Sayfa 3 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 219 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Neden maçlarimiz yayinlanmaz

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu sene 4 maç yayin hakki devam ederde bizim maçlarimiz yine yayinlanmazsa futbol federasyonuna basvurmali yönetim.

Istanbul'da Trabzonsporlu olanlarin alacagi Lig tv aboneligi ihya eder Digi'yi ama adamlarin keyfi yerinde galiba.

3 gündür ariyorum ne oldu diye.Bir gelisme yok.Bu konu üzerinde daha ciddi olarak durmaliyiz.Yönetim ve de taraftar olarak.

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Biz Liderken gazetede bizimLe iLgiLi 1 keLime yazmayan medyadan ne bekLersin [img]smileys/smiley7.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

Sonuçta bu adamlarin hepsi istanbul'lu ve istanbul takimlarini tutuyorlar. Niye medet umuyoruz ki adamlardan? Belli ki vermeyecekler bizim maçlari. Yönetim bastirsa bile yine TRT'den felan verirler bi ihtimal....

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

1- Bu konuda öncelikle yönetim uyarilmali,(Trabzon disindaki taraftarimiz Trabzonspor'u izleme zevkinden mahrum birakilmamalidir.)

2- Federasyon denilen garabetler sürüsünün dikkati çekilebilir ? (Ise yararmi,bilemiyorum.)

3- Digitürk'ede gerekli mesaj yollanmali !

bizim sampiyon olmamazi istemeyen bazi güçler(istanbuldan)bu gibi oyunlarla bizi alt etmeye çalisiyorlar.gerek fatih in gitti geldi symkowiak gitti geldii gibi asilsiz haberlerle trabzonsporumuzu yipratmaya çalisiyorlar ama bu kirli ve serefsiz oyuna dur demek bizim elimizde

BU KIRLI VE KARANLIK YOLDA YALNIZ YÜRÜMEYECEKSIN

Guests
    Ziyaretçi

federasyon protesto su gibi bi tane yapmamiz lazim bi maiLLden 1000

Tane yoLLansin herkez atarsa yayinLarlar gene otomatik bi tane mesaj koyaLim maiL adResini feLanda ekLeyelim oburu gibi 3 tane oLmasin çok ugrasmak zorunda kaliyoruz yapmiskencokyapaLimda koLay oLsun haksizmiyim[img]smileys/smiley2.gif[/img]

bu yil yeni sistem uygulanirsa 4 maç verilecek maci yayinlanan takim ekstra para aliyyor sanirim 100 bin dolar civarinda 3 ist takiminin aldigi fazla para bu yayinlardan kaynaklaniyor ama aklim ermiyor bizimkiler yeni yeni havuz sistemine karsi neden ist takimlariyla birlik yapiyor yeni sistemde en zararli biz cikacagiz ati alan üsküdari gececek ama biz yine yerimizde sayacagiz

Tmac61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çankırı

Sallayin arkadaslar gün gelecek ike ike yayinlayacaklar maçlarimizi...

O günler de çok yakin...

Yayinlasinlar Gördük dün aksam Ezikbahceyi Adamlar Ayakta zor duruyordu Hele Alex Bir pozisyonda topa vururken Sirtüstü düstü Benim oglan Halen Gülmekten katiliyor (Krize girdi azkalsin hasteneye gidecektim SAKA DIYIL)

Ama birgün gelecek coook yakinda

Haftaya sampiyonlar ligi oneleme maci var trt radyolari macimizi radyodan verecek mi, tvden izleyemiyenler bari radyodan dinlesin diyecegim ama bu adamlar maclarimizi radyodanda vermediler gecen sene. Ornek skontoriga ve kiev maclari'nin radyo yayini yoktu bu turkiye'nin sesi radyosu bunlari niye yayinlamadi anlamadim. Bu senede sanirim oyle olacak

Yok o kadar essek degildirler heralde yayinlarlar.

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

çünkü maçlarimizi izleyenler vay be bizim diger maçlarda izledigimiz futbol mu? diye sormaktan delirip,akil hastanelerinde yer kalmayacagi için!

saka bi yana hakkaten s.......lik yapiyolar

irfanköse276 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

çünkü sesimiz çikmiyor

bu sene trt maç yayini yapmayacak. Federasyon lig tv nin 4 maç yayini için hatta ilerleyen yillarda tüm maçlarin yayini için yapilan sözlesmeye ek maddeler ekletmeye çalistigini biliyoruz. Umarim bu anlasma olur ve lig tv den tüm maçlarimiz verilir.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Az önce bi açiklama oldu showtv de ama ben yarim yamalak dinleyebildim. Haftada 6 maç diyodu, sanirim kupa maçlarida dahil buna. Yine anladiim kadariyla 3 maç yayinlanacak heralde. Dooru düzgün dinleyebilen biri varsa anlatsin hele sunu [img]smileys/smiley9.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

haftada 6 maç yayinlanacakmis! yalana bak sanki her hafta türkiye kupasi maçi yayinlanacak nekadar sahtekar bunlar ya.

peki bu maçlar neden yine 3 maç? bide utanmadan bu maçlar 4 büyük takimin maçlari olacakmis! bizde yedik öylemi[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Bu kanibozuk yayinci kurulusun aklini basina getirmek lazim artik.hadi
    yapalim biseyler.bmn yönetimi bu ise bi el atsin digitürk iptal
    kampanyasi baslatilsin.sadece bmn ile kisitli kalmasin.böyle birsey
    yapilirsa eminim çok etkili olur es geçmeyelim bu konuyu.madem vermeyi
    düsünmüyorlar maçlari bizde kartlarini gözlerine sokalim serefsizlerin[img]smileys/smiley7.gif[/img]

FEDAİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Yahu bu haramzadeler dün (üç büzük ve biçakçi) biraraya gelmisler ve naklen yayin konusunda anlasmaya varmislar.Hani 4 büyükler olarak hareket ediyorduk.Gene ayak oyunlari basladi.Öyle bir güne getirdilerkiherhangi bir elestiride 'sizin asezon açilisiniz vardi o yüzden çagirmadik'diyecekler

Havuz sisteminde yeni yapilan degisiklikten bi haberi olan var mi?

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Evet ben de dün gördüm Batum maçinin devre arasinda Digi Genel Müdürü kupa maçlari da dahilhafta da 6 maç yayinlayacaklarmis.Bir de utanmadan -4 büyük-takimin taraftari maçlarini rahat rahat izleyebileceklermis! Biz de yedik degilmi![img]smileys/smiley7.gif[/img]

Vallabir seyler yapmanin zamani geldi de geçiyor.Bu BMN'nin yapacagi is degil artik yönetimin bir an önce taraftarin sesine kulak vermesi lazim,ligin baslamasina 2 hafta kaldi ve ben bu sezon da takimimi canli canli izleyemezsem var ya bildigim bütün beddualari bu lig tv ve fenerasyon için edecegim![img]smileys/smiley7.gif[/img]

FATIH SULTAN TEKKE

Vektra58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaslar Lütfen bu konuda bir seyler yapalim. Sesimizi duyuralim. Gerekirse sokaga çikalim. Bu ülkede sampiyonluga oynayan trabzonsporumun maçlari neden naklen yayinlanmaz...... Kafayi yiyecegim. Bir senede daha bu eziyete dayanamam. Lütfen ama lütfen bir seyler yapalim..............

Sadece Istanbullularla yaptigimiz maçlarin degil, iç saha dis saha farketmez bütün maçlarimizin yayinlanmasini istiyoruz. Ben Digitürk abonesi degilim. Neden olayim ki senede yayinlayacaklari 12 maç için. Bütün maçlarimizi verseler, o zaman abone olurum. Benim durumumda olan bir çok insan olduguna dainaniyorum. Dolayisiylaolaya ticari mantikla bakildiginda bizim maçlarimizin Digitürk tarafindan verilmemesi için bir sebep göremiyorum. Trabzon'a 5-6 kamera bir spiker yollamanin maliyeti ne kadar cok olabilir ki yeni abone sayisiyla karsilastirildiginda?fficeffice" />

Isin iç yüzünü bilmiyorum, ama bencemaçlarimizin yayinlanmamasi bizim yönetimin isine geldigi için yayinlanmiyor bizim maçlar. 3-5 bin fazla bilet satmaktan daha önemli olsa gerek Trabzonsporumuzu herkesin izleyebilmesi.Yani bunu bizim yonetimin istemesi lazim. Konu hakkindaki fikirlerim, bilgiden ziyade akil yürütmeye dayanmaktadir. Konu hakkinda bilgisi olanpaylasirsa sevinirim

Keleşoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu konuda acil biseyler yapmak lazim!! koskoca sezonda takimimizi 10 keremi izleyebilcez?[img]smileys/smiley7.gif[/img]ayip yaw ayip

murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Bizim yonetim harekete gecmeli, biz burdan ne yapsak nafile. Herkes yonetime tepkisini (duzeyli bir sekilde) iletsin bence.

Cenkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Crazy_OfLu61_ Nickli Üyeden Alıntı
    Yok o kadar essek degildirler heralde yayinlarlar.

Emin olmamak lazim aksine inanmamiz için sadece yapmacik girisimlerde bulundular (Bkz. Hazirlik maçlarimizin yayinlari) ki bu da yeterli degil. Yine maçlarimizi izleyemeyiz, tepkimizi taraftar olarak koyariz ama artik yönetimden de destek bekliyoruz...

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Burada kendimiz yaziyoruz kendimiz okuyoruz. Buraya yazincaya kadar herkes buralara http://www.trabzonspor.org.tr/iletisim.asp&http://www.ligtv.com.tr/bizeulasin.asp üç bes kelimede olsa yazsin. Eminimki bu konuda yönetimimiz bisiiler yapicaktir ama bizlerinde bu konuda bos durmamasinda fayda vardir diye düsünüyorum.

Analyzer
    Ziyaretçi

Bugün Digitürk'ü aradim. Lafi uzatmadan Trabzonspor maçlarini yayinlayacaksaniz lig tv alacagim, yayinlamayacaksaniz söyleyin dedim. Futbol federasyonundan bilgi gelmesini bekliyoruz dediler. Geçen seneki durum ise söyleydi: Lig baslamadan gene Digitürk'ü aradim. Haftada 3 maç yayinlayacagiz, bunlarda ligin ilk 3 sirasindaki takimlarin maçlari olacak dendi. Geçen sezon ilk 3 siranin disinda kalmamamiza ragmen maçlarimiz yayinlanmadi. Sonradan hesap sormak için en az on defa aradim. Bana böyle söylediniz yalancisiniz siz diye yüzlerine vurdum. Futbol federasyonu karr veriyor yayinlanacak maçlara bizim yapacagimiz hiçbirsey yok dediler. Digitürk topu federasyona atiyor. Bu konuda yalan nedir dogru nedir bilinmez ama iki tane hedef var sadece. Ya Digitürk engel oluyor maçlarimizin yayinina, ya da federasyon. Ikisini de sikistirmak lazim. Trabzonspor taraftari olarak degil sadece bir futbolsever olarak yorum yapmam gerekse bile, ülkenin en iyi futbol oynayan takimini seyretme zevkinden hiçkimse mahrum edilmemeli. Trabzonspor maçlari yayinlanmali. Yayinlanmazsa eger, Digitürk ve federasyonun bizden çekecegi var. Protesto maili silmekten parmaklarina kramplar girecek.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)