Sayfa 11 Toplam 13 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 SonuncuSonuncu
Toplam 314 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fenerbahçe Galatasaray?a Yatar Mi?

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

SENOL YÜKSEK
    10 MILYON DOLARIN KOKUSU MU ? TRABZONSPOR KORKUSU MU?

Yaklasan derbi öncesi senaryolar son sürat , tam gaz devam ediyor . Ben de bu furyaya katilayim istedim.Alin size bir senaryoda benden.Galatasaray Sükrü Saraçoglu stadinda Fenerbahçe;yi yenecek . Sonraki hafta Fenerbahçe Konya yi yenip sampiyon olacak.Böylece on milyon dolarlar Istanbul da kalacak.En tutarli senaryo da bu.Zira bunun delili,ispati geçen yildan var gibi .Söyle ki : hafizamizi fazla zorlamayalim . Hani;geçen sezonu hatirlayalim.Ergün GÜRSOY Trabzonluydu ya; Hani ; Galatasaray Fenerbahçe;nin ezeli düsmaniydi ya;Hani Galatasaraylilar Fenerbahçe Sampiyon olmasin da kim olursa olsun istiyorlardi ya; Hani Galatasaray Trabzona gelip Trabzon sporla oynayacak ve maça yatacakti ya ;(böyle bir beklentimiz olmadi.)Eeee .Iste sana Fenerbahçe;den intikam almak Trabzon;a yatarsin FB;dende intikam alirsin ya;Eeee ne güzel , parmak , em babam emmm.O zamanlar gene bu sütunlarda feryat edercesine , çiglik çigliga yazmistim . Bu imkansiz . ISTANBUL DEREBEYLERI asla buna yaklasmazlar birbirleriyle zitlasirlar,dalasirlar ,çekisirler ama birinin menfaatine sira gelirse öteki onu kollar . Bu devran da böyle döner .Biri digerinin , öteki berikinin çikarini kollamak zorundadir neden mi? Çünkü bir kez Anadolu sahlanirsa bu her birine 20-30-40 milyon dolarlara patlar . Hemen transfer politikasi devreye girer . Nerde gidecek paralar ? Nerde harcanacak paralar?

Ne güzel iste ; Idare edip götürüyorlar ? Nasil ?10 milyon dolarlari Trabzon spora kaptirilar mi? BULUNUR ÇAHRESI DIL BI ÇARENIN ;

Gelelim su maç sonrasi pozisyonlarin agir çekimlerde incelenmesine; Bu uygulama Futbolun en önde gelen ülkelerinden Ingiltere;de , Italya da daha bir çok ülkelerde var. Ve bu uygulamanin oldugu ülkelerin Futbollari hep önde , hep ileride . Demek ki var bi faydasi . NIYE GOCUNUYORUZ ;..? Pardon kim gocunuyor . Kim ?Istanbul dere beylerinin samar oglanlari , fosilleri . Neymis efendim yok aninda karar verilmesi zormus , yok televizyonlarda birkaç kez gösterilmesine ragmen hata ortaya zor çikiyormus. Yok efendim hakem de insanmis (sanki aksini iddia eden var.) Yok bu hatalar gösterilmesiymis. Tabii kurnazlara bak . ATI ALAN ÜSKÜDARI GEÇECEK , kimse görmeyecek , kimsenin haberi olmayacak.Ne güzel beyler; bir seyler söylerken , bir seyler yazarken ne olur milletle alay etmeyin . Akil var , izan var, düzen var .Bu is sizin istemenizle olmaz . Alin size çok basit bir çözüm: Toplarsiniz süper lig ve ikinci lig takimlarinin hocalarini yardimcilariyla birlikte sonra gizli bir oylama yaparsiniz. Maç sonrasi pozisyonlar gösterilsin mi? Yavas çekim de oynatilsin mi? Oynatilmasin mi? (bu isin kompedani onlar en fazla etkilenenler onlar , isi en iyi bilenler onlar ) gizli oyla bir referandum , oylama yaparsiniz ve çogunluk neticesine boyun egersiniz.Ve neticenin ne olacagini görürsünüz alin size bir çözüm Kurnazlar sizi ;Isinize gelmez degil mi? Bir hesap ederseniz kaç alehte ,red oyu alacaginizi çoktan biliyorsunuz ben iddia ediyorum Istanbul üç büyüklerinden baska bütün takimlar kabul oyu verecekler.Çünkü onlarin cani yaniyor hep bari bunu izleyenlerde izlesin ,görsün ,haksizliklari bilinsin isterler . Ben nediyorum biliyormusunuz . Ister seveyim ister sevmeyeyim ister begeneyim ,ister begenmeyeyim AGZINIZA SAGLIK . Yüreginiz daha pek olsun . Agzinasaglik Ermen TOROGLU, agzinasaglik Ahmet ÇAKAR ,agzinasaglik Bülent Ç;,agzinasaglik Bülent Y; Bu programlari daha uzun tutun , daha detayina girin , girinde millet gerçekleri ,gerçek futbolu , gerçek alin terini ögrensin . Futbolu ögrensin , yorumu , adaleti , ;.. ögrensin , ögrensin.Bizlerde ögrenelim .

Bir de söyle savunmalara anlam veremiyorum . Hakemdir , çok kisa sürede kara veriyor hata yapar . Olurmu böyle bir savunma ? Hakemlik meslegi bir kutsal istir . Adalet dagatacak , hata yapmayacak , hata yapmamaya çalisacak bu beceriler için çok çalisacak çook.

Yok hata yapar , yapar ,yapar sonra ne olur bizde oldugu gibi cilgi çikar bu isin . Itimat kalmaz zevk kalmaz , kalmaz kalmazz kalmazzz;Hayatimizin çogu evrelerinde saliselik karalar vermiyormuyuz hemde ne kadar , bu isi küllemeyelim beyler lütfen lütfen . Herkes görevini layikiyle yapacak ,yapamayan gidecek. Bu defalik bu kadar , sevgiler saygilar adeletli yönetilen ve zevk dolu futbol günlerine.

Balcklabel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Ne diyeyim size; her tarafta "FB yener insallah" laflari, sayin Baskanimiz, Teknik direktörümüz, taraftarimiz... Ve sonuç FB taraftari dalga geçiyor bizimle hakli olarak. Çünkü saibeli oldugunu savundugumuz ligde saibenin içindeki bir takima destek vermek, kendimizi yalanlamaktir, tükürdügümüzü yalamaktir. Artik onurlu bir trabzonspor taraftari olarak hiçbir yerde FB'ni kazanmasini temenni eden bir mesaj görmek istemiyorum... Bizim için önemli olan önümüzdeki iki maçi almak, gerisi umurumda bile degil; Istanbul ezikleri kendi pisliklerinde ne yapacaklarsa yapsinlar... Ve gelecek yil herkesi yenebilecek bir takim olalim, sampiyon oldugumuz zamanlarbiz bunu yapmistik...

Balcklabel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Futbolun cilvesi

Trabzonsporlular son Fenerbahçe maçindan sonra, hakem kararlarini ileri sürerek önce Futbol Federasyonu'na sonra Fenerbahçe'ye sert tepkiler koymus, hatta yürüyüsler, mitingler bile yapmislardi. Daha on gün önce Fenerbahçe'ye kizan, yürüyüsler yapan, açiklamalariyla rakibine laf atan Trabzonsporlular, simdi Fenerbahçelilerden daha siki Fenerbahçeli. Eger Fenerbahçe, Galatasaray'i yenerse, hatta berabere kalirsa, Trabzonspor'un Sampiyonlar Ligi'ne gitme sansi büyük ölçüde artacak. Herhalde futbolun cilvesi bu olsa gerek. Ama ne önemi var. Trabzonspor, Sampiyonlar Ligi'ne gidecekse, Trabzonsporlular bir günlügüne, hatta bir maçligina çoktan Fenerbahçeli oldu bile.

Sansal Büyüka

Buyrun burdan yakin, bir maçligina degil 1 saniyeligine bileFB'li olmaz bu taraftar, ama bunu da söylettik kendimize... Çok yazik, yazik...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Febenin (muhtemel) sampiyonlugu tabiiki saibelidir.Söz konusu maçta veya denizli maçinda galatasarayin puan kaybetmesi bizim sampiyonlar ligi ön elemesi oynayabilmemiz demektir.Tersi olsaydi bu maçta gayse'nin mi kazanmasini isteyecektik.HAYIR böyle bir sey söz konusu bile olamaz.Denizli-gençlerbirligi maçindan farki olmayacakti bu maçin önemi trabzonspor taraftari için.febenin gay'lerden puan almasini dilemek ne bir maç için olsa bile febeli olmaktir ne de ligdeki saibeyle çeliskilidir.Buna ilaveten Trabzonspor taraftari yanliz kenditakimini destekler ve tutar.febe veya gayse gol attigi zaman ayaga kalkmaz,sevinmez.Herkes akilli olsun.Iste o kadar.

Nereden
    Almanya

iste bu kadar. feneri tutan fenerli olsun [img]smileys/smiley1.gif[/img]

hem bir hafta önce 5 tane yemis bir takimi kim tutar allah askina.

önce kalecisiz takima gol atmayi ögrensinler.

Kazanabileceklerine kendileride inanmiyor. Bizim mac öncesi gibi ötü pochlarina karismis durumda ne yapacaklarini sasirmis bunlar. Kupanin sapi kalabilir sana yine fener.

Haburaya yaziyorum. Yenileceksin.

Emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Fener GS ye yatarsa yillar önce bize yenilerek sahada biraktiklari sampiyonluk kupasi gibi bu sezon sonunda da sampiyonluk kupasini almaya yüzü olmadan ligi bitirir. Bu yenilginin hesabini ne kendi taraftarina ne de Türk Futbol kamu oyuna veremez. Benim Fenerbahçenin GS ye maçi kasitli olarak verecegi konusunda hiçbir korkum yok. Ama hakemlerin ve federasyonun Trabzonspor yerine bir istanbul takimi olan GS yi sampiyonlar ligine gönderme hevesi hem bizim hem de Fenerin canini bu maçta yakabilir.

Hayirlisi olsun diyorum. Umarim bir aksilik olmaz . Bu arada FB GS maçinda çok göze batacak olan bu hakem veya federasyon oyunu bu maç yerine daha az kisinin gözü önünde olacak TS Samsun yada Istanbul maçlarindan birinde de yapilarak GS nin sampiyonlar ligine gitmesi saglanabilir. Uyanik olmak ve bu adamlara gerekli gözdagini geçmiste oldugu gibi bugünde vermek durumundayiz. Özellikle yönetimimizin pasif kalmamasi ve mevcut tavrini sürdürmesi gerekmektedir.

Nereden
    Almanya

fenerin gs yi yenme taktigi belli oldu artik.

Bizim gollerimizi stadta duyuracaklarmis gs nin moralinin bozulmasi icin.

gs konsantrasyon.. oyun sistemi cökermis....

[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

burda ne bombalar kaçirmisim yaw... [img]smileys/smiley36.gif[/img]

ftunsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu

bu topic de suana kadar nereye vardik?

-daum kendini kovdurmak yada futbolcular onu def etmak için febe yenilebilir.

-geçen sene 1 hafta önce kendilerini sampiyon yapan gese ye vefa borcunu ödemek için yenilebilirler.

-ali sen azizin elinden febe yi kapmak için bu maçtaki maglubiyeti kullanabilir.

-trabzonsporumuzun s.l.kalip güçüne güç katamsini engellemek için sampiyonluk pahasina yenilebilirler.

-konya maçini garantiye alip,gese den s.l.getirisinden
    pay isteyebilirler kisaca dabl sike yasanabilir.

-tarihleri bu tür olaylari yapmalarina engel teskil etmediginden yatmakta yada satmakta bir sakinca görmeye bilirler.

-paok,olimpiyakos,aek bu malum takimlardan bizim için daha iyi,daha efdal oldugunu kabul ettigimizden,ittifak kurmalarinda sakinca görmeden yenilebilirler.

-bize 1 sn dahi febe taraftari olma eziyet ,zahmet ve hatta sefersizligini yasatmamak husumetimizi kat kat artirma iyiligi yasatmak için yenilebilirler.

hülasa :-yatarlarsa bidaha kalkamasinlar
    -satarlarsa insaalah konyaya yenilirlerEdited by: ftunsal

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

fener'e sövmemiz engellenemez.fener'den gelecek allah'tan gelsin..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Balcklabel Nickli Üyeden Alıntı

Futbolun cilvesi

Trabzonsporlular son Fenerbahçe maçindan sonra, hakem kararlarini ileri sürerek önce Futbol Federasyonu'na sonra Fenerbahçe'ye sert tepkiler koymus, hatta yürüyüsler, mitingler bile yapmislardi. Daha on gün önce Fenerbahçe'ye kizan, yürüyüsler yapan, açiklamalariyla rakibine laf atan Trabzonsporlular, simdi Fenerbahçelilerden daha siki Fenerbahçeli. Eger Fenerbahçe, Galatasaray'i yenerse, hatta berabere kalirsa, Trabzonspor'un Sampiyonlar Ligi'ne gitme sansi büyük ölçüde artacak. Herhalde futbolun cilvesi bu olsa gerek. Ama ne önemi var. Trabzonspor, Sampiyonlar Ligi'ne gidecekse, Trabzonsporlular bir günlügüne, hatta bir maçligina çoktan Fenerbahçeli oldu bile.

Sansal Büyüka

Buyrun burdan yakin, bir maçligina degil 1 saniyeligine bileFB'li olmaz bu taraftar, ama bunu da söylettik kendimize... Çok yazik, yazik...

Bunu söyleyende bir fenerli zaten.o sansal denen lavuktan böyle bir saçmalik duymak beni sasirtmadi.Ne yazikki bu ülkede dürüstlük para etmiyor.çamur olmamiz gerekiyorsa oluruz pislik yapmamiz gerekiyorsa yapariz.papila deneniyi aileçocuguyüzünden sampiyonluk gitti.bundan sonra bizden her seyi beklesinler.kisasa kisas.fener cimboma yatacak iste o kadar.

Nereden
    İstanbul

yatsin abi.herkes kendine yakisani yapar nasilsa.biz siirt'tenbile 4 tane yedigimiz sezonda gs'ye yattilar dendi.görecez bakalim fener'i.

bu sene gerekli cevabi biz onlara szymek gökdeniz ikilisi ile verdik.simdi ister yatsinlar ister alsinlar bizi alakadar etmez.

Guests
    Ziyaretçi

Aramizda bir günlügüne fenerli olabilecek biri varmidir sizce..? [img]smileys/smiley7.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

fenerli olanin ben aklini.....

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

1 günlügüne febe yenilmesin istiyorum okadar ha gese ha febe ikiside kahrolsun

insallah 2 takimin teknikdirektörlerinide üzmiycek bi sonuç ortaya çiksin 2 takiminteknik direktörüde çokktü alinacak kötü bi sonuçta takimdan gönderilebilirler ama klmalari seneye bizimisimize gelir beraberlik diorum insallah

Fenerinde Gaylerinde........................................ .......... ................................................

.................................................. .......... ....................................

Ne yaparlarsa yapsinlar.Beni bizim ne yapip neyi yapamadigimiz ilgilendiriyor sadece.Bir saniye bile olsa degismez!!Nedir adamlar elimizden aldiklari sampiyonlugu kutlayacaklar ,bizde elma sekeri alan çocuklar gibi sevinecegiz ha??Birakin bu isleri.Zaten SL ye kalsak ne olacak,mantikli olun bir düsünün!!Hala isveçte norveçte misirda topçu ariyoruz!!

Nereden
    İstanbul

Alıntı andrei07 Nickli Üyeden Alıntı

Fenerinde Gaylerinde........................................ .......... ................................................

.................................................. .......... ....................................

Ne yaparlarsa yapsinlar.Beni bizim ne yapip neyi yapamadigimiz ilgilendiriyor sadece.Bir saniye bile olsa degismez!!Nedir adamlar elimizden aldiklari sampiyonlugu kutlayacaklar ,bizde elma sekeri alan çocuklar gibi sevinecegiz ha??Birakin bu isleri.Zaten SL ye kalsak ne olacak,mantikli olun bir düsünün!!Hala isveçte norveçte misirda topçu ariyoruz!!
    neyani sampiyonlar liginde basarili olamayiz diye katilmayalimmi??

Nereden
    İstanbul

SENOL YÜKSEK

Yaklasan derbi öncesi senaryolar son sürat , tam gaz devam ediyor . Ben de bu furyaya katilayim istedim.Alin size bir senaryoda benden.Galatasaray Sükrü Saraçoglu stadinda Fenerbahçe;yi yenecek . Sonraki hafta Fenerbahçe Konya yi yenip sampiyon olacak.Böylece on milyon dolarlar Istanbul da kalacak.En tutarli senaryo da bu.Zira bunun delili,ispati geçen yildan var gibi .Söyle ki : hafizamizi fazla zorlamayalim . Hani;geçen sezonu hatirlayalim.Ergün GÜRSOY Trabzonluydu ya; Hani ; Galatasaray Fenerbahçe;nin ezeli düsmaniydi ya;Hani Galatasaraylilar Fenerbahçe Sampiyon olmasin da kim olursa olsun istiyorlardi ya; Hani Galatasaray Trabzona gelip Trabzon sporla oynayacak ve maça yatacakti ya ;(böyle bir beklentimiz olmadi.)Eeee .Iste sana Fenerbahçe;den intikam almak Trabzon;a yatarsin FB;dende intikam alirsin ya;Eeee ne güzel , parmak , em babam emmm.O zamanlar gene bu sütunlarda feryat edercesine , çiglik çigliga yazmistim . Bu imkansiz . ISTANBUL DEREBEYLERI asla buna yaklasmazlar birbirleriyle zitlasirlar,dalasirlar ,çekisirler ama birinin menfaatine sira gelirse öteki onu kollar . Bu devran da böyle döner .Biri digerinin , öteki berikinin çikarini kollamak zorundadir neden mi? Çünkü bir kez Anadolu sahlanirsa bu her birine 20-30-40 milyon dolarlara patlar . Hemen transfer politikasi devreye girer . Nerde gidecek paralar ? Nerde harcanacak paralar?

Ne güzel iste ; Idare edip götürüyorlar ? Nasil ?10 milyon dolarlari Trabzon spora kaptirilar mi? BULUNUR ÇAHRESI DIL BI ÇARENIN ;

Gelelim su maç sonrasi pozisyonlarin agir çekimlerde incelenmesine; Bu uygulama Futbolun en önde gelen ülkelerinden Ingiltere;de , Italya da daha bir çok ülkelerde var. Ve bu uygulamanin oldugu ülkelerin Futbollari hep önde , hep ileride . Demek ki var bi faydasi . NIYE GOCUNUYORUZ ;..? Pardon kim gocunuyor . Kim ?Istanbul dere beylerinin samar oglanlari , fosilleri . Neymis efendim yok aninda karar verilmesi zormus , yok televizyonlarda birkaç kez gösterilmesine ragmen hata ortaya zor çikiyormus. Yok efendim hakem de insanmis (sanki aksini iddia eden var.) Yok bu hatalar gösterilmesiymis. Tabii kurnazlara bak . ATI ALAN ÜSKÜDARI GEÇECEK , kimse görmeyecek , kimsenin haberi olmayacak.Ne güzel beyler; bir seyler söylerken , bir seyler yazarken ne olur milletle alay etmeyin . Akil var , izan var, düzen var .Bu is sizin istemenizle olmaz . Alin size çok basit bir çözüm: Toplarsiniz süper lig ve ikinci lig takimlarinin hocalarini yardimcilariyla birlikte sonra gizli bir oylama yaparsiniz. Maç sonrasi pozisyonlar gösterilsin mi? Yavas çekim de oynatilsin mi? Oynatilmasin mi? (bu isin kompedani onlar en fazla etkilenenler onlar , isi en iyi bilenler onlar ) gizli oyla bir referandum , oylama yaparsiniz ve çogunluk neticesine boyun egersiniz.Ve neticenin ne olacagini görürsünüz alin size bir çözüm Kurnazlar sizi ;Isinize gelmez degil mi? Bir hesap ederseniz kaç alehte ,red oyu alacaginizi çoktan biliyorsunuz ben iddia ediyorum Istanbul üç büyüklerinden baska bütün takimlar kabul oyu verecekler.Çünkü onlarin cani yaniyor hep bari bunu izleyenlerde izlesin ,görsün ,haksizliklari bilinsin isterler . Ben nediyorum biliyormusunuz . Ister seveyim ister sevmeyeyim ister begeneyim ,ister begenmeyeyim AGZINIZA SAGLIK . Yüreginiz daha pek olsun . Agzinasaglik Ermen TOROGLU, agzinasaglik Ahmet ÇAKAR ,agzinasaglik Bülent Ç;,agzinasaglik Bülent Y; Bu programlari daha uzun tutun , daha detayina girin , girinde millet gerçekleri ,gerçek futbolu , gerçek alin terini ögrensin . Futbolu ögrensin , yorumu , adaleti , ;.. ögrensin , ögrensin.Bizlerde ögrenelim .

Bir de söyle savunmalara anlam veremiyorum . Hakemdir , çok kisa sürede kara veriyor hata yapar . Olurmu böyle bir savunma ? Hakemlik meslegi bir kutsal istir . Adalet dagatacak , hata yapmayacak , hata yapmamaya çalisacak bu beceriler için çok çalisacak çook.

Yok hata yapar , yapar ,yapar sonra ne olur bizde oldugu gibi cilgi çikar bu isin . Itimat kalmaz zevk kalmaz , kalmaz kalmazz kalmazzz;Hayatimizin çogu evrelerinde saliselik karalar vermiyormuyuz hemde ne kadar , bu isi küllemeyelim beyler lütfen lütfen . Herkes görevini layikiyle yapacak ,yapamayan gidecek. Bu defalik bu kadar , sevgiler saygilar adeletli yönetilen ve zevk dolu futbol günlerine.

fb gs ye yatsa ne olur!! biz öylede böylede 2.olacagiz!!

gs giray hocanin ve Denizlisporun gazabindan kurtulabileceginimi zannediyor!!!!!

Nereden
    İstanbul

giray hocaya nasil böyle güvenebiliosunuz anlamiyorum geçen sene satmamismiydi febeye maçi

Alıntı husolee61 Nickli Üyeden Alıntı
    giray hocaya nasil böyle güvenebiliosunuz anlamiyorum geçen sene satmamismiydi febeye maçi

sen güvenmiyor olabilirsin denizli fbye maç falan satmis degil sen giray hocayi tanimiyorsun fb ile giray hocanin arasi iyi olsaydi Ümitözat piçi daha fazla ceza alirdi.

Bide denizlinin uefa ya gitme plani var mutlak son iki maçinida almak zorunda

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Giray Hoca maç satacak bir isim degil.

Denizli'nin Uefa'ya gitme sansi yok. Uefa'ya lig 3 ncüsü ve 4 ncüsü gidecek. Hiç bir iddialari olmamalarina ragmen galatasaraydan puan almak için oynayacaklardir.

Arkadaslar Trabzonspor Büyüktür baska takimlardan medet ummaz.Bunu unutmayin! Ayrica bu topigi çok ciddiye aldiniz!Anlamini çikaramadikmi daha

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı andrei07 Nickli Üyeden Alıntı
    Arkadaslar Trabzonspor Büyüktür baska takimlardan medet ummaz.Bunu unutmayin! Ayrica bu topigi çok ciddiye aldiniz!Anlamini çikaramadikmi daha

+

cemilsezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

beyler onlar ezik ve onursuz onlaerdan hersey beklenir

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)