Sayfa 1 Toplam 24 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 594 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Istanbulspor maçi Olimpiyat Stadi?nda....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Istanbulspor maçi sezonun son maçi ve Istanbul'da...

Simdi önümüzde bir sorun var, maç hangi stadda oynanacak ?

Benim gönlümden geçen Inönü stadi... O hafta besiktasin maçi yok. son maç oldugu içinde gerekli girisimler yapilirsa zorluk çikarmayacaklarini düsünüyorum. Eger maçin oynanmasina bu stad karar verilirse bizim açimizdan son derece iyi olur. Barboros parkinda yada kabatasta toplanip topluca federasyonu protesto yürüyüsü düzenleyebiliriz. Tribunler debizim için ideal. O stad olmazsa olimpiyat stadi olsun.

Bu maçla birlikte takimimizi da ugurlamis olacagiz. Onurlu mücadelelerinden dolayi güzel bir tesekkürümüz güzel bir kapanisimiz olmali. Sampiyonlar ligi sansimiz bu maça da kalabilir ama sonuç ne olursa dedigim gibi onurlu mücadlelerinden dolayi bu takim güzel bir sekilde ugurlanmayi hakediyor. 2 hafta öncesinden organizasyonlari yapacaklarimizi konusmaya baslasak fena olmaz. Organizasyonlar basligina pek ugruyan olmadigi için konuyu genel'de açtim. Evet neler yapabiliriz arkadaslar ? Edited by: Emorfo

Barış BAKIRTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence inönü en mantikli stad dedigin gibi maçlari yoksa Metin abi. Yürüyüse taksim den de baslanilabilir. Daha kalabalik oldugu için tepki açisindan bence daha iyi.Allah nasip ederse sampiyonlar ligini garantileme maçimiz olacak o maç. Bunun dogrultusunda sölen havasinda bir sov (bu sampiyonlar ligi için degil, takimimizin verdigi onurlu mücedeleden dolayi). Inönü için bence baski kurmaliyiz..

ewet arkadaslar enson maç istanbulda bir ugurlama töreni ve Tessekürler mayetinde bir seyler yapmak lazim 3 ay daha takimi göremiyecegiz

Guests
    Ziyaretçi

bencede maç inönüde oynanmali. ayrica istanbulu yenip 2. lige ugurlama serefine erismekte ayri bir zevk vericek.

TSunami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

büyük bir stadda olsun da nerde olursa olsun. mesela olimpiyatta olsun. önceki milan-liverpool maçi da bizim maçin provasi olur.[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence KADIKÖY FB nin satadi bizim için daha ideal ama vermezler SIVAS a verilir ama bize zanentmem.En uygunu aslinda OLIMPIYAT STADI KESINLIKLE doldururuz orayi ve Maçta yapariz yapacagimiz protostoyu

Atalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bana kalirsada inönü çok iyi olur...amaaa benim gönlümde yatan olimpiyat stadi yönetimimiz bu maçi orada sölen havasina cevirebilir.mesela ts clup tiri oraya gidebilir ve çok rahat bir sekilde bütün ürünlerini yayila yayila pazarliyabilir...100 bin üye kampanyasi için 10 larca stant acilabilir ve taraftarlarimiza rahatça üye yapabilirler.ayrica sampiyonlar ligi finali için sponsor firmalar o bölgeye yani stadyum etrafina dev kapali yaklasik 5000 ki,sini sigacagi mekanlar insa ettiler buralara mahalli ve yöresel sanatçilarimiz konser verebilirler.kemençe esliginde yaklasik 5000 kisilik horonlar olusturabilirler maç önçesi yine stadyum içinde ünlülerin sahne alacagi konserler verilebilir...ben inaniyorumki maç pazar günümü bilmiyorum eger pazar günü saat 19.00 da olursa insanlarimiz o bölgeye akin eder..en az 60 bin kisi oluruz diye düsünüyorum..düsününki biz o stada beter haldeyken hafta içi o kadar seyirci gitmistik!!birde insanlar istanbulda çoluk çoçuk maça gitmeyeli o kadar çok zaman geçtiki...saygilarimla...

istanbul haftaya küme düsmeyi garantilemezse gs iyi tesvik yollar bunlara ama artik kimse durdurmaz bizi bu genclerin eline verip 2. lige yollariz orda takilsinlar.

Nereden
    Trabzon

Alıntı TSunami Nickli Üyeden Alıntı
    büyük bir stadda olsun da nerde olursa olsun. mesela olimpiyatta olsun. önceki milan-liverpool maçi da bizim maçin provasi olur.[img]smileys/smiley4.gif[/img]

hahahaha çok iyi yaa.

stadi bilmem de hem istanbulsporun düsmesi hasebiyle hemde sampiyonlar ligine girisimizin resmen tesciliyle dahada önem kazandi maç. tahminimce sampiyon gibi çikacagiz stattan.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

OLIMPIYAAAAAAAAAAAAAAATTT...60.0000000000000000000 0000000

Guests
    Ziyaretçi

kadiköyde oynuyalim yaw vazgeçtim inönüden. yikalim kadiköyü [img]smileys/smiley4.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Olimpiyatin önü müsait bir horon halkasi iyi gider. Tesitati gür bir araba yeter de artar...[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yönetim bu konuda gerekli adimlari atip maçi Inönü stadina aldirmalidir...

Olimpiyat'ta olabilir ancak Inönü olsa çok süper olur. Inönü stadinin akustigi çok iyi cümle alem taraftar görür..

Yönetim uyuma taraftarin sesine kulak ver...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Maçin Zeytinburnunda olacagini zannetmiyorum gerisi farketmez.Ancaaak nerede olursa olsun stadi doldurmaliyiz.Dosta düsmana Trabzonsporun gücünü göstermeliyiz.BMN Ankara olarak gerekeni yapacagimizdan süpheniz olmasin[img]smileys/smiley2.gif[/img]Ama öyle dandirik bir midibüsle olmaz söyle iki tane 403 ayarlamak lazim.Neyse bir stad belli olsun da...

Nereden
    Amasya

olympat da oynyalim hem her kez görsün kimm daha büyük bir daha ama ohafta icinde champiyonlarligi maci var ama genedeoynayabiliriz yönetim simdiden basvursun 80.000 o stadi yikar be[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maçin Inönü stadina alinmasini istiyoruz.
    harika olur eger burada oynarsak.

Lütfen yönetim taraftarin sesine kulak verin!!!

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence de Inönü'de olmali ve insallah orasi olur

61trabzonomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

inönü olabilir tabi ayrica bu maçi farkli kazaniriz bu hafta kesinlesir ist düsmesi bizde maçi rahat aliriz gibime geliyo...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

arkadaslar sizlerden bir ricam olacak istanbulspor maçi için!...

TRABZONSPORUMUZUN GEÇEN YIL KUPA FINALINDE OLIMPIYAT STADINI DOLDURDUGU FOTOGRAFLARLA

GS-FB KUPA FINALINDEKI OLIMPIYAT STADININ FOTOLARINI YANYANA KOYUP

EN BÜYÜK KIM? YAZILI BIR PANKART YAPMAYA NE DERSINIZ?

Hasan Cubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

nerede olursa olsun stadi dodurun ve istanbulu yollayin ikinci lige . malesef maci naklen göstermeyecek.

Protestolar devam etmesi lazim , ben almanyada oldugum icin maca gelemeyecegim.

Bence BMN olarak bir anketle stad hakkindaki BMN görüsümüzü olusturabiliriz...........

Zafer Keskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ewet metin abicim çok güzel bir konuya degindin bende açmayi düsünüyordum ama açmadim ewet seninde dedigin gibi inönü stadinda maç yapilacagi zaman nasil besiktaslilar çarsida toplanip bagira bagira stada gidiyorlarsa bizde orada toplanip stada yürüyebiliriz...

kesinlikle besiktas maçinda bize bagiran besiktaslilarin bulundugu yere biz yakisiriz sanki evimizde oynuyormus gibi oluruz takimida gaza getiririz önümüzdeki seneye iyui hazirlanirlar ewet bmn haydi stada inönü stadina .......((((Yönetimin el atmasi için girisimlerde bulunulmasi lazim)))

Nereden
    Samsun

selamlar beyler...5 aylik bi ayriliktan sonra tekrar sizlerle birlikteyim...askerligide bitirdik sonunda...Ordunun Mesudiye ilçesinde kisa dönem j.çvs olarak yaptigim askerligi bugün bitirdim...su an Orduda merkezdeyim,ilk gördügüm internet cafe den size ulastim...gece Allahin izniyle Ankaradayim...ve artik Ankarada ki kardeslerimle her TRABZONSPOR olayinda beraberim...
    Daha neler su durumda bi de istanbulspora yenilme lüksümüz müvar!!!!!!!tabiki farkli bi skor ve galibiyet...FATIHIM gollerine yenilerini çok rahat ekler...

saygilar.....

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Maç zor maç,inönü olsa iyi olur

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

yenip gönderecegiz allahin izniyle 2.lige bunlardan çok çekmedik özelliklede avni akerde

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)