Sayfa 3 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 149 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor’u Þampiyon Yapma Projesi

BU TAKIMA BIR ORTA HAKEM BIR YAN HAKEM TRANSFER EDILMEDIKCE

KESINLIKLE SAMPIYON OLAMAZ.......[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet_Mercanlý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    42

butaktýðe inanç ekle yapamýcan þey yok
    __________________SÜRMENE'LÝ______________________

Yaþ
    39

en büyük proje lazaroniyi göndermek olur

Abdallý61
    Ziyaretçi

eline saðlýk doðru yazmýþsýnda bizim takýmda maalesef bunun zerresi bile yok

Enes Berfin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    36

Biz nasilmi Sampiyon oluruz?

Yani su durumda kessinlikle sampiyon olamayiz.

Takimin basina gelen her yeni yönetim önce bi trabzonsporun gecmisteki yillara baksin, biz nasil sampiyon oldu ne yaptikta sampiyon olduk, bunlari gecmisle ilgili bakarak arastirmali ama her yeni gelen yönetim kendi kafasina göre takimi sampiyon yapmak istiyor bundada basarili olamiyor.

Su bi gercekki trabzonspor herzaman kendi as trabzonda büyüyen trabzon cocuklariyla Sampiyon olmustur, yani biz yabancilarla hic Sampiyon olamadik, onun icin bu takimin basina gelen yönetimler düsünmesi lazim BIZ GECMISTE NASIL SAMPIYON OLDUK.

Evet bu soruyuda size soruyorum abilerim Biz gecmis yillarda nasil sampiyon olduk?
    Sensizlik ölüm kadar acý varlýgýn yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li caným kadar degerlisin Trabzonum.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Uluhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    43

güzel çalýþma tebrikler...Takýmý için bu kadar kafa yormuþ ve ortaya somut bi çalýþma koymuþ birini görmek takdire deðer
    Devlerin mezarý, Avni Aker Stadý

trapesus - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Berat Tekke Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Merak eden arkadaslar için belirteyim; Fanatik febe li olan Erdal Hoca bu ödeve 80 vermisti ve bu ders üniversite hayatimda AA ile geçtigim 3 dersten bir tanesiydi[img]smileys/smiley17.gif[/img]... Edited by: Berat Tekke
    o 20 puaný da neden kýrdýðýný anladým. Nalbayrak'ýn istifa etmesi gerektiðini yazmamýþýsýn..
    Ýnsan sevdiðini býrakmaz... FATÝH AKIN

Hüseyin Çümen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

lazo gidick baþka yolu yok bunun gene ziya hoca bence bizi ayaklandýrýr

Oðuzhan Görkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    35

bu proje ile anadolu takýmlarý ile oynanacak maçlarda beraberlik almadan hatta maðlubiyet almadan 3 puanlarý toplarýz ama gelin görünki 6 maç için böyle konuþamayacaðým...yine bi çirkeflik çýkar...
    ama çok güzel bir çalýþma ellerine saðlýk
    ...anti-kliþe timi...

Vegas
    Ziyaretçi

Alýntý husolee61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    lazo gidick baþka yolu yok bunun gene ziya hoca bence bizi ayaklandýrýr
    Samet Aybaba ile belki ucunculuk, Ziya Hoca ile de yeniden ikincilik alabiliriz ama sampiyonlugu Ersun Yanal'dan baskasiyla alamayiz diye dusunuyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    46

trabzonspor özüne dönmesi lazým deniyo böylece þampiyonluk gelecek bu bence trabzonsporu küçültecek bir düþünce.(hemen mesaja sarýlmayýn dinleyin)

bende isterim sadece türk oyunculardan kurulu býr trabzonsporun sampýyon olmasýný ama yapýlmak ýstenen yanlýs.

tabýký 11 ýcýnde fazlaca altyapýdan oyuncu olsun ama dunya capýnda yýldýzlaþmýs(burdaký yýldýz tecrubelý yeteneklý tanýnmýs) býr kac takvýye olmadan basarý zor.kýsaca anlatmak ýstedýgým sýrf býzým oyuncumuz dýye hasan ucuculerý bu takýma dolusturarak ýste özumuze donduk mantýgý ýle basarý gelmez.anteple gencler yarýsýrýz. suanký alt yapýmýz yeterli deðil karadenýz bolgesý yeterlý taranmýyor cevherler bulunmuyo.sýrf paf takýma guvenýlýrse bu ýs olmaz.öze donmek ýcýn once ýyý býr ekýple tarama yapýlýp pýlt takýmlarda bu oyuncular yýllarca ýzlenmelý.sonra tecrubelý yabancýlarla takvýyelý býr takým yaratýlmalý.ama bakýyorum ozellýkle gs fb ve bjk nýn cok býlmýs ulemalarý, trabzonun özune donmesý lazým yaný trabzon kendý alt yapýsýndan oyuncular la ýdare etsýn býuzým takýmlar anadoludaký en ýyý oyuncularý toplatyýp yabancý takvýyesý ýlede alsý basýný gýtsýn.özdönüþ için en az 10-15 yýllýk býr alt yapý calýsmasýndan sonra býr takým somut adýmlar atýlmalý.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    46

Alýntý Yattara*61*Show Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    BIZ GECMISTE NASIL SAMPIYON OLDUK.
    iþte buna takýlýp kaldýgýmýz ýcýn hala yerýmýzde sayýyoruz.gecmýs gecmýstýr. ozamanký futbol farklý ýdý, turkýye farklý ýdý , ekonomý farklý ýdý, kultur farklý ýdý,o zaman o zamanda kaldý. gecmýsten ders alýnmalý ama gecmýse baglanýp kalýnmamalý. gecmýs gecmýs denýyo peký o zaman ne vardý da sampýyon olmustuk denýnce tek denýlen " ruh" .

yaný sakaryadan cýkan antepten gelen ankaradan gelen adamlar ýstanbulda ruh olusturyo ama ayný adamlar býzde mý ruh olusturmuyo.veya kayserýden konyadan antepten vandan taraftarýmýz oluyoda neden oralardan oyuncu alýnca ruh olmuyo.

sen gýt lýstenýn son sýrasýndaký adamý al ondan sonra ruh yok gecmýse bakalým de.yaný o zamanký adamlar ýyý topcu dgýldý ama ruhlarý vardý o yuzden sampýyonluklar aldýlar.ama ayný ruh hasan ucuncude kazmalýk yapýyo.

býr kere adam gýbý transfer yapacaksýn.ugur boral varken gýdýp cem demýrý alýrsan ondan ruh bekleme.
    evet ruh olacak ama sen hasandan cemden huseyýnden takým kurup ondan sonra ruh yok olsa sampýyon olurduk de.hadý caným.
    bu takýmda sota da vardý unal da apdullahta bunlar trabzonlumu ýdý hayýr ama ýyý oyunculardý.96 daký takým ýyý takýmdý ruh(haný sampýyon zamanddaký ruh ) olustu.

sen kazmalardan takým kurarsan olan ruh ta kacar.

sarman61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Arkadaþlar merak etmeyin yakýnda þampiyon olacaðýz. Biz þimdi nasýl þampiyon olunmaz metodlarý üzerinden çalýþýyoruz. Yakýnda þampiyon olamama metodlarý ný denedikten sonra zaten tek bir alternaif olan þampiyonluk metodu kendiliginden iþlemiþ olacak.
    (Ýtalya'da Bologna teknik patronu Mihajloviç'in "Mourinho ile futbol konuþmam Futbol oynamamýþ biri bazý þeyleri anlayamaz" lafýna cevabý) " Jokey olmak için önce at mý olmak gerekir?"

zafercalikoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer

tebrikler guzel olmuþ,yonetime sunmak lazým
    @zafercalikoglu
    @trabzonspor

ONUR BEKAR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

Alýntý haslazkopat Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    BU TAKIMA BIR ORTA HAKEM BIR YAN HAKEM TRANSFER EDILMEDIKCE

KESINLIKLE SAMPIYON OLAMAZ.......[img]smileys/smiley36.gif[/img]
    doðru söylüyorsunda bu yönetim ve teknik adam onuda eline yüzüne bulaþtýrýr.

Doðan BULAT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Trabzon nasýl Þampiyon Olur?

Öncelikle çok güzel fikirler var tebrik ederim.. Gerçektende tespit edilen þeyler çok yerinde. Madem burda herkes bir fikir beyan etmiþ bende kanýmca aklýmdan geçenleri sizlerle paylaþmak isterim..

Daha öncede bazý topiclerde yeri geldi söyledim.. Bence Trabzonspor Þampiyon olmak istyorsa en azýndan 1 sezon Ýstanbula taþýnmalý ve maçlarýný burda yapmalý dünya ya burdan açýlmalý..

Sakýn bunlarý yazarken asla Trabzon þehrini küçümsediðimi falan zannetmeyin zira Trabzon hasretiyle yanýp tutuþan biri olduðumu bilmenizi isterim. Benimki sadece bi fikir.. Katýlýrsýnýz katýlmazsanýz o ayrý..

1 - Öncelikle Transfer; Diðer yönetimlerin (þimdiki yönetim dahil) bize söyledilerinden yola çýkarak takým olarak en büyük eksikliðimiz kaliteli futbolcularýn, yýldýz dediðimiz futbolcularýn transfer zamaný Ýstanbulla kýyasladýklarýnda trabzon þehrini tercih etmemeleri... Dolasýyla yýldýz futbolcu ya da tabiri caizse dünyaca ünlü star futbolcularý istanbula getirip takýmda en azýndan 1 sezon oynamalarýný saðlayýp takýmý þampiyonluða oynayan bir takým haline getrebilmek ve diðer takýmlarýn gözünü korkutan bir kadro kurabilmek

2- Trabzonun sosyal yapýsýndan dolayý düþük bilet fiyatlarýnýn Ýstanbul gibi büyük þehirde daha yüksek fiyattan satýlma imkaný olmasýndan dolayý külübe gelir imkaný..

3- Futbolcularýn (kendilerinin dediklerine göre) Avni akerdeki taraftar baskýsý olmadan maçlara daha rahat çýkmalarý

4- Bence; taraftar olarak Ýstanbuldaki taraftarlarýmýzýn senelerce takýmlarýna olan özlemleri sebebiyle Trabzondaki taraftar desteðinden daha coþkulu bir taraftar desteði saðlayacakarýna inanýyorum..

5- Gerek basýn yayýn organlarýnýn merkezlerinin Ýstanbulda bulunmasý sebebi ile takýmýn medyada ve görsel basýnda sýkça haberlerinin yayýnlanmasý daha kolay olur ve dolaylý olarak dýþ basýn tarafýndan daha sýk þekilde trabzonumuzun daha çok izlenmesine imkan vermek
    vs. vs. vs.

Aslýnda yapýlacak çok þey varda benim burda yazdýklarým sadece Trabzonun neden Ýstanbulda oynasýn dediðimin cevaplarýný kendimce vermeye çalýþtým.. Ne kadar doðru ne kadar yanlýþ bilemem ama tek istediðim Trabzonsporu Þampiyon görmek.. Ben sadece Ýstanbul dedim.. Þampiyon olsunda nerde olursa olsun hiç önemli deðil.. Saygýlarýmla..
    Kýzlar !! evlenecekseniz Trabzonsporlu biriyle evlenin. Senelerce çekmediði kahýr kalmadýðý halde Trabzonspor'u býrakmadýysa sizi hiç býrakmaz.

tacon - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

yaa benim merak ettiðim birþey var. trabzon lisesi ben bildim bileli hep dünya þampiyonluðuna oynuyor. ve genellikle ya þampiyon oluyor yada finalde hilelere yenik düþüp kaybediyor. peki bu çocuklar hiç büyümüyor mu? büyüyüp trabzonspor as takýmýna niye gelmiyor hiç biri? geliyorda benim haberim mi olmuyor? yani bizim öz evlatlarýmýz nerede? öz kaynaklarýmýz, gençlerimiz nerede? geçmiþte istanbul saltanatýný yýkan proje bu deðilmiydi? daha baþka projeye gerek mi var?
    34 mekan 61 vatan

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Standart Bir takým þampiyonluktan nasýl edilir.

Berat bence Bir takým þampiyonluktan kendi insanlarý tarafýndan nasýl edilir,Bunula ilgili Tez hazrýlasan ve açýklama bölümüne Örnek Trabzonspor yazssan çok kolay bir tez hazýrlarsýn
    Dülþünebiliyormusunuz,Bir yönetim geliyor 3,4 milyon usd harcamadýðý için transfer yapmadýðý için takýmý Þampiyonluktan ve þampiyonlar liginden ediyor.
    Ayný takýmýn diðer yöneticileri,Bu Transfer yapmamanýn takýmý þampiyonluktan ettiðini görüyor 2düzine Transfer yapýyor,Fakat onlarda Hocanýn kalitesi olmadýðýnda þampiyon olunamayacaðýný göremiyor,
    Trabzonspor gerçekten tezlere konu olacak Bir takým.
    SABIRLA BEKLEDÝK AVRUPADA UEFA CAS TA KÝTAPTA YAZANLAR OLDU
    BEKLÝYORUZ ÜLKEMÝZDE KÝTAPTA YAZANMI YOKSA KÝTAPSIZLARIN DEDÝÐÝMÝ OLACAK

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr erdal6167 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

hoca da istikrar 10 ziya hoca ile. stad yeni bir stad. ve azim hýrs ve ts tutkusu

Yaþ
    43

iþte size þampiyonluk recetesi. . . .

Alýntý Naim Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bununla beraber bence iki yildir dünya sampiyonlugu nda finale çikan
    Trabzon lisesi futbolcularinin Trabzonspora kazandirilmasi
    gerekmektedir yukarida bahsedilen ajax modeli gibi

ve 100.000 uye kampanyasi buyutulerek gerçeklestirilmeli

o dunya þampiyonu olan liseliler futbolcu olmadan hepsi kendini zidane zannediyor. onlara eðitim vermek lazým. ömer eyuboglu gibi onlarý derse sokmadan not verirsen cahi cüheyla okuldan mezun edersen futbolcu mantýgýyla bir yere varamazlar varamadýlar. cin olmadan adam çarpmya baþladlar. alt yapýdan futbolcu çýkýyorda bunlarý birisi mi egelliyo iyi olan zaten çýkar. bu genç kardeþlerimize egitim vermemiz lazm. ilk kazandýlarý paralarla bmw almasýný biliyolar baþka biþe deðil..

Alýntý tacon Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    yaa benim merak ettiðim birþey var. trabzon lisesi ben bildim bileli hep dünya þampiyonluðuna oynuyor. ve genellikle ya þampiyon oluyor yada finalde hilelere yenik düþüp kaybediyor. peki bu çocuklar hiç büyümüyor mu? büyüyüp trabzonspor as takýmýna niye gelmiyor hiç biri? geliyorda benim haberim mi olmuyor? yani bizim öz evlatlarýmýz nerede? öz kaynaklarýmýz, gençlerimiz nerede? geçmiþte istanbul saltanatýný yýkan proje bu deðilmiydi? daha baþka projeye gerek mi var?
    iþte merakýnýn cevabý eðitimlerii olmadýgý için ne olduma düþüyorlar kendilerine bakmýyolar. biz dünya 3. sü olduk dünyayý kutardýk sanýyorlar. yavuz selimde yaþlanýyorlar. 60 yaþýna gelince torununa anlatýr ey gidi torunum biz lisedeyken dünya 3. sü olduk. eee dede neden sen o zaman trabzonsporda hiç oynamadýn. torunum buyuyunce anlarsýn benim torpilim yoktu. bi de o x hoca yok mu ooo yaktý yedi bitirdi beniiii ben orta sahada ronaldinyo gibiydim beni çekti sag beke bende býraktým futbolu oynayamadým orda )))

nerdesin ali þen kandil.. senin gibi yetenek geldi mi trabzonspora. yok. ama hergün 2 kilo yaglý et yiyip bmw ile gezmekle topçuuu olunmuyoo. öle ancak popçu olunur.

Yaþ
    43

Cool 10 yýlda bir

bira daha ki heycan için tam 10 yýl bekleyeceðiz. bu arada kimse takýma kýzmasýn. niye mi hep öyle oluyor. örnek

1983-84 þampiyon
    1994-95 lig 2.
    2004-2005 lig 2.
    2014-2015 ya nasip. . . .

Enes Berfin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    36

Alýntý erdal6167 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bira daha ki heycan için tam 10 yýl bekleyeceðiz. bu arada kimse takýma kýzmasýn. niye mi hep öyle oluyor. örnek

1983-84 þampiyon
    1994-95 lig 2.
    2004-2005 lig 2.
    2014-2015 ya nasip. . . .

Alemsin dua etde öle olmasin ben habu topraga girmeden sampiyon görmek isteyrum habu takimi...
    Sensizlik ölüm kadar acý varlýgýn yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li caným kadar degerlisin Trabzonum.

bordoylamavi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    54

Alýntý space Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    o dunya þampiyonu olan liseliler futbolcu olmadan hepsi kendini zidane zannediyor. onlara eðitim vermek lazým. ömer eyuboglu gibi onlarý derse sokmadan not verirsen cahi cüheyla okuldan mezun edersen futbolcu mantýgýyla bir yere varamazlar varamadýlar. cin olmadan adam çarpmya baþladlar. alt yapýdan futbolcu çýkýyorda bunlarý birisi mi egelliyo iyi olan zaten çýkar. bu genç kardeþlerimize egitim vermemiz lazm. ilk kazandýlarý paralarla bmw almasýný biliyolar baþka biþe deðil..
    Alýntý space Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    iþte merakýnýn cevabý eðitimlerii olmadýgý için ne olduma düþüyorlar kendilerine bakmýyolar. biz dünya 3. sü olduk dünyayý kutardýk sanýyorlar. yavuz selimde yaþlanýyorlar. 60 yaþýna gelince torununa anlatýr ey gidi torunum biz lisedeyken dünya 3. sü olduk. eee dede neden sen o zaman trabzonsporda hiç oynamadýn. torunum buyuyunce anlarsýn benim torpilim yoktu. bi de o x hoca yok mu ooo yaktý yedi bitirdi beniiii ben orta sahada ronaldinyo gibiydim beni çekti sag beke bende býraktým futbolu oynayamadým orda )))

nerdesin ali þen kandil.. senin gibi yetenek geldi mi trabzonspora. yok. ama hergün 2 kilo yaglý et yiyip bmw ile gezmekle topçuuu olunmuyoo. öle ancak popçu olunur.
    güzel konulara deðinmiþsin herkesin merakýydý Trabzon lisesi noldu diye. dediðin gibiyse biþi çýkmamasý normal. bu tarz bilgileri Trabzondaki arkadaþlar çok daha iyi takip edebiliyor. biz bayaðý uzak kalýyoruz sadece sahadakileri görüyüroz. o yüzden bu tarz bilgileri foruma vermek ldukça yararlý

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)