi acaba siteye. Ya da kimin elinde varsa özelden mesaj atsin bana. Bir kaç güne kadar trabzonsporumuzun lyon maçi elimde olacak isteyenlerle paylasabilirim.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

macin g0||eri var mi

sota nin samsunspora karsi attigi vole hala unutamiyorum haminin orta siydi galiba adam ceza sahanin disindan oyle bir vole yaptiki doksanin direginden dondu top o vole gol olsaydi bence 100 yilin en iyi golu olurdu, adam oynuyordu ya [img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img]simdi sota hollandada az alkmaarda dokturuyoo

tomas juna verilen 3.5 milyon $ sota ya versen gelip bizde dokturse olmazmiydi eyyyyy eski yonetimmm [img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr aleminkrali - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    46

o maca gitmistim ve 4-3 yenmistik,kale arkasindaydim ve sotanin yerden gele topa kafayla attigi golu hatirliyorum

ayrica ankaragucluler bizim tribune gelip bizi deteklemislerdi.

Murat Acar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    52

Walla bende o maça gitmistim.Hatta maç sonu hiç unutamadigim bir anim olmustu.

Maça gelmeyen amca oglunu haslama yapmak için eski terminal önündeki duraga kadar yürümüs demet evler otobüsü bekliyorum bu arada bende bordomavi kaskol ve sapka var.durakta benden baska bi kaç yasli amcada var.Birde uzun boylu ozaman 35-40 yaslarinda bir adam.

19mayis stadi tarafindan bikaçkisi gelip duraga bana oglum o kaskolu sapkayi sakla maçtan fb fanatikleri butarafa geliyo sana zarar verebilirler dedi.Bende gelecekleri varsa görecekleride var kimseden korkum yok hele o febelilerden hiç dedim öldürselerde birini pesime götürürüm ama o sapkami ve kaskolumu saklayacak kadardüsmem dedim.5-10 dk sonra 15 -20 kisilik bir gurup bagira çagira otobüs terminaline dogru gelmeye basladi Benim renkleri görünce duraga dogru kosmaya basladilar az bi mesafe kala o zamana kadar uzaktan beni süzen o uzun boylu adam belinden silahi çikarip gelin les kargalari bi adim daha atarsaniz acimam demezmi ben sok oldum tabi.Gelen eziklerde arkalarina bakmadan geldikleri tarafa kaçtilar.O adam kimdi bilmiyorum ama Hemen olaydan sonra taksiye atlayim gitti.

o galibiyetten sonra bu olayda bana unutulmaz bir ani olarak kaldi.

Edited by: rutav0861

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cyzio - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    62

Alýntý ts_fan Nickli Üyeden Alýntý
    2-0 yaptik, 2-1 oldu, 3-1 yaptik, 3-2 oldu, 4-2 yaptik, son golü ezikler atti ve sonuçta 4-3 bastik...Chota'nin uche ile yaptigi makaralari hayatim boyunca unutmayacagim...

Ben de aynen böyle hatirliyorum.

Armaðan Dere - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

https://youtu.be/KEOZbs6b_SE
    1 yýl sonraki cumhurbaþkanlýðý kupasý bjk-trabzon maçý

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Alýntý Armaðan Dere Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Videonun yorumda da bahsedildigi gibi videonun 57. saniyesinde Ünal Karaman'in yaptigi ortayi 2020 yili futbolunda dahi kimse kolay kolay yapamaz. Büyük oyuncuydu.
    Bazý insanlar, seninle sadece boþ zamanlarýnda konuþurlar. Bazý insanlar ise seninle konuþmak için zamanýný ayýrýrlar.
    Elazýð'lý.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)