Sayfa 11 Toplam 24 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 ... SonuncuSonuncu
Toplam 594 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Istanbulspor maçi Olimpiyat Stadi?nda....

Barış BAKIRTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Burdaki tepki bilet fiyatlarina bence gidilmeyeceginden degil. Sahsen gelicem ama bilet fiyatlari düsük oldugu zaman stadin durumunu düsünün simdi 40bin geliyorsa bilet fiyatlari düsük olunca en az 60 bin kisi gelir o stada. Yüksek derken kendi açimdan demedim gelecek herkesi düsünerek.

Istanbulsporu aradim yetkili olarak birisiyle görüsmek istiyorum dedim bagladilar. Bilet fiyatlari biraz düsük olursa stad ful çeker dedim bu vesileyle istanbulspor daha çok kazanir diye düsündügümü ilettim. Baya arayan oldu dedi durumu yönetime iletcezdediler.

Zafer Keskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

aynen walla adamlar iyi niyetli konusuyor ama icraat yok heleki tkim devletin elinde olunca ne yapmak gerekirki.....

Nereden
    Uzak Doğu

Alıntı grifztr Nickli Üyeden Alıntı

NERESI PAHALI YA ? 10 - 20 - 30 MILYON VEREMIYORMUSNUZ TAKIMINIZ IÇIN? NE BIÇIM TARAFTARSINIZ SIZ? SANKI HER HAFTA MAÇA GIDIP O PARALARI VERIYORSUNUZ TRABZONSPOR YILDA KEZ ISTANBULA GELIYORDA SIZ O PARALARA FAZLA OYNUYORSUNUZ? LANET OLSUN YA 20-30 MILYONA FAZLA DIYORSUNUZ. BRAVO YA GIDIN FB NIN BILET FIYATLARINA BAKIN? ADAMLARIN KALE ARKASI DERBILERDE 37,5 NORMAL MAÇLARDA 20-25 MILYON. NEYSE YA YINE SINIRLENDIM SUSUYORUM.

Ya beyler hiç bosuna biletler ucuz falan demeyin.Bu takimin taraftarinin çogu ögrenci veya normal gelirli insanlar.Yani istanbul takimlarindaki gibi fazla zengin yok bence.Ama ben kesin gelecem izmitten sonuçta bu son maç artik herkes biraz fedekarlik etsin.

Son olarak maçta bilet satilacak mi?Biletix'e komisyon vermek zorundamiyiz yani?

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

abi maçi trt canli yayinliyor diye taraftarlarimiz umarim maça gitmemezlik yapmaz!

shipbroker61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkadaslarim guzel kardeslerim gozunuzu seveyim simdi bunlari konusmanin tartismanin bir anlami yok. bilet fiyatlari aciklandi bundan sonra indirim falan olmaz kimse oyle bir beklenti icine girmesin....

buna bu kadar tepki gostereceginize maca nasil gelirim onu dusunun isterseniz.

bakin maci tvde veriyomus yakalim su olimpiyati millet tv basindan seyrederken bizde cakamizi atalim pazartesi gunu[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Barış BAKIRTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı thepatfhinder Nickli Üyeden Alıntı

abi maçi trt canli yayinliyor diye taraftarlarimiz umarim maça gitmemezlik yapmaz!

Bu kötü oldu iste insallah trtyi bahane etmez taraftarimiz en az 50 bin kisi olmaliyiz orada...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BMN trabzon olarak otobüs kaldirsak olur mu?...

Saygilarimla...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ARKADASLAR PES DOGRUSU!..

BIZ IKI HAFTADA BIR 5-10MILYON LIRA BILET PARASI VERIORUZ TRABZONDADA GIKIMIZ ÇIKMIOR..

ARKADASLAR KOCA BIR YILDA ILK KEZ KENDI TARAFTARIMIZA KOCA BIR STAD VERILMIS!..

ILK DEFA ARKADASLAR !!!! YILDA BIR KEZ ANCAK BU DA SONA ERDI ÇÜNKÜ ISTANBULSPOR ARTIK LIGTE YOK..

BU FIRSAT KAÇ YIL SONRA BIR DAHA ELIMIZE GEÇER SORARIM SIZE..

LÜTFEN ARKADASLAR YAPMAYIN!..

YALVARIYORUZ HEPINIZE GIDIN MAÇA!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

TRABZON'DAN TARAFTARLARA BÜYÜK ÇAGRI
    Futbol Federasyonu, Trabzon;un istegi üzerine, Istanbulspor maçinin cumartesi günü 19.00;da Olimpiyat Stadi;nda oynanmasina karar verdi

Federasyon, Bordo-Mavili yönetimin ligin son haftasinda oynayacaklari Istanbulspor maçinin Olimpiyat Stadi;na alinmasi istegini kabul etti.

Trabzonspor, Galatasaray derbide Fenerbahçe;ye kaybedince ligde ikinci siraya çikarak, Sampiyonlar Ligi için avantajli duruma gelmisti. Bunun üzerine Istanbul;daki taraftarlarinin çogunlugunu düsünen yönetim, maçin Olimpiyat Stadi;na alinmasi için Futbol Federasyonu;na basvurdu.

Karadeniz ekibinin basin sözcüsü Ibrahim Sahin, ;Istanbul;da kalabalik bir taraftar kitlemiz var. Son maçta onlarin da destegi ile iyi bir oyun ortaya koyup, Sampiyonlar Ligi vizesini garantilemek istiyoruz; seklinde konustu.

4266
    kez okundu
    0000-00-00 00:00:00

Atalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

simdi sapa oturduk trt nin maçi vermesi kötü oldu....insallah etkilemez...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    UğurB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Bencede fiyata laf etmenin bir anlami yok. Gidilmesi gereken bir maç. Orada olunacak. Ben ulasim problemini çözmeye çalisiyorum. Arabam yok. Nasil gidecegim diye düsünüyorum?

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Allah askina kimse fiyati bahane etmesin, artik önümüzdeki sezon Istanbul'da böyle rahat mac seyredemeyeceksiniz, bu bizim gövde gösterisi yapmak icin son firsatimiz, belkide yillarca böylesine büük bir taraftar kitlesini Istanbul'da bir arada göremeyeceksiniz, olimpiyati doldurup "Trabzonspor'un taraftari takimina sahip cikmaz" diyenlere güzel cevap verelim, maca gidin cevrenizdekileri de tesvik edin.

Emir BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

BILET FIYATLARI FAZLA AMA BU BENIM MACA GELMEMI ENGELLICEKMI? TABIKI HAYIR!! YILDA 1 KEZ MECBUREN FAKAT MANTIKLI DUSUNULDUGUNDE TAKIMIN ISTANBULDAKI COGU TARAFTARI ÖGRENCI VE ORTA GELIRLI...ALLAH YARDIM ETSIN NE DIYIM...

Cemalettin Taşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben fiyatlardan birsey anlamadim 50 YTL de var 3 YTL de. dogu bati ne demek? simdi 50 YTL mi bilet? maraton 3 YTL diyor. nasil olacak?

Nereden
    Almanya

oh 5 gün izinligim türkiye geliyorum Istanbula. TSmim yanina. Tam destek.

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

BIZ BURAYA GÖRÜSLERIMIZI YAZIYORUZ AMA YÖNETIM BUNLARA NE KADAR DUYARLI ACABA BEN ONU MERAK EDIYORUMTRABZONSPOR.ORG ADRESINDEN YÖNETIME MAIL ATABILIRIZ

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    A.Hilal Çakıroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bilet fiyatlarini yüksek bulan arkadaslara sert çikilmasina bir anlam veremedim. evet TRABZONSPOR'umuzun bu sezon ki son maçi. istanbulspor'un küme düsmesi nedeniyle bir daha ist.da böyle bir ortamda maç seyretmemiz çok zor. ve hepimiz bu maça gidebilmek için elimizden geleni yapacagiz.

ama söyle bir durum da varki herkesin maddi durumu iyi degil, dolayisiyla bu fiyatlarla maça gitmesi mümkün olmayabilir. bunu belirten arkadaslara karsi bu tür cevaplar yazilmasi benim hosuma gitmedi. bu durumda bilet fiyatlarinin düsürülmesi konusunda elimizden ne gelir diye düsünecegimize kendi arkadaslarimizi elestirmemiz çok yanlis.

ben bazi arkadaslar gibi istanbulspor klübünü aradim ve indirime gidilebilir mi? diye sordum. oldukça yogun bir talep varmis ve konuyu yönetim kurullarina iletmisler. yönetimlerinden haber bekliyorlarmis.

bu konuda açilan telefon sayisi artarsa bizleri daha da dikkate alacaklardir.

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

naklende verseler bu maçi bu maça gidelim takimimizi gelecek sezonada hazirlamis oluruz,

Nereden
    Amasya

IYI TRT VERIYORSA BENDE EVDE SEYREDE BILIRIRM YANLSI ANLAMAYIN BEN ALMANYADANIM STADIN EN AZ 40.000 dolmasini bekliyorum

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

herkes Olimpiyat stadini istedi simid doldurun [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Beyler simdi konustum adamlar 50 YTL olan iletleri 40'a indirmisler ama dogu kismi tribünleri gene 30 YTL'de kaldi.Degismeyecegini söylüyorlar.Her seyeragmen bu stad dolmali,takimimizi güzel bir sekildeugurlayalim...30 YTL veremeyen kale arkasina biletini alsin,Istanbulsporu belkide 10 seneye kadarbu ligde göremeyeceksiniz!...Güzel bir veda yapalim onlarada[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

Bu durumda BMN organizasyonu nasil olacak. yani herkes istedigi yere mi takilacak. BMN nin toplancagibir tribün olacakmi...? Ben arkadaslarla30 tl yerde olacam. Ama BMN nereye biz oraya...

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ibrahim Sahin: ?Taraftarlarimizi Olimpiyat Stadi?na davet ediyoruz?
    Basin ve Halkla Iliskiler Sorumlumuz Ibrahim Sahin bugün Sadri Sener Sosyal Tesisleri?nde düzenledigi haftalik basin toplantisinda, Istanbulspor maçinin önemine dikkat çekerek tüm taraftarlarimizi Sampiyonlar Ligi?ne katilim yolunda dügümü çözecek bu maçta Olimpiyat Stadi?nda görmek istedigini söyledi.

Karadeniz sahlandi
    Konusmasina Karadeniz Bölgesi takimlarinin elde ettigi basarilardan söz ederek baslayan Sahin, bölge takimlarinin bir üst liglere terfi etmelerine dikkati çekti. Sahin,
    Trabzonspor?un da bölge takimlarina elinden gelen katkiyi yapacagini söyledi ve ?Karadeniz ayaga kalkti geliyor? dedi.

?Karadeniz takimlari arti deger katiyor?
    Gelecek sezonlarda Istanbul - Trabzon mücadelesinin Türk futboluna yön verecegi tespitinde bulunan Sahin, sözlerine söyle devam etti: ?Geçmiste Karadeniz takimlarinin ligde olmasinin Türk futboluna arti deger katacagini söyledik ancak bu söylemlerimizden negatif anlamlar çikaran bazi art niyetliler oldu. Geçtigimiz hafta Çaykur Rizespor, bu hafta da Samsunspor, Sampiyonlar Ligi mücadelesi veren Trabzonspor önünde ortaya koyduklari mücadeleci futbolla böyle düsünenlerin dersini sahada vermistir. Bizim kastettigimiz takimlar arasindaki duygu ve gönül bagidir.?

Kora kor mücadele
    Son haftalarda ligimizde kora kor bir mücadele oldugunu belirten Sahin, hakemlerin de tartismaya mahal vermeyecek bir yönetim gösterdiklerinin altini çizerek ?Bu mücadele ve uygulamalari bütün sezona yaydigimiz takdirde Türkiye 1. Süper Ligi, Avrupa'da önde gelen bir ligi olacaktir.? dedi.

?Taraftar desteginden etkilendim?
    Samsunspor karsilasmasinda taraftarlarimizin destegini ?muhtesem' olarak niteleyen Sahin, tribünde bu atmosferden çok etkilendigini ve futbolcularin duygularinin da ayni yönde olduguna emin oldugnu belirtip, taraftarlarin maçin baslamasiyla birlikte yaptiklari tezahüratlarin takimimiza pozitif etki ettigini sözlerine ekledi.

Istanbulspor maçina dikkat
    Son hafta oynanacak Istanbulspor karsilasmasinin önemine dikkat çeken Sahin, ?Yüzdük yüzdük kuyruguna geldik. Istanbulspor ile deplasmanda Atatürk Olimpiyat Stadyumu?nda oynayacagiz. Türkiye'deki belirli futbol otoritelerine göre bu is bitti. Istanbulspor küme düstü, Trabzonspor da iyi futbol oynuyor bu maçi kazanir gibi bir hava estiriliyor. Bu hava her zaman futbol takimlarinin aleyhine olmustur. Bu yüzden tecrübeli teknik kadromuz ve oyuncularimiz bu maçta çok dikkatli olmak zorunda. 90 dakika bitene kadar ise ciddi sarilmamiz gerekiyor. Istanbulspor kümeden düsmüs olabilir ama kaliteli bir oyuncu kadrosu var ve iyi futbol oynuyorlar. Onlar da bir prestij mücadelesi verecek çünkü tüm Türkiye'nin gözü bu maçta olacak.? dedi.

Taraftara davet
    ?Olimpiyat Stadyumu?nun genis kapasitesine ragmen, geçtigimiz günlerde Türkiye Kupasi finaline gelen seyirci sayisi ortadadir. Trabzonspor?un geçen yil Gençlerbirligi?ne karsi oynadigi kupa final maçi da hala akillardadir. Taraftarlarimizdan bu stadyumu yine doldurmalarini bekliyoruz. Zaman gücümüzü gösterme zamanidir. Geçtigimiz sezon 50 bine yakin taraftarimizla Gençlerbirligi karsisinda galip gelerek Türkiye Kupasi?ni kazanmamizin ardindan horon oynamistik. Simdi Istanbulspor maçinda bütün taraftarlarimizi stadyumu doldurmaya ve Sampiyonlar Ligi horonu oynamaya davet ediyorum.? diyen Ibrahim Sahin sagduyulu futbolseverlerin gönlünde bunun bir sampiyonluk horonu olarak akillarda kalacagini söyledi.

?Bir takim oldugumuz unutulmamali?
    Sahin sözlerinin sonunda, Trabzonspor?da bir iki ismin öne çikarildigini, ancak futbol takiminin 21 kisiden olustugunu vurgulayarak ?Bence bazi oyuncularimiz göz ardi ediliyor? dedi. Fatih Tekke?nin ön plana çikan oyunculardan biri oldugunu ifade eden Basin ve Halka Iliskiler Sorumlumuz, bu sene Fatih?in yeteneklerinin tam anlamiyla ortaya çiktigini, milli futbolcumuzun kariyerinin zirvesine ulastigini söyledi ve gelecek yillarda Trabzonspor?a daha büyük güzellikler yasatacagina inandigini sözlerine ekledi.

Nereden
    Uzak Doğu

Alıntı fanatik pacci Nickli Üyeden Alıntı

bilet fiyatlarini yüksek bulan arkadaslara sert çikilmasina bir anlam veremedim. evet TRABZONSPOR'umuzun bu sezon ki son maçi. istanbulspor'un küme düsmesi nedeniyle bir daha ist.da böyle bir ortamda maç seyretmemiz çok zor. ve hepimiz bu maça gidebilmek için elimizden geleni yapacagiz.

ama söyle bir durum da varki herkesin maddi durumu iyi degil, dolayisiyla bu fiyatlarla maça gitmesi mümkün olmayabilir. bunu belirten arkadaslara karsi bu tür cevaplar yazilmasi benim hosuma gitmedi. bu durumda bilet fiyatlarinin düsürülmesi konusunda elimizden ne gelir diye düsünecegimize kendi arkadaslarimizi elestirmemiz çok yanlis.

ben bazi arkadaslar gibi istanbulspor klübünü aradim ve indirime gidilebilir mi? diye sordum. oldukça yogun bir talep varmis ve konuyu yönetim kurullarina iletmisler. yönetimlerinden haber bekliyorlarmis.

bu konuda açilan telefon sayisi artarsa bizleri daha da dikkate alacaklardir.

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

cemilsezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bence bu maça fazla para aç gözlü istanbul

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)