Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 76 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Amerika’da Trabzonun Ayak Sesleri

ftunsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu

TRABZONSPOR TARAFTARI ABD.DE DE YÜRÜMELI.HER YERDE YÜRÜMELI ÇIN SEDDINDE,TAKLAMAKAN ÇÖLÜNDE,ANTARTIKADA,VS.
    HER YERDE BAYRAGIMIZ DALGALANMALI. [img]smileys/smiley1.gif[/img] [img]smileys/smiley1.gif[/img] [img]smileys/smiley17.gif[/img]

ABD DEDEKI ARKADASLAR MÜNKÜNSE BIR BAYRAGIMIZI NASA YA VERIN AYA DIKSINLER AY SEFERLENSIN.. [img]smileys/smiley17.gif[/img]

DÜNYADAN BAKINCA GÖRÜLEBILEN BÜYÜKLÜTE OLMALIM TABI.. [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Selam arkadaslar..

Bende Virginia`dayim.

Ecevit, Dc`de nerdesin? Ben Dc`ye 40dakika uzakliktayim, Dc`demisin yoksa Dc metro`dami ?

NYC`deki yuruyuse sanirim gidemem, buraya yeni geldigim icin arabam yok, sagi soluda bilmiyorum, gelsem bile forma getirmedim yanimda !

Bavulumu hazirladigim gunu hatirliyorum, tam formalari aldim elime, bavula koysammi koymasammi, Abd`de nerde lazim olacak dedim ve biraktim, keske alsaymisim burda gundelik hayatta bile giyerdim..

valla yuruyusun cumartesi olmasi kotu oldu cunku cogu insan calisiyor. neyse ben yanima bi tane hirdavoz buldum[img]smileys/smiley17.gif[/img]ona formasini giymesini soyledim bende giyicem.2 kisi yapariz yuruyusumuzu[img]smileys/smiley4.gif[/img]haaa bende philadelphiadayim ny a 1 saat

DATA,

BETHESDA DA IKAMET EDIYORUM

STAY IN TOUCH

toshiba
    Ziyaretçi

Firtina bende geliyorum buyuk ihtimalle, 3 kisi oldunuz[img]smileys/smiley1.gif[/img]

YuruyustensonraTimes'a TS urunleri satan bir magaza acalim seninle, ne dersin?[img]smileys/smiley17.gif[/img]

serkanisp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

AMERIKA DEGILL DÜNYANIN HER YERINDE TÜRKLER VAR.. VE TRABZONLULAR VAR..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır tsmaniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ts formalarini her zaman her yerde giyip gezinki Trabzonsporumuzu dünya tanisin[img]smileys/smiley1.gif[/img]

toshiba
    Ziyaretçi

Su anda New Yorktayim. Yuruusun sonuna katilabildim, ancak eglencenin sonuna kadar oradaydim. Eve varinca ayrintili yazmaya calisacagim.

Alıntı Selim55 Nickli Üyeden Alıntı
    simdi bide almanyada yapalim dicem ama benim oturdugum kasabada 20-25 TSli var biraz az gibi[img]smileys/smiley36.gif[/img]

[img]smileys/smiley32.gif[/img]hiz farketmez birtane bile yeter orayi sarsmaya[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Nereden
    Ankara

eeee sonuç nedir biri söle ballandira ballandira anlatsin yaw! bmn üyeleri karsilasabildimi ? tanisabildiniz mi birbirinizle ? ençok hangi takimin formasi vardi ? [img]smileys/smiley4.gif[/img]

su anda eve yeni geldim yuruyusten.Tahmin ettigimden fazla trabzonspor formali kisiler vardi[img]smileys/smiley2.gif[/img]vesuda bi gercekki egerbizim konvoyumuzda olsaydio uc kizkardesten asagi kalmazdik fakat konvoy olmadigi icin insanlar formayi giymeye gerek duymadilar galiba. fakat iciniz rahat olsun arkadaslar burda bile trabzonsporun taraftari oldugunu ve ne kadar buyuk oldugumuzu bi kere daha kanitladik. simdiden gelecek senenin planlarini yapmaliyiz ve mutlaka konvoy hazirlamaliyizcunku gelecek sene bu zamanlarda acik ara sampiyonluga kosuyor olacaz[img]smileys/smiley17.gif[/img]

toshiba
    Ziyaretçi

Bende eve az once geldim. Aksamdan fazla ayrinti veremeyecegim. Cok kiz vardi, bir tane bile ayarlayamadim, iyi hissetmiyorum kendimi[img]smileys/smiley36.gif[/img]

10 tane falan Bordo-Mavi renkli insan gordum. Birkaci ile konustum. Ilk konustugum sanki Firtina gibi geldi bana[img]smileys/smiley2.gif[/img]Ancak BMN'de yaziyor musun sorusuna, bekledigim yanit gelmeyince o degildir dedim[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Baska yokmuydu katilan yuruyuse??

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

foto yok mu arkadaslar

FOTOGRAF yoksa bu konuyu KILITLEYELIM:...............[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

toshiba
    Ziyaretçi

Yuruyusun sonuna ancak yetisebildim. Hafta sonu oldugu icin otobus azdi. Bekledigimden daha buyuk bir kalablik vardi.

Zara ile Ege ve birkac baksa kisi ve gruplar da eglenceye katildi. Hele bir tanesi vardi, bir Ozbek kizi hic sormayin[img]smileys/smiley1.gif[/img]Guzel lehcesiyle teskkur etti bize varya hic sormayin, tatliydi gercekten.

Sunu da belirteyim basta, yurus Turk Yuruyusu yerine adeta Yunan Yuruyusu'ydu[img]smileys/smiley36.gif[/img]Arada bazi kisiler milli formayla gelmisti, birkac tane de TS formali vardi. Geriye kalanlarin neredeyse yarisi bizans formalariyla gelmisti.

Kalabligin arasinda bir sure yurudukten sonra 61 sirt numasiyla ve Gokdeniz isimli formayla birisini gordum 30 yaslarinda. Sordum kimsin falan diye. Gorele'li cikti. PA eyaletindeymis. Adi da Orhan olacakti. Sonra Caykara'li, Yaglidere'li derken bir tanede Besirli'den cikti. ancak yaninda yine Ts formasiyla olan arkadasi ben Trabzonsaray'liyim gibi bir espri girisimde bulunca onlari da es gectim. Tek basimaydim gun boyunca.

Turkiye'den bi tane devlet bakani vardi, Mardin valisi vardi, bi tane de istanbul milletvekili vardi ki ona kufrettim orada. Konusmasinda nereden vardiysa uc istnabul esiginin adini telefus ederek ne gorusten olursak olalim hepimiz Turkiye iciniz dedi.

Sanirim Turk Amerikan Dernekleri Baskani'ydi; onun bir cumlesi de dikkatimi cekti. Dedi ki; Ermeni yasasini mecliserinde kabul eden ulkelerin hic birinin gecmisi Turk milletinin gecmisi kadar temiz degildir dedi[img]smileys/smiley32.gif[/img]Bu sozu de yazdim kafamda bir koseye, guzel geldi bana.

Bu arada bende foto falan yok. Ancak netten arastirayim, bulursam yapistirim.

Gereksiz yazmisim bayagi[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Önder28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

TV 'den izledigim kadariyla sizi göremedim ama , yürüyüse formanla katildigini forumdan ögrenmis bulunmaktayim. Çok çooook uzaklarda bizi temsil ettigin için tsk.ler. Birkaç fotograf göndersen çok iyi olurdu.

INADINA TRABZON'

Nereden
    Ankara

resimler güzel ama her karede a.b.d nin bayragi var hatta bi ara dedim bizim bayraktan çok abdnin ki var .

neyse gidenlerin ayagina saglik. helal olsun hepinize [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Juan_Juan Nickli Üyeden Alıntı

resimler güzel ama her karede a.b.d nin bayragi var hatta bi ara dedim bizim bayraktan çok abdnin ki var .

neyse gidenlerin ayagina saglik. helal olsun hepinize [img]smileys/smiley32.gif[/img]

walla ya ama yinede bizim bayraklari taaa oralarda görmek te süper

IYIDE GÜZEL KARDESLERIM BIR TANE TRABZONSPORLU GÖREMEDIM NEYE YARAR BU
    FOTOLAR GEÇEN AKSAM HABERLERDE GÖSTERDI KAHPE BIZANSLAR KONVOY HALINDE
    GEÇERKEN BIZDEN KIMSE YOKTU CIZ ETTI IÇIM BARI BIR DAHAKI YÜRÜYÜSTE BIR
    KONVOY HAZIRLAYALIM (ADAM AMERIKAYA GIDIYOR VE FORMA LAZIM OLMAZ DIYE
    GETIRMIYOR BRAVO YÜRÜYÜSTEN SONRA ANLAMISTIR ARTIK NEYE YARAR NEYE
    YARAMAZ) BEN ISSIZ DIR ADAYA DÜSSEM YANIMA ALACAGIM ÜÇ SEYDEN BIRI
    KESIN TS FORMAM OLURDU YANI S..TIR EDIN AMERIKAYI LAN MOZAMBIGE GITSEM
    YINE FORMAYLA DOLASIRIM...SINIR OLDUM ORADAKI BIZANSLILARA YANI RESMEN
    TÜRK GÜNÜ DEGIL PISLIK GÜNÜ OLMUS KISACASI TRABZONSPORUMUZUN OLMADIGI
    YÜRÜYÜSÜN ADI BATSIN...

toshiba
    Ziyaretçi

Evet arkadasim, hem hazirliksizdik, hemde az kisiyiz. Futbol kulturunden anlamayan insan burda da fazla oldugu icin, kalabaliktilar. Linke bakiver bir, adamlar konvoy bile olusturmus. Ilerleyen yillarda daha kalabalik olacagimizi ve goze batacagimizi umuyorum.

Link= http://community.webshots.com/photo/...163510278Xgzmd C

Alıntı tsmaniac Nickli Üyeden Alıntı
    IYIDE GÜZEL KARDESLERIM BIR TANE TRABZONSPORLU GÖREMEDIM NEYE YARAR BU FOTOLAR GEÇEN AKSAM HABERLERDE GÖSTERDI KAHPE BIZANSLAR KONVOY HALINDE GEÇERKEN BIZDEN KIMSE YOKTU CIZ ETTI IÇIM BARI BIR DAHAKI YÜRÜYÜSTE BIR KONVOY HAZIRLAYALIM (ADAM AMERIKAYA GIDIYOR VE FORMA LAZIM OLMAZ DIYE GETIRMIYOR BRAVO YÜRÜYÜSTEN SONRA ANLAMISTIR ARTIK NEYE YARAR NEYE YARAMAZ) BEN ISSIZ DIR ADAYA DÜSSEM YANIMA ALACAGIM ÜÇ SEYDEN BIRI KESIN TS FORMAM OLURDU YANI S..TIR EDIN AMERIKAYI LAN MOZAMBIGE GITSEM YINE FORMAYLA DOLASIRIM...SINIR OLDUM ORADAKI BIZANSLILARA YANI RESMEN TÜRK GÜNÜ DEGIL PISLIK GÜNÜ OLMUS KISACASI TRABZONSPORUMUZUN OLMADIGI YÜRÜYÜSÜN ADI BATSIN...

SiNo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

GÖSTERIN KENDINIZI

O KONVOYLARA BI UÇAK SALDIRISI OLSA YA IKIZ KULELER HESAABI

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

gidenlere helal olsun [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)