Sayfa 6 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci ... 4 5 6
Toplam 149 adet sonuctan sayfa basi 126 ile 149 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor’u Þampiyon Yapma Projesi

Özkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

"Trabzon'u kalkýndýrma projesi" üzerinde çalýþýlsa bunun yan ürünü olarak Trabzonspor da þampiyon olur. Kayseri'nin ya da Bursa'nýn ekonomisi Trabzon'da olsa þampiyonluða ambargo koymuþtuk.
    Stand-upçý baþkan istemiyoruz!

MahmutHSO - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Berat kardeþ.Tezinin konu baþlýðý Trabzonsporu þampiyon yapma projesi ama okuyunca burada daha çok genel bilgilerin olduðunu görüyoruz.
    Yani tezinin baþlýðý çemiþkezeksporu þampiyon yapma projesi olsa farkeden birþey olmayacak.
    Aslýnda yapýlacak doðrular basit ama,kýsaca vizyonu olan,çaðdaþ,ilkeli,ileri görüþlü ve bu klübe gerçek anlamda mesai harcayabilecek ve profesyonellerle çalýþacak bir YÖNETÝM desek ?

Ork Hun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Bence sadece baskan secimle gelsin
    Yönetimi oluþturan insanlar baskan tarafýndan atansýn ve bunlarýn yöneticlikten baska iþi olmasýn
    iþ adamlýðý yaparken trabzonsporu reklam aracý veya boþ zamanlarýna hobi olarak kullanmasýn
    üniversitelerde yöneticilik okumuþ hatta trabzonspor tarafýndan Ajax,Milan,Arsenal gibi takýmlara klüp yönetimi ve klübün altyapýsý gibi konularý iyice kavramasý için gönderilmeli

ayrýca futbol dýþýnda trabzonspor için mali kaynaklar oluþturulmalý

bir de sadece trabzona deðil türkiyenin farklý yerlerine hatta yurtdýþýna dahi trabzonspor okullarý açýlmalý(bkz:arsenal altyapý modeli)

Emirhan Makul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

40. Yýlýn Þampiyon Olabilecek kadroyuu açýklýyorum

tolga zengin

tayfun cora tolga seyhan erdinç yavuz celallettin

dauda jabii serkan balcý

gökdeniz karadeniz ceyhun eriþ ibrahima yattara

umut bulut
    Bu Deplasman Kadrosuuu

Þimdi Ýçerdeki Kadrooo

tolga

tayfun risp erdinç celalleettiin

ayman

gökdeniz ceyhun yattara

ergin umut

deplasmanlarda alýrsan pricayýý koyarsýn performansa göre baktýk yeniliyorsunnnn pricayýý koyarsýn orta sahadan birini alýrsýn sakatlýk vs durumlarda iseee kullanacaðýn adamlar

yusuf,musa,adnan,jun,ufukan,murat,mustafa keçeli

budur birde bu kurduðum kadrolara trabzonun tarihini büyük perdeli bir sinemada bir piskolok danýþmanla ve ilk kurulan trabzondaki futbolcularla birlikde izletim futbolcularý aðlatacak kadar tarih anlatýp gaza getirip anlatýldý mý birde futbolculara prim verildi mi bu takýmý süper ligde kimse yenemez

formülll budurr bu takýmda da kimseye torpil geçilmeyecek hüseyin kötüyse yerine ayman koyulabileecek ceyhun kötüyse yusuf girebilecek olay budur devre arasýnda da orta saha ve sol bege adam alýnýrsa þampiyonluk hiç de rüya deðil
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatýdýr.

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    46

bu seneki oskara komedi dalýnda senin yazýný aday gösteriyorum
    TRABZONSPOR DÜNYANIN EN BÜYÜK ÞEHÝR TAKIMIDIR

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    49

bir yönetime 2 yýldan fazla dayanabilirsek,trabzonspor geleceðine yatýrým yapan teknik direktörler bulup 2-3 yýl istikrarlý bir þekilde devam edebilirsek,kadromuzdaki bazý yetenekleri kýsýtlý oyunculara kapasitelerine göre transfer ücreti verebilirsek þampiyon olma ihtimalimiz yükselir...

Muhammed KOÇ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

defansta kolay geçilmeyecek 2, forvete gökdenizin yattaranýn kesmelerini iyi deðerlendirecek bir forvet yeterli þampiyon olmaya.

DipNot: ( Tabi ki futbolumuz oynattýrýlýrsa.. )
    devamý gelsin mi gelsin çok özledik çünkü...

Yaþ
    49

Yabancý transferi mekruhtur!... Nedense kimse ders almaya pek yanaþmaz; ama hemen herkes hemfikirdir ki, þu cennet ülkenin illet liginin her bir sezonu yabancý transferi fiyaskolarý ile tepeleme doludur.
    NTV-MSNBC 17 Haziran— Özellikle Ýstanbul’un para hesabýndan hoþlanmayan kulüpleri, her sezon bir uçak dolusu yabancý oyuncu getirirler, her sezon ortasýnda ve sonunda da bir o kadarýný geri yollarlar. Durum bizim Trabzonspor’da da pek farklý deðildir aslýnda. Kendini, baþta “hedef” olmak üzere kýsýtlý sayýda konuda Ýstanbul kulüplerine benzetmesi gereken bu güzide kulübümüz, özellikle kerameti kendinden menkul baþkanlar döneminde yabancý oyuncu alacaðýz diye çuvalla para saçmýþtýr transfer sisteminin kanalizasyonuna.

Þimdi haklarýný yemeyelim, israfa dur demek amacýyla yönetime soyunulan son dönemde de, parasal açýdan olmasa da -oyuncu sayýsý da bir rakam olduðuna göre- rakamsal açýdan epeyce bir transfer yanýlgýsý olmuþtur son iki yýlda.
    Neyse ki, bu sezon biraz akýllar baþa geldi, Baþkan “Sadece 4 yabancý ile mücadele edeceðiz” gibi bir söz sarfetti. Etmesine etti ama, bu kez de baþka muhabbetler çýktý ortaya.
    Geleneksel dediðimiz þey, Trabzon kentini beðenmemek temelde. Avrupa’nýn düzenliliðinden, geliþmiþliðinden gelen bir oyuncunun orta ölçekli bir kent olan Trabzon’u hemen kabullenmesi kolay deðil elbette. Kendisi beðense, karýsý beðenmiyor mutlaka. Birkaç yýl önce Norveçli Rekdal da kentimize kadar zahmet etmiþ, þartlarda anlaþmýþ, fakat eþinin muhalefeti nedeniyle geri dönmek zorunda kalmýþtý. O zamanki bir yazýmda, Trabzon’un çok uzak olduðunu söyleyen yenge hanýma hitaben “Bize göre Trabzon dünyanýn merkezidir, asýl uzak olan sizin Norveç’iniz” demiþtim ya, tercümesini yaptýracak fýrsatýmýz olmadýðý için içimizde kalmýþtý sinirimiz.
    Aradan geçen zaman zarfýnda fazla bir deðiþiklik olmadý bu yabancý transferinin, ne Trabzonspor ne de ulusal cephesinde. Doksanlarýn ortalarýndaki Gürcü piyangosundan sonra yabancýdan yana yüzü pek gülmedi Trabzonspor’un. Ýþi yine bilime, istatistiðe vurup vaktinizi alacak deðilim; zaten kýsaca, Campbell olayý desem, Brezilya dizisi desem, yeter galiba.
    Þimdi Belçika hadisesi çýktý baþýmýza. Zamanýnda Soumers’in bonservisine verilen “aðýr” para ile baþlayan “Beljik” maceramýz, bu yaz, van de Paar ve de Vlieger ile geliþip güzelleþti çok þükür! Sakatlýk dedikodusu, geçen sezon kaç maç oynadýðý meraký yayýlmadan önce ikisinin de eþ durumu sorun olmuþtu malumunuz. Çocuklarýnýn okulu, köpeklerinin hastanesi, arabalarýnýn servisi falan derken epeyce canýmýz sýkýldý yine.
    Aslýnda onlar da kendi kaygýlarýnda haklý. Onlarýn yerinde biz de olsak yaþarýz ayný tereddütleri. Durum sadece kültür ve yaþam tarzý farklýlýðýndan kaynaklanýyor. Bu, iþin bir yaný tabii. Benim düþündüðüm þey, faraziyem ise biraz daha farklý: onlarýn deðil de bizim yöneticilerin yerinde olsaydým ne yapardým acaba? Cevabý en zor soru da bu galiba.
    Samimi þekilde itiraf ediyorum: Ben bu yabancý transferi iþini kafamda bir türlü çözemiyorum. Ayrýca, bu iþin bu denli zor olmasýna da akýl sýr erdiremiyorum. Yýllardýr futbolun içinde bulunan insanlarýn, bir tane olsun, ideal ve sorunsuz yabancý transferi yapamamýþ ve büyük olasýlýkla bundan sonra da yapamayacak olmalarýný anlayamýyorum.
    Garip þey þu yabancý transferi. Hem mühim, hem zulüm. Doðuya mý yönelsek? Gürcistan’a mý kamp kursak? Futbolu geriliyor olsa bile kulüpleri iflas eden ülkelere mi dadansak? Ta Güney Amerika’ya gidip genç yetenekleri analarýndan babalarýndan mý istesek? Grönland’a, Antarktika’ya, kutuplara ya da ekvatora mý yönelsek? Temelden girip kendi yabancýmýzý kendimiz mi yetiþtirsek. Arçil-Þota ikizleri gibi bir voli vurduðumuzda hemen klonlama olayýna girip bir kýsmýný satýp bir kýsmýný elde mi tutsak?
    Tuhaf iþ þu yabancý transferi. Seçenek çok ama çözüm yok.
    Olmadý, tümden yasaklansa mý, diyorum bir de. Ýsraf da var ya içinde, haram deyip kestirip atsa mý Federasyon bir defada! Ya da “mekruh” deyip soðutsak cemaati! Yani “tam yasaklanmasa da yapýlmasý tavsiye edilmeyen” kapsamýna mý sokulsa?
    Bilemiyorum. Ýlmim yetmiyor bu yabancý transferi hadisesine. Ýþin kötüsü, sadece benim deðil, kimseninki yetmiyor bu ülkede. Bu noktada benziyoruz yani de, þeyde ayrýlýyoruz sanýrým: bazýlarý yanlýþ yapmakta ýsrar ediyorlar, benim gibiler ise yanlýþ yapýyorsunuz, demekte.
    Yazanýn iþi kolay tabii, zor olan yapanýnki. Ah bir baþarsalar, ah bir mahcup etseler bizi…

Mustafa AYDIN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    48

Bu projenin çýktýsýný alýn,kongrede seçilecek olan yönetiminin eline tutuþturun salondan çýkmadan..
    Güçlülerin iktidarýna karþý TRABZONSPOR

Mustafa K. Demirbaþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

Trabzonlu olmak
    Yaþamý hücrelerine dek duyumsamak demek

Trabzonlu olmak
    Duygusallýk demek,
    Þairleri kýskandýrýrcasýna

Trabzonlu olmak
    Muhalif olmak demek,
    Ýradenin üzerindeki toz zerresine bile!

Trabzonlu olmak
    Soru iþareti olmak demek, çengeli en uzun olanýndan

Trabzonlu olmak
    Direnmek demek,
    Gerektiðinde kafa tutabilmek tüm dünyaya!

Trabzonlu olmak
    Ýsyan demek;
    Kalýplara, elbiselere, düzene, tüm dayatýlmýþlýklara

Trabzonlu olmak
    Tabanca mizaçlý olmak demek;
    Sevincini, öfkesini kimselerin tahmin edemediði;
    Her daim vurucu, her daim yakýcý ve delici!

Trabzonlu olmak
    Ýnsan olmak demek kemençeden;
    Çok sesli, çok renkli,
    Doyulmaz tatlar yaratan, kayde atlarken

Trabzonlu olmak
    TRABZONSPORLU olmak demek,
    Yýllarýn ezilmiþliðinin ortak sesi, yýlmaz balyozu, Sýradanlýðýn tepesinde!

Trabzonlu olmak
    Kartal olmak demek,
    Konmak Boztepe’ ye, açmak kanatlarýný,
    Kucaklamak Karadeniz’ i...
    degýl 20 sene býr asýr gecsede hep senýnleyýz

Yaþ
    68

Standart projeler güzel olur

sayýn hocam projeniz güzel insaný heycanlandýrýyor.biz projeleri güzel yaparýz.icra aþamasýna geldiði zaman hebimiz karþý cýkarýz.trabzonspor bu grupculukdan çok zarar görüyor.buna care bulmamýz ve hizmet edene görev süresinde hepimiz yardýmcý olmalýyýz.trabzona yapýlacak projelerin þehrin doðusuna yapýlarak þehiri doðya büyütmenin yolunu acmalýyýz.hoþcakalýn.

tslover - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

hüseyin cimþiri kaptan yapan ve böle bir oyuncuyu 11 de oynatan sebepler yok edilmedikçe þampiyonluk HAYAL...
    Umut Bulut

Trabzonspor taraftarý (yani bizler) Trabzonspor'a sahip çýkar her maça yenilmemiz garanti olsa da (ki böyle bir þey olamaz) baðýraçaðýra gidersek inanýn Trabzonspor 2 sene sonra Þampiyondur. Þimdi ki Trabzon futbolcularý hata yapýnca medyanýn karþýsýna geçip konuþmayýda biliyolar artýk... Rize maçýnda da gördük 0-1 öndeyken biziimkiler oyunu soðutmaya çalýþýodu bu akýlla Þampiyonluða gidilmez oyunu soðutmaya baþladýðýnda biizimkiler,taraftar ýslýklamalýydý yuhalamalýydý Trabzon mu skor 0-1'ken oyunu soðutmaya çalýþýcak... Þimdiki Futbolcular giydikleri formayý gaffur pijamasý sanýyolar...
    Konu Son Fedaî tarafýndan (29.01.2008 Saat 21:52 ) deðiþtirilmiþtir.

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Trabzonspor nasýl þampiyon olur?
    05 Mayýs 2008 Pazartesi
    Trabzonpor deðerlerine sýrt çevirdiði sürece baþarýyý yakalamasý mümkün deðil.
    Trabzonspor"da baþarý öncelikle kendi deðerlerine sahip çýkmaktan geçer, þampiyonluklar kimlerle geldi, nasýl yakalandý, Ýstanbul hegemonyasýna nasýl son verildi, Anadolu Ýhtilali nasýl yaþandý, bunlarý çok iyi irdelemek lazým.

Trabzonspor"un o efsane tarihini, iyi bilmek lazým. Bu her konuda da böyledir.Mesela Türk tarihini için Anadolu"dan önceki Türk devletlerini, Türkiye Cumhuriyetine gelmeden önce de Osmanlý tarihini iyi bilmek lazým. Trabzonspor"da da bu böyledir. Geçmiþini unutanýn, geleceði asla olmaz.

Bugün Trabzonspor neden þampiyon olamýyor, bunu cevabýný Trabzonspor"un tarihinde mevcuttur. Bu Trabzonspor deðil miydi, 2. Lig"den 1. Lige çýkan ve 6 kez þampiyon olan, o dönemde þampiyonluklar nasýl yakalandý, geçmiþe bir gidelim, hangi ruhla o þampiyonluklar geldi, bugün ise nerde neyi eksik yapýyoruz.

Ben Trabzonspor yönetimine acizane bir tavsiyede bulunmak istiyorum. “Kendi deðerlerinize sýrt çevirerek baþarýyý yakalayamazsýnýz, þampiyon hayal olur. Neden mi, Bir Ahmet Suat Özyazýcý gibi bir efsane görmezlikten gelinmez. Hafta içi Ahmet Suat Özyazýcý ile çok geniþ kapsamlý bir röportaj yaptým
    Ahmet Suat Özyazýcý, yaþýna raðmen heyecanýný hiç ama hiç kaybetmemiþ. Onun gözlerinde þampiyon dönemindeki o heyecaný, þampiyonluk yýllarýndaki kupalara bakarken, duygulandýðýný gördüm, Ahmet Suat Özyazýcý o röportajýnda Trabzonspor"un neden baþarýsýz olduðu konusunda çok önemli mesajlar verdi. O mesajlarý iyi algýlamak lazým….

Ben diyorum ki, Trabzonspor þampiyonluðu kendi deðerlerine baþta Ahmet Suat hocamýn düþüncelerine sahip çýkmakla olur. O Trabzonspor"da efsane kadroyu kuran ve bugün bile geçmiþimizle övündüðümüz Trabzonsporun þanlý tarihini oluþturan insandýr. Sakýn yanlýþ anlaþýlmasýn, ben burada kendi deðerlerimiz diyerek bunu sadece sayýn Ahmet Suat Özyazýcý ile de sýnýrlamak da istemiyorum. O dönemde þampiyonlukta emeðe geçen kiþiler de unutulmasýn tabý ki…

Trabzonspor"da kimleri küstürmedik ki, Trabzonspor"un deðerlerini kendine küstürdük, adete onlarý yabancýlaþtýrdýk, Trabzonspor"daki en büyük sorun bu. Bakýn Ýstanbul takýmlarý eskisi gibi Trabzonspor ile uðraþmýyor, hiç merak ettiniz mi, neden mi, neden olacak, çünkü Trabzon"da yeterince Trabzonspor ile uðraþan var ki. . san ki kendilerini ana muhalefet partileri yerine koymuþlar. Kendileri yönetimden düþtüðünde acýmasýzca yeni gelen yönetimi eleþtiriyorlar. Trabzonlunun yapýsýnda ' Ben' olursam baþarý olur 'olmazsam' olmaz zihniyeti devam ettiði sürece bu takým ve kulüp baþarýyý yakalayamaz.

Trabzonspor"da þimdi destek zamanýdýr. Þampiyon olmak istiyorsak, iç hesaplaþmalarý bir kenara býrakýlmalý, biz yapamadýk, onlar da yapamasýn düþüncesinden vazgeçilmeli. Yoksa biz þampiyonluk görmediðimiz gibi yeni nesilde göremeyecek.
    http://www.haber61.net/author_article_detail.php?id=164
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Muhammed KOÇ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

bu gün gs ( ki her zaman yabancý esaretindeydi..) kadrosunda 1-2 yabancýyla þampiyon oluyorsa bundan bizim kendimize bir pay bir yara çýkarmamýz lazým.3 eziklere ve milli takýma trabzon ve trabzonspor kökenline kadar çok futbolcu olduðu malum.bizlerde gerek alt yapý gerek gözlemcilerle yerliyýldýzlarý daha çok ve doðru þekilde tespit ettiðimiz zaman þampiyonluk gelir ..

ccd6167 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    35

arkadaslr nasýl zenýt 24 sene ustune sampýyon oldu nasýl standard 24 sene ustune sapmýyon oldu nasýl chealse 50 sene ustune sampýyon oldu.hepsnýn kadrosu cok ii bi kere zenýt uefada fýnal yonuyor standard bellý yere kadar yenýlgýsýz sampýyonlugunu ýlan etti.bizim bu sene iyi bi kadro kurmamýz lazým sonrasýnda kadro oturdugunda ust duzey 3 saðlam ýký yedek aldýgýmýzda sampýyonluga oynarýz oluruzda..bakýn arakadaþlar býzým 4 sene onceký kadronun ustune marcelýnho stepanov zuravský ersan martýn gýbý adamlar alsaydýk bý 3 sene once sampyonduk ama ne yapýk gýttýk mal mal adamlar aldýk.bi konuya daha dýkkat cekmek ýstýyorum arkadþlar.seneye beþiktas fýs parada yok stadda.fener seneye avrupaya galatada avrupya cok asýlacak cunku her ikiside birbirine rakýp olacak bu sefer lýg ikinci planda olacak onlar için.ben size soylýyým sene cok saglam kurarsak nasýl galatsary bu sene nokta transferle sampyon oldu býzým oyle yapmamýz lazým..

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Laz_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    38

Bu islerde artik Para dönüyor hemde büyük paralar...Büyük Paranin döndügü her yerde Mafya vardir...Trabzonsporun Sampiyon olmasi icin arkasi saglam olmali...Mehmet Ali Yilmaz,Cevahir,Agaoglu,vs.... Yani Bunlar gibi adamlar Ts nin arkasinda olmalari lazim...yoksa Hikaye...

Semih58 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    57

TRABZONSPOR neden þampiyon olamýyor.
    1- Ýstanbul takýmlarý gibi yabancý futbolcu alýyor,haydi aldý diyelim,kalitelisini deðil ucuz ve kýyýda köþede kalanýný.
    2-Mazimiz gerçekten çok baþarýlý,fakat Futbolda dün deðil,bugün ve yarýn vardýr.
    3-Çok kaliteli bir kalecimizin olmasý gerek.Yerli veya yabancý farketmez.Ne yazýk ki yok.
    4-Hakem-medya-þu takým bu takým deðil,kendimizin ne yaptýðý önemlidir.Yöneticimize-futbolcumuza kýzacaðýmýza bahaneler üretiyoruz.Deplasman maçlarýný neden dolduramýyoruz,neden taraftarýmýz parçalanmýþ buna neden önlem alamýyoruz.
    5-Sahaya neden yabancý madde atýyor,ya da müdahele de bulunuyoruz.
    6-Neden sadece Ezikbahçe takýntýsý var.Cinconun Þampiyonluðu bize ne fayda saðlar.Ezikbahçeyi yenince neden Þampiyon olmuþ gibi seviniyoruz.1995-1996'da Van maçý ile Þampiyonluk gitmedi mi?
    7-Kendi deyimimiz ile Anadoluda þampiyon olduðumuz yýllarda herkesin Sempatisini kazanmýþken þu anda neden antipatik gelmeye baþladýk.Bu önemli bir konu.BU SENE ÞAMPÝYON ANADOLUDAN diye baðýran KAYSERÝ'yi 2-5 yenerek küme düþüren biz deðilmiyiz? Samsun ile kavgalý maç yapan,Ordu ile didiþen biz deðilmiyiz.Acaba MÜTEVAZÝ iken birden deðiþtik ve havalandýk mý,kendimizi DEV aynasýnda mý gördük.
    8-KAPLAN ile bizim ne alakamýz varki,kaplan sembolü kullanýyoruz.KARADENÝZ FIRTINASI deðilmiyiz.?
    9-Bunca sene kaç defa saha kapatma cezasý aldýk,küfürden,sahaya yabancý madde atmaktan canýmýz yanmadýmý?
    10-2 sene üst üste Avrupa kupalarýndan hem de RUM takýmýna yenilerek elenmedik mi?

LÜTFEN-LÜTFEN-LÜTFEN

MANÝSA-BURSA-SÝVAS-YA DA HAKEM-ULUSOY DEÐÝL HATALARI KENDÝMÝZ DE ARAYALIM.ÇÖZÜM YOLLARI BULALIM.YOKSA MEHMET YILMAZ KAHRAMAN OLUR,BÝZ HAYIFLANIP DURURUZ.
    GÜÇLÜN HEDEFÝNÝ KOYAN VE BAÞARILI TRABZONSPOR ÝÇÝN EN ÖNEMLÝSÝ ELEÞTÝRÝLMEYE ALIÞALIM.ELEÞTÝRÝLER HAKLI ÝSE DERS ALIP,DEÐÝLSE BOÞ VERÝP GEÇELÝM.

ÞAMPÝYON TRABZONSPOR
    Baskalari ile ugrasmak kendinle ugrasmaktan daha kolaydir.
    Kobra

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Trabzonsporun, Þampiyonluk projelerini hayata geçirecek kadar Profosyonel bir yönetim kurulu gördüðünü düþünmüyorum...
    Biraz daha bekleyelim, þu okul bitsin ufaktan ufaktan bu iþlere gireriz bakarsýnýz
    Sahi, partilerin gençlik kollarý var da Trabzonsporun olsa ne olur...

TS-FAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    51

Alýntý ccd6167 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    arkadaslr nasýl zenýt 24 sene ustune sampýyon oldu nasýl standard 24 sene ustune sapmýyon oldu nasýl chealse 50 sene ustune sampýyon oldu.hepsnýn kadrosu cok ii bi kere zenýt uefada fýnal yonuyor standard bellý yere kadar yenýlgýsýz sampýyonlugunu ýlan etti.bizim bu sene iyi bi kadro kurmamýz lazým sonrasýnda kadro oturdugunda ust duzey 3 saðlam ýký yedek aldýgýmýzda sampýyonluga oynarýz oluruzda..bakýn arakadaþlar býzým 4 sene onceký kadronun ustune marcelýnho stepanov zuravský ersan martýn gýbý adamlar alsaydýk bý 3 sene once sampyonduk ama ne yapýk gýttýk mal mal adamlar aldýk.bi konuya daha dýkkat cekmek ýstýyorum arkadþlar.seneye beþiktas fýs parada yok stadda.fener seneye avrupaya galatada avrupya cok asýlacak cunku her ikiside birbirine rakýp olacak bu sefer lýg ikinci planda olacak onlar için.ben size soylýyým sene cok saglam kurarsak nasýl galatsary bu sene nokta transferle sampyon oldu býzým oyle yapmamýz lazým..
    aynen katýlýyorum.84'ten bu yana þampiyon olamadýk diye inancýmýzý mý kaybedeceðiz.asla...
    Ya ayakta kal,ya öl...Asla diz çökme!
    Þampiyonluk var ufukta..Karadeniz dalga dalga.
    Türkiye'de futbol,içinde oyun olan bir oyundur.

Emo91 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

cok mükemmel fikirler var , emeginize saglik , insallah sesimizi duyanlar olur burda.

SADRI SENER BASKAN, SU FIKIRLERI DUYUN!!!
    En büyük TS

Yaþ
    37

öncelikle transferlerde ince eleyip sýk dokumak gerekir sonra zirveyi hedefleyen bir takým yaratmak vede þehirle takýmý özdeþleþtirmek ve trabzonsporu bir marka yapmak herzaman yükseklere bakmak kiþiliðinden taviz vermemek her eleþtirilere sert yanýt vermek korkmamak yýlmamak sözde büyük olan takýmlara nasýl kafa tutmasýný bilmek felsefesinden geçer þampiyonluk BENCE

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

Her sene transfer döneminde 10 tane oyuncu almakla olmaz bu iþler. Kadro iskeleti ve nokta transferler baþarýya ulaþtýrýr.

halilaziz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Yýllýk altyapiya ne kadar yatýrým yapýlýyor
    Bir milyon dolar bile olmadýðýna eminim ama ispat edemem
    2010-2011 sezonu þampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksýzdýr.
    Ahlâksýzlara itibar edilmez!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)