Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 76 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Amerika’da Trabzonun Ayak Sesleri

Hünkar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

INSALLAH AZ SAYIDA DA OLSA TARAFTARLARIMIZ BIR ARAYA GELIRDE AMERIKALILAR GUZEL RENKLER GORURLER [img]smileys/smiley36.gif[/img]

amerika iki rengi bu kadar birbirine yakisacagini görecek bordo mavi[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Alıntı toshiba Nickli Üyeden Alıntı
    ...... Ama TS formasi bulamdim hala, yollamadi bana hiyarin teki forma[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Hocam,

Sende isi son güne birakmissin....Biraz ayip olmus....[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Nereden
    Bursa

Alıntı Firtina28 Nickli Üyeden Alıntı
    bilmiyorum bu konuyu buraya acmak ne kadar dogru ama benim baya canimi sikan bi konu var. her sene ny ta duzenlenen turk yuruyusunde cinconun, jimnastikcilerin ve civcivlerin taraftarlari konvoy olusturup yuruyolar. amerikadan katilan arkadaslarla bi organizasyon yapipta bi konvoyda biz olustursak nasil olur??? hem takimimizin buyuklugu dahada cok anlasilir. pankartlar, sarkilar ne bilim iste cok sey yapariz. ne dersiniz arkadaslar hos olmazmi??? bu sene yapmamiz imkansiz gibi cunku yuruyus ayin 21 inde bu seneden gecti gibi ama gelecek sene kesin yapariz ve super olur

Hemserim Sen Basi ceksen NasiL oLur eLbet vardir Orada bir TrabzonsporLuLar Dernegi.

alem taraftar gorsun bee bir tane bile olsa yeter

toshiba
    Ziyaretçi

Alıntı baris_aykan Nickli Üyeden Alıntı

Ben varim da formam yok yahu[img]smileys/smiley4.gif[/img]Nasil anlayacaklar TS'li oldugumu[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben varim da formam yok yahu[img]smileys/smiley4.gif[/img]Nasil anlayacaklar TS'li oldugumu[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Fener formasi giymis birini döversin ya da fener atkisini yakarsin bizde anlariz senin Trabzonsporlu oldugunu...Amerikalilar anlamasada olur.Oh!...my god [img]smileys/smiley1.gif[/img]Edited by: BADALOGLU

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ahmet abi bombaydi bu espiri [img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img]

yok espiri yapmamismiydin [img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı BADALOGLU Nickli Üyeden Alıntı

Fener formasi giymis birini döversin ya da fener atkisini yakarsin bizde anlariz senin Trabzonsporlu oldugunu...Amerikalilar anlamasada olur.Oh!...my god [img]smileys/smiley1.gif[/img]

Yada www.trabzonspor.com.tradresinden satin alabilirsin

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı

Ahmet abi bombaydi bu espiri [img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img]

yok espiri yapmamismiydin [img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Asilsenin yaptigin espiri oldu...Ola ne espirisi yahu!bu benim fantazim,orda olsaydim böyle yapardim...[img]smileys/smiley7.gif[/img]

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı BADALOGLU Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı

Asilsenin yaptigin espiri oldu...Ola ne espirisi yahu!bu benim fantazim,orda olsaydim böyle yapardim...[img]smileys/smiley7.gif[/img]

[img]smileys/smiley36.gif[/img]

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Firtina 28- anladigim kadariyla Giresunlu bir kardesimizsin.Bildigim kadariyla Giresunun ilçeleri olan Yagliderenin %65'i Espiyenin % 40'i ve daha diger ilçelerinden A.B.D de yasayan binlerce karadenizli var bunlarla bir organizaston yaparsan muhtesem olur ama olmasa bile emin olki biz seni buradan izleyecegiz.

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

TABII KI GÜZEL BIR SEY OLUR GÖSTERI TRABZONSPORUMUZUN BÜYÜKLÜGÜNÜ BIR KEZ DAHA GÖSTERMIS OLURSUNUZ

FATIH SULTAN TEKKE !

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bence de çok iyi olur...Hem de Conilere takim neymis ögretiriz...[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Saygilarimla...

Bugun yeni siparis ettigim, yesil renkli sampiyonlar ligi body -tshirtlerimizden birini uzerime gecirdim, ve okulda dolasiyordum. Amerikalilar bizim acik yesil formayi ve kappa dizaynini begendi. Bir iki hatun nereden aldigimi sordular bende anlattim Trabzonspor ve hikayesini. Hatta birisi uzerinde denedi. Sonunda hatunlardan birinin numarasini bile aldim, demekki Trabzonspor'un sampiyonlar ligi formalari is yapar cocuklar. Bu yesil formalarin dizayni cok estetik ve sik. Boylece bir iki Amerikali daha ogrendi TSnin ne oldugunu.

evet böle bir sey çok güzel olurdu da herkesi bir araya toplamak zor.

Nereden
    Trabzon

Alıntı ozgur Nickli Üyeden Alıntı
    Bugun yeni siparis ettigim, yesil renkli sampiyonlar ligi body -tshirtlerimizden birini uzerime gecirdim, ve okulda dolasiyordum. Amerikalilar bizim acik yesil formayi ve kappa dizaynini begendi. Bir iki hatun nereden aldigimi sordular bende anlattim Trabzonspor ve hikayesini. Hatta birisi uzerinde denedi. Sonunda hatunlardan birinin numarasini bile aldim, demekki Trabzonspor'un sampiyonlar ligi formalari is yapar cocuklar. Bu yesil formalarin dizayni cok estetik ve sik. Boylece bir iki Amerikali daha ogrendi TSnin ne oldugunu.

abi sen olayi çapkinliga dökmüssün ya. o da iyi tabii. ama türk yürüyüsünde o hatunlari o formalarla alanlarda göremezsek o zaman bozusuruz. [img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı ozgur Nickli Üyeden Alıntı

hehe [img]smileys/smiley1.gif[/img]

biraz offtopic olacak ama bugün bir "eski" dergide ( doktorda beklerken ) kappa patronunun italyadaki evine sasirdim. Adam bir LOFT yapmis ( 550 metrakare ). Oturma odasi Antreman sahasi. Aklina ne gelirse oynayabilirsin. Misal oturma masasi bir pinpon masasi [img]smileys/smiley36.gif[/img]Muthesem bir sey yaaa. Kaleler filan. süper. Birde adamin nasil yükseldigine sasirdim. Okulda 16 yasinda bos duran bir odayiayarlamis müdürdenbedavayave sürekli okulda cekdigi resimleri satmis bin üzerinde ögrenciye..... [img]smileys/smiley1.gif[/img]

Kappa is cool [img]smileys/smiley1.gif[/img]Edited by: sanatik

elimde olsa orayada gelirim ama [img]smileys/smiley19.gif[/img]

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

simdi bide almanyada yapalim dicem ama benim oturdugum kasabada 20-25 TSli var biraz az gibi[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır tsmaniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

amerikada dalgalandirin ts bayraklarini giyin formalari atkilari temsil
    edinn Trabzonsporumuzu hadi göreyim sizi bende çette tanistigim yabanci
    hatunlari tsnin sitesini söylüyorum merak ediyorlar renkleri çok
    begeniyorlarmis ama haklilar en iyi renkler bizde

ARKADASLAR ,

ONCELIKLE AMERIKADA YASAYAN TRABZONSPORLULARI BI ARAYA TOPLAMALIYIZ ....BUNUN BIR YOLU BIR WEB SAYFASI KURUP HABERLESMEYI SAGLAMAK OLABILIR VEYA BMN YOLU ILE BI SEKILDE HABERLESME DEVAM EDEBILIR...TABI KI BIRAZ ZAMAN AYIRMAK GEREKECEK BUNUN ICIN...BEN INANIYORUM KI GUZEL SEYLER YAPILABILIR BURADA ,AMERIKA'DA,.

ILETISIM AGINI KURDUKTAN VE BELLI BASLI KISILERI BELIRLEDIKTEN SONRA SENEDE BIR GUN BILE OLSA BISEYLER YAPILABILIR...

Ben newyork city deyim. Semester bittigi icin yazin buyuk ihtimal bosum zaten

ben de washington dc de

amerikada yasayan arkadaslar bu yazismalara katilip fikir verebilirler ...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)