Sayfa 24 Toplam 24 Sayfadan BirinciBirinci ... 14 22 23 24
Toplam 594 adet sonuctan sayfa basi 576 ile 594 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Istanbulspor maçi Olimpiyat Stadi?nda....

NoPain-NoGain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bu statta o sagdaki kalede var bi numara...sampiyonlar ligi macinda da bütün goller sagdaki kaleye oldu, rüzgar da o tarafa dogru esiyo hakkaten. istanbul'da daha cok atak yapti simdilik ama stadin rüzgari varsa bizim dekaradeniz firtinamiz var...

NoPain-NoGain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

hehe sirasi geldi demistim...

Nereden
    Amasya

ne mütis bir macdi arkadaslar memo nun da cok atmazin istedim olmadi olsun isteseler 10tane atarlardi ve 50.000 den fazla bence o stada

Nereden
    Amasya

hadi macdaki arkdaslar capik gelinde macdaki anilariniz anlatin[img]smileys/smiley32.gif[/img]

statdaki arkadaslarla konusmalarima göre an az 50 bin seyirci varmis.

KAPAK OLDU BIZANSA

Nereden
    Amasya

simdi trt senolgüneslen repotege yabiorlar adam söyluyor inanmadilar ts sin bu stadi dolduracagini fenerliler valan yani ama simdi gördüler dedim 50.000dedi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

süper taraftara süper seyler yakisir!..

bu senede geçen seneler gibi sampionlugu pisi pisine kaçirdik..

ftunsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu

ULAN BI STADI DOLDURAMADIK BEE [img]smileys/smiley36.gif[/img] [img]smileys/smiley36.gif[/img] [img]smileys/smiley36.gif[/img]

ALT TARAFI 50 BIN KISI ANCAK [img]smileys/smiley36.gif[/img] [img]smileys/smiley36.gif[/img] VARIMISIZ.

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

elli bin yetmezmi seneye o stad full çeker yeterki takim iyi olsun

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

abi iste bu harikaydi bunu yapandan allah razi olsun!

FATIH SULTAN TEKKE

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bence taraftar süperdi.. sayi da süperdi!

Nereden
    Uzak Doğu

Maçta 50.000den fazla kisi vardi.Numaralinin bile çogunlugu dolu idi.ayrica kapalida millet sikis sikisti merdiven bosluklar bile dolu idi.9 kisi 180 milyon verip maça beles girdik.Hiçbir seye acimadim ama kapidan girmeden aldigimiz son karaborsa bilete acidim[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

en az 60 bin dik yaa gerisi yalan biz içindeydik biliyoruz sissikis oturduk merdivenler doluydu düsünün bütün merdivenler doluydu ayrica korkuluk olan bölümlerin hepsi doluydu bu 60 bin demektir

Nereden
    İstanbul

Arkadaslar bu muhtesem maçin tamami cuma 22:30 trt 3 de. ben kaçirmayacagim...

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu haber iyi oldu. Golleri pozisyonlari hiç bir seyi izleyemedik.

Tmac61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çankırı

Penalti gören oldu mu ki[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı

Bu haber iyi oldu. Golleri pozisyonlari hiç bir seyi izleyemedik.

maç basligina ve danisma bölümündeki gol videolari basligina görüntüleri pazar aksami eklemistim.izleyemeyenler ordan indirebilir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Tmac61 Nickli Üyeden Alıntı
    Penalti gören oldu mu ki[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

61.dakika sovundan sonra sadece F.S.T'nin yerden kalkisini görebildim.

shipbroker61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Valla yogunluktan dolayi gundemi biraz geriden takip ediyorum ama keyifler boyle yerinde oldukca ve olumsuz pek bir sey gormeyince yazmaktan cok okumak insanin daha bir isine geliyor. Oncelikle iyisiyle kotusuyle bize gene guzel bir sezon yasatan takimimiza tesekkur ederek yazima baslamak istiyorum. Gerci icimiz biraz buruk bitirdik belki ligi ama olsun hepimizinde bildigi gibi yasadiginiz ulke Turkiye olursa cogu zaman ?magluptur bu yolda galip? olabiliyor.fficeffice" />

Macin pozisyonlarina, oyunun guzelligine ve herseyden ote seyircimizin muhtesemligine fazla birsey soylemeyecegim zira soylenebilecek ne kadar guzel sey varsa sagolsun sizzler soylediniz. Benim istegim birdahaki senede ayni cosku ve sevginin artarak devam etmesi ve sampiyonluk yolunda bizimde kucuk bir emegimiz olmasi.

Arkadaslar yazilardanda gordugum kadariyla bazi aksakliklarda olmadi degil bu guzel macta ve organizasyonda ama lutfen bu tip aksakliklari birbirimizi uzmeden ve kirmadan bertaraf etmeye calisalim. Burda bir parantez acarak olayi ozellestirmek istiyorum cunku bunun gerekli oldugunu dusunuyorum. Bu mac oncesinde hepimizinde bildigi gibi sitemizi temsilen Metin kardesimiz (Kulunkoglu) toplantilara katilmisti. Toplanti sirasinda neler konusuldu neler kararlastirildi onlari bilmiyorum ama mac gunu gordugum suyduki kendisiyle bulustugum saat 2?den stada varisimiza kadar telefonunun hic susmadigi ve acilan her telefonada sabir icinde cevap verdigiydi. Hatta bazi telefonlardan sonra ?abi buda sorulacak sorumu? diye biz hayiflanirken o gene sesini cikarmadan bir sonraki telefona cevap veriyordu. Bakin burada en ufak bir abartma veya mubalaga yok arkadaslar. Simdi burda olan aksakliklardan dolayi bu isi sadece gonulden yapan bir kisiye bu kadar sert ve acimasizca yuklenirsek en sonunda o kiside ?eeeh bana ne ya ne haliniz varsa gorun? der ve birdahada bu tip islere ne girer ne bulasir. Burda isimin cok fazla onemi yok zannimca bugun Metin olur yarin Ali olur obur gun Veli olur olurda olur velhasili. Ondan dolayi birdahaki sene ayni aksakliklilari yasamamak icin elestirileri daha insafli ve yapici tarzda yapmamiz hepimize daha faydali olur.

Bu baglamda ben organizasyon komitesinden acilen bir dahaki sezon neler yapacagimizi neler edecegimiz tartisacagimiz toplanti ayarlamasini rica ediyorum ve bu toplantiyada herkesin katilarak fikir beyan etmesini istiyorum.

Benim icin bu mactaki bir diger ozel seyde cuttyshark, selcukabi, a lee cool, grandiose, atalay ve kurt61 le tanismam olduki o talihsiz resimde (benim elimde cekirdek poseti olan) bu heyecanin sonunda karelenmis bir durumdan basla bir sey degildi?tabi bunu aleyhime kullanan Badaloglu, Berat ve Ozgurude siz saygideger BMN uyelerinin yuksek takdirine havale ediyorum[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Saygilar

Not: Konser icin gitmedik ama mac oncesinde konser var deyipte cd den bize Volkan Konagi dinletenlere ozel tesekkurler.
    Bundan daha onemlisi gecen sene fenerin sampiyonluguna sarki yapan Davut kaypaginin sarkilarini calanlara daha ozel tesekkurler. Insan birazcik bu tip seylere dikkat eder kardesim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)